>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W środku tygodnia pogralem sobie LM i LE i całkiem ladnie powychodziło. Nie będe się chwalił screenami bo nie ma sensu wracac do tego co bylo wazne że na koncie sie nieco polepszyło, teraz tylko liczyc że i w temacie się zazieleni mimo iż idzie zima ;) Bo ostatnio czerwono się zrobiło za bardzo. Na dzisiaj zagralem sobie m.in taki oto kupon trzy zdarzeniowy. Chelsea rozbiła Atletico dośc pewnie bez Drogby, dzsiiaj on zagra z Anelką w ataku. CFC mają chęc zmazania plamy. Sampa też u siebie powinna wygrac ze słabą Bologną no i licze na przełamanie Bordeaux w Ligue1. Sprawdzałem przewidywane sklądy do Blanc raczej nie będzie posyłal rezerw, a po meczu z Bayernem morale są wysokie mimo niewykorzystanych dwóch karniaków! Gourcuff i Chamakh mają grac więc o zwycięstwo jestem jakoś spokojny. &quot;Najciężej&quot; z calego kuponu może miec Sampdoria jednak wierze w Cassano ;)

Kupon #147

⚽Chelsea - Blackburn Typ : 1 @ 1,20✅5:0
⚽Sampdoria - Bologna Typ : 1 @ 1,50✅4:1
⚽Bordeaux - Le Mans Typ : 1 @ 1,30✅3:0
AKO KURS : 2,34 bet-at-home
STAWKA : 50zł
EW WYGRANA : 117zł ✅
 
joozin89 0

joozin89

Użytkownik
Stworzyłem zupełnie podobny kupon tylko że dla podbicia AKO dodałem jeszcze FC Porto - Academica de Coimbra z typem na wygraną gospodarzy. Zarówno Manchester jak i Juventus ostatnio w lekkim kryzysie jednak myślę że obie drużyny powinny się przełamać właśnie dzisiaj bo przeciwników mają słabych zwłaszcza Juventus. Pozdrawiam i powodzenia w typowaniu...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #149

:siata:Yoga Forle - Lube Banca Macerata Typ : 2 @ 1,20✅0:3
⚽AS Roma - Livorno Typ : 1 @ 1,30⛔0:1
⚽Bari - Lazio Rzym Typ : Under 2,5 gola @ 1,60✅2:0
⚽Aris Saloniki - AEK Ateny Typ : Under 2,5 gola @ 1,45✅1:1
AKO KURS : 3,62 bet-at-home
STAWKA : 20zł ⛔
EW WYGRANA : 72,38zl
 
max_diaz 0

max_diaz

Użytkownik
AS Roma nie siadła :/ ogolnie mecz był baaaardzo dziwny, Roma bezradna... az sie dziwiłem.Akurat nie siadło... ja nie obstawialem ich jako wygranych dałem under 1.5 i siadło. Kurs na poziomie 2.2 co dało mi 331 zł ;P!! Dzieki wielkie ;) na pewno bede podpierał sie Twoimi przemysleniami. Cała liga włoska siatkówki była owocna i można było na niej wyciagnac bezpiecznie AKO 3zł. Powodzenia w nastepnych typowaniach !! ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #150

⚽Barnsley - Manchester United Typ : 2 @ 1,45✅0:2
⚽Chateuroux- Metz Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,50⛔1:2
⚽AD Alcorcon - Real Madrid Typ : 2 @ 1,35⛔4:0????
AKO KURS :2,94 bet-at-home
STAWKA : 20zł ⛔
EW WYGRANA : 58,73zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Skra Belchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ : ZAKSA +2,5 seta @ 1,65 UNIBET

Jest to ostatni mecz Belchatowian przed wyjazdem na Klubowe MŚ. Skra przed tym wyjazdem jak mówią w wywiadach chcą zachowac pozycje lidera. Zadanie czeka ich niewątpliwie ciężkie. Niektórzy wyzej widze skazują ZAKSE w tym meczu na pożarcie z czym nic a nic nie mogę sie zgodzic. Między oboma klubami w ostatnich latach jest dobra relacja transferowa. Przejścia Kurka, Jarosza, Stelmacha czy teraz Novotnego. Oznaczac to tylko może że każdy zna się niemal na wylot. DOdatkowo Krzysiek Stelmach jako asystent prowadizł przez dlugi okres w kadrze wielu zawodników Skry. Poznał ich mocne i słabe strony. W Kędzierzynie jest naprawde ciekawa drużyna. Ruciak i Sammelvuo tworzą ciekawy duet przyjmujących. Do ich atutów nalezy także mocna zagrywka Ruciaka. Fin jest zachwycony naszymi rozgrywkami, w których dobrze się zaadoptowal. Jarosz będzie mógl grac na dlugim dystansie i to powinno owocowac. Środkowi takżę bardzo elastyczni, Szczerbaniuk - Gladyr poradza sobie z wieloma pilkami. Jest to moim zdaniem własnie drugi najlepszy duet środkowych w naszej lidze zaraz po Plińskim i Możdzonku. W Skrze wraca Wlazły tzn już wrócil w meczu z Jastrzębskim, ale póki co gra epizody. Tak więc można się spodziec ponownej gry na trzech przyjmujących tj Antiga, Kurek, Bąkiewicz. W Skrze jeszcze wszystkie klocki nie funkcjonują tak jak oczekiwali przed sezonem, ale wazne że wygrywają kolejne mecze. Ten dzisiejszy bedzie ciężki bez dwóch zdań. Przed rokiem ZAKSA byla jedynym zespołem który pokonal ich u siebie i na wyjeździe co warto odnotowac ! Urwanie seta przez nich wydaje się byc bardzo , ale to bardzo realne. Patrzenie także na ostatnie mecze i porównywanie że Ci grali z tym a CI z tym większego sensu nieraz nie ma. ZAKSA ma potencjał nawet na punkty w tym meczu. Wiadomo zasada bij mistrza obowiązuje, ale nie kazdy potrafi się do niej dostosowac, a Kędzierzynianie mają ku temu papiery.

Kupon #151

:siata:SKra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle Typ : ZAKSA +2,5seta @ 1,65✅3:1
:siata:Muszynianka Muszyna - Aluprof Bielsko Biała Typ : Powyżej 180,5pkt @ 1,72✅195pkt
AKO KURS : 2,84 Unibet
STAWKA : 40zl
EW WYGRANA : 113,52zł✅

Kupon #152


????Serena Williams - Venus Williams Typ : 2 @ 2,35⛔57 64 76
AKO KURS : 2,35 bet-at-home
STAWKA : 20zl ⛔
EW WYGRANA : 47zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brasileiro ????
No to pora przyjrzec sie bliżej meczom nadchodzacej kolejki Brasileiro.


⚽Cruzeiro Belo Horizonte - Santo Andre
Typ : Cruzeiro @ 1,40 bet-at-home

Cruzeiro może pochwalic się w ostatnim czasie świetna serią gier. W 10 ostatnich meczach odnieśli 6 zwyciestw. Nie były to wiktorie z &quot;byle kim&quot;. Na rozkładzie mają m.in Corinthians, Internacional, Botafogo czy derbowy mecz z Atletico MG. Forma sprzyja i kiedy na półmetku sezonu walczyli przed uniknięciem degradacji sądzilem ze za wiele z siebie już nie wykrzesają a tymczasem udało im się jeszcze wlączyc w walke o G4 z szansami nawet na mistrzostwo jednak by musieli wygrywac kolejne mecze z rzeędu, co jest wprawdzie możliwe bo rywale gubią punkty na potęge. Zatem z kim wygrywac i wlączyc się do wali o czołowe miejsca, bo o czymś więcej jescze nei warto mówic jak nie z Santo Andre, które jest przeciwnością ostatnich meczów Cruzeiro. Ponieśli 6 porażek w 10 meczach. Owszem walczą o utrzymanie, ale kiepsko ich widze w tym meczu. Sytuacja kadrowa Cruzeiro jest dobra. Po zawieszeniu wraca Fabinho. Nikt znaczący nie pauzuje, no może poza Gilem.
Goście owszem pokonali Palmeiras po bramkach Nunesa, ale czy to nie był jednorazowy wyskok? Santo Andre także nie ma kłopotów z doborem zawodników na mecz. Historia wzajemnych pojedynków jest mało owocna bo obejmuje zaledwie jeden mecz wygrany 2:0 przez Cruzeiro.

Przewidywane składy :
CRUZEIRO : Fabio - Jonathan, Thiago Heleno, Cacapa, Diego Renan- Henrique,Fabricio, Marquinos Parana,Gilberto - Guerron, Thiago Ribeiro

SANTO ANDRE : Nenenca- Romulo,Cesinha, Marcel,Avinha, Ricardo,Junior Dutra, Fernando, Marcelonho,Nunes, Pablo Escobar.


⚽Botafogo - Nautico
Typ : Botafogo @ 1,55 bet-at-home

O Botafogo napisalem co nieco w odpowiednim dziaje jak spisali się w potyczce z Flamengo. Dizsiaj będzie o wiele łatwiejszy mecz teoretycznie. Nautico nie jest jakimś fenomenem. Dodatkowo fatalnie radzi sobie na wyjazdach. A co jak co ale atut własnego stadionu w takim meczu jak ten dzisiejszy Botafogo muszą wykorzystac! Jak pisza brazylijskie portale jest to mecz o &quot;600punktów&quot;. W składzie na dzisiejszy mecz w porównaniu ze spotkaniem z Flamengo może dojśc do dwoch roszad. Wracają Leo Silva i Jonatan. Ponadto wszyscy są w komplecie zwarci i gotowi na ten pojedynek, który będzie miał ogromne znaczenie czy Botafogo się utrzyma w SerieA. Porażka postawi ich w arcy trudnej sytuacji. WYniki może nie są za nimi, ale styl gry najgorszy nie jest. Stwarzają sobie okazje do zdobycia bramek co najwazniejsze. Liczę na Estevena Soaresa na ławce i Andre Lime na boisku;)


Kupon #153

⚽Botafogo- Nautico Typ : 1 @ 1,55✅1:0
⚽Cruzeiro - Santo Andre Typ : 1 @ 1,40✅3:2
⚽Palmeiras - Goias Typ : 1 @ 1,55✅4:0
AKO KURS : 3,36 bet-at-home
STAWKA : 40zł
EW WYGRANA : 134,54zl ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kolejna porcja typów, to już ostatnie ;)
Wiem że dużo tych kuponów i w ogóle. Ale w ostatnim czasie bardziej sie bawie bukmacherką. Obracam w dalszym ciagu bonus w bet-at-home stąd dośc duża porcja kuponów. Nie ma ciśnienia przynajmniej na taką gre że cos nie wejdzie itp. Emocje są takie jak zawsze, a gra bardziej cieszy jeżeli tak to można nazwac. Traktuję to jako dobrą zabawe i dodatek do widowisk spotrowych jakie lubie śledzic ;) A przy tym dziele się swoimi spostrzeżeniami, byc może niektóre z typów przypadną Wam do gustu i skorzystacie grajac za więcej niż ja. :spokodfhgfh:


VS

⚽Arsenal Londyn - FC Liverpool
Typ : Arsenal @ 2,00 bet-at-home

Dzisiaj arcyciekawie zapowiada się mecz na Emirates Stadium. The Reds zapewne wystawią kilku rezerwowych graczy jak zresztą każdy w tym pucharze. Ale zaczne od Arsenalu. Wenger zapowiedzial już że od początku wystąpi Fabianski wracajacy po kontuzji. W kadzrze znajdzie się także Nasri. Zabraknie Rosickiego czy Walcotta no i młodego Wilshera. Kanonierzy wystawią dzsiaj nieco bardziej doświadczony sklad jeżeli można tak o nich mówic w ogóle. Ta młodzież potrafi kapitalnie rozgrywac piłke między sobą i chciałbym aby awansowali do dalszej rundy. Dzisiaj na boisku nie będzie samych młodych bo Wenger pomiesza doświadczenie z młodością i tak m.in w obronie zagrac mają Silvestre i Senderos.
Przed LFC trudne zadanie. Podejrzewam że zabraknie w tym meczu Gerrarda, Torresa, ktorzy są po urazach i będą raczej przez Rafe oszczędzani. W poprzedniej rundzie LFC męczyl się niemiłosiernie z Leeds Utd. Kto jeszcze możę dzisiaj zagrac od początku. Na pewno Woronin ktory domaga się o miejsce w składzie bo nie podoba mu się rola rezerwowego. Ponadto Riera i Kelly są kontuzjowani. Aquilani ma dostac szanse debiutu.
Kto zatem wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Więcej szans daje Kanonierom. Ponadto u siebie nie stracili oni jescze w tym sezonie punktów. Wiem że dzisaij nieco inny sklad wyjdzie, ale u Wengera to nie gra roli, bo każdy wie jak ma się poruszac po boisku i rozgrywac piłke, czy jest to Arszawin czy Ramsey ;)

Kupon #154

⚽Arsenal Londyn - FC Liverpool Typ : 1 @ 2,00✅2:1
⚽Lazio Rzym - Cagliari Typ : 1 @ 1,80⛔0:1
AKO KURS : 3,60 bet-at-home
STAWKA : 15zł ⛔
EW WYGRANA : 54zł


Kupon #155

⚽Udinese - AS Roma Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,70✅2;1
⚽Baureri - Flamengo Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,65⛔2:0
AKO KURS : 2,81 bet-at-home
STAWKA : 30zł ⛔
EW WYGRANA : 84,15zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
PLUS Liga ????
VS

:siata:Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Typ : Powyżej 160,5pkt @ 1,42 Unibet

Na Podpromiu jutro odbędzie się drugie z hitowych meczów tej kolejki PLUS Ligi. Faworytem w moich oczach są Resoviacy, ale kursy na nich są chyba z kosmosu, że się tak wyraże. 1,35 jakie można spotkac w niektórych bukach to lekka przesada wkońcu na parkiet wyjdą 2 i 3 zespól poprzedniego sezonu, a więc dwaj medaliści. Gdyby kursy byly wyższe to grałbym na gospodarzy, ale po takim kursie ruszac taki mezc się nie opłaca. Wyżej oecniam szanse na over 160,5pkt. Na gładkie 3-0 raczej sie nie zanosi moim zdaniem. A linia i kurs na to że min 4 sety ujrzymy na Podpromiu są przystępne i wyższe aniżeli na win gospodarzy. Wiem że Sovia ma armaty na zagrywce w postaci Akhrema, Oivanena i Wiki, ale slabsze punkty także można u nich znalesc. Są to przede wszystkim dwaj środkowi. Abramow póki co nie błyszczy jakoś specjalnie, ale pomału się zaadoptuje na dobre w Naszej lidze z pewnością. Póki co wyżej oceniam dyspozycje Akhrema. Ciekawie także będzie na pozycjach atakujących. Yudin kontra Oivanen. Dwie strzelby, które jak się zatną to ciężko idzie przez dany moment. O obu zespołach można pisac i pisac. Oba zespoły to nie ogórki aby laly się po 3-0. Liczę na dobre siatkarskie widowisko podobne do takich spotkań jak Skra -Resovia czy Delecta-Czewa. Zatem tie break mile widziany :spokodfhgfh:

VS

:siata:AZS Politechnika Warszawa - AZS UWM Olsztyn
Typ : Olsztyn +2,5seta @ 1,65 Unibet

Akademickie derby, może nie tak popularne jak starcie Częstochowy z Olsztynem, ale jakże ważne w obecnej sytuacji dla obu zespołów. Olsztyn dotąd przegrał trzy mecze w stosunku 0:3. Warszawa ma juz punkty na koncie po porażce z Częstochową 2:3, ale warto powiedziec że prowadzili tam 2-0 i chyba zbyt pewnie się poczuli. Jedno jest pewne ktoś wkońcu odniesie pierwszą wiktorie w sezonie 2009/10;) Wyżej ocenia się obecnie Warszawiaków i nie jest to wcale bezpodstawne, ale Sordyl i jego ekipa muszą zaskoczyc wkońcu. Wiem że Brazylijczycy są ogromnym transferowym niewypałem, że mają problemy ze znalezieniem lidera zespołu. Że Siezieniewski zawodzi mimo iż ma byc liderem. W najbliższym meczu przeciwko Politechnice obowiązkowo musimy zmienić nasz styl gry, a co najważniejsze – poprawić skuteczność w każdym elemencie i popełniać zdecydowanie mniej błędów. Wiem, że będzie trudno, bo warszawska drużyna to groźny rywal, ale zrobimy co w naszej mocy, żeby wreszcie zdobyć cenne punkty- powiedział Sordyl. Zdają sobie wsyscy z tego sprawę że łatwo nie będzie, ale taki stan rzeczy tj brak ugranego seta trzeba wkońcu przełamac! Olsztynianie musza szukac punktów właśnie z takimi rywalami jak Warszawa, Jadar czy Wieluń. Z tym ostatnim sie nie udało. Ale czy to powiedziane że ciągle będą przegrywali kazdy mecz 0-3 ? Jakaś passa się zawsze kończy, nawet ta najgorsza. Ja jestem optymistą że przełamanie nastąpi własnie jutro w Warszawie. Podstaw i jako takich argumentów w grze Olsztyna nie ma co zauważyli pewnie obserwatorzy PLUS Ligi, ale coś mi mówi że jutro się to zmieni. Jak będzie przekonamy się ;)


Kupon #156


:siata:Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Typ : Powyżej 160,5pkt @ 1,42⛔145pkt
:siata:AZS Politechnika Warszawa - AZS UWM Olsztyn Typ : Olsztyn +2,5seta @ 1,65✅0:3
AKO KURS : 2,34 Unibet
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 93,60zł
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Witam. 2 typy całkiem ciekawe. Co do 1 meczu:
Ja osobiście zagrałem singla na wygraną Resovi. Znakomita para przyjmujących i atakujący. Do tego nowy bardzo dobry i grający z pomysłem brazylijski rozgrywający. Na przeciw również znane nazwiska, ale według mnie obecnie w troche gorszej dyspozycji. Abramov powoli dochodzi do formy, ale jeszcze szczytu nie osiągnał. Najpewnijesze ogniwo to atakujący Igor Yudin oraz grający niekonwencjonalnie Grzegorz Łomacz. Ja stawiam na zwycięstwo Rzeszowian3:1.

Co do 2 meczu:
Również myśle, że pora na wygranie chociażby 1 seta. Jeśli jutro Olsztyn nie wygra choćby 1 seta to sytuacja w zespole zrobi się jeszcze bardziej nerwowa (choć i tak pewnie nie jest za ciekawie). Bo jak nie z Warszawą to z kim? Politechnika gra w miare równo, jak na swój poziom, ale myśle że 1 seta mogą przegrać. Mój typ również 3:1.

Pozdrawim i życze powodzenia :spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Premiership + BUndesliga
Póki co polączenie sił Premiership z Bundesligą. Tripel wygląda bardzo smakowicie. W derbach Londynu spodziewam się wielkich emocji. Oba zespoły preferują zdecydowanie futbol na TAK. Mają wielkie działa z przodu, mimo że nie zagra Defoe. Fani Arsenalu pojedynek z Tottenhamem uważają za najwazniejszy w sezonie. Tutaj nikt nie odpuści z pewnością. Przed rokiem było 4-2 by w samej końcówce goście wyrównali na 4-4. Może takiej dramaturgii nie przewiduje ale będzie z pewnoscią ciekawy mecz który warto śledzic.
Chelsea w środe u siebie nieco zmienionym skladem ograła Bolton 4:0 w Carling Cup. Dizisaj w lidze grają na wyjeździe w najmocniejszym zestawieniu. Spodziewam się podobnej postawy, bo ostatnio CFC gubiła dużo pkt co mnie zbytnio nie martwilo , ale dzisiaj mało wskazuje na to że ponownie je zgubią..
HSV dośc pechowo zremisował hit z Schalke tracąc brame w ostatniej minucie. Dzisiaj zagraja w najlepszym skłądize jaki mają do dyspozycji z Bergiem, Trochowskim, Pitroipą czy Ze Roberto. Sądze że wygrają z rywalem który zdecydowanie lepiej się czuje u siebie niż na wyjazdach (0-1-4). Dodatku stadion HSV nie został jeszcze zdobyty.
Potem jeszcze dodam kolejne kupony bo mam już kilka typów na oku;)

Kupon #157


⚽Arsenal Londyn - Tottenham Londyn Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,55✅3:0
⚽Bolton - Chelsea Typ : 2 @ 1,40✅0:4
⚽Hamburger SV - Borussia M-G Typ : 1 @ 1,35⛔2:3
AKO KURS : 2,93 bet-at-home
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 117,18zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brasileirao ????

⚽Flamengo - Santos
Typ : Flamengo @ 1,70 bet-at-home

O tym jak przebiegal ostatni mecz Fla z Barueri i ile zmarnowali tam szans pisałem powyżej wiec nie ma sensu do tego wracac. Wspomniałem wtedy także o pewnej statystyce , w której najważńiejszy był Petkovic. Otóż z nim w podstawowym składzie Flamengo wygralo 8 meczy i 3 zremisowalo nie ponosząc żadnej porażki. Z Barueri go zabrakło i skończyło się jak skończyło. Wiem że to glupie statystyki i całej prawdy zawsze nie oddają, ale spokojnie przyglądając sie sprawie jednak coś w tym musi byc że z Serbem w składzie gra się lepiej i efektywniej bo efektownośc jako taka pozostaje w dalszym ciagu. Petkovic wraca na cale szczęście do zespołu na mecz dzisiejszy więc można oczekiwac od Rubro Negro zwycięstwa. Forma Flamengo jest bardzo dobra, szczerze mówiąc nei spodziewalem się że ten zespól włączy się do walki o tytuł! A tu prosze na 6 kolejek przed końcem ma na to realne szanse. Priorytetem oczywiście jest awans do Copa Libertadores. Do tego potrzeba zwycięstw. Dzisiaj zanosi się na takie. Santos zmobilizowal się jeszcze jako tako na mecz z Sao Paulo, ale jak można się na to nie mobilizowac skoro to odwieczny rywal i derby! Ogólnie to wiadomo że Luxemburgo odchodzi w grudniu z Santosu. Co prawda dzisiejszy mecz będzie 300 w roli szkoleniowca Santosu to jakoś nie przewiduje żeby piłkrze sprawili mu że jubileusz zapamięta. Santos nie ma o co walczyc już... Chociaż jak tak się spojrzy w dolne rejony tabeli to wciąż możliwa jest jescze degradacja nawet. ALe Flamengo u siebie spisuje się bardzo dobrze. Zdziwie się gdy gospodarze zaprzepaszczą szanse w tym meczu i nie wygrają.

Przewidywane sklady :
FLAMENGO : Bruno - Leo Moura, Alvaro,Ronaldo Angelim, Juan- Airton, Maldonado, Willians, Petkovic - Ze Roberto, Adriano

SANTOS : Felipe- Para,Andre Astorga, Adaílton, Triguinho- Rodrigo Souto,Germano, Pablo Henrique,Felipe Azevedo - Jean, Andre

Do tego dołączam typ na Sao Paulo. W Barueri źle się dzieje, ale jak ktoś chce przeczytac dlaczego to zapraszam do PAŹDZIERNIK w Campeonato Brasileiro

Kupon #159

⚽Flamengo - Santos Typ : 1 @ 1,70✅1:0
⚽Sao Paulo - Barueri Typ : 1 @ 1,40✅1:0
AKO KURS : 2,38 bet-at-home
STAWKA : 40zł
EW WYGRANA : 95,20zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Póki co zagrałem sobie takiego dubla z włoskiej siaty. Dzisiejszego dnia mecze jakoś nie pod mój gust w tej lidze więc wykombinowalem ot takie coś. Marne mecze jak dla mnie stąd lżejsze stawki hehe.

Kupon #160

:siata:Sisley Treviso - Pineto Typ : Poniżej 138,5pkt @ 2,00⛔184pkt
:siata:Copra Piacenza - Marmi Werona Typ : Copra -1,5seta @ 1,52✅3:0
AKO KURS : 3,04 Unibet
STAWKA : 25zł ⛔
EW WYGRANA : 76zl


Kupon #161

⚽Fiorentina - Catania Typ : 1 @ 1,45✅3:1
⚽Sporting Lizbona - Maritimo Typ : 1 @ 1,40⛔1:1
⚽Deportivo La Coruna - Sporting Gijon Typ : 1 @ 1,80⛔1:1
AKO KURS : 3,65 bet-at-home
STAWKA : 20zł ⛔
EW WYGRANA : 73,08zl



Potem coś się jeszcze pomyśli z Brasileiro;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kurs na Resovie leci na łeb na szyje, chciałem czekac i zagrac z czymś z Klubowych MŚ w siate, ale na te zawody póki co oferty brak ... Więc łącze w dublu z Ligą Mistrzów. Uważam że Marsylia powinna wygrac spokojnie swój mecz z Zurichem. O meczu Resovii świetną analize napisal radek03. Zgadzam się z tym w zupełności.:spokodfhgfh:

Kupon #161

:siata:ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Resovia Typ : 2 @ 1,72⛔3:0
⚽Ol.Marsylia - Zurich Typ : 1 @ 1,25✅6:1
AKO KURS : 2,15 Unibet
STAWKA : 60zl ⛔
EW WYGRANA : 129zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wkońcu Unibet raczył wystawic oferte na Klubowe MŚ w siate. Jutro mecze już od 9. Nie ma już motywacji by popisac o tych spotkaniach co nieco, ale typy można podac ;) Na pierwszy dzień taki oto dubel. Faworyci myślę że wygraja swoje mecze. Szczególną uwage zwróciły na mnie daty urodzenia Irańskiego Payakan. Średnia wieku w zespole ok 23 lata będzie. Brazylijskie Cimed z Bruno Rezende i Lucasem powinno to wykorzystac, wiadomo jaki potencjał mają siatkarze spod znaku Kanarków . Trento w lidze idzie bardzo dobrze. Egipcjanie raczej będą łatwym rywalem. W sumie kazdy z faworytów powinien jutro wygrac, ale czy tak bedzie w rzeczywistosci? Cieżko powiedziec jak to będzie z tą zasadą nową ... Mecz Skry odpuszczam póki co poczekam jak się zaprezentują.

Kupon #162

:siata:Itas Diatec Trentino - Zamalek Typ : Trento -2,5seta @ 1,42⛔3:1
:siata:Payakan - Cimed Typ : Cimed -11,5pkt @ 1,85⛔93-94
AKO KURS : 2,68 Unibet
STAWKA : 25zł ⛔
EW WYGRANA : 67,06zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podsumowanie obejmuje Kupony #86-162

Typy podane w temacie :168
Typy, które weszły: ✅102 ( 61% )
Typy, które zawiodły: ⛔66 ( 39% )

Kupony podliczone : 67
Kupony trafione : 21 ( 31% )
Kupony przegrane : 46 (69% )
BILANS :
Zysk/Strata ⛔315,05zł

Podsumowanie łączne :

Typy podane w temacie : 391
Typy, które weszły : ✅236 (60% )
Typy, które zawiodły : ⛔155 ( 40% )

Kupony podliczone : 162
Kupony trafione : ✅68 ( 42% )
Kupony przegrane : ⛔94 (58% )
BILANS :
Zysk/Strata⛔768,46zł

Zebrało mnie coś na podliczenie moich &quot;dokonań&quot; w ostatnim czasie. Powyżej wszystko widac. Nie jest dobrze oczywiście co pokazują cyfry. Ale nie ma co się poddawac. Może byc już tylko lepiej hehe;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Po wystawieniu składów zdecydowalem sie na taki oto kupon na mecze rozpoczynająe się o 19. Byc może coś jeszcze się znajdzie na mecze o 21. Lekko bo LE przyzwyczaila że sypie niespodizankami.

Kupon #163

⚽Dinamo Zagrzeb - Ajax Amsterdam Typ : 2 @ 1,85✅0:2
⚽AS Roma - Fulham Typ : 1 @ 1,60✅2:1
⚽Rapid Wiedeń - Hapoel Tel Awiw Typ : 1 @ 1,85⛔0:3
AKO KURS : 5,48 bet-at-home
STAWKA : 20zł ⛔
EW WYGRANA : 109,52zl
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #164

⚽Twente Enschede - Sheriff Typ : 1 @ 1,35✅2:1
⚽Fenerbahce - Steaua Typ : 1 @ 1,55✅3:1
⚽Cluj - Sparta Praga Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,50⛔2:2
AKO KURS : 3,04 bet-at-home
STAWKA : 30zł ⛔
EW WYGRANA 91,20zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom