>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Obrót w bet-at-home wkońcu wykonany. WIęc już tam nie gram w najbliższej przyszłosci ;) Póki co taki kupon. Potem zobaczymy co jeszcze warto zagrac. Bundeslige omijam szerokim łukiem.

Kupon #165

⚽Tottenham - Sunderland Typ : 1 @ 1,53✅2:0
⚽Wolverhampton - Arsenal Typ : 2 @ 1,36✅1:4
⚽Ślask Wrocław - Piast Gliwice Typ : 1 @ 1,50✅2:1
AKO KURS : 3,12 Unibet
STAWKA : 40zl
EW WYGRANA : 124,85zł✅


Kupon #166

⚽Manchester City - Burnley Typ : Man City -1 @ 1,84⛔3:3
⚽Paris SG - Nicea Typ : 1 @ 1,55⛔0:1
⚽Atletico Madryt- Real Madryt Typ : Oba strzelą ?TAK @ 1,55✅2:3
AKO KURS : 4,42 Unibet
STAWKA : 20zł ⛔
EW WYGRANA : 88,40zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #167

⚽Twente Enschede- Ajax Amsterdam Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,50 ⛔1:0
⚽Maritimo - FC Porto Typ : 2 @ 1,67⛔1:0
AKO KURS : 2,50 Unibet
STAWKA : 40zł⛔
EW WYGRANA : 100,20zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak się nie uda nic trafic to nie widze sensu podawania typów w tym dziale ...

Kupon #168

⚽Irlandia - Francja Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,50✅0:1
⚽Rosja - Słowenia Typ : Slowenia nie strzeli @ 1,70⛔2:1
⚽Egipt - Algieria Typ : 1 @ 1,45✅2:0
AKO KURS : 3,70 Unibet
STAWKA : 30zl ⛔
EW WYGRANA : 110,92zł


Kupon #169

⚽Włochy - Holandia Typ : x2 @ 1,48✅0:0
⚽Hiszpania - Argentyna Typ : 1 @ 1,85✅2:1
AKO KURS : 2,74 Unibet
STAWKA : 30zl
EW WYGRANA : 82,20zł✅


Kupon #170

⚽Brazylia - Angila Typ : 1 @ 1,95✅1:0
⚽Rosja - Słowenia Typ : 1 @ 1,35✅2:1
AKO KURS : 2,63 Unibet
STAWKA : 40zł
EW WYGRANA : 105,20zł✅



Kupon #171

:siata:Muszynianka - Centrostal Typ : Powyżej 135,5pkt @ 1,72✅142pkt
:siata:Macerata - Monza Typ : 1 @ 1,28▶ZWROT
AKO KURS : 2,20 Unibet
STAWKA : 40zł
EW WYGRANA : 88zl--&gt;68,80zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nawet post powyżej wygląda dobrze ;) Od razu coś podaje na niedzielną siatkówke.


:siata:Aran Pineto - Copra Piacenza
Typ : Copra -1,5seta @ 1,40 Unibet

Mistrz kontra outsider tego sezonu, który nie zaznal smaku zdobyczy punktowej. Czyżby miało stac się to w jutrzejszym meczu ? Nie sądze! Copra ma o klasę lepszy skład. Zatrzymac Marshalla czy Zlatanova raczej się nie uda. Tutaj nie widzę innej opcji jak pewne zwycięstwo siatkarzy Piacenzy. Nie ma się co rozwodzic i rozkladac na czynniki pierwsze tego meczu. Wystarczy popatrzec nawet na suche statystyki.

:siata:Trankwelder Modena - Prisma Taranto
Typ : Modena -1,5seta @ 1,60 Unibet

O Modenie więcej napisałem powyżej podczas zapowiedzi meczu z Trentino. Tamto spotkanie mogło się zupełnie inaczej potoczyc. Po wygraniu pierwszego seta 25:15 w drugiej partii Modena także dyktowala wrunki i prowadziła już nawet 23-20 i ... przegrała! Można gdybac co by było, ale zamiast prowadzenia 2-0 z Trentino na ich terenie było 1-1, a kolejne sety to już dominacja gospodarzy. Niesamowite zawody zagrał Angel Denis. 66% skuteczności w ataku. Na 29 piłek skończył 19. Razem zdobył 31pkt w meczu. Aż 7 razy zapunktował zagrywką i 5pkt zdobył blokiem. To bez wątpienia głowna &quot;strzelba&quot; Modeny. Mając tak wspaniałego rozgrywającego jakim jest Miko Esko ten duet wyrasta na kto wie czy nie najlepszy w lidze. Faworyta jutrzejszego meczu upatruje właśnie w zespole Modeny. Pokonali Piacenze, mieli dużo szans by wygrac z Trentino, tak więc Taranto raczej jest śmiało w ich zasięgu. Rywal jakiejś oszalamiającej siatkówki nie gra. Co prawda pokonali Sisley 3:1, ale na Modene to może byc za mało moim zdaniem. Porównując atakujacych to Rivaldo na tle Angela Denisa wygląda zdecydowanie słabiej, chociaz trzeba pamiętac że i Rivaldo sezon 2009 spędził w reprezentacji! Ciekawym graczej jest równiez Abbadi.
Jeszcze na koniec historia wzajemnych spotkań tak dla ciekwych. 9 zwycięstw Modeny na 12 meczów.

Kupon #172

:siata:Aran Pineto - CoprAtlantide Piacenza Typ : Copra -1,5seta @ 1,40✅0:3
:siata:Trenkwalder Modena - Prisma Taranto Typ : Modena -1,5seta @ 1,60✅3:0
AKO KURS : 2,24 Unibet
STAWKA : 40zl
EW WYGRANA : 89,60zł ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #172

:siata:Aluprof Bielsko Biała - PTPS Piła Typ : Pila +2.5seta @ 2,40✅3:1
AKO KURS : 2,40 Unibet
STAWKA : 25zł
EW WYGRANA : 60zł✅


Kupon #173

⚽Fluminense - Atl.Paranense Typ : 1 @ 1,67✅2:1
⚽Internacional - Santos Typ : 1 @ 1,60✅3:1
AKO KURS : 2,67 Unibet
STAWKA : 30zł
EW WYGRANA : 80,10zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mecze towarzyskie - środa 17 listopada 2009r ;)
VS

⚽WŁOCHY - SZWECJA
Typ : Włochy @ 1,80 bet365​

Niby tylko towarzyskie spotkanie, ale wydaje mi się że Włosi są w nim faworytem. Nie chodzi mi tylko o atut wlasnego boiska i że są wyżej w rankingu, a także że to obrońcy tytułu Mistrzów Świata. Są inne ciekawe aspekty przemawiające za postawieniem na Squadra Azzura. Ale po koleji. Lars Lagerbeck już nie jest trenerem Sverige. Zastąpił go Erik Hamrén, którego asystentem zostal Markus Allback do niedawna jeszcze świetny napastnik. Obecnie tenże trener jest odpowiedzialny za trenowanie piłkarzy ROsengborga Trondheim. Dopiero w sierpniu jego umowa z klubem wygasa i poswięci się w pełni kadrze. Jego debiut może byc ciężkim zadaniem. Przede wszystkim &quot;gwiazdożyc&quot; zaczął Ibra. Coś ględzi że trener musi go poprosic by przyjechał na kadre czy coś w tym stylu. Trener mu odpowiedział że powątpiewa czy w ogóle powoła Zlatana do kadry. Z pewnością nie powinniśmy go jutro zobaczyc na boisku w Cesenie. Ze składu wypadli Marcus Berg , Kim Källström , Mikael Nilsson , Andreas Isaksson (względy rodzinne), a karierę zakończył Henrik Larsson. To zdecydowanie trzon zespołu Trzech Koron. Ciężko będzie go zastąpic młodym zawodnikom. Owszem są jeszcze Elmander, ale ten gdzieś zaniemógł się na Wyspach i już tak nie błyszczy jak przed chociażby dwoma laty. Szwedzi liczą na młodziutkiego Erton Fejzullahu, który zdobył 4 bramki w meczu młodzieżówki z Kazachstanem. Tak więc w Szwecji idize nowe, ale nie ma się co dziwic trzebabyło zrobic czystke po nieudanych kwalach do mundialu.
Teraz troche o Włochach. Oni także jutro zagrają w nieco zmienionym składzie i bez paru gwiazd. Zabraknie Buffona, Cannavaro, Pirlo czy Zambrotty. Z tego co zrozumiałem czytając portal La Gazetty dello Sport to Włosi mają zagrac w systemie 4-2-3-1 w składzie : Marchetti - Maggio, Leggrotaglie, Chiellini, Cristico - Montolivo, Biondini - Marchioni, Candreva, Di Natale - Pazzini. Wiadomo mecz towarzyski, skład może nie rewelacyjny jaki ma wysłac Lippi w bój, ale to w sumie tylko spekulacje. Bo nie chce on do końca zdradzac jedenastki jak to uczynil przed meczem z Holendrami. teraz poczeka z tym dłużej. Jednak jestem skłonniejszy bardziej zaufac &quot;Makaronom&quot;;)


DO tego dokładam sobie dwa inne ciekawe typy z towarzyskich gier.
Hiszpanie z Argentyną zagrali tak jak lubią czyli na jeden kontakt. Po jednej z takich akcji padł gol kiedy Xabi Alonso dobił strzał Silvy. &quot;klepa, klepa i jeszcze raz widowiskowa gra&quot; :p Tak grają Hiszpanie. Austriacy nie dorównują do pięt moim zdaniem Hiszpanom. Wiadomo jest ryzyko bo to Friendly match, ale na Spain nie ma mocnych ostatnio.

No i Niemcy - WKS. Wiadomo o tragedii Enke wszem i wobec. Oto jak mają wg Kickera wyglądac składy na ten mecz :
NIEMCY : Wiese - Beck, Mertesacker, Westermann, Lahm - Hitzlsperger, Gentner - Schweinsteiger, Özil, Podolski - Kießling
WKS : Zogbo - Eboué, Demel, Touré, Boka - Zokora - Yaya Touré, Romaric - Keita, Kalou - Gervinho

Jak dla mnie mecz overowy się widzi. Niby nie ma Drogby, ale WKS potrafi grac bo skład ma naprawde mocny.

Kupon #175

⚽Włochy - Szwecja Typ : 1 @ 1,80✅1:0
⚽Austria - Hiszpania Typ : 2 @ 1,44✅1:5
⚽Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,95✅2:2
AKO KURS : 5,054 bet365
STAWKA : 25zł
EW WYGRANA : 126,36zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Siatkarski tripelek ????
VS

:siata:Centrostal Bydgoszcz - Aluprof Bielsko Biała
Typ : Centrostal +2,5seta @ 1,65 Unibet

Oba zespoły mialem okazje widziec w ostatniej kolejce kiedy odpowiednio mierzyły swoje siły z zespołami Muszynianki i PTPS Piły. Wiadomo że faworytem bez dwóch zdań w tej parze są siatkarki Aluprofu bowiem w obecnym stanie kadrowym w PLUS Lidze Kobiet są one obk Muszynianki skazane na podium, walka o 3miejsce rozegra się pomiędzy pozostałymi zespołami. No ale wracając już do Centrostalu to w potyczce z Muszyną niby przegrały 0-3, ale dały z siebie dużo i walczyły mając nawet szanse na ugranie seta, lecz z niewiadomych przyczyn tego nie wykorzystały. Mówię o sytuacji gdy prowadziły w 1 secie 21-16! Z dobrej strony pokazała się środkowa Kasia Mróz. Ogólem zawodniczki tworzą kolektyw. Te zawodniczki szczególnie na wlasnym parkiecie stac na urwanie seta. Z Muszyną było bardzo blisko, a grały na wyjeździe. Teraz u siebie z Aluprofem, który mnie aż tak bardzo nie oczarowal swoją grą w meczu z Pilankami. Bielszczanki w tym meczu grały w dziwnym zestawieniu. Prielożny daje pograc niemal kazdej zawodnczce tłumacząc że ma wyrównany skład. Pewniakiem do gry to tam jest z pewnością Ania Barańska. Slabośc widze w przyjęciu libero Agaty Sawickiej. W meczu z Piłą o dziwo to pozostałe przyjmujące kryły tą zawodniczke na przyjęciu a przeciez powinno byc inaczej ! 21% przyjęcia pozytywnego jak na libero to lekki dramat. Świeniewicz to też nie te wiosenki już hehe, cóż widze w tym meczu ugranego seta przez Centrostal i już ;)

Kupon #176

:siata:Centrostal - Aluprof Bielsko Biała Typ : Centrostal +2,5seta @ 1,65✅2:3
:siata:PTPS Piła - Organika Budowlani Łódź Typ : Pila -1,5seta @ 1,42⛔1:3
:siata:Brazylia - Kuba Typ : 1 @ 1,25✅3:2
AKO KURS : 2,93 Unibet
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 117,15zl
 
M 6

maslanam

Użytkownik
Może nie jestem najlepszy w typowaniu [typuje od tygodnia] , Ale piłką interesuję się dość długo , tak od 2006. Myślę , że Hiszpania wejdzie na luzie , Mecz z over 2,5 również , typuje 3:1 dla Niemców. Ale wg. mnie Włosi nie pokonają Szwedów ; wg. mnie Szwedzi są naprawde dobzi , myśle , że jeżeli Zlatan zagra w tym meczu to pokaże klasę. Zwłaszcza iż w meczu nie zagra Buffon. No , chyba że nie jestem na bierząca , bo rzeczywiście od 3 mc. W ogóle nie mam czasu na śledzenie piłki , Ale piłką interesuję się dość długo , tak od 2006. Myślę , że Hiszpania wejdzie na luzie , Mecz z over 2,5 również , typuje 3:1 dla Niemców. Ale wg. mnie Włosi nie pokonają Szwedów ; wg. mnie Szwedzi są naprawde dobzi , myśle , że jeżeli Zlatan zagra w tym meczu to pokaże klasę. Zwłaszcza iż w meczu nie zagra Buffon. No , chyba że nie jestem na bierząca , bo rzeczywiście od 3 mc. W ogóle nie mam czasu na śledzenie piłki [znaczy się nie miałem ^^). Powodzenia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Puchar Wielkich Mistrzów - day 2
VS

:siata:pOLSKA vs KUBA
Typ : Kuba -5,5pkt @ 1,85 Unibet

Polacy w dzisiejszym meczu z Japonczykami nie istnieli! Sam Bartosz Kurek meczu Nam niestety nie wygra. W pewnym momencie zauwazylem że Łomacz desperacko właśnie wszystkie piłki jakie miał to posyłal do Bartka a tam już czekał podwójny blok przez który nie dało się przebic. Ale i tak ostatnim którego należałoby zganic za ten mecz jest właśnie Kurek. Zdobył dla nas większośc piłek a partia nr 3 to popisówka w jego wykonaniu. No ale gdzie była reszta zawodników ? Czy aby napewno Marcel Gromadowski nadawał się do gry na poziomie reprezentacji ? Powątpiewalem już w to kiedy zawodzil podczas Ligi Światowej. Nie inaczej było dzisiaj. Walił przed siebie i nic dobrego nie pokazał. Niby w lidze Francuskiej błyszczy w kolejnych spotkaniach, ale może to tamta liga jest taka słaba... Jarosz coś tam pociągnął przez moment, ale to za mało. No i najdziwniejsze z tego meczu to to że przegrywaliśmy walke na środku z Japończykami czego chyba nikt rozsądny się nie spodziewał! Możdzonek i Pliński dostali nawet pare razy czapy od rywali, a także nie spodziewali sie że Azjaci zagrają tyle środkiem i odpuszczali środek idąc w bloku na skrzydło w paru sytuacjach. Widac było brak momentu zaskoczenia rywala. Czytelnie rozgrywał Łomacz, nie ma co porownywac go z Zagumnym. No i najważniejsze to Japonia miała Shimizu i Fukuzawe. To oni załatwili nas zagrywką i piorunującym atakiem.
Jutro z samego rana gramy z Kubańczykami i nie jestem optymistą przed tym meczem niestety. Kubańczycy dzisiaj już pokazali się z bardzo dobrej strony. Wiem że to tylko od nich samych zalezec będize jak potoczy się ten mecz, albo dosłownie jak poukładają sobie w głowie. Leon dzisiaj miał i upadki i chwile radości. Zawsze jest groźny także Sanchez. W obronie są słabsi Kubańczycy, ale to w sumie nie szkodzi bo my mając w zasadzie tylko Kurka w ataku dostaniemy sporo czap na Jaroszu, Bąkiewiczu czy Gromadowskim który mam jednak nadzieje że nie zagra. Chcialbym się mylic, ale niestety spodziewam się drugiej porażki na tym turnieju naszej reprezentacji. Rozważam różne opcje grania poprzez handicap setowy -1,5seta (@ 2,00) samo zwycięstwo Kuby (@1,50) a także handicap punktowy -5,5pkt (@1,85). Wszystko rzecz jasna ze wskazaniem na Kubańczyków.


Kupon #177

:siata:Polska - Kuba Typ : Kuba -5,5pkt @ 1,85✅83-97
:siata:Japonia - Egipt Typ : 1 @ 1,30✅3:1
AKO KURS : 2,41 Unibet
STAWKA : 40zl
EW WYGRANA : 96,40zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Baraże do MŚ 2010
I jeszcze ostatni kupon na najbliższe mecze ode mnie. Tym razem skupiłem swoją uwage na meczach barażowych do MŚ w RPA.

Bośniacy bez Misimovica co raczej przesądzone, ale i tak rzucą się do ataku bo musza odrobic straty z pierwszego meczu. Portugalczycy w 1 meczu strasznie byli nieskuteczni i zmarnowali dużo okazji. rywale co prawda mieli pecha ostrzeliwując słupki i poprzeczke, ale to Portugalia prowadziłą gre. Teraz będzie odwrotnie i licze na kontry gości którzy mają zabójcze skrzydła. W tym meczu spodzeiwam się sporo emocji mimo wszystko. Minimum po jednej bramce z obu stron jak najbardziej wykonalne. I jednak mimo wszystko awansu Portugalczykow się spodziewam chociaż wiem że duzo osób spekuluje nad triumfem Bośniaków.

Rosja w Mariborze nie ma zanadto czego bronic. Kurs bardzo zachęca to postawienia na Sborną, ktora na Łużnikach kontrolowała przebieg meczu i sam się dziwie jak dali sobie wbic kontaktową bramke ktora teraz może znaczyc bardzo wiele i dlatego też podopieczni Hiddinka walczyc będą do końca i nie powinni bronic wyniku. Słowenia w naszej grupie u siebie nie przegrała, ale to była wyjątkowo słaba grupa trzeba powiedziec sobie jasno. Rosja to znacznie wyższy poziom, jednak nie ma co też od razu skazywac Słoweńcow jednak górą będzie Holender na ławce ;)

Urugwaj nie przegrał w historii jeszcze z Kostaryką. Awans na wyciągniecie ręki no i Forlan z Suarezem z przodu. Na wyjeździe mnóstwo okazji. U siebie powinni przypieczętowac wyjazd do RPA.


Kupon #178

⚽Bośnia i Hercegowina - Portugalia Typ : Oba strzelą ?TAK @ 1,80⛔0:1
⚽Słowenia - Rosja Typ : 2 @ 2,30⛔1:0
⚽Urugwaj - Kostaryka Typ : 1 @ 1,44⛔1:1
AKO KURS : 5,85 bet365
STAWKA : 20zł ⛔
EW WYGRANA : 117zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Coś drgnęło wkońcu w temacie i nawet kilka plusów się pojawiło. Tak więc idąc dalej próbujemy coś ugrac. Tym razem dubel rozłożony na czwartek wieczór i piątek. Oba mecze z kopanej.
LDU Quito odrabia straty z 1 meczu 1:2. Ma teraz w rękawie ogromny atut jakim jest własne boisko na wysokości. Urugwajczykom będzie tutaj bardzo ciężko grac.
W składze gospodarzy znajdziemy kilku bardzo dobrych piłkarzy jak Edison Mendez który swego czasu zresztą nie tak dawno występował w PSV Eindhoven i dobrze sobie poczynał. Ponadto świetny napastnik Bieler.
Przewidywany skład :
LDU : Domínguez- N. Araujo, Espínola, Campos- Reasco, De la Cruz, W. Araujo, Calderón- Méndez- Graf y Bieler

O River Plate( tym urugwajskim ) ciężko mi cokolwiek napisac. Fakt dotarli do 1/2 finału za co im należy przyklasnąc. Podobno bardzo dobrze w pierwszym mecu zaprezentował się Valera. Jednak na wysokości może byc bardzo ciężko.
Podam i sklad przypuszczalny, ale za wiele on mi nie mowi przyznam szczerze.
RIVER :Dos Santos- Sosa, Conceicao, Prieto- Rizotto, Porras, Silva- Varela, Porta, Puppo- Córdoba
Sądze że Ekwadorskie LDU Quito odrobi strate z pierwszego spotkania, ale czy awansuje to ciezko mi powiedziec, chociaz final FLuminense - LDU z pewnością będzie ciekawym wydarzeniem. Zobaczymy jak będzie


Kupon #179


⚽LDU Quito - River Plate Typ : 1 @ 1,50✅7:0
⚽Ol.Marsylia - Paris SG Typ : 1 @ 1,72✅1:0
AKO KURS : 2,58 bet365
STAWKA : 25zł
EW WYGRANA : 64,50zł✅
 
bax33 0

bax33

Użytkownik
Typ wielce prawdopodobny i kurs przyzwoity. Martwi tylko postawa w pierwszym meczu, oprócz kilku akcji nie było widać woli walki LDU i słusznie ten mecz przegrali. Dzisiaj boisko to ich główna atut, który zapewne wykorzystają. Ponadto po ostatnim meczu (&quot;odpoczynku&quot;) ligowym z Quito (0-1) widać, że walczyć dzisiaj będą na całego i myślę, że odniosą pewne zwycięstwo na swoim terenie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to jedziemy z kolejnym dublem na ten weekend. Narazie rozpatrzyłem siatkówke na sobotni poranek i popołudnie. Nie rozumiem kursów na spotkanie w Plus Lidze Kobiet Aluprof - Dąbrowa. Owszem gospodynie dysponują lepszym składem, ale ich forma ( czy one w ogóle mają forme?) jest nijaka. W środku tygodnia o mały włos nie przegrały mecu z Centrostalem 0-3. Jak dokonaly tam przełomu nie wiem bo nikt nie pokazywał tego meczu, ale z 0-2 wyszły na 3:2. Dąbrowa pokonala silniejszą mimo wszystko kadrowo Muszynianke 3:0. Czy nie stac je na urwanie chociażby seta w dniu jutrzejszym ? Chyba buki troszke nie doceniają dziewczyn z Dąbrowy Górniczej. Ten mecz to będzie pojedynek na szczycie. Lider to słowo które określa obecnie zespół z Dąbrowy Górniczej właśnie a nie Aluprof!
No i dokładam sume pkt ze wskazaniem na under w meczu Brazil - Polska. Z żalem , ale jednak nie widze elementów poza Bartkiem Kurkiem ktory by u nas działał sprawnie i mógł dawac nadzieje na dobry rezultat.


Kupon #180

:siata:Brazylia - Polska Typ : Poniżej 185,5pkt @ 1,50✅127pkt
:siata:Aluprof Bielsko Biała - Dąbrowa Górnicza Typ : +2,5seta Dąbrowa @ 1,65⛔3:0
AKO KURS : 2,47 Unibet
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 99zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Premiership dubel ????
VS

⚽FC Liverpool - Manchester City
Typ : LFC @ 1,95 Expekt​

Na Anfield wielka mobilizacja, wkońcu w razie niepowodzenia The Reds mogą powoli żegnac &quot;Banditeza&quot; bo sezon poki co pelen nie powodzeń. Brak awansu w Carling Cup. Wielce prawdopodobne odpadnięcie w fazie grupowej Champions League, no i w lidze też niezbyt rewelacyjnie. Z Birmingham LFC zremisowal troszke dzięki oszustwu N&#39;goga i jego symulacji w polu karnym( nawet lepszej od Cristiano Ronaldo! ). Dobra wiadomośc przed tym meczem to taka że od poczatku na 99% zagra Steven Gerrard. Z Torresem sprawa jeszcze nie do końca wyjaśniona. Specjaliści zaradzili mu rozbrat z piłką na 21 dni przy czym dzisiaj mija 17 dzień... I tutaj pojawia się znak zapytania czy Rafa na niego postawi czy pozwoli mu spokojnie odpocząc. Mecz ważny, we wcześniejszych ryzykował jego zdrowie i posyłal go do składu. Dobrze że wracają do gry Johnson i Carragher, bo Kyrgiakosa oglądają w obronie to kabaret. Zabraknie za to Benayouna i Riery. Brak Hiszpana akurat mnie cieszy bo to egoista mający tylko jedną noge i szukający jej zamiast dobrym podaniem partnerów. Taki jeździec bez głowy. Ciesze się że go braknie.
City ostatnie 5 meczów zremisowali. Dzisiaj w ich składzie zabraknie Robinho. City to taki zespół glównie swojego podwórka. Na ANfield nie wygrali od 3 maja 2003r. A ostatnie 5 pojedynków na tym stadionie to 4 wygrane LFC i remis przed rokiem 1:1. Zdaje mi się że to odpowiednia pora na pokonanie drugiego z rywali z Manchesteru na własnym boisku i powrót do walki o ... Champions League na przyszły sezon. Ja korzystam z dośc ładnego kursu i zaufam LFC!

VS

⚽Manchester United - Everton Liverpool
Typ : ManU @ 1,40 Expekt​

Na Old Trafford drugi z pojedynków zespołów z Manchesteru i Liverpoolu. Akurat tak się złożyło że w tym jakby dwumeczu spodziewam się remisu 1-1. ManU ostatnio przegrało po kontrowersyjnej bramce z Chelsea 0:1. W dzisiejszym meczu zacznie się kara dla Sir Alexa Fergusona którego nieco ponosi i krytykuje za mocno arbitrów ;) Mecz obejrzy z wysokości trybun. Martwic może go z pewnością brak Ferdinanda, ale on i tak był w dośc powiedziec slabej dyspozycji. Odpocznie z powodu kontuzji i w tym roku byc może już go nie zobaczymy chociaz niektóe media mówią że zabraknie go góra 3-4tygodnie. Ponadto Evans złapal na kadrze lekki uraz i byc może dzisiaj nie zagra. Do tego z obrońców jeszcze G.Neville pauzuje za kartki a O&#39;Shea i Fabio dalej kontuzjowani. Jak więc będzie wygladała defensywa. Otóż na prawej Rafael, na lewej Evra więc można powiedziec że ataki bokami będą zabójcze. Na środku Vidic - Brown. Oprócz braków w defensywie zabraknie jeszcze Carricka, ale w pomocy Fergie ma taki wybór że z pewnością ma ból głowy kogo poslac w boj. Dzisiaj się spodziewam Fletchera i ANdersona. SKrzydla raczej zajmą Valencia i Giggs, ale może i Nani dostanie szanse gry od poczatku? Ciężko powiedziec. Za to atak powinien wyjśc taki jak wszyscy oczekujemy czyli Rooney - Berbatow.
Gorsze wieści ma David Moyes. Otóż Everton dzisiaj bez Howarda, Jo, Rodwella i Sahy, który chciał z pewnością zagrac w dzisiejszym meczu jak mało kto. To samo Howard. WKońcu obaj nie dawno grali w klubie z Old Trafford. Ale lista braków jeszcze się nie skończyla. Nie doszły bohater Rosjan, który na Łużnikach strzelił 2 gole Słoweńcom Bilyaletdinov, który pauzuje 2 mecze z powodu kartek. Anichebe, Arteta, Jagielka, Vaughan nie zagrają na pewno. POnadto do końca ważyl się będzie los P.Neville, OSmana i Pienaara, ale istnieje większa szansa na to że ich nie zobaczymy. Czy zatem ManU nie przejedzie się po zdziesiątkowanym Evertonie ? Jeszcze historyczna ciekawostka dotyczaca tego meczu. Everton wygrał na wyjeździe z MU ostatni raz 19 sierpnia 1992r! Ostatni raz wtedy bramke w Premiership zdobył Polak - Robert Warzycha pokonując Petera Schmeichela !
W dodaktu The Toffes to rywal ktory wyjątkowo lezy ManU. Na 28 ostatnich meczow Premiership tylko jeden jedyny raz Everton pokonał MU . Było to w 2005roku na Goodison Park.


Kupon #181

⚽FC Liverpool - ManCity Typ : 1 @ 1,95⛔2:2
⚽ManchesterUnited - Everton Typ : 1 @1,40✅3:0
AKO KURS : 2,73 Expekt
STAWKA : 50zł ⛔
EW WYGRANA : 136,50zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
DŁugo rozważałem czy zagrac LFC czy Lyon i wtedy zdecywdoałem się na The Reds. Niestety ponownie zawiedli swoich fanów. A spodziewałem się że może teraz. Jak nie z City to z kim hehe. Tak więc gram kolejnego dubla. Do ManU które opisalem powyżej dołączam typ na Lyon. ZObaczymy czy dobrze robię;)

Kupon #182

⚽Manchester United - Everton Typ : 1 @ 1,40✅3:0
⚽Grenoble - Ol.Lyon Typ : 2 @ 1,45⛔1:1
AKO KURS : 2,03 Expekt
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 81,20zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brasileiro ????
VS

⚽BOTAFOGO - SAO PAULO
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,85 Expekt​

Bardzo ważny mecz dla układu tabeli. Botafogo poważnie zagrożone spadkiem w dalszym ciągu,a Sao Paulo przeciez walczy o tytuł mistrzowski który ma na wyciągnięcie ręki bo jest liderem. Włodarze Flamengo już mobilizują dodatkowo piłkarzy Botafogo aby zagrali dla miasta Rio De Janeiro i sprawili niespodzieanke w tym meczu. A wszystko po to by pozbawic odwiecznych wrogów &quot;paulisto&quot; tytułu mistrzowskiego. Wiadomo to takie gierki przedmeczowe tylko. Ale oba zespoły wiedzą o co toczy się walka. I tejże walki nie powinno z pewnością zabraknąc na boisku.
Oto jak wygląda sytuacja Botafogo. Oprócz jutrzejszego meczu mają przed sobą jeszcze wyjazd do Atletico Paranense i u siebie mecz z Palmeiras. SYtuacja kadrowa jest bardzo dobra dla Estevama Soaresa. Wszyscy gracze są do jego dyspozycji. Nieco inaczej wygląda sprawa w zespole SPFC. Trener Ricardo Gomes nie skorzysta z zawieszonych Borgesa,Dagoberto i Jeana. Cała trójka wróci dopiero na ligowy mecz z Goias. Tak więc w ataku będzie Washington. Raczej osatotniony sam będzie operował na szpicy. W sumie lepszej pozycji dla niego nie znajdziemy. W obwodzie jeszcze będzie młody Oscar, który może ozywic w trakcie meczu gre Sampy.
Sao Paulo nie gra jakiegoś oszałamiającego futbolu. Nie rzucają się do ataków. Nie grają zbyt ofensywnie. Brak temu zespołowi stylu. Dużo osób na to narzeka a przeciez po raz czwarty z rzędu moga byc mistrzem Brazylii ! Jutro zapowiada się walka na całego z obu stron. Sądze że Botafogo do meczu podejdzie ustawione defensywnie na tym skupi się w głównej mierze. SPFC jako że nie w ich stylu jest szalenie atakowac spodzeiwam się że o wyniku może zdecydowac nawet 1 bramka. Dla mnie najciekawszym rozwiązaniem na ten mecz jest Under 2,5gola.

Przewidywane sklady :
BOTAFOGO : Jefferson - Alessandro,Juninho, Wellington,Diego Giaretta- Leandro,Fahel, Leo Silva, Lucio Flavio - Reinaldo , Jobson

SAO PAULO : Rogerio Ceni - ADrian Gonzalez, Renato Silva, Miranda, Junior Cesar- Richarlyson, Arouca, Hernanes, Marlos, Jorge Wagner - Washington


VS

⚽FLAMENGO - GOIAS
Typ : Flamengo @ 1,45 Expekt​

Na Maracanie wszyscy wierzą że uda się zdobyc tytuł. Przed nimi wydaje się że ciężkie mecze bo w następnej kolejce wyjazd do Corinthians i w ostatniej serii u siebie z Gremio Porto Alegre. Dla porównania jeszcze dodam z kim zagra Sao Paulo. Oprócz Botafogo są to Goias na wyjeździe i zdegradowany już Sport Recife u siebie. Nie trzeba mówic kto ma łatwiejszy terminarz. Flamengo zatem musi wygrywac i liczyc jeszce na potknięcia rywali. Pierwszy rywal zdecydowanie w zasięgu Fla. U siebie na zapełnionej Maracanie powinni wygrac. Wygrana w jutrzejszym meczu nie tylko zwiększy nadzieje na wywalczenie tytułu, ale i zapewni awans do Copa Libertadores, czyli spełnią się marzenia Adriano. Zabraknie w tym meczu Klebersona i Maldonado, ktory po kadrze wrócil z kontuzją i nie zagra przez ok 5miesięcy! Jego miejsce zajmie Toro.
Goias coż w zasadzie o nic juz nie walczy. O Libertadores teraz mogą już tylko pomarzyc a nie dawno mieli całkiem realne na to szanse. A awans do Sudamericana jest juz zaklepany.
Jeszcze czysto statystycznie ostatnie 6 meczów na Maracnie to same zwycięstwa Flamengo. 6 wyjazdów Goias to aż 5 porażek i to nie wcale w wyrownanych meczach. Dla mnie faworyt tutaj jest tylko jeden i bardzo się zdziwie gdy Fla zgubi punkty w tym meczu.

Przewidywane sklady :
FLAMENGO : Bruno - Leo Moura, Alvaro, Ronaldo Angelim, Juan- Airton, Toro, Willians,Petkovic - Ze Roberto, Adriano

GOIAS : Harlei - Ernando,Rafael Toloi,Valmir Lucas - Vitor, Rithelly, Fernando, Leo Lima, Julio Cesar - Felipe, Fernandao


Kupon #183

⚽Botafogo - Sao Paulo Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,85⛔3:2
⚽Flamengo - Goias Typ : 1 @ 1,45⛔0:0
AKO KURS : 2,68 Expekt
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 107,30zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Puchar Wielkich Mistrzów - day 4
Lekko gram, ale typy całkiem możliwe do osiągnięcia ;) Nie ma motywacji do skrobania analiz...

Kupon #184

:siata:Polska - Iran Typ : 1 @ 1,42✅3:1
:siata:Japonia - Kuba Typ : Kuba -1,5seta @ 1,60✅0:3
:siata:Brazylia - Egipt Typ : Poniżej 160,5pkt @ 1,50✅140pkt
AKO KURS : 3,41 Unibet
STAWKA : 20zł
EW WYGRANA : 68,16zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kopana z Europy na niedziele ;)
vS

⚽Juventus Turyn - Udinese Calcio
Typ : Juventus @ 1,44 bet365​

Bez wątpienia w &quot;pasiastych derby&quot; faworytem jest Stara Dama. Wszystko przez osłabienia kadrowe w zespole Udinese. Otóz z powodu kontuzji nie zobaczymy takich graczy jak Obodo, Ferronetti, Pepe, Sanchez, Pasquale, a za kartki pauzuje Antonio Di Natale. Tak więc w zasadzie trenerowi Marino wypada cały atak bo trio Sanchez, Pepe i Di Natale. Z przodu ma zagrac lekko mówiąc nie oszałamiający Corradi, który sam nic nie stworzy.
W zespole Juventusu do gry wraca Del Piero. Ponadto większych braków kadrowych nie widac. Owszem zabraknie Iaquinta, Salihamidzic, Zebina, Trezeguet, Marchisio, Tiago, no ale kadra Juve jest na tyle szeroka, a poza tym gracze których zabraknie kluczowymi postaciami nie są. Może poza Iaquintą.
Udine w tym sezonie głównie puntktuje u siebie gdzie zagrali kilka dobrych meczów. Bez Di Natale to zupełnie inne granie będzie moim zdaniem. Z Fiorentiną w ostatniej kolejce zagrali źle. Mało okazji stworzyli w tamtym meczu i przegrali. SPodziewam się wygranej Juventusu.


Kupon #185

⚽Juventus - Udinese Typ : 1 @ 1,44✅1:0
⚽AS Roma - Bari Typ : 1 @ 1,66✅3:1
AKO KURS : 2,40 bet365
STAWKA : 40zł
EW WYGRANA : 96zł✅


Kupon #186

⚽SV Hamburg - Bochum Typ : 1 @ 1,40⛔0:1
⚽Tottenham- Wigan Typ : 1 @ 1,44✅9:1
⚽Bayern Munchen - Leverkusen Typ : Oba strzelą ?TAK @ 1,72✅1:1
AKO KURS : 3,49 bet365
STAWKA : 20zl ⛔
EW WYGRANA : 69,80zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nowy regulamin więc trzeba podsumowac ostatni okres gry statystykami, które będą się pojawiały już.

Podsumowanie obejmuje Kupony #163-186

Typy podane w temacie : 57
Typy, które weszły: ✅39 ( 68% )
Typy, które zawiodły: ⛔18 ( 32% )

Kupony podliczone : 24
Kupony trafione : ✅12 ( 50% )
Kupony przegrane : ⛔12 (50% )
SUMA STAWEK Z KUPONÓW #163-186 ▶785zł
SUMA WYGRANYCH Z KUPONÓW #163-186 ▶1062,17zł
Zysk/Strata✅277,17zł
YIELD : 35,31%


Podsumowanie łączne :

Typy podane w temacie : 448
Typy, które weszły : ✅275 (61% )
Typy, które zawiodły : ⛔173 ( 39% )

Kupony podliczone : 186
Kupony trafione : ✅80 ( 43% )
Kupony przegrane : ⛔106 (57% )
BILANS :
Zysk/Strata⛔491,29zł

Łączne staty nie wyglądają ciekawie, ale to pokłosie fatalnej passy w poprzednich miesiącach, nie tych ktore bezpośrednio za mną. Bo Listopad jest póki co dośc dobry. Co obrazują statystki. No i wkońcu wprowadziłem opcje yield. Teraz już powinienem ją prowadzic systematycznie.
Kolejne kupony/typy coś może się pojawi na Champions League.
Pzdr tych co odwiedzają temat ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽FC Barcelona - Inter Mediolan
Typ : Barcelona @ 1,75 bet365​

Barca podzieli los Bayernu Monachium i Liverpoolu ? CHociaż dwa wcześniej wymienione zespoły mają jeszcze matematyczne szanse na awans jednak ciężko będzie im do tego celu dojśc. Barca w przypadku wygranej Rubinu Kazań i swojej porażki dzisiaj równiez może odpaśc! Raczej nikt sobie tego nie wyobraża. Wiem że to takie czcze gadanie, ale jak się porówna jak grają oba zespoły to ja jakoś z takim nastawieniem Interu na Camp Nou nie widzę.
Guardiola ma problem ze składem. Nie może skorzystac ze wszystkich swoich podopiecznych i to w takim momencie kiedy przychodzi im rywalizowac o awans do dalszej fazy LM i w perspektywie już Gran Derby z Realem. Kontuzjowani są Messi, Abidal i Ibrahimović, Yaya Touré ma grypę typu A, a nie w pełni sił jest Márquez. Najbardziej widoczny będzie brak oczywiście Zlatana i Messiego. Są jednak pewne szanse że możemy ich zobaczyc. Losy ich moga się wazyc do pierwszego gwizdka chyba że wcześniej usłyszymy jakiś komunikat ze strony Barcelony. Obaj jednak są w kadrze na ten mecz. Zatem jeśli by mieli nie zagrac w ich miejsce widze Thierry &quot;Handy&quot; i młodziutkiego Pedro który już 9 goli strzelił w tym seoznie! Absencje Abidala zapełni Maxwell. Za Toure jest Keita. Ogólem sila Barcy dalej pozostaje wielka. Wkońcu to jest dobrze zaprogramowany mechanizm w którym jak wypada jeden trybik to i tak dalej dobrze działa;)
Mourinho to taktyk jakich mało. W pierwszym meczu się zamurował i to przyniosło im punkt, na który co tu mówic nie zasłuzyli bo grali tak zachowawczo żę szkoda gadac. Dzisiaj otwartej gry z ich strony to ja się równiez nie spodziewam. Chociaż jak podają media to Inter z duetem Milito - Eto&#39;o ma więcej bramek na tym etapie sezonu w porównaniu z poprzednim niż gdy grał w Intezre Ibra. W zespole Mou zabraknie Santona i wahają się losy Sneijdera.
Ciekawostką występów Barcelony jest to że nigdy nie przegrali 2 meczow z rzędu u siebie w pucharach. A przecież ostatnio pokonal ich Rubin ... W dodatku Inter w LM a w SerieA to dwa światy. Do niedawna notowali passe kilku meczów bez zwycięstwa w LM , którą przełamali fuksem w Kijowie. Kiedy przypominam sobie ich gre z meczów z ManU w 1/4 finału poprzedniej LM czy rok wcześniej z LFC to nic więcej dizsiaj sie nie spodziewam i nawet brak Ibry czy Messiego mojej opinii nie zmieni. Stawiam na zwycięstwo Barcelony.

Do dubla dołączam typ z meczu Fiora - Lyon. Wiem że Lyon ma awans, ale jak zapowiada Puel powalczą o 1miejsce w grupie. W lidze im nie idzie , ale w LM notują passe 12 meczów z przynajmniej 1 strzeloną bramką(łącznie 25goli).
Fiora owszem bez Mutu i Jovetica, ale dla nich to bardzo ważny mecz. Jak wygrają to wywalą LFC. Mają o co grac. No i Fiora ma w ataku Gilardino,który zdobył więcej goli przeciwko ekipie Lyon, niż przeciwko innym drużynom w Champions League(3gole to nie dużo, ale zawsze coś). Ja widze jakieś polubowne 1:1.

Kupon #187

⚽FC Barcelona - Inter Mediolan Typ : 1 @ 1,75✅2:0
⚽Fiorentina - Ol.Lyon Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,90⛔1:0
AKO KURS : 3,34 Bet365
STAWKA : 22,23zł⛔
EW WYGRANA : 74,25zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom