>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2013 (26.05-08.06.2013)

midq 677

midq

Użytkownik
Serena Williams vs. Tatishvili
Mecz będącej w niesamowitej formie Sereny z gruzinką. Wynik może być tylko jeden, jedynie rozmiar wygranej stanowi wątpliwość. Handicapy wystawione na ten mecz bardzo duże, jednak wydaje mi się, że Serena będzie chciała jak najszybciej zakończyć ten mecz i może się zakończyć nawet rowerkiem. Gruzinka na ostatnie 11 meczów przegrała 9 a teraz trafiła na Serenę która w tym roku na clayu ma bilans 19/0 ???? Titishvili przegrała 2 dni temu z Bouchard 6-3 6-2 więc myślę, że będzie mieć problem jutro ugrać nawet 4 gemy. Kurs adekwatny do ryzyka.
Serena Williams -8,5 @ 2,08 unibet
✅ pogrom
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Voskoboeva G. v Min G.
2,60 Pinnacle Sports

Tutaj nie widzę zdecydowanego faworyta w tym meczu. Voskoboeva powinna zakończyć swój występ już na kwalifikacjach, gdzie Konta miała wiele okazji na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść, główka jednak nie ta. Grace Min przebrnęła przez kwalifikacje jak burza i nie pozostawiła żadnych wątpliwości, że należy się jej udział w pierwszej rundzie Wielkiego Szlema. Bez straconego seta, pierwsze dwa mecze i stracone tylko po trzy gemy w każdym z nich. Dopiero w starciu z Binerovą było widać presję ze strony rywalki, jednak wynik 6-2 6-4 to pokaz dobrej formy Amerykanki. Kursów zupełnie nie rozumiem, oddsmakerzy kierują się chyba tym, że Voskoboeva najlepsze wyniki osiąga na clayu, jednak Grace wcale gorzej sobie nie radzi. Oczywiście ma mniej spotkań i na pewno są to mecze niższej rangi, jednak na sukcesy jeszcze przyjdzie czas. Mój typ idzie na młodziutką Min, gra tutaj bardzo dobrze, więc czemu nie ma pokonać bezbarwnej Galiny?
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Beygelzimer Yulia - Garcia Caroline @ 1.90 ✅ 3:6 4:6

Nie rozumiem rosnących kursów na Garcia, ale też nie widzę, w tym meczu innej opcji jak łatwe zwycięstwo Garcia, także ciśniemy na Francuzkę. Beygelzimer to już wiekowa zawodniczka, bez żadnych sukcesów na koncie, była w top100, ale bardzo dawno i dość krótko, teraz zajmuje 210 miejsce w rankingu. Gra głównie w ITF-ach, ale ze słabymi wynikami, a każda próba przejścia na poziom wyżej kończy się serią porażek. W Paryżu zadziwiająco wygrała 3 mecze w kwalifikacjach. Ale teraz trafia na dużo lepszą zawodniczkę, która nie powinna dać żadnych szans Ukrainie. Garcia o 10 lat młodsza od swojej rywalki. Młoda utalentowana Francuzka grał ładny ofensywny tenis, dysponuje bardzo dobry serwisem i świetnym forhendem. Dobra forma w tym roku. Ostatnio wygrany ITF, wcześniej prawie wygrała z Charleston z Jankovic, mając piłki meczowe. Garcia wszystkie atuty ma po swojej stronie, dodatkowo gra u siebie. Beygelzimer nigdy nie awansowała do 2 rundy turnieju Wielkiego Szlema i w Paryżu to się nie zmieni. Piękne kursy na Garcia, polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Rus vs Errani(-7,5) kurs:1,70✅ 1:6 2:6
Moim pierwszym typem w tym turnieju jest handi w spotkaniu Holendersko-Włoskim.Myślę,że pojedynek pomiędzy piątą w rankingu Sarą,a setną Arantxą powinien odbywać się do przysłowiowej jednej bramki.Rus notuje fatalną serię piętnastu meczy bez zwycięstwa.Na mączce w tym roku rozegrała jedynie pięć spotkań i zebrała baty od zawodniczek tj.Medina,Doque Marino czy Torro-Flor.Errani gra w tym roku na mączce bardzo dobrze.Jej bilans to 11-3.Wygrała turniej w Acapulco,w Madrycie uległa w finale tylko Serenie Williams.Ostatnio w Rzymie musiała uznać wyższość tylko Azarenki.Obie panie spotkały się w sumie trzy razy i w każdym spotkaniu Sara wygrywała w dwóch setach.Ostatni pojedynek miał miejsce w Marabelli w 2010 i Errani zwyciężyła 6-1 6-2.Dziś liczę na powtórkę z rozrywki.
Bukmacher:STS
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Pfizenmaier D. v Minella M..
2,44 Pinnacle Sports

Nie rozumiem, nie rozumiem dlaczego wszyscy tak bardzo faworyzują Niemkę. Mandy przeżywa jeden z lepszych okresów w jej karierze, zagrała w półfinale turnieju z cyklu WTA. Wiadomo, że kosztowało ją to wiele sił, więc do następnego ITF we Francji na pewno nie podeszła na sto procent. Dinah to zawodniczka typowo przystosowana do rozgrywek w ITF-ach. Gdy próbuje grać w turniejach wyższej rangi nie wychodzi to zbyt dobrze. Wiadomo, w formie jest, co pokazuje jej bilans na clayu, jednak tak jak mówie, 3/4 meczy to ITF, czasami o bardzo słabym poziomie. Mandy na clayu wydaje się, że słabo bo bilans 10/8. Jednak ona zagrała tylko na jedynym ITF-ie w Cagnes-Sur-Mer, gdzie przegrała w ćwierćfinale. Tak, to Minella próbowała swoich sił w turniejach wyższej rangi, co wychodziło z różnym skutkiem. R16 w Cali, ćwierćfinał w Bogocie, R16 w Katowicach i wreszcie półfinał w Marrakesz, gdzie Mandy zagrała fantastyczny turniej i grałaby w finale gdyby zostało więcej siły. Mandy jest wypoczęta ponieważ dzięki niezłej pozycji w rankingu nie musiała grać w kwalifikacjach do Roland Garros. Pfizenmaier przebrnęła przez nie dość łatwo, tracąc tylko jednego seta w ostatniej rundzie. Podsumowując typuję tutaj na zwycięstwo starszej z zawodniczek. myślę, że jest forma jest na dobrym poziomie, tak dobrym, żeby pokonać, hmm.. - no nie oszukujmy się niezłą Pfizenmaier, więcej o niej nie można powiedzieć bo tak jak mówiłem większość skalpów to turnieje ITF gdzie musiała pokonać takie zawodniczki jak np. Ozga, Piai, Sliusar - tak zastanawiacie się kto to jest, a to są rywalki, z którymi grała w Torrencie od ćwierćfinałów w górę. Ba, z jedną straciła nawet seta (!). Mandy Minella jest dla mnie faworytką tego meczu, nie wiadomo jak grałaby Niemka, dziękuję za uwagę.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Radwanska - Williams 1 @ 2.54 3/10
Stawiam na Ulkę ostatnio widziałem jej dwa mecze na mączce grała bardzo poprawnie nie popelniala duzo bledow 1 serwi w okolicy 65 % czuła gra , Venus nie widzialem opieram sie na wynikach ze jest pod formą duzo błedow , wedlug mnie ten kurs to value dawałbym 50 a 50 . Do boju Ulka !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 203

krolwta

Użytkownik
Morita - Putintseva
Typ: Morita 2:6 3:6 // nic z tego nie wyszlo
Kurs: 2.1
Mysle, ze mimo wszystko morita wygra ten mecz z powodu &#39;braku glowy&#39; putintsevej. Jest za mloda i jezeli nie bedzie trafiac to zirytuje sie i przegra. Ostatni pojedynek z vinci przekonuje mnie do typu na japonke ktora imo jest duzo lepsza. GL
 
jasmin_bogow 3,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Morita - Putintseva
Typ: Morita
Kurs: 2.1

Mysle, ze mimo wszystko morita wygra ten mecz z powodu &#39;braku glowy&#39; putintsevej. Jest za mloda i jezeli nie bedzie trafiac to zirytuje sie i przegra. Ostatni pojedynek z vinci przekonuje mnie do typu na japonke ktora imo jest duzo lepsza. GL

Toś Panie walnął analizą:) Pogrubione zdanie idzie do mojej małej hall of fame.

A tak poważnie sam myślę o Moricie, aczkolwiek kontuzjogenna ostatnio, oj kontuzjogenna. Ktoś może się orientuje jaki stan zdrowia prezentuje teraz Japonka?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sabine Lisicki (GER) - Sofia Arvidsson (SWE)
Zakład na sety
Typ: 2:0
Kurs: 1.42
Buk: bwin
✅

Lisicki w tym roku dość dobrze pokazała się na glinie. Arvidsson fatalnie zagrała z Peng i uważam, że nie ma czym zaskoczyć w tym meczy Sabiny, będzie to szybkie 2:0.
Uważam, że Lisicki gra agresywniej od swojej przeciwniczki co będzie kluczem do zwycięstwa.
Dodam, że grały ze sobą w Madrycie, gdzie zwycięstwo odniosła Sabine 2:0, i tak będzie dzisiaj.
Wiem, że kurs nie powala, ale do dubla w sam raz.


Serena Williams (USA) - Anna Tatishvili (GEO)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Mniej niż 14,5
Kurs: 2.40
Buk: bwin
✅

Pierwsza runda francuskiego Open. Ide na under i łatwe zwycięstwo Sereny.
Jest w znakomitej formie, świetnie pokazał się w Rzymie, gdzie wygrała.
Biła każdą rywalkę, która stanęła jej na drodze, tracą niewielką ilość gemów.
4 gemy przeciwko Robson
1 gem przeciwko Cibulkovej
2 przeciwko Suarez Navarro
3 przeciwko Halep
I w finale straciła 4 przeciwko Azarence.
Wyżej wymienione zawodniczki grają lepiej niż Tatishvili i myślę, że ta linia nie powinna zostać przekroczona, a kurs jest ciekawy.
Sofia nie posiada niczego czym mogłaby zaskoczyć Serenę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Sabine Lisicki - Sofia Arvidsson
Typ: Arvidsson +1,5 s ⛔⛔⛔2:0
Kurs: 3,44
Buk: Pinnacle

Analiza:
Szukam niespodzianki, bo faworytką jest Lisicki i większość jest za gładkim 2:0. Szwedka na ziemi tragicznie wygląda w tym sezonie - 0/3, ale poza tym to całkiem przyzwoita zawodniczka. Na pewno poświęciła trochę czasu na przygotowania do RG i myślę, że tragedii z jej strony nie będzie. Niemka nie jest moją ulubioną zawodniczką, nie przekonuje mnie, bo jest strasznie chimerczna i zdażają się jej sety - podarunki dla rywalek. Nie spodziewam się, że Arvidsson wygra, ale set jest możliwy, a kurs cudny.


V.Razzano - C.Feuerstein
Typ: Feuerstein ⛔⛔⛔2:0 liiipa
Kurs: 2,43
Buk: Pinnacle

Razzano to cień zawodniczki sprzed roku, kiedy to ograła panią Serenę Williams. Ostatnie 5 meczów na ziemi ma z bilansem 1/4. Feuerstein oglądałem w ostatnim jej starciu przed RG z Scheepers. Przegrała ten mecz, ale zostawiła po sobie dobre wrażenie. Mecz 50/50, ale kurs na Francuzkę dużo lepszy, więc jest value.

e:lipa na maxa, a szukałem małych niespdzianek
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Urszula Radwańska - Venus Williams - 2 (1,56)⛔
Pinnacle Sports

Tutaj według mnie spotkanie powinna wygrać 32 letnia Venus Williams. Uważam że czynnik psychologiczny powinien tutaj odegrać fundamentalne znaczenie. Venus niepotrzebnie moim zdaniem bawi się znowu w tenis. O ile Serenie to nie zaszkodziło o tyle Venus męczy się I nic nie wskazuje abyśmy zobaczyli jej powrót. Amerykanka do tego zmagała się ostatnio z problemami zdrowotnymi. Urszula tymczasem cały czas się rozwija, potrafi zagrać dobre mecze ale cały czas według mnie jej piętą achillesową jest brak regularności oraz psychika. Potrafi od czas do czasu sprawić sensacje I pokonać Ane Ivanovic czy Roberte Vinci jednak nie potrafi iśc zwykle za ciosem Cegła to nie jest nawierzchnia Polki co potwierdziła ostatnimi spotkaniami. Venus o wiele lepiej sobie ogólnie na tej nawierzchni poczyna. Uważam że Venus zrobi wszystko aby w Wielkim Szlemie zajść jak najdalej i nie wierze aby odpadła już w pierwszym meczu z Urszulą która według mnie nie błyszczy w tej chwili.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Rolland Garros 16:05 26.05
Rogers - Pavlovic
typ: 2-0 ✅
1,95
Expekt
Analiza
Dzis rozpoczyna sie Rolland Garros. Na rozklad wybralem mecz pierwszej rundy pan pomiedzy Amerykanka, Rogers a Francuzka, Pavlovic. Zdecydowana faworytka wydaje mi sie byc Amerykanka. Francuzka ostatnimi czasy przegrywa praktycznie wszystko. Nie zawsze radzi sobie nawet w pierwszych rundach turniejow ITF. Widac, ze jej forma jest bardzo daleko od idealu. Ponadto dla Francuzki maczka nie jest nawierzchnia preferowana. Swoje sukcesiki odnosi tylko i wylacznie na szybszych nawierzchniach. Tu wystepuje tylko z racji otrzymania dzikiej karty. Rogers natomiast coraz bardziej puka do turniejow WTA. W Strasbourgu udalo jej sie przejsc kwalifikacje i wygrac pierwsza runde. W tym roku wygrala juz jeden turniej na maczce z cyklu ITF. Widac, ze mimo tego ze maczka nie jest ulubiona nawierzchnia Amerykanek, to Rogers radzi sobie na niej przyzwoicie, oczywiscie jak na swoj poziom. Za Francuzka przemawia dzis tylko publicznosc, co w moim odczuciu bedzie za malo na pokonanie Amerykanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wozniacki v Robson 1 @2,1 ✅

Ok, Karo bez formy ale taki kurs to przesada. Laura ostatnio niezłe występy ale trzeba pamiętać, że to bardzo chimeryczna dziewczyna. Z dyspozycją Wozniacki gorzej już być nie może, z Bojaną w Rzymie przez pewien czas prezentowała się bardzo solidnie. Brytyjka pokonała słabą Venus(słabiutkie spotkanie) ograła Agnieszke i urwała seta Ivanovic. Bilans w tym sezonie 12/13. Laura nie przepada za mączką, dziś było wilgotno, kort był stosunkowo wolny. Jutro pogoda ma być podobna. Uważam, że @2,1 na Karoline to value, dużo bardziej doświadczona i wierzę, że zagra w końcu optymalny mecz a Robson zapewne pomoże bo często zdarzają jej się długie przestoje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Kuznetsova vs Makarova-Powyżej 21,5 kurs:1,80⛔ 18

Tutaj krótko.Pojedynek dwóch Rosjanek.Kuzniecowa broni sporo punktów jednak dla mnie nie jest tu zdecydowaną faworytką,a jej gra mnie nie przekonuje.Widziałem ją w spotkaniu z Oprandi w Oeiras gdzie gładko przegrała w dwóch setach,pokazując słabą dyspozycję.Makarova grać potrafi.Pokazała to dobrym występem w turnieju Masters w Madrycie,gdzie potrafiła pokonać Azarenke czy Bartoli,ulegając w czwartej rundzie Sarze Errani.W pojedynkach h2h wynik 1:1,a ostatnio obie panie spotkały się na kortach twardych w Miami gdzie górą była Kuzniecowa,wygrywając 6-4 6-4.Jutro spodziewam się równie zaciętej walki i możliwe,że mecz rozstrzygnie się po trzech setach.

Bukmacher:STS
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Tak samo jak w ATP postanowiłem wybrać sobie kilka spotkań u kobiet - &quot;faworytek&quot;. W WTA dzieją się różne dziwne rzeczy więc stawki o wiele mniejsze.
Roberta Vinci @ 1.083 ✅
Agnieszka Radwańska @ 1.083 ✅
Na Li @ 1.16 ✅
Maria Teresa Torro-Flor @ 1.20 ✅
Francesca Schiavone @ 1.20 ✅
Maria Sharapova @ 1.02 ✅
AKO 2.01
Tylu spotkań na jednym kuponie nie opłaca się stawiać, ale coś sensownego z tego da się wybrać.
Varvara Lepchenko @ 1.22 ✅
Julia Goerges @ 1.20 ⛔
Monica Niculescu @ 1.50 ⛔
Bethanie Mattek-Sands @ 1.38 ✅
Romina Oprandi @ 1.25 ⛔
Svetlana Kuznetsova @ 1.53 ✅
Angelique Kerber @ 1.36 ✅
Garbine Muguruza @ 1.36 ✅
AKO 10.85
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Halep vs Suarez Navarro
Typ: Suarez Navarro ✅✅✅ 1:2 w setach
Kurs: 1,86
Buk: Pinnacle

Analiza:
Halep błysnęła formą w Rzymie i to było jej 5. minut. Wcześniej nie grała nic szczególnego. Dziś zagra z regularną Hiszpanką, z którą ma bilans 2:3, a na clayu 0:2. Navarro ma dobre wyniki w tym roku, ale znowu nie udało jej się wygrać żadnego turnieju, mimo, że ostatnio np osiągała finał w Oeiras w Portugalii. Wydaje mi się, że Rumunka po wystrzałowym turnieju nieco zbladnie i nie będzie w stanie walczyć o wygraną z bardzo solidną Hiszpanką .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Niculescu, Monica – Larsson, Johanna
Liczba Gemów
Typ: Over 19.5 @ 1.63 unibet ⛔ 2-6 3-6

Obie zawodniczki pod formą, ostatnio więcej przegranych niż zwycięstw. Nieco więcej szans dawałbym Larsson, która całkiem nieźle zaprezentowała się w ubiegłym tygodniu w Strasburgu (ćwierćfinał). Bardzo dobry serwis po którym zdobywa dużo łatwych punktów powinien również w tym meczu być jej atutem. Niculescu również grała w Strasburgu, ale bez większego powodzenia: po wielkich bólach ograła tylko słabą Erakovic. Dopełniła tym samym beznadziejny bilans w ostatnich tygodniach (2-5) przegrywając z kim popadnie, oprócz Erakovic ograła tylko beznadziejną w tym sezonie Paszek. Z doświadczenia wiem, że z takiego zestawu tenisistek po przejściach może wyjść długi i zacięty mecz, ale raczej nie do oglądania.

Tamira Paszek – Melanie Oudin
Zwycięzca meczu
Typ: Melanie Oudin @ 1.39 betsafe ✅ 4-6 3-6

Paszek beznadzieja w tym sezonie, tylko jeden wygrany mecz w tym sezonie (1-10), w tym osiem przegranych z rządu. Trapiona urazami Austriaczka zupełnie nie może się odnaleźć i nie sądzę, żeby przełom dokonał się szybko. Trudno będzie o to również w Paryżu, bo już w 1 rundzie czeka ją wymagający test w postaci Oudin, która już zapomniała o serii niepowodzeń i w sezonie ziemnym notuje wyraźną zwyżkę formy. Bezproblemowe kwalifikacje do Rzymu i Brukseli i dobra postawa w turnieju głównym złożyły się solidny bilans w ostatnich 10 meczach (7-3). Jeśli już przegrywała, to tylko z naprawdę solidnymi zawodniczkami (Scheepers, Cibulkova, Oprandi). Nie powinna mieć dzisiaj żadnych problemów z dołującą Paszek.

Scheepers, C v Johansson, M
Standardowy
Typ: Scheepers, C @ 1.50 sportingbet ⛔ 5-7 1-6

Scheepers ostatnio niezbyt przekonująca (6-4), ale też trzeba przyznać, że przegrywała tylko z solidnymi markami, albo tenisistkami w formie. Nie można tego powiedzieć o reprezentantce gospodarzy, która jest zupełnie pod formą w tym sezonie przegrywając mecz za meczem. Na clayu wygrała w tym roku tylko 5 z 14 meczów i nie były to nazwiska nawet zbliżone do solidności (Czink, Govortsova, 2x Davis). Większy potencjał ofensywny Afrykanerki powinien załatwić sprawę, forma również bardziej jej sprzyja i nie powinno być tutaj niespodzianki.

Bouchard, Eugenie – Pironkova, Tsvetana
Kursy meczu
Typ: Bouchard, Eugenie @ 1.38 unibet ✅ 6-1 7-6

Tutaj sprawa jest dla mnie dość klarowna, bo spotyka się wprawdzie debiutująca na French Open, ale za to będąca w dobrej formie Bouchard, z Pironkovą, która formę zgubiła parę miesięcy temu i ciągle nie może jej znaleźć. Kanadyjka w ubiegłym tygodniu półfinał w Starsburgu i naprawdę świetna forma, wcześniej jeszcze ćwierćfinał w Charleston, co złożyło się na bardzo dobry bilans na mączce (14-5). Bardzo solidny serwis, ofensywna gra i kończące uderzenia z obu skrzydeł, tym straszyła swoje rywalki i to powinno z nawiązką wystarczyć na Pironkovą. Bułgarka notuje beznadziejny sezon, tylko jedna wygrana w 14 meczach. Tsvetana nigdy nie błyszczała na ziemi, chyba pozostaje jej liczyć na przełom na swojej ulubionej trawie, bo w Paryżu trudno jej będzie się przełamać z mocno bijącą i prącą do przodu Bouchard. Nie widzę tutaj innej opcji jak wygrana ślicznotki z Quebecu, a w nagrodę otrzyma w drugiej rundzie mecz ze swoją idolką Szarapową.
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Zahlavova Strycova Barbora vs Jovanovski Bojana
Typ: 2 @1.90 [Tobet]
Świetny kurs na Bojanę, zważywszy na przeciwniczkę z którą przyjdzie się jej mierzyć. Być może jest w tym jakaś podpuszka, ale skuszę się na ten bet. Czeszka tegoroczne zmagania rozpoczęła od Stuttgartu, gdzie uległa w 1R rozregulowanej jak tajwański zegarek Lucic-Baroni. Potem pograła trochę w challengerach, gdzie odpowiednio odpadła w pierwszej rundzie (Wiesbaden), wygrała finał w Trnavie z Karin Knapp, by potem w domowym turnieju w Pradze odpaść w ćwierćfinale ze swoją rodaczką Janą Cepelovą. Po challengerowej przygodzie podjęła walkę o turniej główny na kortach imienia Rolanda Garrosa, która zakończyła się powodzeniem. Największe problemy miała w drugiej rundzie kwalifikacji, gdzie po trzysetowym meczu na styku uporała się z Alexandrą Panovą. A Bojana? Patrząc na suchy bilans jej tegorocznych meczy na mączce można odnieść wrażenie, że słabiutko sobie radzi Serbka. Zagrała sześć spotkań, z czego tylko raz schodziła z kortu jako zwyciężczyni. Ograła mianowicie Karolinę Woźniacką, a więc była Bojana autorką jednej z niespodzianek w Rzymie. A z kim przegrywała? Z Lepchenko, Jankovic, Goerges, Barthel i Kerber (z dwoma ostatnimi w Pucharze Federacji). Żadne z nazwisk nie jest anonimowe, w żadnym z tych meczy Serbka nie była faworytką, ale w prawie każdym była w stanie pokazać kilka swoich atutów (poza meczem z Jeleną Migreną w którym dostała dość gładko). Reasumując, Barbora Zahlavova to jak dla mnie na ten moment zawodniczka reprezentująca poziom challengerowy. Jej forma i umiejętności to za mało, żeby powalczyć w turnieju głównym takiej rangi jak French Open. Bojana jakaś super regularna nie jest, ale z Czeszką powinna wygrać, dostała świetną szansę, aby zameldować się w 2R, liczę że ją wykorzysta.
✅ 3/6 2/6

Wozniacki Caroline vs Robson Laura
Typ: 1 @2.10 [Bet365]
Popieram typ Pezia na Karolinę. Dunka dostawała w tym roku na mączce jak leci w pierwszych rundach (poza Charlestone, gdzie doczłapała do ćwiartki), ale tak nie będzie wiecznie. Na Roland Garros dostaje amazonkę z gorącą głową - Laure Robson. Brytyjka będzie grać jak zwykle, czyli dużo strzelać z FH. Woźniacka ma duże szanse, aby przeciwstawić się ofensywnym zapędom Laury, ponieważ nawierzchnia nie będzie tutaj sprzymierzeńcem Brytyjki, a Karolinie może pomóc. Jeśli zobaczymy zdeterminowaną defensywną ścianę do odbijania to są duże szanse na powodzenie tego zakładu. Karolina w czterech turniejach z rzędu odpadała w pierwszej rundzie. To potwarz dla byłej liderki rankingu. Myślę, że mobilizacja jest wielka, aby w najważniejszym turnieju sezonu na nawierzchni ziemnej tą passę przełamać... Kurs zachęcający aby spróbować.
✅ 6/3 6/2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wozniacki - Robson over 108,5 minut @ 1.87 Unibet
Zastanawiam się jak to spotkanie ugryźć i to wygląda mi najciekawiej. Myślę, że Karolina powinna to spotkanie wygrać, bo jak ktoś wcześniej zauważył; jeszcze słabiej grać nie będzie. Robson natomiast jest nieprzewidywalna i wszystko będzie zależało od jej spokoju. Nie spodziewam się tutaj demolki którejś ze stron. Myślę, że mecz będzie obwity w sporą ilość błędów oraz długich gemów. U kobiet często któraś z dominujących stron często łapie zastój i wtedy oglądamy drugą dominującą stronę. 108,5 to dość wysoka linia jak na kobiety, ale mamy dwie tenisistki, które od tak o z wysokich lotów potrafią je bardzo obniżyć. Tutaj nie będzie równego tenisa, dlatego myślę, że linia zostanie bez problemu pokryta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Wozniacki - Robson
typ: 2
1.85
Pinnacle

Karolina przegrywa wszystko jak leci, jeśli chodzi o maj to porażki z Jovanovski,Zheng i Shvedovą nie napawają optymizmem. Z Kolei Laura wygrana z Venus i z Agnieszką, z kolei porażki z Ivanovic i Sereną. To tyle jeśli chodzi o aktualny miesiąc. Karolina odpadająca już w 1r? Możliwe, trafiła jej się rywalka mocno uderzająca która zmyła z kortu naszą rakięte numer jeden. Nie liczę na przełamanie Dunki bo to nie jest w formie, przegrała już tyle meczy na clayu że doświadczenie jej nie pomoże. Zresztą wczoraj Venus pokazała jak pomaga dziesięc lat różnicy w ograniu. Reasumując jeśli zagrają to co nam pokazywały w ostatnich tygodniach wygra Robson
 
Do góry Bottom