>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Murray - Wawrinka
Wawrinka + 1,5 seta @1,43 Unibet

Ktos tam wspominal wczesniej przy okazji typu na Cilica, ze Wawrinka jest chimeryczny...? Nieregularny...?
No dajcie spokoj xD
Jest przede wszystkim ofensywny. W ofensywe wliczone sa bledy. A nad bledami powinna gorowac liczba winnerow. I tak tez jest w przypadku gry Stana. Uwielbiam ogladac Szwajcara na korcie. Jest niesamowicie pewny i spokojny przy swoich ofensywnych akcjach. No i jego 1h BH. Prawdopodobnie obecnie najskuteczniejszy w swojej kategorii. Idealnie wpisujacy sie i uzupelniajacy styl gry.
Ta przypowieść o jego rzekomej grze w kratke i nieprzewidywalnosci... Wystarczy sledzic uważnie turnieje Wawrinki. Nawet jesli czasami odpuszcza sobie mecze i gra dziwne mecze - NIE ROBI TEGO W MECZACH WIELKOSZLEMOWYCH, A JUZ ZWLASZCZA Z CZOLOWKA.
Wspomne tutaj swoj wczorajszy typ, nie ma sensu na nowo stosowac tych samych argumentow - ktore obowiazuja takze na polfinal.
Po kolei
Wawrinka - Cilic
Wawrinka @1,39

No co dali kursik na Unibecie na Wawrina, to nie mam pytan &lt;3
Brac poki cieply, pokazal Szwajcar, ze jest forma i powalczy. To co pokazal dzisiaj z Monfilsem, wystarczy na Cilica zdecydowanie. Do tego dodac nalezy fakt, jak siedzi Wawrince w tym turnieju backand. W game, set, mats na eurosporcie pokazali ciekawa statystyke : Wawrinka ma prawie tyle samo winnerow z fh co z bh, a predkosc uderzen z bh, niemal taka sama co z fh (sic!). Widac ze jest w formie i bez slabych stron w tym sezonie Szwajcar. Pokazal tez 2 lata temu ze mączka mu nie straszna - i wygral French Open. Cilic nie powinen sprawic mu klopotow.
Ponadto Wawrinka to obecnie rakieta no.3 świata wg rankingu ATP. Przypadkiem takiej pozycji sie nie piastuje.
A po drugiej stronie... Andy.
Rok temu Murray odprawil Szwacara w tej samej rundzie turnieju - z wynikiem 3:1. Zrobil to, by pozniej przedupcyc w finale z Novakiem. Jego pozycja jako nr 1 jest niezagrozona, i posiedz sobie jeszcze na szczycie rankingu zapewne przez jakis czas. Djoko nie aprehenduje najwyrazniej do premiery &quot;Powrot Króla 2&quot;.
Murray solidnie. Spodziewalem sie dzisiejszego zwyciestwa z Nishikorim. Kei sprawil przy tym troszeczke problemow Andyemu, a mogl namieszac jeszcze bardziej. Scianą nie do przeskoczenia dla Japonczyka okazala sie zapewnie... charakterystyka kortu. Skoro wiec Kei, niezwykle utalentowany i efektownie grajacy samurajec, mogl tutaj troszke namieszac - Wawrinka zrobi to z cala pewnoscia. Mowiac to mam na mysli ofensywny i dynamiczny styl gry, laczacy obu Panow. Ich najwieksza bronia jest predyspozycja do jak najszybszej dominacji w wymianach. Rozni ich jednak m.in. uniwersalnosc. Stan jest cholernie uniwersalnym tenisista. Mączka mu nie straszna - wygrywal juz tutaj przeciez 2 lata temu. Mecz moze byc wyrownany, a jesli wygra Murray - na pewno nie zrobi tego w 3 setach.
Zabezpieczam sie wiec malym handicapem setowym dla Szwajcara - co by moze Andy odpalil mecz turnieju.
Jesli jedak panowie w piatek, zagraja adekwatnie do swoich dzisiejszych spotkan - Wawrinka spotka sie z Nadalem w finale ;)

Do dubelka z typem powyzej, ako @ 1,97.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ta, Murray to taki ogór jak Djoko i on już nic nie gra.. Co na niektórych forach czytam to aż mnie krew zalewa ????
Wiadomo, że lepszy byłby finał Rafa-Wawrinka, ale bez przesady, żeby takie głupoty pisać. To, że Andy rok temu wygrywał praktycznie wszystko nie znaczy, że teraz stał się średniakiem jak Djoko, a patrząc na statystykę to nawet w tym sezonie jest mocniejszy, a tłumaczenie &quot;bo Wawrinka tylko na Szlemach się stara&quot; i pisanie, że on nie jest nieobliczalny to nawet tego nie skomentuje, jak tak myślisz to przeczytaj to jeszcze raz. Murray jest niedoceniany, a Stachu nieobliczalny i choć nie lubię Murraya to z chęcią pogram na systematycznego gracza, na grubego to tylko jak jest grubym underdogiem, jak w finale z Djokiem i w wielu innych przypadkach.
Nie żebym ujmował coś Stachowi, ale porównywanie zwycięstwa nad Dolgiem czy Ciliciem do rywali Andiego jest co najmniej nie na miejscu.
Murray @2.02 BaH
A co do spotkania Thiema z Nadalem, to jak Thiem będzie grał tak jak z Djokiem to gładkie 3-0 dla Rafy, mam nadzieję, że coś wymyśli i ugra chociaż seta, ale nie tykam tu nic.
Bez odbioru ????
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Andy Murray - Stan Wawrinka
Mecz szykuje się wybornie. Murray zyskuje z każdym meczem, a Stan jak to na wielkich szlemach, motywacja i kasa jest to w każdym meczu gra na 100%. Kursy wystawione wg.mnie bardzo dobrze. Nie zgadzam się z kolegą wyżej. Jedyna weryfikacja turniejowa Andy miał w meczu z Nishikorim i to umówmy się, Japończyk w jakiejś wielkiej formie w tym sezonie nie jest na ziemi, więc też uważałabym nad zachwytami po tym zwycięstwie. Resztą rywali? Wszystko miał obowiązek do przejścia. Wykonał swoją robotę i tyle. Z Del Potro nie wyciągam wniosków, bo Juan nie ma bekhendu w ogóle po tych wszystkich kontuzjach. Tzn. Męczy się strasznie przy bekhendzie i topowi rywale niestety będą to wykorzystywali na ziemi, bo na szybszych nawierzchniach Juana ratować będzie bardzo dobry serwis. No, ale nie o Del Potro jest ta analiza. Natomiast Stan Wawrinka nie stracił nawet seta. I nie miał żadnych ogórków do ogrania. Wszystkie sety rozgrywa spokojnie i pewnie. Nie denerwuje się i idzie po swoje. Jednoręczny bekhend działa wyśmienicie, serwis również. Jak na Szwajcara to jest on bardzo regularny w tym turnieju, sytuacja ta przypomina mi jego zwycięski 2015 rok. Podsumowując idę w kierunku Stana i mam nadzieję, że żałować tego nie będę, a i sympatią darzę bardziej Szwajcara ????

STAN WAWRINKA
@1.72
Unibet
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Filipek1996
Troszeczke poniosla Cie inwencja tworcza ;)
Takie argumenty z kategorii &#39;nie znasz sie, ja mam racje&#39;.
Do tego nigdzie nie napisalem ze Andy jest ogorkiem. Wymyslasz na sile troszeczke jakas retoryke, ktora z moim typem nie ma wiele wspolnego. Keep tryin :cool:

Poza tym nazywasz nieobliczalnym (jak rozumiem w negatywnym wydzwieku) zawodnika ktory od 3 lat systematycznie wygrywa w kazdym sezonie turniej wielkoszlemowy, nie wspominajac juz o systematycznie osiagsnych przez niego polfinalach i finalach. Mowisz tez o zawodniku ktory od kilku lat rywalizuje i pokonuje aktualnych czempionow.

Pomijasz tez forme Wawrinki, wspominalem jak siedzi mu w tym sezonie BH. To sa statystyki vs Twoje subiektywne i malo rzeczowe sugestie.

Bez urazy amigo. Pozwol ze nie zgodze sie z Twoja retoryka. Wawrinka slusznie jeat faworytem.


Powodzenia!
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Ten Wawrinka naprawdę idzie jak burza i może bez problemowo poskładać Rudego?
Pytanie do tych co oglądali mecze, a nie fantastow.....!
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ten Wawrinka naprawdę idzie jak burza i może bez problemowo poskładać Rudego?

Pytanie do tych co oglądali mecze, a nie fantastow.....!
W mojej opinii, będzie 4 lub 5 setówka, dlatego warto pograć over 3.5 seta, ale ostatecznie powinien wygrać stan, jest na tej nawierzchni lepszym graczem, dobra forma, backhand siedzi, al Murray myśle że powalczy, dotarl do tej fazy turnieju myślałem że wcześniej odpadnie ale jak widać jego forma nie jeat taka zła jak co niektórzy pisali, szykuje nam się ciekawe widowisko.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Stan jest wyraźnie w formie, co widać po wynikach. Oglądałem wszystkie jego mecze na tym turnieju. Gra równo, pewnie, a w kluczowych momentach nie doznaje słynnej &quot;kontuzji mózgu&quot;. Ktoś tu wcześniej wspomniał, że przypomina to rok 2015 i końcowy triumf Szwajcara i ja się pod tym podpisuję.
Z kolei Murray nie prezentuje się tak dobrze jak chociażby rok temu. Osobiście uważam, że ćwierćfinał z Nishikorim nie był najwyższych lotów. Dużo błędów z obu stron. Co rzucało się w oczy, to w momencie przyspieszenia gry przez Japończyka Murray miał duże problemy, a wszyscy doskonale wiemy, jak gra Szwajcar.
Jutro idę w stronę Stana i po tym, co zaobserwowałem na tegorocznym turnieju, będę zdziwiony, jeżeli końcowy rezultat będzie inny.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Murray vs Wawrinka over 39.5 @ 1.92 Unibet ✅

No niestety buki nie są aż takie głupie i jednak Stasiek jest tu faworytem i to sporym. Ja mu kibicuję i wiernie stawiałem na Niego $$, ale, z bólem serca, nie w tym meczu. Martwi mnie masówka na Niego i takie niskie kursy, które dalej lecą w dół. Jak wygra to w finale znowu będzie dogiem i wtedy w Niego wchodzę, ale dzisiaj zadowolę się overkiem. Szwajcar gra fenomenalnie i to niewielkim nakładem sił. On jest tak inteligentny na korcie, że pozostali to mogą mu buty wiązać. To musi być jakaś tajemnica Szwajcarskiej myśli szkoleniowej, bo tak samo jak Król Fedzio, On każe innym biegać a sam się prawie nic nie męczy. Problem w tym meczu jest taki, że będzie grać z typem który cały swój sukces oparł na tym, że biega do wszystkiego. Nie lubię tenisa Murray bo jest to tenis defensywny, opierający się na tym, że doprowadza rywala do błędu. To może niestety być dla Staśka dziś problem, bo jak zobaczy, że Murray wszystko bierze to będzie musiał bardziej ryzykować, a wtedy mogą pojawić się błędy. Technicznie Wawrinka jest 2 klasy wyżej od Andiego, ale kondycyjnie to niestety Szkot jest górą i jeśli dojdzie do 5 setów to wynik może być różny. Myślę, że mała szansa aby któryś to zamknął w 3 setach, dlatego decyduję się na over i oczywiście całym sercem kibicuję Szwajcarowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Rok temu tez kazdy stawial na Stana a Murray go kondycyjnie zajechal.
Powiem tak. Po kursie 2.0 biore Murraya.
Stan ogral tu ogora Cilica i blazena Monfilsa,nie obrazajac jego osoby.
Gdy Monfils lapal rytm,Stan wzial medicala, wiec nie wiem czy to byla zaslona dymna czy nie. Rok temu Murray wygral 3:1 i moze byc podobny scenariusz. Stan ladnie na serwisie w tym turnieju i w waznych pilkach ratowal sie asami. Jednak jutro ma gracza, ktory jest solidny na serwisie, jest swietny w grze w obronie, wie jak grac ze Stanem i wydaje mi sie,ze bedzie sporo gral na Backhand Stana a Stan w koncu juz nie bedzie mial sil caly czas jednorecznie przebijac. Ja tu w finale widzę Szkota po zacietym spotkaniu. Murray naprawde solidnie wyglada,forma zwyzkowa i nie raz Murray pokazywal jak powinno grac sie ze szwajcarem. W powietrzu wisi wynik sprzed roku Panowie.
2:3 Stan. dwa ostatnie sety dominacja Stana totalna. Nawet w tie breaku bylo czuc,ze wezmie Stan i ten czwarty set i mecz.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Nadal-Thiem 1 @1.21✅ &lt;tenisowy gwalt&gt;
To moze najwazniejszy turniej Nadala w tym roku. Jest glownym faworytem od poczatku i sadze, ze nie zawiedzie. Ostatni sezon Nadala z wujkiem Tonym jako trenerem, wiec taki szlem bylby znaczacym. Spotkali sie juz w tym roku 3 razy, dwukrotnie w Barcelonie i Madrycie wygral Nadal, w Rzymie wygral Thiem, ale Nadal mial mega dawke meczow nogach i byl po wygranych turniejach w Monte Carlo, Barcelonie i Madrycie. W najwazniejszym turnieju jednak stawiam na Nadala.
A.Murray-Wawrinka powyzej 3,5 seta @1.42 ✅ &lt;teraz to zaluje ze tego overa gemowego nie wzialem bo po 3-ech setach juz praktycznie bylo pewne&gt;
Pamietam wlasnie, ze rok temu w poflinale byl ten sam mecz i typowalem wygrana Murraya, ktory mial fantastyczny seozn na cegle. Pamietam tez, ze wiekszosc o dziwo typowala wtedy wygrana Wawrinki, a Murray pokazal klase i wygral. Tym razem chyba jednak Wawrinka ma wieksze szanse, bo Murray w tym roku nie ugral nic wielkiego w tych turniejach Masters Series przed szlemem (w tamtym roku Szkot przeciez zagral w finale w Madrycie i wygral w Rzymie). Wydaje mi sie, ze ten mecz szybko sie nie skoczny i ujrzymy wiecej niz 3 sety, a ten typ na ponad 3 sety wydaje mi sie bezpieczniejszy niz over gemowy, gdzie linia podstawowa wisi na poziomie 39,5 gema, chociaz jak ktos zechce bardziej zaryzykowac to sprobuje zagrac ilosc gemow ponad ta linie.
Dokladam:
Nadal (-1,5 seta) @1.46 ✅
Tutaj skorzystam z podopowiedzi innych... 2,5 seta ryzykownie, ale hc poltora seta, mysle ze spokojnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wawrinka under 4,5 DF - @1,57 STS 7,5/10 ✅

Marathon ma linię 2,5, po kursie @2,12, ale optymalna byłaby o jeden podwójny błąd niższa aniżeli w STS. Statystyki Stana: 2/1 (Kovalik), 16/5 (Dolgopolov), 6/2 (Fognini), 3/1 (Monfils), 3/2 (Cilic). Tylko raz popełnił więcej DF. W sezonie: 64 DF w 28 meczach. W ubiegłorocznym French Open panowie także grali w półfinale, wtedy Wawrinka miał 2 podwójne. W ważnych pojedynkach Stan potrafi precyzyjnie podawać, często serwis jest jego kluczowym elementem.
Nadal over 2,5 asa @2,12 Marathon 5,5/10 ⛔
Linia niska i po bardzo dobrym kursie, w STS mamy over 3,5 po @1,80, więc któryś buk ewidentnie źle wystawił linie. Statystyki Nadala: 1/2 (Paire), 4/1 (Haase), 3/0 (Basilashvili), 4/2 (Bautista) i 0/0 z Carreno, ale tam był krecz. Rafa ma dobry procent trafionego pierwszego serwisu, raczej jest to podanie z rotacją, ale i potrafi przyłożyć mocno i płasko. Do tego wszystkie pojedynki Nadala były kończone w trzech ekspresowych setach, tutaj Thiem powinien się postawić. Panowie grali w tym sezonie trzykrotnie - w Barcelonie Nadal 4/4, w Madrycie i Rzymie po 1 asie, jednak te mecze były rozegrane w dwóch setach. Bacsinszky pokazała z Ostapenko jak można serwować asy z drugiego podania, Rafa też lubi zaryzykować drugim serwisem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, mężczyzn
Spotkanie: A. Murray - S. Wawrinka
Godzina: 12:45
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: eFortuna
Przed nami czas na wielkie półfinały Roland Garros. W pierwszym półfinale zmierzy się 1 rakieta na świecie A. Murray z 3 rakietą S. Wawrinką. Może się mylę ale dla mnie zdecydowanym faworytem tego półfinału jest właśnie Stan.
Moim zdaniem jest w zdecydowanie lepszej formie, może nie grać dobrze w turniejach mniejszej rangi ale w Wielkich Szlemach Stan Wawrinka wchodzi na taki poziom dla wielu nieosiągalny w ostatnich 3 latach. W każdym roku zwyciężył jakiegoś Wielkiego Szlema ostatnio, wiele razy w półfinałach się plasuje. Teraz także kapitalna gra z meczu na mecz coraz lepiej się prezentuje, nie przegrał jeszcze nawet 1 seta a grał już z przeciwnikami mocnymi: Kovalik 3:0, Dolgopolov 3:0, Fognini 3:0, Monfils 3:0, Cilic 3:0.
Jesli chodzi o Murraya to ograł już: 3:1 A Kuznecova, 3:1 Klizana, 3:0 Del Potro, 3:0 Chaczanova i 3:1 Nishikoriego.
Nie wiem czemu ale mnie się cały czas wydaje, że Murray nie jest w swojej formie, sporo mu brakuje do optymalnej formy a w takim stanie nie ma szans z Wawrinką dlatego pobieram ten kurs.
Powodzenia.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Murray - Wawrinka 2 @1,77 1xbet ✅
Wiele już zostało napisane. Ludzie oglądają Murraya i widzą, że to nie ten sam gość co chociażby sezon wcześniej. Andy zawsze lubił pogadać sobie na korcie, pokrzyczeć. Najbardziej obrywało się Jamie Delgado, który musiał znosić grymasy Szkota. W tegorocznym French Open jest jednak jeszcze bardziej rozdrażniony i wyraźnie nie jest pewny swojej dyspozycji. W każdym pojedynku miał przestoje, czasem trwały dłużej, czasem krócej, ale były.
Stan pod tym względem mi imponuje, któryż to już raz pokazuje, że szlemy w jego wykonaniu to level up jeśli chodzi o grę, zaangażowanie. Potrafi przygotować odpowiednią formę na te najważniejsze mecze. Bekhend to oczywiście wiodące uderzenie w repertuarze Wawrinki, ale i forhend wygląda znakomicie. Do tego regularność, podanie.
Jeśli Murray miałby zwyciężyć, to nie po takiej grze jak do tej pory. Stawiam na Stana.
Rafael Nadal (-5,5 gemów) - Dominic Thiem 1 @1,75 1xbet ✅
Thiem błysnął z Djokoviciem, ale tam to Nole zupełnie się posypał, oczywiście nie umniejszając Austriakowi. Nie widzę go jednak na tle ściany z Majorki. Rafa gra genialnie, co tu dużo pisać. Forma po Barcelonie, czy Monte Carlo poszła do góry, Thiem będzie miał bardzo ciężko aby dyktować tempo w wymianach i grać dłuższą piłką.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Murray - Wawrinka 2 @1,77 1xbet
Wiele już zostało napisane. Ludzie oglądają Murraya i widzą, że to nie ten sam gość co chociażby sezon wcześniej. Andy zawsze lubił pogadać sobie na korcie, pokrzyczeć. Najbardziej obrywało się Jamie Delgado, który musiał znosić grymasy Szkota. W tegorocznym French Open jest jednak jeszcze bardziej rozdrażniony i wyraźnie nie jest pewny swojej dyspozycji. W każdym pojedynku miał przestoje, czasem trwały dłużej, czasem krócej, ale były.
Stan pod tym względem mi imponuje, któryż to już raz pokazuje, że szlemy w jego wykonaniu to level up jeśli chodzi o grę, zaangażowanie. Potrafi przygotować odpowiednią formę na te najważniejsze mecze. Bekhend to oczywiście wiodące uderzenie w repertuarze Wawrinki, ale i forhend wygląda znakomicie. Do tego regularność, podanie.
Jeśli Murray miałby zwyciężyć, to nie po takiej grze jak do tej pory. Stawiam na Stana.
Rafael Nadal (-5,5 gemów) - Dominic Thiem 1 @1,75 1xbet
Thiem błysnął z Djokoviciem, ale tam to Nole zupełnie się posypał, oczywiście nie umniejszając Austriakowi. Nie widzę go jednak na tle ściany z Majorki. Rafa gra genialnie, co tu dużo pisać. Forma po Barcelonie, czy Monte Carlo poszła do góry, Thiem będzie miał bardzo ciężko aby dyktować tempo w wymianach i grać dłuższą piłką.
I to sa 2 typy ktore na ludzka logike powinny wejsc... jesli tylko logika sie nie posypie:cool:
E; No moze nie Wawrinka bo przegladam teraz staty i Szkot wcale w tym meczu nie musi byc po kreska...
 
C 0

casti

Użytkownik
Jeśli obaj byliby w podobnej formie można byłoby postawić na Szkota, ale tak nie jest. Wawrinka gra obecnie swój najlepszy tenis i jako jedyni postawi się Nadalowi w tym turnieju. Gdyby Nishikori był w lepszej formie - Murraya by już nie było w turnieju. Stawiam na łatwą wygraną Szwajcara.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Mecz Stana z Murrayem to istne deja vu z poprzedniego sezonu. Ten sam turniej, ta sama faza i ci sami tenisiści. Rozstawienie tylko nieco inne, bo Andy był wtedy numerem 2, a teraz jest jedynką. Pozwolę sobie wkleić moją analizę do meczu, który odbył się rok temu (analiza, jak pokazało później spotkanie nietrafiona).

https://forum.bukmacherskie.com/f152/roland-garros-2016-turniej-glowny-133815-14.html#post6015253

I w tym sezonie wydawać by się mogło, że w lepszej formie w turnieju jest Szwajcar. Idzie przez turniej jak burza, nie stracił jeszcze seta i gra pewnie. Andy też raczej bez problemów znalazł się w półfinale, ale kilka setów po drodze stracił. Bukmacherzy na początku wystawili kursy niemal identyczne jak te sprzed roku. Jednak teraz widzą w roli niewielkiego faworyta Stana. Ja osobiście, nauczony doświadczeniami z 2016 roku, nie podejmuję się typowania, który z nich wygra. Obaj mają szansę i nie ma tu zdecydowanego faworyta. Myślę, że najpewniejszym typem jest wygranie przynajmniej seta przez obydwu zawodników. Spotkanie nie powinno być jednostronne i 4 sety są bardzo prawdopodobne. Liczę na zacięty mecz i rozstrzygnięcie w 5 secie. Pozdrawiam.
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
A jakie według Ciebie szanse na jednego seta dla Dominica?
Dominic stara sie zdominować rywala swoimi mocnymi i plaskimi uderzeniami. Z cala pewnościa nie bedzie bawil sie w wymiany z Nadalem, nie jest przeciez glupi. Kluczem bedzie wiec agresywny return. Jesli Nadalowi nie bedzie siedzial pierwszy serwis, Dominic zapewne bedzie decydowal sie wchodzic agresywnie na wznaszace pilki po 2 serwisie Rafy. Jesli Nadal da mu taka możliwosc, jest duza szansa ze urwie mu seta
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Dominic stara sie zdominować rywala swoimi mocnymi i plaskimi uderzeniami. Z cala pewnościa nie bedzie bawil sie w wymiany z Nadalem, nie jest przeciez glupi. Kluczem bedzie wiec agresywny return. Jesli Nadalowi nie bedzie siedzial pierwszy serwis, Dominic zapewne bedzie decydowal sie wchodzic agresywnie na wznaszace pilki po 2 serwisie Rafy. Jesli Nadal da mu taka możliwosc, jest duza szansa ze urwie mu seta
Obejrzyj sobie jak ustawiał się Dominic przy drugim sereisie Johnsona, ktory grał wysokim kickiem. Pierwszy serwis atak z wznoszajcej, drugi serwis odejście parę metrów od kortu i przebicie z opadającej.
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Obejrzyj sobie jak ustawiał się Dominic przy drugim sereisie Johnsona, ktory grał wysokim kickiem. Pierwszy serwis atak z wznoszajcej, drugi serwis odejście parę metrów od kortu i przebicie z opadającej.
A kim jest Johnson w porownaniu do Nadala, i na jakiej podstawie twierdzisz ze adekwatna taktyka bedzie stosowna przeciwko Hiszpanowi ? ;)
Z Johnsonem mogl sobie pozwolic na kontrolowanie gry i spokojne ukladanie wymian. Po co ryzykowac, kiedy wystarczy grac swoje.
Wydaje mi sie ze Thiem tutaj jest swiadomy, ze nei jest faworytem i nie ma wiele do stracenia - a jego jedyna szansa jest ryzykowny return i spychanie Rafaela do defensywy. A udanym returnem, ma szanse przejsc do kontrolowania przebiegu punktu. Troche to taki truizm, ale co wiecej mozna napisac o takim spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom