>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
tak mysle że wyglada to dziwnie ze wygrywaja sami faworyci Wawrinka wyglada ze tez poradzi sobie z Monfilsem na samym koncu wystawili dzisiaj spotkanie Andersona z Ciliciem wystawiaja na tego pierwszego kurs ponad 4?? gosc jest w swietnej formie na ziemi wyeliminował Kyrgiosa ..Anderson ma swietny serwis i niezle sobie radzi jak na takiego drągala przy wymianach. w pojedynku z Ciliciem dają takie dziwne kursy. Ja stawiam na Andersona dzisiaj i licze na niespodzianke bo za duzo faworytów łatwo dzisiaj powygrywało
ANDERSON mecz 4.33 w Pinbet
no i pyk Anderson przełamał na dzien dobry Cilicia kto nie wszedł w Andersona niech probuje bo kurs cały czas dobry
Pisalem wczesniej,ze ma cos z udem Kevin. Gdyby nie kontuzja ogral, by Cilica.Pisalem zeby lepiej tego meczu nie ruszac i sie sprawdziło. Cilic awans . Ogolnie gra Cilica mnie tu nie przekonuje.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
to jakos nie doczytałem tej informacji o Andersonie.. szkoda no kicha straszna dzisiaj z tymi meczami jak ktos szuka cos w strone dogów to tylko fernando urwał symbolicznego seta .. taki niby wyrównany poziom tego atp a wygrywaja gładko sami faworyci:/ dzisiaj mnie dobili martic i verdasco ..po prostu dogi jak wychodza na prowadzenie to sie szybko palą
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Po kolei

Murray - Nishikori
Murray @1,35
✅✅


Nishikori nie przekonuje mnie specjalnie w tym turnieju. Ot populizm, truizm w czystej formie ???? Bo kto trzezwy chcialby spekulowac na temat finalow RG dla Keia? :&lt;
Pomeczyl sie z Chungiem, mogl nawet przerypac juz na etapie 1/16, w zasadzie niewiele zabraklo. Nie jego nawierzchnia, nie jego forma, chociaż dzisiejsza wygrana z niezle spisujacym sie Hiszpanem, mogla troszke dmuchnac mu w żagiel motywacji. W tym jest juz cwiercfinal - wystarczy. W tamtym sezonie zatrzymal sie na 4 rundzie z Gasquetem, wiec progres zanotowany, wstydu nie ma. Dalej juz za wysokie progi. Jeden set to max dla Japonczyka, Roland Garros nie siedzial mu nigdy specjalnie, a walke z Murrayem nawiazac moglby co najwyzej na hardzie.

O Andym mozna napisac ze gra po prostu swoje. Nie przemecza sie specjalnie w tym turnieju rakieta no.1. Return siedzi, a forme zweryfikowal, ogrywjac Del Potro 3:0, co przy dyspozycji Argentynczyka, jest wyraznym sygnalem - final jak w poprzednim roku jest osiagalny. Zwyciestwo raczej nie jest aż tak realne, przy obecnej grze Nadala - ale final jak najbardziej. Nie ma co upatrywać sensacji. 3:0 albo 3:1 dla Andyego.



Carreno-Busta - Nadal
Ponizej 33,5 gema @1,29
KRECZ

W dużej formie Carreno, naprawde świetny turniej mlodszego Hiszpana. Odeslal Dime i Raonica, co prawda krolami mączki to panowie nie sa, ale niewatpliwie wielki sukces Carreno. Łzy po meczu z Raonicem pokazuja jak wiele dla niego znaczy takie osiągniecie. Wielka motywacja i chęci

A teraz brutalna prawda - I CO Z TEGO.

Po drugiej stronie Nadal. I na tym mozemy zakonczyc analize. Kiedy indziej wspomne o statystykach Nadala, związanych z jego techniką, na ta chwile wystarczy odnotować, ze żaden Hiszpan, grający hiszpanski tenis, nie bedzie zagrożeniem dla Nadala, ktory przez turniej jedzie jak Jeźdzcy Rohimu przez orków w Powrocie Króla &lt;3 Ostatnio panuje tendencja na forum do dawania szans przeciwnikom Rafy w wysokich handicapach. I w zasadzie niezmiennie okazuje sie to nienajlepszy pomysl na inwestycje $ ;) Zakladam podobny scenariusz jak z Bautista. Linia 33 gemow bezpieczna jak gibon na drzewie.



Thiem - Djokovic
Ponad 31,5 gema @1,30
⛔⛔
Djoko (*)

Kolejna bezpieczna do gry linia. Panowie w formie, Thiem wyrabia swoja marke bardzo wyraźnie. Nie ma co spogladac na poprzedni mecz w Rzymie, ktory Djoko zakonczyl w godzinke 6:1 6:0. Widac ze Thiem nastawia sie na wysoka pozycje w turnieju wielkoszlemowym i ma ku temu wszelakie perspektywy. Djoker jak to Djoker. Niby kryzys motywacji zazegnany dzieki wspolpracy z Agassim. Turniej jak to w jego stylu, latwe mecze, przeplatane thrillerami z &quot;ogorkami w formie&quot;. Nie bede podejmowal sie typowania wyniku, bo tutaj akurat jest potencjal na 5 setowke. Ale pobieram spokojna linie do kuponu. To taka oferta, o ktorej trzeba powiedziec tak :





Wawrinka - Cilic
Wawrinka @1,39
✅✅

No co dali kursik na Unibecie na Wawrina, to nie mam pytan &lt;3
Brac poki cieply, pokazal Szwajcar, ze jest forma i powalczy. To co pokazal dzisiaj z Monfilsem, wystarczy na Cilica zdecydowanie. Do tego dodac nalezy fakt, jak siedzi Wawrince w tym turnieju backand. W game, set, mats na eurosporcie pokazali ciekawa statystyke : Wawrinka ma prawie tyle samo winnerow z fh co z bh, a predkosc uderzen z bh, niemal taka sama co z fh (sic!). Widac ze jest w formie i bez slabych stron w tym sezonie Szwajcar. Pokazal tez 2 lata temu ze mączka mu nie straszna - i wygral French Open. Cilic nie powinen sprawic mu klopotow.



Murray @1,35
Carreno-Busta - Nadal U 33,5 g @1,29

Thiem - Djokovic O 31,5 g
Wawrinka @1,39

ako @3,15
⛔⛔


Do tego wersja za nieco drobniejsze $ z wyzszymi kursami

Murray -1,5 s @1,53
Wawrinka -1,5 s @1,76

ako @2,68
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Z tym Murrayem bym uwazal :
Murray vs Kei. Over 37.5 gema. Bet-at-home
Kei 3.5

Bet na over gemow wg mnie bedzie pokryty. Kei latwo skory nie sprzeda. W tym turnieju podoba mi sie jego agresywny tenis. Mial problemy z Chungiem. Po porazce z Verdasco pierwszej partii do 0,wzial sie do roboty i wygral kolejne trzy partie. Murray klasa. Zaczyna grac swoj tenis i pokazuje ,ze jest silny mentalnie. Jednak dopiero w cwiartce ma pierwszego powaznego przeciwnika i jak ogra japonca, bedzie w finale, bo Stan bral dzis Medicala i narzekal na udo czy biodro i w polfinale z Murrayem nie wytrzyma zdrowie. Jednak do finalu Murraya spora droga bo Kei wyglada w Paryzu naprawde solidnie. Miewa wpadki ale dzieki nim powinien jeszcze bardziej sie wzmocnic. Podsumowujac: Zaciete spotkanie tu widzę i po tak smiesznym kursie na Szkota juz lepiej wziac Keia.Polecam ten over a Keia ze wygra mecz za drobne. Zobaczymy w tym pojedynku 4 sety przynajmniej.
3:1 Murray.35 gemow. Ostatni set jak zawsze dał ciała kitajec.
Djokovic + Stan. 1.47 i 1.37 bet-at-home.
Nole znow zniszczy Thiema ?? Nie wiem co tam jest grane ale na Thiema Serb sie spina strasznie i robi z nim co chce. Nie wiem czy to jakas pulapka bukow ale Djoker zlał Ramosa jak dziecko a teraz Dominic, ktorego zlal do 1 i do 0 niedawno w rzymie. Wole wziac Djokera i miec spokoj niz Thiema,ktory przegrywa mecz juz w szatni.
0:3 Thiem.Podoba mi sie u Nole, ze jak przegra mecz to przyznaje graczowi,ze byl lepszy i gratuluje. Nadal np.ma tak zryty czerep, ze jak przegrywa to puszy sie i beczy.
Stan narzekal dzis na biodro czy udo ale ogral Monfilsa 3:0. mimo to powinien ograc Cilica, ktory gorzej sie porusza po korcie niz Gael. Stan trzymac bedzie serwis, zmuszał do biegania Chorwata i bedzie to mecz w ktorym rowniez zdominuje Cilica. Cilic nie ma argumentow, nie mial jeszcze rownego przeciwnika, teraz dostaje Stana, ktory bedzie nim rzucal po korcie raz w jedna strone , raz w druga i jak jeszcze Cilicowi nie bedzie siedzial serwis ( dal sie lamac lopezowi !!!!! ) to rowniez tu 3 sety zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Thiem-Djokovic 2 @1.5
Pora juz wytypowac ten meski turniej glowny.
Na pocztaek standard. Typowalem juz to w Rzymie ten mecz, gdzie Djokovic wygral, oddajac rywalowi bodjaze zaledwie 1 gem.
Niby tak krytykuje sie tego Djokovica i Murraya, ale fakt faktem, ze oni plus Nadal prawdopodobnie znajda sie w polfinalach French Open i tak.
Przede wszystkim Djokovic gra bardzo dobrze, nie az tak jak jeszcze rok temu, ale naprawde jest bardzo dobrze. Thiem na razie na tle Djokovica wypada fatalnie. Bilans 5-0 dla Djokovica i naprawde wszystkie zwyciestwa Djokovica bardzo przekonywujace. Ledwo jeden set ugrany w tych meczach przez Austriaka i wtedy padl wynik jeszcze 6-7 6-0 6-2. Rok temu na French Open Djokovic wygral bezapelacyjnie 6-2 6-1 6-4. Statystyka jest bardzo okrutna dla Thiema w tych meczach jak dotad, a w szlemie mobilzacja i pieniadze sa najwieksze, wiec tym bardziej trudno ograc kogos na kogo sie nie znalazlo dotad sposobu.
Thiem naprawde jest super tenisista, ale meritum jest nastepujace, ze ten jego ofensywny tenis nie do konca sie sprawdza, gdy naprzeciwko staje najlepszy returnujacy tenisista swiata w postaci Serba.

Thiem ma bardzo dobry serwis, ktory ustawia mu wiele punktow, a z Serbem ta pileczka po prostu wraca mu duzo glebiej w kort niz w przypadku innych tenisistow, a ataki czesto bywaja frusturujace i pileczka nieraz laduje w aucie.
Zreszta takie mam wrazenie, ze dwa tygodnie temu w Rzymie, Djokovic wyszedl w pelni skoncentrowany i kazdy wie co sie stalo. Thiem sie duzo bardziej tym razem postara i nawiaze walke i takiego latwego zwyciestwa Serba na pewno nie bedzie. Tak na oko typuej 3:1 dla Djokovica. Podejrzewam, ze Thiem bedzie chciec bardzo mocno zaczac ten mecz, ale tutaj trzeba wygrac az 3 sety, stad znowu w tym pojedynku typuje wygrana Sebra i czekam na ten polfinal Djokovica z Nadalem.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Widzę panowie same izy winy faworytów a zobaczycie w końcu będzie turniej jaj gdzie dogi wygrają już finalnej fazie turnieju.
Cilic
Nishikori
Thiem
Każdy z nich jak wygra to będzie żadna niespodzianka.
 
pezio 16,7K

pezio

Użytkownik
Typ, który dla wielu będzie pewnie standardem, ale innej opcji być nie może.

Nadal wygra French Open @1,50 Uni (@1,60 STS, ale podatek)

W QF Carreno-Busta, powinno być gładko, Carreno po wyczerpującym meczu z Raoniciem, w wymianach zdecydowanie ustępuje Rafie, jak każdy obecnie. W półfinale pewnie Djokovic, nawet - paradoksalnie - pewniej czułbym Nadala z Djoko aniżeli z Thiemem, niemniej i z Serbem i z Austriakiem, Rafa będzie zdecydowanym faworytem. To co gra to kosmos, porównując jego grę z turniejami w Monte Carlo czy Barcelonie to jest to poziom, lub dwa wyżej. W finale powiedzmy, że Murray, dużo lepszy niż w pierwszych meczach, ale jakoś nie widzę szans na coś więcej niż jeden set ze strony panicza. Jeśli byłby to Stan The Man, pewnie to on miałby największe szansę sprawić sensację, bo wiemy jak Wawrinka gra w finałach, jednak na przeciwko takiej maszyny, nawet genialny błysk Szwajcara to byłoby za mało. Należy również pamiętać o h2h - 16/3 na korzyść Nadala. Warto pobrać grubiej, bo nie licząc jutrzejszego @1,01 to w półfinale widzę maks. @1,2 z Djoko, a finał to maks. @1,18 z Murrayem (inni rywale to jeszcze niższe kursy) a więc ogólnie daje to @1,43, tutaj mamy @1,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
R 46

rozga

Użytkownik
Witam.Widzę,że wiekszość w jutrzejszym meczu dosyć pewnie stawia na Djoko.Ja mam nieco odmienne zdanie.Ale może od początku.Panowie swój mecz mają zaplanowany na 15.30,ale trzeba liczyc sie z tym,ze kobietom mecz się może przedłużyć i zaczna grubo po czwartej.Jest duż szansa,ze pogoda bedzie ciepla i bez deszczu.Jakie to ma znaczenie?Ano takie,iz w gdy gra się na suchym powietrzu i gorącu ,to pilki lataja szybciej na mączce,gdy jest wilgotno to wolniej.Novak w ostatnich dwoch meczach zaczynał jeszcze gdy było ciepło i konczył pod wieczór.W początkowych fazach meczu miał duże kłopoty z obydwoma niezłymi tenisistami.Często nie nadążał.Nie wiem na ile warunki atmosferyczne miały wpływ na jego grę,ale jak wam pewnie wiadomo,Djoko nie lubi grac w słoncu to raz, a dwa to im wolniejsza nawierzchnia tym dla niego lepiej.Thiem dysponuje potęznym forhandem i dobrym backhandem,takze jemu upał by pasował na pewno i to jego by faworyzował.Przytaczacie ich ostatnie spotkanie i miazdzaca przewage Serba.Ok,tylko wezcie kilka rzeczy pod uwagę.Novakowi w tym meczu wychodziło wszystko,czego pozniej w finale nie powtórzył,i jak dotąd w turnieju. Thiem zagrał padake,lecz jego usparawiedliwia po części fakt grania 4 turnieju z rzędu gdzie dochodził bardzo wysoko.Koleś pomimo porazki we wczesniejszej rundzie w Monte Carlo,to na maczce spedził więcej czasu w tych turniejach od Rafy Nadala.Z resztą jeśli RAfa mówił,po porazce ,że czuł zmeczenie psychiczne i fizyczne tymi wszystkimi meczami to Thiem tez miał prawo chyba byc zmęczony,nie? Fakt, ze styl gry Austriaka,lezy Djokoviciowi i jego bilans jest najgorszy z możliwych,ale jutro mamy nowy mecz.Dominic bedzie przede wszystkim świeży-ok 7,5 h gry(tylko Rafa grał krócej te 4 mecze).Za Novakiem za to już ponad 10 h gry.Serb jak wiadomo,nie jest w najwyzszej formie i potrzebuje czasu by rozbujac swoją gre.Dominik może nie miał najbardziej wymagajacych rywali,ale fakt,iż nie stracił seta pokazuje ,ze jest skoncentrowany od poczatku do konca.Ja się wstrzymam z ostatecznym typem na zwycięstwo w meczu w zalezności jakich warunkach im przyjdzie grac.Ale patrząc jak często Nole źle wchodzi w mecze stawiam
Djokovic-Thiem 1 set 2 2,25 Expekt
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Rafael Nadal - Pablo Carreno Busta typ: 2 zawodnik wygra przynajmniej jeden set
kurs: 3.05 Fortuna
A ja myślę paradoksalnie, że to dziś jest ten dzień ???? Dla Carreno-Busty (o ile tak można odmienić) to historyczny sukces, ten ćwierćfinał RG, będzie dziś grał bez żadnego obciążenia psychicznego. Na takim meczu może tylko zyskać, nie ma nic do stracenia, po prostu wychodzi na kort i skazany na pożarcie może pokazać się z jak najlepszej strony. Miał dwie doby odpoczynku po wyczerpującym meczu z Raonicem - powinno więc wystarczyć. Co do Nadala, nie wierzę by nie spotkał go wreszcie jakiś moment słabości (poprzez moment słabości rozumiem tu utratę seta), gra póki co na jak najwyższych obrotach, tracąc 1,67 gema na set. Dziś tak gładko nie pójdzie według mnie, oczywiście to moje w pełni subiektywne zdanie, to jasne ???? Carreno-Busta gra sezon życia, osiągnął tu przełomowy rezultat, presji zero - to są naprawdę dobre okoliczności by pokazać się z dobrej strony z Nadalem w tym meczu ???? Myślę, że warto spróbować - a kurs całkiem zachęcający ;)
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Thiem - Djokovic 1 @2.71 fortuna

Zobaczymy jak się potoczy mecz Thiema z Novakiem. Faktem jest, że Djoko miał do tej pory patent na Dominica - przytoczone przez was H2H 5-0 dla Nole i jeden stracony set.
Gra Djokovicia uległa pogorszeniu sporo popełnia błędów, łatwo irytuje się na korcie. W poprzedniej rundzie ograł Albercika bez problemów ale z walecznym Schwartzmanem miał kłopoty jednak pokazał klasę w 4 i 5 secie oddając zaledwie 2 gemy rywalowi.
Ten mecz to idealna okazja dla Thiema wejścia na szczyt tenisowego światka nie wiem czy to już ten czas kiedy przełamie niemoc z Novakiem. W formie Austriak jest to nie ulega wątpliwości. Jestem przekonany, że będziemy świadkami super meczu być może pięciosetowego - moim zdaniem górą będzie Dominic. Kurs na Austriaka to niezły valuebet - 2.71 w fortunie

Nadal - Carreno Busta over 26.5 gema @1.54 fortuna

Dobry kurs jak na taki typ - aczkolwiek Rafa nie bawi się w minimalizm jak Murray czy Wawrinka i kosi rywali bez skrupułów to myslę, ze w koncu trafil na godnego rywala. Statystyki Nadal w tym turnieju to ma niemożliwe - najwięcej gemów ugrał z nim Haase - 8. Paire 6, Bautista 5, a biedny Bazylaszwili dostał od Nadala jednego gema. Nadal powiedział, że w 2015 roku jego nadgarstek był dosłownie zniszczony teraz kiedy jest w pełni sił znów jest najlepszym tenisistą na mączce. I pewnie wygra tegorocznego Garrosa. Carreno Busta natomiast to gracz niewygodny, wybiegany i robiący coraz większe postępy. Nie wiem czy to materiał na absolutny top - raczej nie ale to mega dobry zawodnik. Ograł Raonica 3-2, Dimitrowa 3-0 Daniela 3-1 te wyniki wyglądają bardzo dobrze. Z Nadalem grał 3 razy - raz urwał seta w Dausze. Można zagrać wyższe handi ale nie wiem jak z kondycją u Carreno po ostatnich meczach.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Typ, który dla wielu będzie pewnie standardem, ale innej opcji być nie może.
Nadal wygra French Open @1,50 Uni (@1,60 STS, ale podatek)

W QF Carreno-Busta, powinno być gładko, Carreno po wyczerpującym meczu z Raoniciem, w wymianach zdecydowanie ustępuje Rafie, jak każdy obecnie. W półfinale pewnie Djokovic, nawet - paradoksalnie - pewniej czułbym Nadala z Djoko aniżeli z Thiemem, niemniej i z Serbem i z Austriakiem, Rafa będzie zdecydowanym faworytem. To co gra to kosmos, porównując jego grę z turniejami w Monte Carlo czy Barcelonie to jest to poziom, lub dwa wyżej. W finale powiedzmy, że Murray, dużo lepszy niż w pierwszych meczach, ale jakoś nie widzę szans na coś więcej niż jeden set ze strony panicza. Jeśli byłby to Stan The Man, pewnie to on miałby największe szansę sprawić sensację, bo wiemy jak Wawrinka gra w finałach, jednak na przeciwko takiej maszyny, nawet genialny błysk Szwajcara to byłoby za mało. Należy również pamiętać o h2h - 16/3 na korzyść Nadala. Warto pobrać grubiej, bo nie licząc jutrzejszego @1,01 to w półfinale widzę maks. @1,2 z Djoko, a finał to maks. @1,18 z Murrayem (inni rywale to jeszcze niższe kursy) a więc ogólnie daje to @1,43, tutaj mamy @1,5.
Rzadko się tu udzielam, z reguły tylko czytam jednak tutaj musiałem coś napisać. @1.5 na Nadala, że wygra ten turniej to śmiech, gdyby ten kurs był chociaż w okolicy 1.7-1.8 OK ale nie 1.5. MAX @1.2 przeciwko Nole :grin::grin::grin: czyli spodziewasz się czegoś w okolicach @1.15. Ostatnio jak grali w Madrycie, gdzie Rafa miał serię 13 wygranych wystawili ok. @1.45. Co się zmieniło od tamtej pory? Nic, Rafa leje wszystkich tak samo jak wcześniej, a po drodze jeszcze przegrał z Thiemem, Djoko za to doszedł do finału w Rzymie. MAX @1.18 z Murrayem albo Stanem :grin::grin::grin: wiem, że jest w słabszej formie ale to jednak Murray czyli lider rankingu.
BTW. sam myślę, że wygra te turniej jednak ten kurs jest conajmniej śmieszny i myślę, że lepiej pograć single, spodziewam się czegoś w okolicach @1.30-1.35 przeciwko Djoko i @1.25 przeciwko Andy&#39;emu albo Stanowi.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Thiem vs Djoker 1 @ 2.75 Unibet ✅
Dla mnie dzisiaj Djoker żadnym pewniakiem nie jest. Chętnie za drobne pójdę w stronę Thiema. Chłopak gra fenomenalnie i to z okrutną regularnością. W przeciwieństwie do Serba, który miewa swoje przestoje. Ze Schwartzman, któremu do poziomu Thiema bardzo daleko, musiał się nieźle namęczyć. Przeplatał lepsze momenty z gorszymi. Widać, że bez Beckera w boxie u Serba coś się zaczęło psuć. Zwłaszcza jego backhand stracił na skuteczności i to całkiem sporo. Koncentracja też szwankuje. Austriak mam nadzieję, że wymaże z głowy fakt, że nigdy z Djokerem nie wygrał i te chwile słabości bezwzględnie wykorzysta. Thiem za to na fali wznoszącej i choć wiele razy go nie doceniłem to dzisiaj zdecydowanie, po takim kursie, wolę dać mu szansę.
Busta vs Nadal over 132.5 minuty @ 1.88 Unibet ZWROT
Znalazłem na Unibecie taki o to ciekawy zakład. Jest to zakład eksperymentalny więc stawka raczej niska. Nadal jak wiadomo przeciąga swój serwis niemiłosiernie. To się po tyłku podrapie, to za uszami. Busta będzie dziś biegać jak szalony więc wymiany mogą trochę potrwać. Wiadomo, że Nadal wygra i to pewnie 3:0 ale uważam, że lepiej w tą stroną niż na przykłąd +9.5 dla Busty. Bautista wygrał tylko 5 gemów a grali 115 minut. Z Gruzinem Nadal grał 94 minuty a oddał tylko jednego gema. Jak dla mnie ciekawy zakład więc spróbuję.
Wawrinka vs Cilic (Wawrinka - 1.5 seta) @ 1.75 Unibet ✅
Tyle się czeka na te mecze, przez tą pogodę, że postanowiłem zagrać coś jeszcze. Po takim kursie Stasiek to prezent, jak dla mnie. Dużo ludzi ładuje w Chorwata i kurs na Szwajcara rośnie. Ja tego nie rozumiem. Już mówiłem, że jak dla mnie to finał Staś vs Rafa jest najbardziej prawdopodobny. Wawrinka na Wielkich Szlemach wbija się na zupełnie inny poziom. Jest kapitalny i choć zdarzają mu się błędy to w kluczowych momentach poziom koncentracji jest mistrzowski. Zresztą on sam zawsze ma ten swój gest przykładania palca do głowy co oznacza, że zdaje sobie sprawę, że to wszysto jest w głowie. Nie ujmując Cilicowi, idzie mu bardzo dobrze na tym RG. Nie stracił nawet seta, zresztą tak samo jak Stasiek, tylko, rywale Szwajcara byli o kilka klas wyżej. Jak dla mnie może być i kolejne 3:0 dla Wawrinki. Ja Staśkowi kibicuje żeby nawet wygrał to RG.
Good luck to all...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pezio 16,7K

pezio

Użytkownik
Rzadko się tu udzielam, z reguły tylko czytam jednak tutaj musiałem coś napisać. @1.5 na Nadala, że wygra ten turniej to śmiech, gdyby ten kurs był chociaż w okolicy 1.7-1.8 OK ale nie 1.5. MAX @1.2 przeciwko Nole :grin::grin::grin: czyli spodziewasz się czegoś w okolicach @1.15. Ostatnio jak grali w Madrycie, gdzie Rafa miał serię 13 wygranych wystawili ok. @1.45. Co się zmieniło od tamtej pory? Nic, Rafa leje wszystkich tak samo jak wcześniej, a po drodze jeszcze przegrał z Thiemem, Djoko za to doszedł do finału w Rzymie. MAX @1.18 z Murrayem albo Stanem :grin::grin::grin: wiem, że jest w słabszej formie ale to jednak Murray czyli lider rankingu.
BTW. sam myślę, że wygra te turniej jednak ten kurs jest conajmniej śmieszny i myślę, że lepiej pograć single, spodziewam się czegoś w okolicach @1.30-1.35 przeciwko Djoko i @1.25 przeciwko Andy&#39;emu albo Stanowi.
Rafa w Madrycie a Rafa obecnie to różnica jednego poziomu. Zresztą nie ma o czym gadać, zobaczymy jakie będą kursy. Ja czuję, że będzie @1,2 z Nole i max. @1,18 w finale, jak będzie tak jak Ty mówisz, OK, zwracam honor i to był nieopłacalny bet. Zobaczymy.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nadal jest bezkonkurencyjny w tym turnieju, to fakt. Czy 1.50 się opłaca grać - nie wiem. Na pewno w meczu do 3 wygranych setów kursy na faworytów są niższe niż w meczach do dwóch wygranych setów. Jeśli więc w tym sezonie było na Nadala 1.4 w best of three, może być jakoś 1.25/1.3 w best of five. A biorąc pod uwage że RG to jego turniej, może byc nawet niżej.
I wydaje mi się, że możecie się dzisiaj przejechać licząc na Carreno-Buste. On ledwo poradził sobie z Raoniciem dla którego nawierzchnia ziemna to rozgrzewka przed resztą sezonu. Potrafi tylko przebijać na drugą stronę, więc zostanie zniszczony przez forehand Rafy. Jedyna nadzieja w tym, że Rafa się zlituje i odpuści pare gemów.
Nadal w formie, ugranie gema to juz jest spory sukces. Nie wiem jak bedzie wygladac ten cwiercfinal z Bustą ale set dla Carreno jak wygra to chyba z pomoca sił Boskich. Zobaczymy jak to bedzie wygladac dzis lub jutro.
Meczarnie z Rao..Ale czy wgle ogladałes mecz ?? Poziom byl naprawde swietny, jeden z lepszych meczow na tym turnieju jak nie najlepszy do tej pory w calym Roland Garros 2017. Niemniej Carreno dwa razy z rzedu watpie,zeby zagral na takim poziomie, no i gra z Rafa,ktory w glowie ma tylko wygrywanie meczy. To tak jak Real madryt, grac i wygrywac,walczyc nie odpuszczac nikomu.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Cabal/Farah-Harrison/Venus 1-2
Cabal/Farah 1.49 1xbet
⛔
Blisko 1.5 na Cabali z Ryanem i Michaelem, a na Dodiga z Grano dali ~1.3? Naprawdę? Fakt, że Cabale uciekali spod topora w dwóch ostatnich meczach. Fakt, że Peralta z Zeballosem nie mieli prawa przegrać tamtego meczu, a jednak. Kolumbijczycy odwrócili losy meczu i zniszczonych psychicznie Horacio z Julio ścisnęli w deciderze 6-0. Widac u nich mega determinację. Przy każdym ważniejszym punkcie mocno celebrują swój sukces, wiedzą czego tutaj chcą. W tym roku na RG mamy taką parodię w wykonaniu faworytów, że to właśnie Juan Sebastian i Robert są teraz na przodzie listy kandydatów do zdobycia tego szlema. Wiemy, ze zobaczymy nowych triumfatorów w Paryżu, jak i ogólnie w szlemach. Dasco z Nenadem? Lorenzi z Dutrą? Young z Gonzalezem? Bądźmy poważni. Aczkolwiek wcześniej roześmiałbym się szczerze, gdyby ktoś mi wspomniał, ze takie pary zajdą aż do ćwierćfinału. Co do meczu, to tak jak pisałem, Harrison z Venusem mocarni na serwisie, ale nie już tak jak w meczu z Kubotem i Melo. Michael na przykład miał gema, gdzie kompletnie dał ciała, a podsumował to podwójnym na oddanie serwisu. Cabale, którzy grają bardzo dobrze na returnie i co ważne potrafią obracać wymiany na swoją korzyść powinni tutaj zdominować ten mocny serwis. Nie wykluczam, ze jedna z tych rewelacji turnieju postawi tutaj mocne warunki, ale nawet gdy dojdzie do jakiegoś taja, to Kolumbijczycy są tutaj mocni i powinni taką okazję na szlema na ich ukochanej nawierzchni wreszcie zamienić w coś realnego.
Dobra beka. Finał WIELKIEGO SZLEMA, a w nim pojedynek Harrison/Venus-Gonzalez/Young. Przecież to jest niepoważne, to tak, jakby w singlu w samym finale grał Andrey Kuznetsov z Aljazem Bedene...
 
pezio 16,7K

pezio

Użytkownik
Kolejny typ z serii asy/podwójne błędy, STS wystawił ofertę poszerzoną o te elementy, pierwszy typ z Kiki Mladenovic under 4,5 aces wszedł gładko, bo nie posłała ona żadnego asa, zatem próbujemy dalej
Nishikori powyżej 2,5 asa @1,95 sts ⛔ 1 as
Ciekawa linia, moim zdaniem prawidłowa byłaby o jednego asa wyższa, a więc przy takim kursie mamy value. Oczywiście jest to głównie typ statystyczny zatem wygląda to tak u Japońca: 3/6, 5/5, 7/3, 4/2 a więc w każdym meczu pokrywał over 2,5. W całym sezonie posłał 82 asy w 28 meczach co daje 2,92 asa na pojedynek (tutaj handicap w postaci dodatkowego seta, większość z tych 28 pojedynków było rozgrywanych w formacie best of three, tylko 4 mecze liczone jako szlem w Australii). U rywali Murraya wyglądało to tak: Kuznetsov 6 asów, Klizan 5 asów, Del Potro 6 asów i Khachanov 1 as. Kei nie ma wybitnych warunków fizycznych, jednak ma szybką rękę, potrafi zaskoczyć kierunkiem podania. Po takim kursie warto pograć.
Jak ktoś jest zainteresowany to podam resztę statystyk asy/podwójne błędy może ktoś zauważy coś wartego gry:
Karolina Pliskova - 0/1 (Zheng), 5/1 (Alexandrova), 4/3 (Witthoeft), 4/5 (Cepede)
Garcia - 4/3 (Hibino), 3/2 (Paquet), 8/1 (Hsieh), 0/4 (Cornet)
Halep - 0/1 (Cepelova), 1/1 (Maria), 2/0 (Kasatkina), 0/2 (Suarez Navarro) 2/4 (ostatni mecz pań, przed French Open w Rzymie)
Svitolina - 2/2 (Shvedova), 1/5 (Pironkova), 2/5 (Linette), 5/5 (Martic) 4/5 (ostatni mecz pań, przed French Open w Rzymie)
Murray - 2/2 (Kuznetsov), 9/4 (Klizan), 5/3 (Del Potro), 5/1 (Khachanov)
Nishikori - 3/6 (Kokkinakis), 5/5 (Chardy), 7/3 (Chung), 4/2 (Verdasco)
Wawrinka - 2/1 (Kovalik), 16/5 (Dolgopolov), 6/2 (Fognini), 3/1 (Monfils)
Cilic - 8/5 (Gulbis), 11/5 (Kravchuk), 8/5 (Lopez), 4/2 (Anderson)
Djoko - 5/1 (Granollers), 2/1 (Sousa), 7/1 (Schwartzman), 3/0 (Ramos)
Thiem - (11/1 (Tomic), 8/7 (Bolelli), 10/4 (Johnson), 4/5 (Zeballos)
Nadal - 1/2 (Paire), 4/1 (Haase), 3/0 (Basilashvili), 4/2 (Bautista)
Carreno - 9/3 (Mayer), 15/2 (Daniel), 0/3 (Dimitrov), 10/0 (Raonic)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, mężczyzn
Spotkanie: S. Wawrinka - M. Cilic
Godzina: 15:35
Typ: 1/powyżej 39,5 gema
Kurs: 2,75
Bukmacher: eFortuna

Stan zdecydowany faworyt w tym pojedynku i myślę, że spokojnie go ogarnie lecz czy wygra 3:0 śmiem wątpić. Cilic ma bardzo mocny serwis i rzadko jest łamany co za tym idzie możemy spodziewać się tie breaka może 2-óch a w nim to już każdy może wygrać. Liczę na 4 sety w wygraną Stana 3:1 bo to On jest zdecydowanie lepszym tenisistom.

Cilic w ostatnim meczu rozegrał zaledwie 1 seta więc wypoczęty na pewno jest. Póki co Cilić nie stracil seta ale i nie zachwycał bym się tym jakoś szczególnie ponieważ przeciwników nie miał jakiś specjalistów na mączce. Gulbis, Krawczuk, Lopez czy Anderson.

Stan także bez bez straty seta ale moim zdaniem już przeciwników miał dużo mocniejszych, Kovalik, solidny Dolgopolov, zawsze niebezpeczny Fognini i Monfils, żaden z nich nie wygrał chocby seta chociaz szansę na to miał niejeden.

Dziś Stan wchodzi do półfinału i licze także na pokrycie tego overa gemowa, chociaż obawiam się, że jeśli Stan wygra 1 seta i 2 to w 3 już Cilic się podłamie i odpuści. No nic ryzykuję.



Powodzenia.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
#10 RG

Stanislas Wawrinka -vs- Marin Cilic
Marin Cilic @ 3.08
Sbobet ⛔

W tym przypadku również kursy są przeszacowane. Z Wawrinką to nigdy nic nie wiadomo, nie zdziwi mnie, jak wygra ten mecz 3-0, ale także nie będę w szoku, jak przegra spotkanie 0-3. On jest nieobliczalny, ale w każdą stronę.

Cilić to mistrz taktyki. On potrafi wykorzystywać swoje atuty, przede wszystkim wtedy, kiedy jest w formie. Na ta chwilę mogę powiedzieć, że bardzo solidnie prezentuje się nie tylko w tegorocznym Roland Garros, ale ogólnie na kortach ziemnych w tym roku.

H2h zdecydowanie na korzyść Wawrinki (11-2). Spotkania rozgrywane na przestrzeni ostatni 10 lat. Nie ma sensu się nimi sugerować. Mecze rozgrywane były na przeróżnych nawierzchniach, w przeróżnych turniejach.

W mojej opinii w tym meczu ciężko cokolwiek wyrokować. Obaj mają na koncie zwycięstwo w turnieju wielkoszlemowych, ogromne doświadczenie oraz umiejętność grania ważnych spotkań. Po takim kursie przeciwko chimerycznemu Wawrince spróbuję.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
#10 RG
Stanislas Wawrinka -vs- Marin Cilic
Marin Cilic @ 3.08
Sbobet
W tym przypadku również kursy są przeszacowane. Z Wawrinką to nigdy nic nie wiadomo, nie zdziwi mnie, jak wygra ten mecz 3-0, ale także nie będę w szoku, jak przegra spotkanie 0-3. On jest nieobliczalny, ale w każdą stronę.
Cilić to mistrz taktyki. On potrafi wykorzystywać swoje atuty, przede wszystkim wtedy, kiedy jest w formie. Na ta chwilę mogę powiedzieć, że bardzo solidnie prezentuje się nie tylko w tegorocznym Roland Garros, ale ogólnie na kortach ziemnych w tym roku.
H2h zdecydowanie na korzyść Wawrinki (11-2). Spotkania rozgrywane na przestrzeni ostatni 10 lat. Nie ma sensu się nimi sugerować. Mecze rozgrywane były na przeróżnych nawierzchniach, w przeróżnych turniejach.
W mojej opinii w tym meczu ciężko cokolwiek wyrokować. Obaj mają na koncie zwycięstwo w turnieju wielkoszlemowych, ogromne doświadczenie oraz umiejętność grania ważnych spotkań. Po takim kursie przeciwko chimerycznemu Wawrince spróbuję.
Z całym szacunkiem do Twojej wiedzy i typów ale chyba nie oglądałeś Wawrinki od kilku lat...
Obecnie to już jest inny zawodnik, właśnie nie jest chimeryczny, poprawił psychikę i obecnie jest bardzo równy i mocny. Nawet na tym RG kilka razy wychodził z trudnych sytuacji nie tracąc seta. Facet ostatnie 3 lata w szlemach gra doskonale i to włąśnie Cilić jest chimeryczny, jak mu serwis nie siedzi to gra padakę. Na cegle gdzie trzeba biegać od linii do linii to nie widzę Cilicia z regularnym i naprawdę mocnym Wawrinką.
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Wawrinka i Murray bardzo fajnie, zagrali swoje i nie pozostawili watpliwosci wzgledem swojej dyspozycji.
Tragedia z Djokovicem, nie spodziewalem sie po &#39;mistrzu&#39; takiego podejscia. Zabraklo kilku gemow do pokrycia linii. W polowie 2 seta mogl juz zejsc do szatni i nie wychodzic z niej ???? Ale z drugiej strony mocny punkt w strone Thiema, stad typ ponizej L

mocno i pewnie w strone
Thiem - Nadal
powyżej 30.5 gema @1,38 UNIBET
8 break pointow... jeden break. Za slaba glowa jak na final turnieju wielkoszlemowego
1,2 na Nadala bezsensowne. Lokowac hajs przeciwko Nadalowi? Nie ma w tym zadnego value :&gt;
Thiem bardzo fajnie zdominowal Djokovica. Nie mylilem sie co do tezy, ze ich poprzednie mecze w Rzymie nie mialy wiekszego znaczenia. Podobnie zapatruje sie na ostatnie wygrana spotkanie Thiema z Nadalem. Jesli ktos przez pryzmat zwyciestwa Austriaka z Hiszpanem, dostrzega argument na gre przeciwko Krolowi Mączki... ???? nie e.
Dlaczego tak pewnie ide w strone tego typu?
1) Paradoksalnie rzecz ujmujac wzgledem wyzej opisanej sentencji - Thiem ostatnim zwyciestwem pokazal ze jest w stanie nawiazac walke z potworna regularnoscia i niepowtarzalnym / niezrownanym / niedoscignionym forehandem Rafy.
2) Nadal ten mecz wygra. Thiem gra rewelacyjnie, aspiruje bezsprzecznie do przywdziania nowych szat króla ATP. Ale to jeszcze nie level na Nadala w zyciowej formie, na jego boisku. Nie te doswiadczenie i nie te ogranie. Z drugiej strony, jesli ktos ma sie postawic Nadalowi i sprawic mu problemy w tym turnieju - to tylko on.
3) Jedyna prawdopodobna opcja na porażke w tym typie, to 3:0 dla Nadala po gladkim meczu. 3:0 Thiem nie wygra, chocby i z uwagi na jego jednoreczny BH. Jesli ktos nie widzial jeszcze statystyk Nadala przeciwko onebackhandowcom - radze sie zapoznac. Co prawda ostatnimi czasy Federer nadszarpnal teorie, jakoby grajac 1h BH - masz z gory prze***ane grajac przeciwko rotacyjnie awansujacym pilkom granym pod linie przez Rafe - ale to temat na inna opowiesc. Poza tym Roger nie bez kozery odpuscil sobie ten turniej.... ;)
4) nawiazanie do pkt 3. Jesli mialoby byc gladkie 3:0 dla Nadala - to tylko w przypadku ze Thiem odpuscilby sobie ten mecz, jak dzis Novak. Nie martwie sie o taki scenariusz, wcale. Thiem nie startuje z pozycji faworyta, to po pierwsze. Bedzie chcial wejsc, pokazac co potrafi i budowac swoja marke wlasnie takimi meczami. Nie odpusci, zostawi na tym korcie serce, cokolwiek by sie nie dzialo. Po drugie, jest mlody i glodny spektakularnych wyczynow. Novak dzisiaj pokazal, jak dziala rutyna mistrzowska i brak motywacji. Zadna z tych rzeczy nie dotyczy Dominica.
5) Wierze ze Thiem jest w stanie wyrwac Nadalowi seta... moze nawet 2...? Nadal to tez tylko czlowiek. Zdeterminowany i ze stali - ale nadal czlowiek.
6) Linia do pokrycia przy 3:0 i tie breaku w secie. Jeden z prawdopodobniejszych scenariuszy, tuż za 3:1 dla Nadala.

Good luck !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom