>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Faktycznie był to mecz do przewidzenia... Tak jak pisałem kursy były poprawnie wystawione. A najpewniejszym wynikiem ze wszystkich dostępnych opcji biorąc pod uwagę obecne formy obu Panów to było 3:0 dla Novaka, całe szczęście że mecz był emocjonujący na prawdę Rafa pokazał hart ducha i wolę walki. Szkoda troszkę 1 lub ewentualnie 2 seta bo gdyby jednak Nadal któryś z tych setów wygrał to być może jego pewność siebie jeszcze by wzrosła. Ale nic z tych rzeczy. Ewidentnie Rafie zabrakło precyzji i długości zagrywanych piłek. A to są decydujące elementy które robią różnicę.
Zapewne teraz wyskoczy cała masa fanów Novaka którzy będą wypisywać ile to oni mieli racji, jak słaby jest Nadal itd... a tak na prawdę to spotkanie pokazało jak mimo wszystko Hiszpan kompletnie bez formy jest groźny na swojej ulubionej nawierzchni.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Djokovic-Murray Over 3.5 seta ✅
Mecz z cyklu najwięksi z najwiekszych reszta do wora.Przedwczesny finał.Mecz na ktory kibice juz ostrza sobie zeby(bo dzisiejszy pojedynek Djoka z Nadalem to była komedia roku.Nadal to dno konkretne)
Przyznam ze nie doceniłem Murraya dzisiaj zagrał świetny mecz łamał Ferrera jak zapałkę i dzisiaj juz zobaczyliśmy Szkota bez żadnych kompleksów.Naprawde uważałem ze value jest po stronie Hiszpana ale on juz powoli gaśnie widać ze sił brakuje.Djokovic z Nadalem to była egzekucja.Rafa nie odbudował formy byc moze w przyszłym roku bedzie mocniejszy ale ja nie o nim.Djok pokazał ze jest mocny i chce wygrać w tym roku.Ja mysle jednak ze Andy tutaj powalczy moim zdaniem zobaczymy długi wyczerpujący pojedynek a kursy na Djoka sa troche zaniżone.Mysle ze 3-0 w któraś strone jest niemożliwe.Chyba ze jakas kontuzja ale mysle ze obaj bedą walczyć jak lwy do końca.Wchodze grubo w over 3.5 seta po pięknym kursie z Unibet 1.73 i Wam polecam to samo.
PS.na pewno wrzuce tez cos w kierunku Szkota bo kursy kusza.
Jedziemy i to:
Murray +1.5 seta
2.85
Unibet
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Bryan Bob/Bryan Mike - Bolelli Simone/Fognini Fabio 1, Pinnacle Sports 1.44

6:3, 6:3 ✅✅✅

VS.


Nie często sięgam do gry podwójnej ale na dzień dzisiejszy ten typ odpowiada mi jak najbardziej, więc względnie na szybkiego. Bracia w tym sezonie na mączce nieco rozczarowują ponieważ odpadali zbyt szybko jak na ich markę w Houston, Madrycie czy w Rzymie. Wielkoszlemowy turniej w Paryżu jest ich najsłabszym spośród wszystkich. Moim zdaniem drabinkę mieli trudniejszą od przeciwników ponieważ Chardy z Kubotem czy Matkowski z Zimonjicem to już były dla nich niezłe testy. Włosi z tych najlepszych par pokonali Paesa z Nestorem bo reszta to jakieś zlepki turniejowe. Tym bardziej, że Paes z Nestorem po złączeniu się w tym roku nie mogą się niczym godnym pochwalić....4 razy odpadali w pierwszych rundach, w turniejach poprzedzających French Open. No i Hindus z Kanadyjczykiem mają 42/41 lat...wiadomo, że debel to inna bajka niż singiel ale coraz częściej właśnie będą mieć takie wtopy. Wracając jeszcze do Włochów...oczywiście zrobili wielkie bum wygrywając w tegorocznej edycji Australian Open, później jeszcze finał w Indian Wells oraz Monte Carlo gdzie ulegli właśnie Brayanom 7:6, 6:3. Bolelli z Fogiem właśnie na mączce mają największe szanse aby pokonać braci ale mimo wszystko stawiam tutaj na najlepszy duet w historii tenisa. Bob oraz Mike wygrywali tutaj tylko dwa razy tj. 2003 oraz 2013 rok. Jeśli wygrają dzisiaj to później czeka ich para Dodig z Melo albo Rojer/Tacacu także mają ogromną szansę na trzecią wygraną. Obawiam się jedynie tego, że to właśnie jest mączka...a Włosi tutaj są najgroźniejsi. Mimo wszystko zaufałem Amerykanom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
1 409

153040

Użytkownik
Faktycznie był to mecz do przewidzenia... Tak jak pisałem kursy były poprawnie wystawione. A najpewniejszym wynikiem ze wszystkich dostępnych opcji biorąc pod uwagę obecne formy obu Panów to było 3:0 dla Novaka
Ja to wiedziałem przed meczem a Ty dopiero to wiesz po meczu a śmiałeś się i padałeś na cyce z moich wyliczen 10-20%

całe szczęście że mecz był emocjonujący na prawdę Rafa pokazał hart ducha i wolę walki.
Rafa nie pokazał NICZEGO ! Nie wiem co Ty za mecz oglądałeś


masa fanów Novaka którzy będą wypisywać ile to oni mieli racji, jak słaby jest Nadal itd... a tak na prawdę to spotkanie pokazało jak mimo wszystko Hiszpan kompletnie bez formy jest groźny na swojej ulubionej nawierzchni.
Hiszpan bez formy jest groźny dla Janowicza ale nie dla Novaka i piszesz jakieś farmazony zamiast zwyczajnie pogratulować typującym ktorzy postawili na Djoko.

A teraz najciekawsze co mam do powiedzenia : )

Mysle że bedzie ciekawy finał Djoko vs Wawrinka bo to że taki bedzie to dla mnie pewne !

I powiem szczerze ze prawie pewne jest ugranie seta przez Wawrinkę a nawet daje Wawrince szanse na wygranie całego turnieju jeśli zagra tak jak z Federerem do końca tych zawodów.
 
1 409

153040

Użytkownik
Novak (- 1.5s ) vs Murray 1 @ 1.43

Tutaj stawiam pewnie na Serba. Murray zagrał momentami ładnie z Ferrerem.
1 set szczęście Muppeta Ferrer miał piłki setowe których nie wykorzystał
2 set dominacja Mappeta
3 set upadek Muppeta ( prowadził 3:0 w gemach żeby potem przegrać 7:5)
4 set powrót Muppeta, upadek Ferrera
Skoro Andy ma takie &quot;wachania&quot; w starciu z Ferrerem którego forma idzie już w stronę dołu i który nigdy się nie liczył ( nawet w latach świetności ) w starciach z wielką trójką to mam nadzieję że nikt na tym forum nie będzie miał wątpliwości że z Djokiem Murray nie ma szans ewentualnie coś w okolicach 20-30% czyli trochę więcej niż z dzisiaj miał Nadal i być może ugra seta ale to będzie wszystko
Według mnie 3:0 lub 3:1 dla Novaka
Tsonga vs Wawrinka ( -3.5g ) 2 @ 1.72 ✅

Tutaj to jest również bet miesiąca albo lepiej.
Co tu dużo pisać jeśli Wawrinka zagra jak z Federerem to będzie szybkie 3:0
Kursy powinny być tutaj 1.15 na Stana a są wyższe tylko dlatego że nie wiadomo co Stasiowi odbije i być może po 2 wygranych setach się za mocno wyluzuje i straci koncentracje
Widziałem ostatnie mecze i gdyby porównać siłę uderzeń Stana a reszty zawodników w tym turnieju to tak jak by porównać Ekstraklasę do Premiership.
Tsonga wygrał z Kitajcem tego ostatniego seta jakimś dziwnym trafem.
Akurat oglądałem mecz Wawrinka z Federerem i skakałem na mecz Tsongi z Nishim i Widziałęm jak Wawrinka pewnie wali shoty jak potężny koń a na drugim korcie Tsonga z Nishim przebijali piłkę w okolicach środka pola jak panienki. Tsongę uratował tylko serwis nic więcej i gdyby nie to to przegrał by ze słabym obecnie Kitajcem który nie pokazał swojego najlepszego tenisa i przez większość meczu serwował jak zawodnicy w turniejach ITF
Wawrinka za to serwuje i bije jak koń i jeśli zagra z Wongą jak we wtorek z Rogerem to szykuje się win 3:0 i jeśli tak się stanie to będzie to MEGA trudny przeciwnik dla Novaka
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Tsonga vs Wawrinka -1,5 seta 2 @1,92 betsafe ✅
Tsonga vs Wawrinka -3,5 2 @1,80 bet365
✅
(3:6 7:6 6:7 4:6)
Do trzech razy sztuka. Najpierw Berdych zagrał bezjajecznie, fatalnie i po prostu zapomniał, że ma mocną ofensywę i takiemu Francuzowi w obecnej formie powinien narzucić swój styl, a nie przebijać jakby to była rozgrzewka. Serwował fatalnie Czech.
Przystanek nr 2- Kei. Od początku wyglądał jak przestraszona mała dziewczynka. Dzięki przerwie w grze w końcówce 2. seta ogarnął się i zaczął grać na jakieś 60-70%, co mu dało 2 kolejne sety. Później znowu marne przebijanie, a Tsonga mimo że wielkiej formy nie ma, to kapitalnie wykorzystuje takie śmieszne piłki, jakie zagrywali mu dwaj ww. panowie.
Jego trzeci z wielkich przeciwników to Stasiek- jak wiadomo powszechnie, kiedy jest forma, może wygrać z każdym, bo jego siła uderzeń jest potężna, nagle robi się mega elastyczny, co pokazuje swoim nadgarstkiem, ale też ruchem na korcie, który w trakcie sezonu nieraz wygląda po prostu na olewczy, by w pewnych turniejach zachwycać. Tutaj gra o pełną pulę, fizycznie wygląda pozytywnie i ma jakąś szansę na 2. Szlema w karierze, więc nie może się potknąć na Tsondze, bo chyba do końca życia by miał traumę. On nie będzie zagrywał tak bezpłciowo jak rywale, co najwyżej nie będą mu przez jakiś czas wchodziły normalne uderzenia, ale będzie dążył do wejścia w rytm, nie zabrudzi pampersa jak Kei i Berdych. Serwis zdecydowanie na plus w stosunku do Keia, a na tym turnieju też w porównaniu do Berdycha- a to ważne, bo zawodnik musi mieć komfort psychiczny, jakieś podwaliny pod sukces, a jak można je mieć, jeśli się wie, że każdy gem serwisowy może się okazać przegranym, jeśli tylko przeciwni nie będzie pomagał, a on sam będzie miał mniej niż 50% 1. serwisu? Staszek musi być pewny siebie (bez tego jego gra bywa mocno rwana), żeby walczyć z takimi renomowanymi zawodnikami, jakim mimo wszystko jest Tsonga, a co mu da większą pewność siebie, jak nie wygrana 3:0 w QF z wielkim Federerem?
Myślę, że tym razem musi się to stać i przeciwnik narzuci Francuzowi własny styl gry, a kiedy to się już stanie, Jo będzie w tarapatach, chcąc tak samo dobrze odbijać w biegu torpedy Stasia (fh jak i bh są u niego bardzo mocne, obecnie ma najsilniejszy jednoręczny bh na świecie), jak wcześniej odbijał śmieszne babole Keia i Berdycha, spadające mu w miejsce, które lubi. Oczywiście w tamtych spotkaniach te trudne piłki też potrafił wykańczać po części, no ale umówmy się, tamci panowie dali mu wejść w rytm jakiego sobie Tsonga nawet nie mógł wymarzyć, a Staszek tak tego na pewno nie zrobi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wawrinka(-3.5) - Tsonga 1.80 4/10 bet365

Nie wyglada tu Tsonga za ciekawie, wali mocno przed siebie z pelna sila ale to raczej nie jest rozwiazanie na Wawrinke. Mimo dobrego podania wcale to nie gwarantuje mu niczego bo gra beznadziejnie z glebi kortu a jeszcze przy drugim serwisie to juz w ogole bedzie miazga. Stan pokazal z Federem super forme i naprwde ciezko sie do czegokolwiek doczepic. Wszystko funkcjonuje jak nalezy serwis fh bh masa winnerow i pelna kontrola gry. Nie widze tu mozliwosci aby Francuz mial szanse wygrac. Moze jakis set sie uda na 7-6 ale to jest maks wiec spokojnie mozna handicap probowac. 3-0 lub 3-1 tylko, ze Wawrinka moze zlamac pare razy a Jo raczej bedzie miec z tym klopot. Return to tez nie jest super strona Fancuza bo wali bez sensu na sile zamiast pomyslec. Nie ma sie co rozpisywac, jak mi ktos napisze chociaz 2-3 argumenty czemu ma wygrac Tsonga to podyskutujemy tylko prosze bez tekstow w stylu gra u siebie, to jest Szlem a clay nie pod niego wiec nie robmy jaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Wawrinka - Tsonga ---- Wawrinka @ 1,46 ✅
Typuję tutaj w stronę Staszka jak zresztą większość. Wyniki Wawrinki mówią same za siebie - pokonanie Federera, Simona, a tylko 1 stracony set z Lajovicem. Tsonga gra tu całkiem nieźle, ale w wydaje mi się, że miał masę szczęścia, że udało mu się awansować aż do półfinału. O ile pierwsze 3 rundy przeszedł całkowicie zasłużenie, to w meczu z Berdychem udało mu się trafić na bardzo słabą dyspozycję Czecha, który tylko przebijał piłki, nie ryzykował i prawdopodobnie bolały go plecy. Później mecz z reprezentantem Japonii Nishikorim i podobna sytuacja. Japończyk pierwsze 2 sety grał bardzo słabo, nie wiem czy nie mógł się przyzwyczaić do mocnego wiatru czy to było coś innego, w każdym razie pakował wszystko w siatkę i wszystko wskazywało tu na szybkie 3:0 dla Tsongi. Uratowała Japończyka spadająca blacha i po przerwie związanej z naprawą kortu zaczął grać na swoim normalnym poziomie. Wygrał 2 sety z rzędu i był bliski wygranej, no ale w 5 decydującym secie Tsonga serwował z astronomiczną skutecznością i praktycznie nie dawał Nishikoriemu szans na przełamanie, a on wykorzystał chwile słabości Keia zdobywając przełamanie. Zdecydowanym faworytem będzie w półfinale Staszek, ale trzeba wziąć pod uwagę doping francuskich kibiców i niestabilną psychikę Szwajcara. Jeśli Wawrinka się nie załamie w trakcie meczu to powinien tutaj wygrać bez problemów. Wawrinka potrafi świetnie atakować, ma najlepszy w tourze backhand, dobry forehand i serwis. Jeśli wykorzysta swój arsenał i przyciśnie Tsongę do defensywy to powinno się to skończyć wygraną Wawrinki, bo Tsonga mistrzem defensywy nie jest. Z drugiej strony Tsonga też będzie atakował i może ugrać sporo gemów i pewnie o wygranych setach zadecydują pojedyncze piłki lub może nawet tiebreak.
Stachu w finale. Kto by się tego spodziewał przed turniejem.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Djokovic - Murray 2 @ 5,00 ⛔⛔⛔
To jest chyba jakaś kpina ze strony bukmacherów. Owszem Nole jest faworytem ale czy aby na pewno Murray jest gorszy od Nadala, żeby wystawiać na niego jeszcze większy kurs niż był wczoraj na Hiszpana? Bez przesady ale nie. Panicz również ma świadomość tego że dzięki porażce Nadala i ogólnej jego słabszej formie ma szanse na triumf w Paryżu, i co że niby z Djokoviciem nie ma szans? Moim zdaniem to wygląda trochę w ten sposób, oczywiście z małym minusem dla Serba: Novak po wygranej z Nadalem już może być prawie że pewny swojego na Rolandzie ale nic bardziej mylnego. Dla Novaka może się to jeszcze źle skończyć, zamiast Nadala, który do tej pory wygrywał z Novakiem może być tak że właśnie Szkot który wyskoczył z formą na kortach ziemnych przeszkodzi Serbowi w osiągnięciu ostatecznego sukcesu. Dlaczego niby miałby tego nie zrobić? Czym Panicz w obecnej formie - również życiowej jak Nole - odstaje od wczorajszego Nadala? NICZYM! Ba jeszcze bije właśnie Hiszpana o głowę obecnie. Serb wczorajszym meczu pokazał że jest w gazie ale również i jemu momentami gra się nie układa (1 set od stanu 4:0 dla Novaka) kto wie jak w ogóle mógłby potoczyć się mecz gdyby to Rafa zgarnął 1 seta? W meczu ze Szkotem na 100% Serb nie ma co liczyć na returny na środek kortu tak jak to robił Rafa, dodatkowo backhend Murraya funkcjonuje dużo dużo lepiej niż Rafy, forehend w tym momencie też, dropshoty na Paniczu też nie będą robiły wrażenia. Więc dlaczego Murray nie ma szans z Novakiem skoro obecnie w każdym aspekcie gry przewyższa Rafę a dodatkowo jest też w życiowej formie? Kolejną zaletą Szkota jest myślenie na korcie, którego to u Nadala na próżno szukać - Nadal ładuje ile fabryka dała i w obecnej formie to wygląda na zasadzie, wejdzie lub nie wejdzie - Murray to cwany lis a dodatkowo będąc w formie na pewno się nie podda bez walki i nie jestem pewien czy to będzie dla Novaka tak łatwy mecz jak sugerują to kursy, mnie osobiście nie zdziwi wygrana Szkota, bo co jak co to Szkot pokonał lepszych zawodników do półfinału niż Novak. Widzę w kursie na Panicza spore value i tak jak w meczu Novaka z Nadalem tego nie widziałem, tak w tutaj jest całkiem odwrotnie. Nie rozumiem jak można wystawić kurs rzędu 5,00 na zawodnika który jest obecnie całkowicie na innym poziomie niż Rafa.
Tsonga - Wawrinka 1 @ 3,00 ⛔⛔⛔
Kolejny mecz który wydaje mi się że również może być niespodzianką ku uciesze fanów na RG. Stan w Paryżu prezentuje się całkiem fajnie, jak do tej pory nie można mu niczego zarzucić. Nie ma się do czego przyczepić w jego stylu gry. Lecz ja upatruje tutaj raczej niespodziankę ze względu na to że Stasiek lubi czasami pajacować na korcie - może źle to ująłem - chodzi mi o to że czasami psychicznie nie wytrzymuje spotkań niemal że o najwyższe cele. A dodatkowo dość często zdarza mu się przeplatać dobre mecze ze słabymi. Wszystko zależy od tego jaki opór postawi Tsonga, przed RG wydawało się że Francuz jest kompletnie bez formy i nic wielkiego tutaj nie ugra. Ale ewidentnie widać że odżył podczas tego turnieju i jego gra wygląda również stabilnie. Jeśli Jo zagra na swoim dotychczasowym prezentowanym poziomie to może napykać biedy Szwajcarowi a jeśli jeszcze Stan zacznie coś odwalać to sam dodatkowo może pomóc Francuzowi znaleźć się w finale.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tsonga - Wawrinka 1 @ 3,00
Jeśli Jo zagra na swoim dotychczasowym prezentowanym poziomie to może napykać biedy Szwajcarowi a jeśli jeszcze Stan zacznie coś odwalać to sam dodatkowo może pomóc Francuzowi znaleźć się w finale.
Sorry, ale jak widzę takie zdanie to coś mi się robi. Jeżeli Jo zagra na poziomie takim, jak gra od początku tego turnieju to z Wawrinką nie ugra 10 gemów. Musi zagrać o 100% lepiej, bo Stan go zje. Tsonga nie jest mistrzem obrony, a Stan w tym turnieju katuje niesamowicie i forehandem i backhandem, o czym przekonał się Federer, na którego buki wystawiły kurs 1.45? &quot;Popis&quot; bukmacherówi łatwa kasa na Wawrince. Mecz z Nishikorim wygrał dzięki kontuzji mózgu Japońca i dzięki temu, że Kei waży tyle, co połowa Tsongi. Wystarczył drobny wiaterek to rzucało nim na wszystkie strony, ledwo przebijał. Wystarczyła jednak drobna przerwa związana naruszeniem się konstrucji i Tsonga mało co nie przegrał. Z dotychczasowym swoim poziomie Tsonga nie ma absolutnie żadnego podjazdu do Wawrinki. Musimy zobaczyć zdecydowanie lepszego Francuza i Szwajcara, który nie będzie grał tak kapitalnie jak z Federerem, żeby było to w miarę ciekawe widowisko.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Sorry, ale jak widzę takie zdanie to coś mi się robi. Jeżeli Jo zagra na poziomie takim, jak gra od początku tego turnieju to z Wawrinką nie ugra 10 gemów. Musi zagrać o 100% lepiej, bo Stan go zje. Tsonga nie jest mistrzem obrony, a Stan w tym turnieju katuje niesamowicie i forehandem i backhandem, o czym przekonał się Federer, na którego buki wystawiły kurs 1.45? &quot;Popis&quot; bukmacherówi łatwa kasa na Wawrince. Mecz z Nishikorim wygrał dzięki kontuzji mózgu Japońca i dzięki temu, że Kei waży tyle, co połowa Tsongi. Wystarczył drobny wiaterek to rzucało nim na wszystkie strony, ledwo przebijał. Wystarczyła jednak drobna przerwa związana naruszeniem się konstrucji i Tsonga mało co nie przegrał. Z dotychczasowym swoim poziomie Tsonga nie ma absolutnie żadnego podjazdu do Wawrinki. Musimy zobaczyć zdecydowanie lepszego Francuza i Szwajcara, który nie będzie grał tak kapitalnie jak z Federerem, żeby było to w miarę ciekawe widowisko.
Wybacz ale nie napisałem nigdzie że mój typ jest obiektywnie poparty faktycznymi argumentami przemawiającymi za Tsongą. Jest to po prostu próba ustrzelenia niespodzianki. Gdzie ja osobiście widzę szanse dla Francuza i na pewno bardziej sympatyzuje za nim niż za nerdem Stanem. Piszesz o kontuzji mózgu Japońca, a cz takie kontuzje nie przytrafiają się Stanowi - moim zdaniem jeszcze częściej niż Kei&#39;owi. Twoje zdanie mówiące o tym że wiatr miotał Japońcem na wszystkie strony to też stwierdzenie wyciągnięte niemalże z Andersenowych baśni. ????
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wszystko pięknie, tylko ja pisałem o tym wietrze w celu wizualizacji tego pojedynku. Gość, który ma takie warunki fizyczne zawsze będzie sobie gorzej radził w trudnych warunkach. Wawrince to nie przeszkadzało. Wygrał z ofensywnym Rogerem, wygrał z przebijaką Simonem. Szczerze mówiąc to nie wiem jak określić Tsongę jednym słowem. Nie przychodzi mi nic do głowy. Stan raczej nie będzie miał takich odpałów, jest doświadczony, ma szlema na koncie, więc wie z czym to się je. Tak się składa, że rywale Tsongi nie grali w meczach z nim dobrych spotkań, a Stan gra świetnie od początku. Według mnie powinien sobie z Francuzem spokojnie poradzić i coś pogram z pewnością w jego kierunku. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia z tym typem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kempak 113

kempak

Użytkownik
1/2 finału Roland Garros

Novak Đoković v Andy Murray (g; 0:7) 2 1.62



Półfinał drugiego Grand Slama w tym roku. Predestynowany do zwycięstwa już od samego początku zmagań na francuskich kortach Serb rozprawił się z finem Nieminenem (3:0), Mullerem (3:0), Kokkinakisem (3:0), Gasquetem (3:0) i teraz z niekwestionowanym królem mączki Rafą Nadalem również tym samym stosunkiem setowym.
Wszyscy tutaj praktycznie, jak jeden mąż grali w kierunku Rafy, ten jednak do momentu walki łeb w łeb w pierwszym secie, kiedy to wyrównał horrendalną przewagę Serba (z 0:4 na 4:4) porządnie spuchł i nie pokazywał maksimum swoich możliwości.
Novak przy agresywnej grze przeciwnika również potrafi zacząć się gubić, czego był przykładem wczorajszy 1 set - głupie, niewymuszone błędy, proste forhendy w siatkę, czy bezmyślne skróty. Jak wiadomo Serb to maszyna do rozwalania wszystkich oponentów niczym walec, nie inaczej powinno być jutro i nie śmiem nawet kwestionować jego zwycięstwa, lecz kursy na poziomie 1,19 na Jokera z 3 nr ATP to istna granda i parodia.

Teraz Murray, Szkot, którego droga do półfinału wyglądała następująco: Arguello (3:0), Sousa (3:1), Kyrgios (3:0), Chardy (3:1), Ferrer (3:1). Osobiście przyznam, że widziałem tylko jego jeden mecz na tym turnieju, wczorajszy z Hiszpanem Ferrerem.
Pierwszy set był bardzo zagadkowy i niestandardowy - Szkot przełamał Davida już w 1 gemie, po czym oddał swoje podanie. Sytuacja powtarzała się kilka razy i widać było, że ciężko utrzymać Andy`emu swoje podanie. Grunt ustabilizował tak naprawdę dopiero w 2 secie, w 1 Ferrer miał wszak kilka setowych.
Ja jednak pragnę spojrzeć na jego zaskakująco dobrą formę sprzed miesiąca, z turnieju w Madrycie, gdzie również na mączce ograł spokojnie po 2:0 takie tuzy tenisa, jak Nadal, Nishikori, czy Raonić.

H2H na mączce 2:1 na korzyść Serba (dwa razy po 2:1, raz 2:0), nie sądzę jednak by Murray tak tanio sprzedał skórę. Jeśli się skupi i wzniesie na wyżyny, zagra trochę agresywniej i nie będzie popełniać głupich błędów przy siatce, to jego forehand penetrujący obrzeża i rogi pola mogą napsuć krwi Novakowi. Jestem zdania, że Szkot urwie jutro seta Novakowi, jak to miał ostatnio w zwyczaju i walka będzie trwać do samego końca, grunt żeby nie odpadł psychicznie. Wchodzę handicapem +7 na korzyść Andy`ego. Nawet przy równej 3-setówce 6:4 6:4 7:5 zakład wchodzi. Nie mówiąc o tym, kiedy Szkotowi uda się urwać seta. Dla mnie to będzie kompletnie inny mecz niż ten od tego, który stoczył Joker z Nadalem. Rafa był agresywny i zdeterminowany, ale tak naprawdę jedynie w 1 secie. Z resztą wyraźnie widać było jakie trudy przynosi mu to spotkanie: hektolitry potu lecące z głowy.


Stanislas Wawrinka - Jo Wilfried Tsonga (-1,5s) 1 1,84




Drugi półfinał to spotkanie gospodarza Tsongi z Szwajcarem Wawrinką. Tutaj nie będę się rozpisywać. Tsondze udało się ograć dwa większe nazwiska (Nishikori i Berdych) i.. na tym powinna się zakończyć jego kariera na RG. Jak wielu powtarza to ostatnie tchnienia i szanse na jakiś większy tytuł, ale uważam, że dojście Francuza do półfinału to i tak wielki wyczyn, z którego powinien być dumny. Wiadomo - trybuny będą wspierać jak tylko mogą swojego rodaka, ale one nie grają. W meczu z Nishikorim to raczej Japończyk przegrał mecz, niż Tsonga go wygrał. Podobnie działo się na zeszłorocznym finale US Open z Cilicem, gdzie Samuraj był totalnie zagubiony, z resztą warunki fizyczne również nie sprzyjały (178 cm Nishikoriego kontra 188 cm Tsongi - nie ukrywajmy to również ma znaczenie). Wawrinka odprawił z kwitkiem w ostatniej rundzie swojego rodaka - Federera, który w pewien sposób namaścił go do stoczenia zaciętego boju z nr 1 ATP. Stawiam jutro na dość łatwą wygraną Wawrinki stosunkiem 3:0, lub 3:1 - także idę w stronę -1,5 handicapa setowego w stronę Stana.

Stanislas Wawrinka - Jo-Wilfred Tsonga (-1,5 s) 1 1.84
Novak Djoković - Andy Murray (0:7 g) 2 1.62

AKO: 2.98
 
K 0

kupasik

Użytkownik
Na jutro AKO zabójca
Wawrinka - Tsonga @1 1,40 + Djokovic - Murray @1 1,16 = 1,62 @bet365
Wawrinka zawodnik przedziwny, który może wygrać z każdym i przegrać z każdym, akurat Szwajcar w tym momencie znowu złapał formę i prezentuję*się bardzo dobrze. Pewne zwycięstwo z Federem 3-0, na tym RG stracił narazie tylko 1 seta. Tsonga w półfinale to spora sensacja, mecz z Berdychem i Nishikorim mógł sie różnie skończyć i Francuza by już w turnieju nie było, ale jednak udało mu się dolecieć dalej, jestem zdania, że tutaj jego podróż się kończy. Wawrinka jak gra dobrze, to nie łapie przestojów i jego piekielnie silne uderzenia mu wchodzą, to gra mnóstwo winnerów, serwis obaj panowie mają bardzo dobry, liczę na to, że Tsonga będzie gorzej grał w dłuższych wymianach, po 2 serwisie, Stan swoim silnym returnem może go rozsadzać prawo, lewo i łapać punkty, a Francuz będzie w tarapatach, wynik typuję tutaj, że raczej max Tsonga wygra 1 seta.
Djoković jest obecnie po za zasięgiem chyba wszystkich, zawodnik, który jest jak cyborg, świetnie poruszanie po korcie, dochodzi do każdej piłki, niesamowita kontowa gra, odwrócone fh i do tego Serb w ogóle nie popełnia błędów, wydaje się, że Djoko chyba przez długi czas zdominuję tenis i nikt nie będzie w stanie mu podskoczyć. Murray półfinał na RG to jego ogromny sukces, zwłaszcza na clayu, ale z Serbem w finale nie ma czego szukać, jeśli Nadal, który walczył pierwsze 2 sety jak lew, to Szkot zapewne polegnie również 3-0.
Polecam zagrać grubo 5/10.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Szkoda ze dzis nie wzialem bacshinsky wygra 1 seta ???? Serena gra w krate ale pewnie wygra ten turniej ???? Z Nadalem przyznaje mega pomylka Nole zagral swietnie i nie dal zadnych szans Nadalowi Fizycznie Rafa tez nie to co kiedys i chyba to tez troche zawazylo poruszanie sie po korcie kiepskie no i gra fatalna... Co do typu Wawrinka vs Tsonga Wawrinka win 3:0 kurs: 3.0 Oddsring Wawrinka bedzie w finale kto ogladal poprzednie ich mecze wie ze Francuz tu nic nie ugra max seta ale ja ide mimo wszystko w strone szwajcara. Z rogerem nie odpuscil nawet po dwu pierwszych wygranych setach Dlaczego mialby odpuscic z Tsonga... Tsonga ma kiepski bh a na forhendy Wawrinka bedzie pewnie posylal takie bomby jak rogerowi Mam nadzieje ze sie nie zawiode na tym typie Murray ze wygra turniej nadal w grze ale czy jutro pokona Nole chyba nie a moze zagra mecz zycia Zobaczymy ????
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Novak Djokovic v Andy Murray (Liczba setów 2-drogowo) Powyżej 3.5 (1.83) WYNIK 63 63 57 ... ✅✅✅ :cool:
???? Uladzimir Ignatik v Jiri Vesely dla Mecz. (1.25) WYNIK 76 26 26 ✅✅✅
KURS: 2,29
Bet365

@edit
na szczęście Andy się podniósł z kolan w ostatniej chwili!! Super, bo poszło za grube :grin:
Szkoda tylko, że reputa stoi w miejscu, bo ostatnie 9 typów z rzędu trafione!! Na prawdę nikt z moich propozycji nie korzysta??? :razz:

Serio??? Aż 1.83 na powyżej trzech setów w meczu Djoko-Murray??? :O Mocno mnie dziwią tak wystawione kursy i tak mocne faworyzowanie Serba. Przecież Andy jest w bardzo dobrej formie i w tym roku jeszcze nie przegrał meczu na czerwonej mączce przy okazji wygrywając pierwszy raz raz turnieje na tej nawierzchni w Madrycie i Monachium. I mimo tego kursy są wystawione jeszcze wyżej niż w starciu z Nadalem??? ???? Śmieszne to trochę, ale cóż... Zamierzam skorzystać, bo moim zdaniem szanse na więcej niż 3 sety w tym meczu są większe niż 50%, bo tak wystawił to Bet365. Chyba nie trzeba dodawać jak dobrze Andy zna się z Novakiem. Są to rówieśnicy, grali ze sobą wiele razy i dobrze znają swoje mocne i słabe strony. Novak w konferencji przed tym spotkaniem w ciepłych słowach wypowiadał się o swoim koledze podkreślając znaczną poprawę poruszania się Andego po kortach typu clay. Dużo w tym racji, bo Andy ostatnimi tygodniami prezentuje się wyśmienicie. Tutaj owszem gubił sety z Sousa, Chardym czy Ferrerem, ale oglądając mecz z Davidem miałem wrażenie, że Szkot od początku ten mecz miał pod dużą kontrolą. Mógł w sumie zakończyć spotkanie w trzech setach, bo miał piłkę meczową, ale David się wybronił i na fali poszedł za ciosem. Czwarty set to jednak już totalna dominacja Szkota. Z tak grającym Andym Novak ma wygrać 3:0??? Nie chce mi się w to wierzyć, ani w to, że Szkot pokona Serba 3:0 ???? Gram zatem na walkę w tym meczu, której moim zdaniem zabraknąć nie powinno, bo stawka przecież ogromna - finał RG! O formie Novaka po chociażby spotkaniu z Nadalem chyba wiele dodawać nie trzeba ???? Jest bardzo skuteczny w tym co robi i widać jak bardzo zależy mu na tym tytule, którego mu do tej pory brakuje w swojej kolekcji. Szykuje nam się kapitalne widowisko i owszem Djoko jest w tym meczu faworytem, ale wg mnie łatwej przeprawy mieć nie będzie. Po cichu przeczuwam 5setówkę... ????
Do dubelka dokładam Veselego, który w chellengerze walczy o obronę tytułu z przed roku. Dziś oglądałem jego mecz z Krajinovicem i widać było spokój,dojrzałość, doświadczenie i dużą pewność jeszcze młodego Czecha, który już zdążył się ograć na poziomie ATP. Wcześniej w tym turnieju pokonał bez straty seta Michona i Fucsovicsa. Ignatik natomiast dziś miał furę szczęścia w meczu z Ghemem, który wg mnie był znacznie lepszy w dzisiejszym spotkaniu, ale był nieskuteczny przy break pointach, bo z 9 nie wykorzystał żadnego! Ignatik miał jeden break point i to wystarczyło do przełamania rywala w drugim secie. Ghem się trochę psychicznie posypał po tym jak przy stanie 5:5 w pierwszym secie nie wykorzystał break pointów i od tego momentu grał słabiej. W tie breaku miał już 5:3 ale wtopił 5:7 - standard! ???? W takich szczęśliwych okolicznościach Białorusin począwszy od kwali zamedlował się w SF. To i tak duży sukces, ale z Veselym nie daję mu żadnych szans
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak - Murray Andy, 2 handicap +2.5 seta, Pinnacle Sports 1.72

VS.


Bierzcie i typujcie z tego wszyscy: to jest bowiem typ mój, za który sobie daję rękę obciąć....(najwyżej zostanę bez ręki ???? ) Kolejny wspaniały mecz przed nami!!! Będzie to mecz dwóch najlepszych tenisistów na chwilę obecną. Dzisiaj specjalnie biorę na żądanie w pracy aby obejrzeć ten mecz! Novak Djokovic...ciężko mi pisać o nim coś nowego....W chwili obecnej numer 1 na całym świecie ale nie tylko na papierku jest królem tenisa ale i w praktyce też. Serb obecnie ma 27 meczów wygranych z rzędu, prezentuję podobną formę jak w 2011 gdzie miał serię 42 czy 43 meczów bez porażki. Tylko teraz mam wrażenie, że gra jeszcze genialniej...ciągle mnie zaskakuje. Jestem przekonany, że Novak zamieniłby jedną wygraną Australian Open na triumf w Paryżu. Tego tytuły jeszcze nie ma i w tym roku ma okazję jak nigdy aby go w końcu zdobyć. Był tutaj 2 razy w finale oraz 4 razy w półfinałach i aż 5 razy zatrzymywał go Nadal. Nadal który w obecnym roku gra padakę życia, Djokovic pokonał go bez większych problemów poza pierwszym setem 7:5, 6:3, 6:1.

Można to pisać do znudzenia! Djokovicowi nigdy nie zależało na wygranej jak w chwili obecnej i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. W tym turnieju kolejny raz idzie jak tornado i niszczy wszystkich jak chce począwszy od Nieminena, przez Gasqueta aż po Nadala. W bezpośrednich pojedynkach jest 19:8 dla Novaka gdzie jak zawsze sporo meczy było bardzo dawno temu. Panowie spotkali się tylko 3 razy na mączce i były to lata 2006, 2008 oraz 2011 gdzie zawsze wyrywał Serb a dwa razy ze startą seta. Było to dawno temu i nie ma się tym sugerować ponieważ jeden jak i drugi tenisista to zupełnie inne marki na clayu a zwłaszcza Szkot. No właśnie, Panicz!!! Który również ma niezłą serię...co tam niezła?! Najlepszą w całej swojej karierze tj. 15 meczów wygranych z rzędu i właśnie na kortach zimnych gdzie nie biorę pod uwagę wycofania się w meczu z Chardym bo Andy chciał sobie odpocząć.

Murray odkąd ma żonę jest niepokonany, nowa motywacja (siła) a może w końcu wychodzą efekty pracy z Amélie Mauresmo? Tak czy inaczej panicz gra tutaj sezon życia na wolnych kortach. Jest to bardzo ważne ponieważ nigdy nie był specem od tej nawierzchni, do czasu. W tym roku również zdobył swoje dziewicze tytułu na tym podłożu. Andy w tym turnieju stracił 3 sety, ale mimo wszystko jest bardzo wypoczęty i nie ma co narzekać na kondycję. Pokonał pierwszy raz Ferrera na mączce więc to na pewno go bardzo motywuje. Panowie grali ze sobą w tym roku 3 razy gdzie 3 razy wygrywał Nole, tylko jest różnica taka, że Serb wtedy ciągle był na gazie a Murrayowi jeszcze wiele do optymalnej dyspozycji brakowało.

Jeśli Brytyjczyk który nie był w 100% formie potrafił nawiązać walkę z Djoko to teraz też są na to wielkie szanse. Serb prezentuje mega genialną formę a Szkot genialną....w sumie nie zdziwi mnie tutaj 5 setów a nawet &quot;sensacyjna&quot; wygrana Murraya. Lecz gram najbezpieczniej jak się da moim zdaniem, czyli to iż 3 rakieta urwie seta. Tym bardziej, że Novak miał zastój poważny z Rafą który grał jak grał 3 winnersy z FH to mówi wszystko....to i Murray ma jeszcze większe szanse. No zobaczymy! Czekam z niecierpliwością!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Djokovic-A.Murray 1 @1.18
Nic ani nikt juz chyba nie moze zatrzymac Serba w pogoni za 1-szym tytulem French Open. Serb gra znakomicie. Skompletowanie tej odslony szlema to juz jego cel i jako wielki gracz w wielkiej formie po prostu powienien tego dokonac. Murray to musialby zagrac tu mecz swojego zycia, zeby pokonac Serba, ale w pojedynku best-of-five to szanse Djokovica tylko jeszcze rosna. Djokovic zmierza juz po tylul. Koniec analizy.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dajcie spokoj z tym śmieciowym kursem na Djokovica bo w tym meczu moze sie zdarzyć wszystko.Takze granie jakiegos 1.16 czy 1.18 jest komedia i przestrzegam przed nim.Over 3.5 albo tak jak Tie Brake +2.5 Murray.Kto powiedział ze Murray nie moze tego wygrać skoro jego forma jest najlepsza od dawien dawna?Czy on kiedykolwiek miał taka formę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Djoković + Wawrinka @1.68 Betclic✅

Bez szukania niespodzianek. Murraya stać na powalczenie z Novakiem, ale Serb jest teraz w takiej formie, że ciężko mi wyobrazić sobie jego porażkę. Jeszcze bez straty seta w całym turnieju, fantastyczna gra. Andy już tracił sety z Sousą, Chardym i Ferrerem. Mimo tego również grał pewnie, dobrze się poruszał i ostatecznie awansował do półfinału. Gdyby grał ze Stanem lub Tsongą, prawdopodobnie postawiłbym na niego. Jednak gra z Novakiem, więc bet idzie w drugą stronę.

Stan z Jo już grali ze sobą kilka razy na cegle i zawsze były to zacięte pojedynki. Z tą różnicą, że Stan wtedy wcale nie grał lepiej niż teraz(a nawet gorzej) a Tsonga przeciwnie - grał znacznie lepiej. Po kontuzji to wciąż nie jest ten sam zawodnik, był bliski odpadnięcia z Nishikorim, ale ostatecznie udało mu się wygrać. Szwajcar gra rewelacyjnie, bardzo dobry BH, mało UE, dużo winnerów. Dopiero co wywalił z turnieju swojego rodaka - Rogera Federera - i to w 3 setach! Tsonga dostał Berdycha w słabej formie, który mu bił piłki na środek kortu, a i tak stracił seta. Z Keiem dwa. Dzisiaj powinien przegrać, Stan to obecnie klasa wyżej. I nie ma co tutaj opowiadać bajek typu - gra u siebie, kibice za nim. To już nie ten etap, by to miało większe znaczenie.

Stan Wawrinka -1.5 seta @1.75 Betsafe✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom