>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
D 27

danielsan

Użytkownik
Diabeł tkwi w prostocie, po co kombinowas jakies strzeli, nie strzeli, over under, jak tu masz tak niesamowicie ladny i prosty kupon.
Real= Barca wczoraj pokazała, więc Real dzis musi, Atletico zaczęło sezon tak fatalnie, że dziś idealna okazja na przełamanie i na koniec United, ktory pewnie wymęczy zwycięstwo jak wczoraj Liverpool i Arsenal.
Trzymam kciuki za ten kupon i ogolnie życzę pomyślnych typów, bo Ty jako jeden z nielicznych obok Adiego i Almighty&#39;ego trzymasz jakoś to forum i temat vipowski, pozdro
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #129

⚽Werder Brema - Mainz Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,45✅3:0
⚽Wolfsburg - Hannover 96 Typ : 1 @ 1,35✅4:2
⚽Valencia - Atl.Madyrt Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,50✅2:2
AKO KURS : 2,94 bet-at-home
STAWKA : 50zł
EW WYGRANA :147zł✅


Kupon #130

⚽FC Porto - Sporting Lizbona Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,60✅1:0
⚽Aris Thessaloniki - Skoda Xanthi FC Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,50✅1:0
AKO KURS : 2,40 bet-at-home
STAWKA : 40zl
EW WYGRANA : 96zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
LEGA Pallavolo Serie A ????
To już dzisiaj startuje najlepsza liga siatkarska na świecie. Pierwsze rozdanie przynosi nam pojedynki w których dośc jednoznacznie można wskazac faworytow moim zdaniem przynajmniej, ale jak wiemy inauguracje bywają trudne nawet dla najlepszych. Kluby z dolu także wzmocnily swoje kadry dośc dobrze. Takim przykładem może byc chociazby beniaminek z Loreto.


:siata:Bre Banca Lannutti Cuneo - Marmi Lanza Verona
Typ : Cuneo -1,5seta @ 1,30 Expekt

W poprzednim sezonie na Cuneo we własnej hali nie było mocnych. Początek mieli fantastyczny wygrywając tu mecz za meczem. Zupełnie lepiej się czuli we własnej hali niż na wyjazdach. Do zespołu doszedl Nikola Grbic z Trentino. Moim zdaniem ich szóstka może wyglądac następująco. Grbic na rozegraniu właśnie, w ataku Nikolov. Przyjęcie należec będzie to Wijsmansa i Parodiego. Środek to świątynia Mastrangelo i Fortunato, a na libero im starszy tym lepszy Henno. Francuz na ME w Turcji spisywał się genialnie. Sklad jest bardzo silny. Dużo jednak zależec będzie od charyzmatycznego Serba Grbica. Jednak w klubie nie gra on tak monotonnie jak w kadrze moim zdaniem. Tam wszystko co się nadarzy idzie do Ivana, tutaj taki stan rzeczy raczej nie powinien miec miejsca. Skład jak widzimy jest bardzo mocny i CUneo w tym sezonie walczyc będzie o wysokie miejsca.
Po przeciwnej stronie barykady Marmi Lanza Werona. Zespół ktory przed rokiem w rundzie zasadniczej do ostatniej kolejki walczył o wejście do play off. Ostatecznie uplasowlai się na 9msc. W tym roku ciężko będzie im powtorzyc to osiągnięcie. Co prawda w klubie sa m.in. Lasko, Kromm, Della Lunga i Howard. Lasko w reprezentacji miał dobry sezon. Wygryzł ze składu Gavotto i trzeba sobie powiedizec że grał naprawde dobrze. Jednak sam Italy nie zdołał pociągnac do sukcesów. Jak będzie w klubie? Pierwszy mecz napewno będzie cięzki dla całego zespołu gości. Dla mnie większa siła po stronie gospodarzy i własny parkiet do tego to ogromne atuty. Wiem że kurs marny...

W sumie sądze że można do tego dołożyc :
:siata:prisma Taranto - Copra Piacenza
Typ : Copra -1,5seta @ 1,65 Expekt

Przed tygodniem Copra pokazala się z dobrej strony. Mogli wygrac zdecydowanie szybciej bo mieli ku temu okazje, ale ostatecznie skończylo się po tie breaku. Widac że Zlatanov, Bjelica, Meoni, Marshall którzy nie grali na ME w Turcji dobrze przygotowani sa do rozgrywek ligowych. Dlatego warto sądze skorzystac z takiego typu na handicap -1,5seta po dośc atrakcyjnym kursie. Patrząc na skład Taranto to nie widac jakichs wielkich nazwisk. Raczej to drużyna w prawdziwym sensie tego słowa. Rozgrywac będzie Suxho, który przebojem wdarł sie do Amerykańskiej szóstki zastępując Hansena i co najważniejsze Balla. Tak więc ja gram takiego dubla w dniu dzisiejszym ;)

Dla widzów, kibiców i sympatyków Serie A ważną informacją jest to że mecze będzie można śledzic w stacji RAI SPORT piu:!: W poprzednim sezonie mecze pokazywała stacja Sky Sports. Kiedy pokazywali mecz o Superpuchar to sądziłem że to tylko taki jednorazowy wyskok, a teraz widzę że dzisiaj także pusczają mecz Prisma Taranto - Copra Piacenza od 18.00. Stacja jest ogólnodostępna. Można m.in znalesc ją na Cyfrowym Polsacie i każdej platformie cyfrowej ;)

Kupon #131


:siata:Cuneo- Lanza Werona Typ : Cuneo -1,5seta @ 1,30⛔0:3
:siata:Taranto-Copra Piacenza Typ : Piacenza -1,5seta @ 1,65✅1:3
AKO KURS : 2,14 Expekt
STAWKA : 50zl ⛔
EW WYGRANA : 107,25zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
I jeszcze kopana na dzisiaj ;)
Kupon #132

⚽Udinese - Genoa Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,80⛔2:0
⚽Juventus - Bologna Typ : 1 @ 1,25⛔1:1
⚽Sigma Olomouc - FK Jablonec Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,60✅0:1
AKO KURS : 3,60 bet-at-home
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 144zł
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Witam Robson. Widze, że dziś troche pechowo po wczorajszym udanym dniu. Dzięki wielke za info, że liga Włoska z siatki jest w tym sezonie transmitowana przez stacje Rai Sport. Obejrzałem dziś meczyk Prisma Taranto - Copra Piacenza. W Serie A nie ma takiej atmosfery jak w polskiej lidze, ale poziom jest bardzo wysoki. Warto przyglądać sie tej lidze, gdyż można oglądać dobre mecze oraz na niej zarobić. Ja często gramy overy pkt. Życze powodzenia w dalszej grze. Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Ja tez chcę podziekować za typ na under w meczu SP: Corinthians.
Kurs był spory i choć emocji dużo to bardzo ładnie wszedł rzutem na taśme i straty z siatki juz odrobione. Brawo i dzięki!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj wyjątkowo gram w Expekt bo bah nie ma takiej oferty ...
Kupon #134

⚽Manchester United - Wolfsburg Typ : 1 @ 1,35✅2:1
⚽Real Madryt-Ol.Marsylia Typ: Marsylia strzeli gola @ 1,72⛔3:0
:siata:Turcja - Azerbejdżan Typ : Turcja -1,5 seta @ 1,40✅3:1
AKO KURS : 3,25 Expekt
STAWKA : 40zl ⛔
EW WYGRANA : 130zł


Poandto sądze warto zagrac typ na over 180,5pkt w meczu Serbia - Niemki. Kurs @ 1,72 ✅w tych bukach co mają na to ofertę. Ja niestety nie gram bo środki ulokowane mam gdzie indziej, a nie zamierzam narazie wpłacac gdzie indziej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon # 135

:siata:Holandia - Rosja Typ : 1 @ 1,60✅3:2
⚽AS Roma - CSKA Sofia Typ : 1 @ 1,30✅2:0
⚽Sporting Lizbona - Hertha Berlin Typ : 1 @ 1,40✅1:0
AKO KURS : 2,91 bet-at-home
STAWKA : 33,13zł
EW WYGRANA : 96,47zł ✅


Kupon #136

⚽PSV Eindhoven - CFR Kluż Typ : 1 @ 1,55✅1:0
⚽Celtic Glasgow -Rapid Wiedeń Typ : 1 @ 1,55⛔1:1
⚽FC Timisoara - NK Dinamo Zagreb Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,65⛔0:3
AKO KURS : 3,96 bet-at-home
STAWKA : 30zł ⛔
EW WYGRANA : 118,92zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Piątkowo - underowo ;)
Kupon #137

⚽Caen - Sedan Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,55⛔3:1
⚽Academica - Maritimo Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,45⛔2:4
⚽Cracovia - Zaglębie Lubin Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,50✅1:1
AKO KURS : 3,37 bet-at-home
STAWKA : 30,93zł ⛔
EW WYGRANA : 104,27zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon # 138

⚽Paris SG - Nancy Typ : 1 @ 1,55⛔1:1
⚽Inter Mediolan - Udinese Typ : 1 @ 1,45✅2:1
AKO KURS : 2,25 bet-at-home
STAWKA : 80zł ⛔
EW WYGRANA : 179,80zł


Kupon # 139

⚽Odra Wodzisław - Ruch Chorzów Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,50⛔1:3
⚽PAS Giannina - Kavala Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,50⛔2:1
AKO KURS : 2,25 bet-at-home
STAWKA : 50zł ⛔
EW WYGRANA : 112,50zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
O siatkówce włoskiej można przeczytac w dziale Włoska Serie A mężczyzn 2009/10. Mecz Trento świetnie opisał Vulture więc nic dodac nic ując. Do tego dołączylem jeszcze typ na finał ME kobiet. Poczatkowo chciałem stawiac na Pomarańcze,ale jak przeanalizowalem to wyszło mi że i jedna i druga strona zagrają na maxa i over wydaje się lepszym rozwiązaniem a i linia w expekt nie za duża a kurs miodzio ;) Zatem Vamo$$$

Kupon #140

:siata:Holandia - Wlochy Typ : Powyżej 183,5pkt @ 1,90⛔130pkt
:siata:Sisley Treviso - Perugia Typ : 1 @ 1,50✅3:0
:siata:Tonno Valentia - Trentino Typ : Trento -1,5seta @ 1,65⛔3:0
AKO KURS : 4,70 Expekt
STAWKA : 50zł ⛔
EW WYGRANA : 235zł
 
max188 500

max188

Użytkownik
Cześć Robson ????
Pozwoliłem sobie dzisiaj pożyczyc Twój typ na Piacenze. Uważam Cie za bardzo dobrego typera z siatkówki i nie tylko. Twoje analizy w działach z nia związanych są naprawde przekonywujące.
Co do typu na Włochy myśle że moze być remis stąd typ jak najbardziej ok jednak mimo wszystko uważam ze under w tym spotkaniu byłby bezpieczniejszy.
Pozdr
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W ostatnim czasie pogrywam sobie NHL. Chłopaki w dziale pisza bardzo ciekawie i idzie wyselekcjonowac badzo dobre typy. Szczególnie Odisio i JuanRoman ogarniają to super. Może nie gram tego za oszałamiające pieniądze, ale małymi kroczkami do przodu &lt;&lt;K L I K &gt;&gt;
Dzisiaj ubiegnę ich w typowaniu i podam swojego singielka na noc ;) Parę słów pozwolę sobie napisac o tym w dziale NHL za jakiś czas, może nikt nie usunie mojego posta :p

Kupon # 144

:hokej:Washington Capitals - San Jose Sharks Typ : 1 @ 2,15✅4:1
AKO KURS : 2,15 bet-at-home
STAWKA : 17,50zl
EW WYGRANA : 37,63zł ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
O meczu ZAKSY chętnych zapraszam do poczytania w dziale Plus Liga 2009/2010

Genoa wiadomo obok Romy najbardziej overowy zespół w Serie A, ale w meczu na szczycie z Interem raczej nie bedzie wielkich fajerwerków. Na wymiane ciosów także bym nie liczył przecież Mourinho nie będzie mial do dyspozycji Milito i Eto&#39;o więc kto by na barki mial wziąc ciężar strzelania bramek? No i dodatkowo sobotnie mecze Calcio są underowe jak nie wiem co, ale to tylko statystyka ktora mam nadzieję nie zmieni się po tym meczu ;)

Kupon #146

:siata:Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn Typ : 2 @ 1,40✅0:3
⚽Genoa - Inter Mediolan Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,80⛔0:5
AKO KURS : 2,52 bet-at-home
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 100,80zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom