>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
A co było na Wimbledonie jakis czas temu? Djoko był bitym faworytem a Andy go wciągnął nosem, to tylko sport...pamiętajmy. Była to koronna nawierzchnia Murraya i zupełnie inne granie, tak. Murray nie jest bez szans w swojej życiowej formie na mączce.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Mam pytanko do tenisowych znawców. Mianowicie unibet wystawił całkiem ciekawy zakład - dowolny zawodnik, który otrzyma karę za zwłokę w grze - NIE @ 1,92
W meczu Djoka z Murrayem spotka się dwóch przyjaciół, którzy darzą się ogromnym szacunkiem. Obaj są profesjonalistami pełną gębą i o ile Murray ma czasami swoje humorki, tak Djoko negatywnych emocji na korcie raczej nie pokazuje. Z resztą, wydaje mi się, że Andy również dojrzał w tej kwestii i jeśli już będzie na coś zły, to będzie robił miny, gadał do siebie, krzyczał, ale przedłużania gry jakoś się w tym pojedynku nie spodziewam. Moim zdaniem zakład jest warty uwagi jednak nie śledzę AŻ TAK tenisa, aby w ciemno wejść w ten zakład dlatego pytanie do Was - co o nim myślicie? Warto pograć?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Typ może okazać sie ryzykowny bo jesli mecz bedzie trwal bardzo dlugo i pojawi sie zadyszka to któryś może otrzymać ostrzeżenie. Do kasacji póżniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Mam pytanko do tenisowych znawców. Mianowicie unibet wystawił całkiem ciekawy zakład - dowolny zawodnik, który otrzyma karę za zwłokę w grze - NIE @ 1,92
W meczu Djoka z Murrayem spotka się dwóch przyjaciół, którzy darzą się ogromnym szacunkiem. Obaj są profesjonalistami pełną gębą i o ile Murray ma czasami swoje humorki, tak Djoko negatywnych emocji na korcie raczej nie pokazuje. Z resztą, wydaje mi się, że Andy również dojrzał w tej kwestii i jeśli już będzie na coś zły, to będzie robił miny, gadał do siebie, krzyczał, ale przedłużania gry jakoś się w tym pojedynku nie spodziewam. Moim zdaniem zakład jest warty uwagi jednak nie śledzę AŻ TAK tenisa, aby w ciemno wejść w ten zakład dlatego pytanie do Was - co o nim myślicie? Warto pograć?
Weź pod uwagę, że tutaj jest &quot;tylko&quot; 20 sekund pomiędzy kolejnymi piłkami, więc nawet chwilowe zagapienie może skutkować WARNINGIEM a sędziowie są bezwzględni pod tym kątem (Nadal dostał ostrzeżenie). Zakład bardzo losowy a nie tenisowy, więc jak dla mnie NO BET.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Typ może okazać sie ryzykowny bo jesli mecz bedzie trwal bardzo dlugo i pojawi sie zadyszka to któryś może otrzymać ostrzeżenie. Do kasacji póżniej
Z jednej strony masz rację, jednak z drugiej wydaje mi się, że takie przedłużanie może występować u zawodników słabych kondycyjnie, którzy niekoniecznie muszą mieć siły na takie boje. Jak wiemy, zarówno Novak jak i Andy kondycyjnie i motorycznie są przygotowani rewelacyjnie, z resztą zawsze słynęli z bardzo dobrego przygotowania fizycznego więc tutaj upatruję swojej szansy. Poza tym jak sięgam pamięcią do pojedynków, w których grają topowi zawodnicy to ciężko mi sobie przypomnieć takie sytuacje, choć na pewno się zdarzały. Mimo wszystko jak na korcie będzie Serb i Szkot to jakoś trudno mi uwierzyć aby takie przeciąganie meczu miało miejsce. No nic, dzięki za opinie i czekam aż wypowie się ktoś jeszcze.

Weź pod uwagę, że tutaj jest &quot;tylko&quot; 20 sekund pomiędzy kolejnymi piłkami, więc nawet chwilowe zagapienie może skutkować WARNINGIEM a sędziowie są bezwzględni pod tym kątem (Nadal dostał ostrzeżenie). Zakład bardzo losowy a nie tenisowy, więc jak dla mnie NO BET.
Tak wiem, że jest 20 sekund ale mimo wszystko ten zakład wydał mi się ciekawy. Ale w porządku, zdam się na Wasze zdanie i odpuszczę ten typ. Dzięki za pomoc!
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Panowie grający na Novaka po kursie 1.18 zadajcie sobie pytanie, który tenisista na ten moment jest lepszy, Nadal, czy Murray? Chyba każdy obiektywnie patrzący na tenis odpowie, że w ostatnich tygodniach w zdecydowanie lepszej formie jest Murray, więc skąd tak żałosny kurs na Serba, jak w meczu z Nadalem można było złapać 1.40 na niego. Tak jak piszą koledzy wyżej, czyli Konar i Tie Break zdecydowanie lepiej zagrać, że Murray ugra seta, bądź też over 3.5 seta, bo może i Serb to wygra, ale na pewno będzie to zacięte spotkanie i kurs rzędu 1.18 na pewno nie odzwierciedla tego ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
gooster 343

gooster

Użytkownik
Tsonga vs Wawrinka 2 @ 1.42 pinnacle ✅ Backhand
Wszystko zostało powiedziane. Warto dodać, że jeżeli ktoś myśli, że Tsonga wygra ten mecz serwisem to na prawdę grubo się myli. Stasek jest jednym z najsilniejszych tenisistów i serwisy po 220 nie robią na nim wielkiego wrażenia. Jedyny sposób gry z nim to gra z głębi kortu i staranie się grać bardziej do forehandu jak do backhandu. Niespodzianek raczej dziś nie będzie i Noe i Wawrinka zapiszą się w finale.
Djokovic vs Murray 1 -5.5 @ 1.66 Bet365 ✅ 5 setów ale siadło
Djokovic jedzie wszystko i wszystkich. Patrząc na pojedynki obu panów w tym turnieju to ten mecz może się skończyć tylko w jeden sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray Typ: over 36.0 gema @ 1.84 Pinnacle
Novak Djokovic - Andy Murray Typ: over 3.5 seta @ 1.83 Bet365

Wygrana, któregoś z zawodników w trzech setach... no jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Ok. Djokovic prowadzi w bezpośrednich pojedynkach 19-8 i wygrał trzy ostatnie bezpośrednie starcia. Wygrał również wszystkie trzy pojedynki z Murray&#39;em na ziemi, dla którego jest to chyba najmniej ulubiona nawierzchnia. Z drugiej strony należy mieć na uwadze, iż obaj zawodnicy są w najlepszych momentach swoich karier. Obaj sukcesywnie robią postępy i poprawiają ostatnie niedoskonałości w swojej grze. Dla przykładu serwis Djokovic jest o wiele lepszy niż 3-4 lata, zaś Murray znacznie poprawił swoje poruszanie i grę na kortach ziemnych. Dlatego też podobnie jak to miało wiele razy w historii spodziewam się zaciętego półfinału, który potrwa co najmniej cztery sety, a tym samym pozwoli spokojnie pokryć over gemowy lub setowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kempak 113

kempak

Użytkownik
Dobra, tenisowe wygi i wyjadacze. Chyba znalazłem (przynajmniej dla siebie) najbardziej atrakcyjną ofertę w dzisiejszym super-hicie Djokovic-Murray.
Najpierw jednak ostatni H2H między Jokerem, a Muppetem:
Novak 2:1 Andy (USA: Miami, hard)
Novak 2:0 Andy (USA: Indian Wells, hard)
Novak 3:1 Andy (Australian Open, hard)
+
ostatnia mączka między gentlemenami to 2011 r., Rzym
Novak 2:1 Murray
O co mi się rozchodzi i czego dotyczy mój typ? Otóż tie-breaka.
Betsson na tą opcję wystawia niebagatela mały kurs, bo aż 1.90!
Wstyd nie spróbować, tym bardziej, że w wyżej wspomnianych przeze mnie spotkaniach doszło do niego 4 razy. Myślę, że Andy tanio skóry nie sprzeda i jeśli nie da się w głupi sposób połamać to możemy być świadkami TB już w 1 secie. Osobiście ja w to wchodzę grubo, widzę w tym value. Do tego niezmiennie Wawrinka -1,5 za 1,72
Novak Djokovic - Andy Murray; czy zostanie rozegrany tie-breaker? TAK 1.90
Jo-Wilfried Tsonga - Stanislas Wawrinka (1,5:0) 2 1.70 ✅
AKO: 3.23
Polecam i zapraszam do dyskusji!
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Jo - Wilfried Tsonga - Stan Wawrinka
Typ: Wawrinka przegra 1 set, wygra mecz@7,45
⛔⛔⛔
/wejdzie następnym razem/

Tsonga jest silny jak koń i jeżeli ma coś w tym meczu zdziałać, to daję mu szansę na to ewentualnie w pierwszym secie. Pierwszy set to zawsze jest jednak lekka loteria. Nowe warunki, słońce, publiczność. Wawrinka to zawodowiec, ale nawet on na oswojenie się z paryską publicznością może chwile potrzebować. Obaj mogą też wygrywać swoje serwisy i dojdzie do tiebreaka. Tu też może Tsonga okazac się górą. Tak to widzę.

Kurs jest niezwykle zachęcający. Moim zdaniem to błąd bukmacherów, bo na opcję odwrotną, że Tsonga po przegraniu pierwszego seta, wygrywa mecz jest [email protected]???? Nie ograniam.
Dlatego postanowiłem zaryzykować.
Jeżeli Wawrinka przegra pierwszego seta, to typ prawdopodobnie okaże się trafiony. Im dłużej mecz będzie trwał, tym większe szanse daję Wawrince.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Pogram drobne przeciwko masówce na Wawrinkę. Głównie dlatego, że Tsonga był już skazywany na pożarcie od dwóch, a może nawet trzech rund. Tymczasem on przeszedł Andujara, Berdycha a potem Nishikoriego, który przypominam, był typowany przez wszystkich na czarnego konia tego turnieju (nie bez powodu). Z Nishikorim właśnie można było zobaczyć z jego strony kilka naprawdę fajnych zagrań, do tego siedział mu pierwszy serwis i pokazał, że nie pęka psychicznie. Nie sądziłem, że po straceniu prowadzenia 2:0 będzie w stanie wygrać decydującego seta. Nikt się nie spodziewał po nim wykręcenia tego półfinału, no bo jednak nie grał wiele w tym roku i wracał po kontuzji (II runda w Miami i Rzymie, 1/8 w Monako i Madrycie, I runda w Barcelonie). Ale gość rośnie z meczu na mecz i nie można stwierdzić, że znalazł się w tym półfinale przypadkowo.
Wawrinka mi zaimponował tym dość gładkim 3:0 z Federerem, to fakt. Zagrał bardzo dobrze, ale też Fedex był troszkę cieniem samego siebie. Przecież 2 tygodnie wcześniej grali ze sobą w półfinale w Rzymie i Federer odprawił z kwitkiem młodszego rodaka w niecałą godzinę. Wszyscy od początku RG mówią, że Wawrinka to wielka niewiadoma i na tym też bazuję. Poza tym, Tsonga gra u siebie i teoretycznie to powinno go uskrzydlać dzisiejszego dnia.
To jest półfinał Szlema, zdarzyć może się wszystko. Zwłaszcza po tym, co widziałem wczoraj u Pań.
Tsonga (+1,5s) - Wawrinka @2,14 Fortuna ⛔
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros
Data: 05.06.2015
Godzina:15.00
Spotkanie:Andy Murray vs Novak Djokovic ⛔3-6 3-6 7-5 7-5 1-6
Typ: Andy Murray
Kurs: 5.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Moim zdaniem kursy na to spotkanie to gruba przesada. Rozumiem Djokovic to ostatnio hegemon tenisa jak dawniej Federer. Cztery turnieje z rzędu wygrane tutaj pogrom każdego z rywali.Bilans zdecydowanie do Serba 18-9. Jednak Andy to już zupełnie inny zawodnik świetny okres współpracy z Lendlem, ale teraz Mauresmo robi kawał dobrej roboty. Szkot po ślubie gra rewelacyjnie wygrane w Madrycie i Monachium szczególnie Madryt robią wrażenie ponieważ korty ziemne to była pięta achillesowa Szkota. Djokowic gra bardzo pewnie jednak Andy dobierał siędo skóry Serbowi w Melbourne oraz Miami. Tam nie wyszło chociaż wyglądało że jest w stanie pokonać lidera rankingu. Moim zdaniem dziś czeka nas ciekawy mecz nie wykluczam 5 setów i sensacji chociaż dla mnie to będzie lekka niespodzianka. Moim zdaniem Andy to w tej chwili razem z Wawrinka gracze którzy mogą ograć Djokovica w Paryżu.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Djokovic N. - Murray A.
Powyżej 12.5 gemów w pierwszym secie.
5.60 UniBet

Ja dziś może pójdę w totalne szaleństwo, ale od pewnego czasu (jak już większość forumowiczów wspomniała, i też wie, ślub z Kim Sears miała na pewno wpływ na grę Andiego) Murray gra naprawdę dobry tenis. Myślę, że pierwszy set będzie najbardziej wymagający u tych dwóch panów. Wątpię, aby któryś z nich odpuścił chociaż jednego gema. Szczerzę myślę, że o wiele przyjemniejsze widowisko byłoby, gdybyśmy zobaczyli pierwszego seta wygranego u Brytyjczyka. W tym spotkaniu jest naprawdę wszystko możliwe. Widziałem jak Djoko grał z Richardem. Co prawda Richard totalnie dał ciała, ale potrafił sprawić w pewnych momentach Novakowi problemów. Andy to nie Richard ani Nadal, tutaj będzie większa walka moim zdaniem. Djok na totalnym gazie i z chęcią łaknie wygraną w RG, ale Andy nie pozwoli mu na łatwą drogę ku temu. Czy w pierwszym secie zobaczymy Tie-Break&#39;a? Myślę, że tak, dlatego też idę w tym kierunku za grosze. Polecam pogranie over 9.5 (@1.89 UnieBet) z pewnością siądzie. Finał zapowiada się dość typowy, Staś vs Djoko. Nie skreślam co prawda Murray&#39;a, ale to co wyprawia Djoker przerasta poziom wszystkich zawodników na ten moment w ATP.
Dodatkowo:
▶ powyżej 8.5 gemów pierwszy set @1.29 UniBet (do podbicia jakiegoś kuponu można)
▶ powyżej 36.5 gemów w meczu @1.93 UniBet
▶ powyżej 43.5 gemów w meczu @3.45 UniBet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N. - Murray A.
Murray A. +2.5 seta ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 5/10
H2H 18:8 z lat 2006-2015. Znają się jak psy, są przyjaciółmi w życiu, grali ze sobą mnóstwo razy czy uczestniczyli w różnych imprezach okolicznościowych. Wiadomo o co grają i każdy z nich jest tego świadomy. Djokovic idzie jak burza, ale dzisiaj liczę na moment słabości, bo nie oszukujmy się, ale aktualnie Murray od kilku tygodniu prezentuje się zdecydowanie lepiej niż np. Rafael Nadal. Odkąd się ożenił nie przegrał jeszcze meczu i to na mączce. Widać, że Andy dojrzał, gra bardzo ambitnie. Już na turniejach typu Australian Open czy Miami gdzie Szkot gra najlepszy tenis, potrafił urwać set Novakowi. Na większości szlemów ich mecze były bardzo długie, oprócz tego pamiętnego Wimbledonu którego wygrał Murray 3:0 na oczach premiera Wielkiej Brytanii. Najbardziej prawdopodobny wynik moim zdaniem to 3:1 dla Serba, chociaż kto tam wie co pokaże tak bardzo zmobilizowany Andy Murray.
Wynik: 6:3 6:3 5:7 5:7 6:1 ✅ @Edit: Typ wcale nie był taki pewny, bo te piłki przy 2 BP w 3 secie mogły zakończyć się różnie. Murray ewidentnie w każdym z setów miał problem w tej części.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Skoro Andy ma takie &quot;wachania&quot; w starciu z Ferrerem którego forma idzie już w stronę dołu i który nigdy się nie liczył ( nawet w latach świetności ) w starciach z wielką trójką to mam nadzieję że nikt na tym forum nie będzie miał wątpliwości że z Djokiem Murray nie ma szans ewentualnie coś w okolicach 20-30% czyli trochę więcej niż z dzisiaj miał Nadal i być może ugra seta ale to będzie wszystko
Po pokazaniu takiej arogancji i bezczelności jesteś spalony na tym forum. Oczywiście można mieć swoje zdanie i próbować grać nawet najmniej prawdopodobne zdarzenia - abosulutnie nikomu tego nie odmawiam. Ale pisanie w stylu &quot;mam nadzieję, że inni nie będą myśleli inaczej niż ja, bo przecież TO OCZYWISTE ŻE JA MAM RACJĘ&quot; to skandaliczny brak szacunku do innych użytkowników tego forum.
Otóż jak widać bardzo dobrze na meczu półfinałowym wyszli ci, którzy mieli wątpliwości odnośnie Djokovicia.
Przemyśl to sobie człowieku, bo póki co marnotrawisz energię na niepoważne zaczepki wobec innych użytkowników zamiast skupić się na swoim typowaniu. Chociaż nie wiem czy to dobre w Twoim przypadku: obstawiać to ty po prostu nie umiesz, więc nadrabianie arogancją to może jedyny sposób żeby zwrócić uwagę na swoją wątpliwej jakości twórczość...
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Wawrinka vs Djokovic over 3.5 seta @ 2 Bet365 ✅✅
Typ wielce prawdopodobny, a nawet myślę, że może to być 5 setów. Obaj panowie w genialnej formie. Backhand Staska groźny jak jasna cholera i potrafi namieszać, ale nie sądzę, że to wystarczy. Co jak co pewne jest to, że walka będzie od początku do końca. Jak dla mnie najbardziej prawdopodobny wynik to 3:2 dla któregoś z panów. Serce za Wawrinką, a rozum za Djokiem i to raczej ten drugi wygra tym wynikiem, ale kto wie finały mają swoje prawa dlatego decyduje się nie grać na nikogo z nich tylko po prostu solidny over. Myślę, że kurs nie przekroczy 1.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Niestety matematyka ponownie zawiodła użytkownika 153040, i jego wzór na pole trójkąta okazał się zupełnie nie trafiony - zapewne trzeba było podstawić wszystkie dane po wzór na pole sześcianu. Pewnie to już zbyt wysoki poziom matematyczny. Od samego początku czytanie jego analiz lub może nie samych analiz ale wyliczeń procentowych to był istny śmiech na sali ale co tam każdy ma prawo pisać co mu się rzewnie podoba. Kolega ma jeszcze o tyle szczęscia w typie na Novaka że mecz z powody deszczu został wczoraj przerwany bo gdyby była sposobność kontynuowania spotkania powiedzmy pod dachem albo po prostu przestałoby padać to sądząc po tym jak mecz zaczynał wyglądać od połowy 3 seta można byłoby przepuszczać że Serb zapewne pożegnałby się z tytułem. I kursy typu 1,16 diabli by wzięli. Widać ewidentnie że Novak może dalej gra fenomenalnie ale widać zmęczenie materiału, człowiek to nie maszyna a z meczu na mecz z Serbem będzie coraz to gorzej. Może przełożenie spotkania na drugi dzień w pojedynku z Murrayem uratowało Serba tak jeśli chodzi o perspektywie meczu ze Stanem nie jest to zbyt dobre info dla Serba. Mam nadzieję tylko że Stan się nie podłoży i przeniesie poziom spotkań z pojedynków pomiędzy nimi w Australii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Djokovic N. - Wawrinka S.
Powyżej 3,5 setów ::: 2,00 ::: Bet365 ::: 3/10
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 4/10
H2H 19:3 z lat 2004-2015, ale w ostatnich latach ich spotkania podczas turniejów wielkoszlemowych (Australian Open + US Open) podchodzą pod rangę najciekawszych meczów sezonu, a przynajmniej 5 setowych.

Półfinał AO 2015 Djokovic 7:6 3:6 6:4 4:6 6:0
Ćwierćfinał AO 2014 Wawrinka 2:6 6:4 6:2 3:6 9:7
Półfinał US Open 2013 Djokovic 2:6 7:6 3:6 6:3 6:4
4 runda AO 2013 Djokovic 1:6 7:5 6:4 6:7 12:10
Jeszcze grali ze sobą w 2006 roku z okazji rozgrywek Davis Cup i również padło wtedy 5 setów. Co by nie mówić o tym finale, to Szwajcar jest jednym z tych zawodników który może zatrzymać Novaka. Gra świetny turniej, dużo ryzykuje w swojej grze, ma sporo kończących piłek. W meczu ze swoim rodakiem Federerem funkcjonował genialnie backhand, forehand i serwis co zaowocowało wynikiem 3:0. Z Tsongą pokazał pewność psychiczną broniąc 16 BP. Finał szlema nie jest mu obcy, a nawet można powiedzieć, że to właśnie na Djokovicu ciąży większa presja.
Ostatni argument za Wawrinką, że ugra tutaj przynajmniej jednego seta jest taki, że Djokovic zagrał długi mecz z Murrayem, musieli dokończyć mecz w sobotę, a była to dodatkowa godzina gry. Na pewno zmęczenie w takim długim turnieju, w upał odgrywa znaczącą rolę.
Wynik: 6:4 4:6 3:6 4:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Wawrinka 1 @1.15
Amen. Jeden z najwazniejszych meczow w karierze Novaka Djokovica. Moze wazniejszy byl tylko wygrany pierwszy szlemowy tytul w Australii w 2008 roku. Serb musi wygrac, zeby byc tenisista kompletnym, a wiadomo ze ten tytul gonil najdłuzej i najciezej o jego wygranie w erze Nadala. W koncu nie wiadomo czy za rok znowu Nadal nie wroci do sojej mega dyspozycji, stad tak duza motywacja Djokovica bedzie w tym spotkaniu. Wawrinka bedzie liczyc na serwis, ktory mu sporo pomogl w spotkaniu z Tsonga, tyle tylko ze Tsonga wykorzystal bodajze 1/17 break pointow w calym meczu. A Szwajcarowi starczalo, ze serwowal na backhand Tsongi i Francuz byl jak dziecko we mgle, tylko ze tym razem naprzeciwko stanie najlepiej returnujacy tenisista swiata. Djokovic ogral wszystkich najlepszych graczy po drodze, poniewaz los w tym roku w gornej czesci drabinki skojarzyl tez Nadala i Murraya, wiec o czym tu jeszcze mowic. Moze pozniej mozna myslec nad 3-0 dla Serba, ale inne rozwiazanie niz triumf Djokovica w Roland Garros w tym roku bedzie sensacja.
 
1 409

153040

Użytkownik
Po pokazaniu takiej arogancji i bezczelności jesteś spalony na tym forum. Oczywiście można mieć swoje zdanie i próbować grać nawet najmniej prawdopodobne zdarzenia - abosulutnie nikomu tego nie odmawiam. Ale pisanie w stylu &quot;mam nadzieję, że inni nie będą myśleli inaczej niż ja, bo przecież TO OCZYWISTE ŻE JA MAM RACJĘ&quot; to skandaliczny brak szacunku do innych użytkowników tego forum.
Otóż jak widać bardzo dobrze na meczu półfinałowym wyszli ci, którzy mieli wątpliwości odnośnie Djokovicia.
Przemyśl to sobie człowieku, bo póki co marnotrawisz energię na niepoważne zaczepki wobec innych użytkowników zamiast skupić się na swoim typowaniu. Chociaż nie wiem czy to dobre w Twoim przypadku: obstawiać to ty po prostu nie umiesz, więc nadrabianie arogancją to może jedyny sposób żeby zwrócić uwagę na swoją wątpliwej jakości twórczość...
Heheh co sie tak oburzyłeś ? : ) Spociłeś się jak Nadal : )
Ty AuroksReno nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie napisałem że mój Typ jest najlepszy i najważniejszy. Napisałem tylko że mam nadzieję że nikt na forum nie będzie miał wątpliwośći co do tego że Djoko wygra ten pojedynek. I być może nie jedna osoba odeszła od typowania zwyciestwa Andiego kto wie : ) ale skoro ty jednak postawiłeś na Andiego i teraz sie denerwujesz to sorry
No nic próbuj dalej !
PS To Ty prowokujesz zaczepki ( ostatnio sie czepiales i wypisywales glupoty odnosnie AKA SHAKAL ktory cie dodał do Nadalowcow )bo jak masz jakis problem do napisz do mnie na PW a nie tutaj bo robi sie smietnisko od takich zaczepek z Twojej strony a ludzie chca poczytac analizy i spostrzezenia odnosnie spotkan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom