>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to dzień można powiedziec udany. Dwa dubelki na które liczyłem bardziej okazały się trafne. Zawiodłem się bardzo na Manchesterze United, jestem podwójnie wkurzony z tego powodu. Fakt że defensywa może nie zachowac czystego konta udało mi się w jakiś sposób przewidziec natomiast kto by przypuszczał że w ofensywie nic im się nie uda zdziałac. ehhh
Cieszy mnie postawa Tottenhamu, przed sezonem w dziale Premiership wspominałem że ten sezon może wkońcu do nich należec i po dwóch meczach nowego sezonu wszystko idzie w dobrym kierunku;) Underek także zgodnie z planem, no a mecz Champions League pod dyktando Atletico jednak, chociaż początek bardzo niemrawy i miałem pewne obawy czy aby napewno worek z bramkami się rozwiąże . Wyszło jak wyszło, Nie jest źle moim zdaniem i można byc optymistą po dzisiejszym typowaniu;)

Na noc próbujemy jeszcze dubelek z Brasileiro.
Pewniakiem wydaje się byc Sao Paulo. Do bramki powraca słynny Rogerio Ceni i jest awizowany do gry w pierwszym składzie. Ponadto Sao Paulo gra ostatnio bardzo dobre mecze a na przeciwko dzisiaj stanie Fluminense który rozpaczliwie walczył będzie o utrzymanie. Z rozpędzoną Sampą na Morumbi nie powinien miec nic do powiedzenia. Dagoberto, Washington czy może Hernanes, to wszystko przemawia za gospodarzami, którzy notują fantastyczną serie meczów w ostatnim czasie i o słabym poczatku nie ma już śladu. Sao Paulo powróciło do systemu 3-5-2 za czasów Ramalho, bo próba wprowadzenia w życie 4-4-2 przez Ricardo Gomesa okazała się klęska. Powrót do &quot;mistrzoswskiej&quot; taktyki daje owoce. Co innego Fluminense, które nadal nie potrafi punktowac na wyjazadach. Z pewnością trzeba będzie uważac na Diego Conce i Kieze. Nie sądze jednak by Flu przełamało impas wyjazdów w dniu dzisiejszym;)

O meczu Botafogo nie będe pisał bo lada moment zaczynają.

Kupon #77

⚽Sao Paulo - Fluminense Typ : 1 @ 1,40✅1:0
⚽Botafogo- Santo Andre Typ : 1 @ 1,55⛔1:2
AKO KURS : 2,17 Betsafe
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 86,80zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #78

⚽Guingamp - SV Hamburg Typ : 2 @ 1,60✅1:5
⚽Ajax Amsterdam- Slovan Bratysława Typ : 1 @ 1,25✅5:0
⚽Everton Liverpool - Sigma Olomouc Typ : 1 @ 1,30✅4:0
AKO KURS : 2,60 Betsafe
STAWKA : 70zł
EW WYGRANA : 182zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to zaczynamy weekendowe analizowanie. W piątek nie było jak dla mnie co do grania więc obyłem się bez &quot;betowania&quot;. Dzisiaj oferta jest już bardzo szeroka. Mnóstwo meczów na rozkładzie.

VS

⚽Wigan - Manchester United​

Diabły jak to w ostatnich latach średni, a nawet można stwierdzic że słaby początek rozgrywek. Przecież potyczki z beniaminkami i na koncie zwycięstwo i porażka to slaby rezultat. Dzisaij potyczka z Wigan. Warto dodac że ManU fantastycznie gra się z tym rywalem w każdego rodzaju rozgrywek. Na 9 wzajemnych starc... 9 wygrali piłkarze Fergusona! Zaraz za pewne odezwą się głosy że to nic nie znaczaca historia ble ble ble. Ja jednak jestem zdania że w dniu dzisiejszym United zagrają wkońcu dobre spotkanie. W meczu z Chelsea otwierającym sezon widzieliśmy poprawnie grający zespół i błędy Fostera. Z Birmingham się męczyli, ale mieli i tak przewage w tym spotkaniu i zwycięstwo zasłużone jak najbardziej. DOpiero z Burnley totalna katastrofa na którą złożyło się kilka czynników. m.in przestrzelony karniak Carricka. Do tego spotkania nie ma co wracac. Dzisiaj trzeba poprostu pokonac Wigan. Zespołowi nie pomoże w tym Rio Ferdinand, van Der Sar, Obertan, Hargraeves i Rafael. W bramce zapewne po raz kolejny zobaczymy Fostera, do gry wracają Vidic, chociaż jego występ to lekki znak zapytania jednak są duże szansy ze zagra. Ponadto G.Neville byc może zagości na prawej obronie, chociaż Fabio nie spisywał się źle. W pomocy duży wybor, sam jestem ciekaw na kogo tym razem postawi sir Alex. W ataku powinni wybiec Rooney i Berba. Ten pierwszy ma szanse strzelic 100 gola dla ManU ????
Teraz dla kontrastu coś o gospodarzach tego meczu. Początek mieli udany jednak potem wpadka z Wolves, której się nie spodizewali. Trenerem jest niedoświadczony Martinez, stracił paru waznych graczy przed nowymi rozgrywkami m.in Valencie , który dzsiaij ponownie zaprezentuje się na stadionie JJB Stadium. Z powodu kontuzji nie zobaczymy Kapo i N&#39;Zogbi. Ostatnie wizyty w 4 sezonach to 2:1, 2:0, 3:1, 2:1 dla ManU. Ten mecz należy wygrac i własnie takiego rezultatu bym się dzisiaj po Diablach spodziewał. W niedalekiej przyszłości bowiem czeka ich potyczka z Kanonierami. Może nie będzie to okazała wiktoria, ale 3pkt powinni trafic na Old Trafford.

Przewidywane składy :

Wigan: Kirkland- Melchiot, Scharner, Bramble, Figueroa, Brown, Thomas, Koumas, Gomez, Sinclair, Rodallega.

Man Utd: Foster- G.Neville, Evans, Vidic, Evra-Valencia, Anderson, Carrick, Nani- Rooney, Berbatov.


Jak zostanie przywitany Valencia ponownie na JJB Stadium?​


Typ : Manchester United win @ 1,55 Tobet

Jak już jestem przy Premiership to dzisiaj bardzo popularne są zakłady na Arsenal i Manchester City. W sumie nie ma się czemu dziwic bo ich rywale sa znacznie niżej w hierarchi ligowej. Forme Kanonierów widzą wszyscy, nie ma więc co się tutaj rozwodzic. Dodam tylko że nie zagra kilku waznych graczy, ale przeciez nie od dzis Wenger ma problemy ze skompletowaniem składu. Mecz bez takich kłopotów to nie mecz Arsenalu chciałoby się powiedziec. Tym razem brak Walcotta, Fabiana, Rosy, Nasriego, Djorou. Arsenal z Portsmouth nie przegrał ostatnich 19 spotkań ( 11zwyciestw, 8 remisów). Jednak ja jakoś handi w tym meczu nie widze i nie zaryzykuje;)

Kolejny popularny zakład to win Manchesteru City, a nawet handi. W sumie nie ma się co dziwic. W poprzednim sezonie głownie u siebie punktowali rywali. teraz wsyzstkim znane transfery i naprzeciw beniaminek z Wolves. . Mark Hughes dzisiaj nie ma do dyspozycji Santa Cruz, Kompany, Johnson,a pod znakiem zapytania stoją występy Adebayora, Bridge i Robinho. Właśnie to decyduje że uważam że granie handi może byc nieco ryzykowne w tym meczu. Wiadomo braki Wolves także sa spore, ale trzeba poczekac jeszcze pare koejek by w pełni zobaczyc na co stac ekipe z City of Manchester Stadium. Ja mimo wszystko odpuscze ten mecz i z PremierLeague na kupon będe miał jedynie win Czerwonych Diabłów ;)


Z Wysp Brytyjskich swoje analizowanie kierujemy na Niemiecką Bundeslige. Dwie inaugurujące kolejki nie były dla mnie udane pod względem typowania Bundesligi. Byc może to trzech razy sztuka;)


VS

⚽Mainz- Bayern Monachium​

Trzeci mecz i ponownie brak zwycięstwa Bawarczyków? To wydaje się wręcz niemożłiwe. W dodatku z Mainz ,które nie wiem sam jak zdobywa te pkt w swoich meczach, z Leverkusen wyraźna pomoc arbitrów. Naciągnięty rzut wolny po którym padło wyrównanie na 2-2, a potem niesłusznie nieuznana bramka dla Leverkusen po rzekomym offsidzie... Przed tygodniem również mnóstwo szcześcia w meczu z H96, bo to gospodarze stwarzali sobie dużo okazji na gole, ale zawodziła skutezcnośc. Remis to również doza szczęscia. Ale ileż można ? Bayern podrazniony, bo miał od początku nadawac tempo w Bundeslidze. Trzeba jednak od samego poczatku niwelowac straty. W takim meczu jak dzisiaj nie ma innej opcji jak zwycięstwo i tak właśnie obstawiam. Co prawda van Gaal nie będzie mógł skorzystac z usług Luci Toniego, Francka Ribery, Demichelisa, van Bommela, Lella to kadra jaką dysponuje jest i tak dalej bardzo dobra. Wszyscy są do zastąpienia, a już formacja ofensywna dalej wygląda znakomicie.
W zespole Mainz od pierwszych meczów braki kadrowe. Nie inaczej w dniu dzisiejszym. Wache, Polanski, Trojan, Amri, Petreski to najwazniejsze z nich. Sądze że szczescie po stronie gospodarzy dzisiaj wkońcu się skonczy i zobaczymy pierwsze zwycięstwo Bayernu !

Przewidywane składy :

Mainz : H. Müller - Hoogland, Bungert , Noveski, van der Heyden - Karhan , Pekovic , Ivanschitz , Soto - Bancé , Schürrle

BayernM: Rensing - Lahm, van Buyten, Badstuber, Braafheid - Tymoshchuk - Hamit Altintop , Pranjic - Schweinsteiger - Olic , Gomez

Typ : Bayern Monachium win @ 1,45 expekt


VS

⚽Borussia Dortmund - VfB Stuttgart​

Na Signal Indua Park mecz kolejki zdecydowanie, przynajmniej najciekawszy w sobote. Bo w niedziele nie mniej interesująca potyczka WOlfsburga z HSV. Jednak wracając do meczu to widze tutaj dużo bramek i dobre widowisko. BVB narazie nie grzeszy skutecznością,ale ta powinna prędzej czy później przyjśc sama. W obronie gości dzisiaj kilka poważnych absencji. Ogólem to będzie brakowało : Boulharuz, Osorio, Trasch, Hilbert. Atak dobrze widac sie wkomponował. Pogrebniak strzela bramki. Hleb po słabym poczatku w meczu z Wolfsburgie, w kolejnych dwóch spisywal się jak za najlepszych lat, a bramka w LM przeciwko Timisoarze to już klasa sama w sobie.
BVB u siebie stawia przede wszystkim na atak, obrona spisuje się dośc powiedziec kiepsko. W towarzyskim starciu z Realem zainkasowali 5 bramek ! Wcześniej z HSV 4. O ile z przodu jestem spokojny że coś strzelą o tyle w obronie za kolorowo też nie wygląda. Trener Klopp nie skorzysta z przede wszystkim Kehla. Reszta mało znaczące ubytki.

Dortmund : Weidenfeller - Owomoyela , Subotic , Felipe Santana, Dede - Tinga - Blaszczykowski , N. Sahin - Hajnal - Barrios , Valdez

Stuttgart : Lehmann - Celozzi , Tasci , Delpierre , Boka - Khedira , Hitzlsperger - Elson , Hleb - Pogrebnyak , Cacau


Typ : powyżej 2,5 gola @ 1,68 Betsafe

Na tym na chwile obecną skończe swoje analizy weekendowe. Narazie podam tylko jeden kupon, potem dojdą byc może kolejne ;)


Kupon #79

⚽Wigan - Man.Utd Typ : 2 @ 1,55✅0:5:cool:
⚽Mainz-Bayern M Typ : 2 @ 1,45⛔2:1
⚽Dortmund - Stuttgart Typ : Over 2,5 gola @ 1,68⛔1:1
AKO KURS : 3,78 Betsafe
STAWKA : 50zł ⛔
EW WYGRANA : 189zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bundesliga nie idzie więc nawet nie zamierzam rozważac typow z tej ligi w najblizszym czasie.
Oto dzisiejsze typowania. Na analizy czasu brak . Tylko w kilku słowach.

Everton z Burnley, które sprawiło sensacje w środe wygrywając z ManU. Jednak Everton po blamażu z Arsenalem ma o co walczyc. Ponadto nigdy się nie zdarzyło żeby przegrali dwie inaugurujące kolejki ligowe. Kurs zachęca tylko do grania.
Inter
u siebie z Bari nie powinien miec problemów.


Kupon #81

⚽Burnley -Everton Liverpool Typ : 2 @ 2,10⛔1:0
⚽Inter Mediolan - Bari Typ : 1 @ 1,24⛔1:1
AKO KURS : 2,60 expekt
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 104,16zł


Kupon #82

⚽Zenit St.Petersburg-Lokomotiw Moskwa Typ : Under 2,5gola @ 1,70✅1:1
⚽Fulham - Chelsea Typ : 2 @ 1,55:plus:zero:2
⚽Juventus Turyn - Chievo Typ : 1 @ 1,30✅1:0
AKO KURS : 3,43 expekt
STAWKA :50zł
EW WYGRANA: 171,50zł✅


Kupon #83

⚽Genoa-AS Roma Typ : Over 2,5 gola @ 1,85✅3:2
⚽Guimaraes- Benfica Typ : 2 @ 1,85✅0:1
AKO KURS : 3,42 expekt
STAWKA : 40zł
EW WYGRANA :136,80zł✅


Kupon #84

⚽AEK Ateny- Olympiakos Pireus Typ : Under 2,5 gola @1,57▶ZWROT
⚽Bordeaux - OGC Nice Typ : 1 @ 1,45✅4:0
AKO KURS : 2,28 expekt
STAWKA : 60zł
EW WYGRANA : 136,80zł▶ 87zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to jak zwykle bywa po weekendzie czas na male podsumowanko od ostatniego czasu. Od razu widac że sezon zaczał się w pełni. Nie ma już jakichś dziwnych typów , oferta szeroka i jest z czego wybierac. Szczególnie cieszy mnie powrót Premiership. Licze także na włoską SerieA. Zaprzestaje natomiast typowania na jakiś czas Bundesligi, bo tam dziwne rzeczy się jak dla mnie dzieją. A szkoda tracic na tym niepotrzebnie kase.
Cyferki może nie są jakieś zachwycające, ale mam nadzieje że z każdym kolejnym podsumowaniem będzie progres ;)

Podsumowanie obejmuje Kupony #62-84

Typy podane w temacie : 56
Typy, które weszły: ✅37 ( 66% )
Typy, które zawiodły: ⛔19 ( 34% )

Kupony podliczone : 23
Kupony trafione(zakłady systemowe gdzie jest plus licze jako trafione) : ✅13( 56% )
Kupony przegrane : ⛔10 (44% )
BILANS :
Zysk/Strata✅349,99zł

Podsumowanie łączne :

Typy podane w temacie : 191
Typy, które weszły : ✅113 (59% )
Typy, które zawiodły :⛔ 78 ( 41% )

Kupony podliczone : 84
Kupony trafione : ✅43( 51% )
Kupony przegrane :⛔41 (49% )
BILANS :
Zysk/Strata⛔579,41
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zaczynamy od poniedziałku tym razem typowanie.
Przyznam od razu że typ na Acasuso a&#39;la najlepszy V.I.P Prasa. Do tego dokładam swoje propozycje.
Na Anfield dzisiaj dokończenie kolejki nr 3 w Premiership. Faworytem oczywiscie jest LFC jednak AV z pewnością poszuka pierwszej bramki w sezonie. Mecze z ostatnich lat bardzo overowe w ich wykonaniu. Sądze że dzisiaj znowu będzie kawalek dobrej piłki i kilka bramek, a co najważniejsze minimum po jednej z każdej ze stron.
Odense u siebie jest mocnym zespołem, ich rywale ciągle bez wygranej w lidze z bilansem 0-1-4. W dodatku teren dzisiejszych gospodarzy im wyraźnie nie leży. Na 12 meczów tutaj przegrali 9.
Przy mizernej poniedziałkowej ofercie kupon wygląda dośc ciekawie ;)

Kupon #85

????Maximo Gonzalez - Jose Acasuso Typ : 2 @ 1,40✅16 76 26
⚽FC Liverpool - Aston Villa Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,78✅1:3
⚽Odense- Randers Typ : 1 @ 1,40✅1:0
AKO KURS : 3,54 expekt
STAWKA : 30zł
EW WYGRANA : 106,16zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tydzień ładnie zaczety. Ciesze się że poszukalem innego typu w meczu LFC, pryznam że przy 0-2 drżałem troche o to czy gospodarze sa w stanie cos ukłuc;) Ostatecznie się udało i jestem usatysfakcjonowany. A propo tego meczu to był to jeden z nielicznych, a byc może w ogóle pierwszy mecz LFC w którym Fernando Torres zdobyl bramke a The Reds przegrali. Wcześniej chyba to nie miało miejsca, bo pamiętam że przed meczem coś o tym czytałem tylko dokładnie już nie wiem jak z tym było, ale mniejsza o to.
Dzięki Prasa za Acasuso ????
Wtorek pod znakiem pucharów, nie tylko tych europejskich.

⚽Maccabi Hajfa- Salzburg​

Wiadomo nie od dziś że Austriacy w swojej lidze strzelają az miło. Ofensywa jest poukładana. Po 1 meczu są w &quot;plecy&quot; 1-2. Jeden gol w zasadzie nic im nie daje, bo przy 1-0 to dalej Izrael będzie miał przedstawiciela w LM. Trzeba więc zagrac bardziej ofensywnie, a oglądając przed tygodniem skrót tego meczu na Polsacie to bardzo goście tamtego spotkania mnie zaskoczyli pozytywnie. Wiele ataków kombinacyjnych gdzie Salzburg nie wiedzial co się dzieje, na swoim gorącym terenie powinni także coś strzelic. W sumie tak teraz myśle że lepszą opcją w tym meczu jest że oba zespoly zdobędą bramke. W dzisiejszym meczu Maccabi zagra bez zawieszonego za kartki Dekel Keinan.
Salzburg ,a konkretnie Stevens także ma problemy w zespole. Dzisiaj nie zagrają Aufhauser, Pitak, Ngwat-Mahop, Schwegler i Augustinussen. Ofensywa jednak dalej silnie zestawiona. Błyskotliwy Tchyoi, doświadczony Cziommer i wielu innych graczy powinno spokojnie przynajmniej raz umieścic piłke w siatce jeżeli marzy im się Champions League, a włodarze takie ambcje mają na pewno.

VS

⚽Atletico Madryt - Panathinaikos Ateny​

Na Vicente Calderon Atletico powinno drugi raz odprawic Greków z bagażem paru bramek. PAO u siebie nie pokazało poza paroma akcjami, których i tak było zdecydowanie za mało że ma potencjal by awansowac do Champions League. Leto może i jest w formie, ale on jakiś taki &quot;nieułożony&quot; i że tak powiem taki jeździec bez głowy troche:p Koniczynki zagrają bez Karagounisa, mózgu zespołu. O tym jak ważny dla zespołu on jest można było się przekonac w pierwszym meczu w Atenach, piękna asysta przy bramce Salpingidisa. Atletico u siebie jest mocne, na wyjeżdzie już udowodnili swoją wyższosc. Wierze że w rewanżu Aguero i Forlan pokaża wyższośc po raz drugi ;)

⚽West Ham - Milwall

I na sam koniec Carling Cup. Na Upton Park drugie w krótkim czasie derby Londynu. Po niedzielnej porazce z Tottenhamem 1:2 dzisiaj zmierzą się z Millwal. Zola zapewne powalczy o awans do następnej rundy najmniej z prestiżowych rozgrywek w Anglii, ktora mimo wszystko daje promocje do pucharów, a to wydaje się najprostsza z dróg właśnie do tego celu dla takich zespołów jak WHU. W lidze rywalizacje ciężko będzie wygrac i zakwalifikowac się do pucharów.
Milwall przyjeżdza na Upton Park bez pomocnika Nadjim Abdou, napastnika Steve Morison&#39;a.
Ogólnie wiadomo że to puchar tak jakby drugiej kategorii , ale ja wierze w Młoty ;)

Do tego dorzucam POrtsmouth, które mimo swoich kłopotów o których wiem mierzy się z jeszcze gorszym zespołem Hereford, których dzieli moim zdaniem przepaśc. League Two to inna bajka niż PremierLeague i na Fratton Park stac by się musiał cud aby Pompey nie wygrali;)

Kupon #86

⚽Maccabi Hajfa- Salzburg Typ : Obie strzelą ?TAK @ 1,68⛔3:0
⚽Atletico Madryt-Panathinaikos Typ : 1 @ 1,40✅2:0
⚽West Ham - Millwall Typ : 1 @ 1,40⛔1:1
⚽Portsmouth- Hereford Typ : 1 @ 1,35✅4:1
AKO KURS : 4,45 expekt
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 178zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj pechowo dobrany typ w meczu Maccabi Hajfa. Początkowo chciałem zagrac tam over, ale po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku że przecież Salzburg musi cos strzelic i ... oddał 5 strzałów w całym meczu ehh. West Ham w końcówce wyrównał na 1-1, by potem w dogrywce strzelic dwie bramki i &quot;pewnie&quot; awansowac.
Cóz gramy dalej. Na dzisiaj nic nie kombinuje , stawiam na faworytów, ale uważam że inne rozstzygnięcia w tych spotkaniach mogą zostac uznane za niespodzianki, ale póki co takich nie przewiduje ;)

Fiora powinna sobie poradzic z osłabionym Sportingiem. U Portugalczyków zabraknie Izmaiłowa, Heldera Postigi, Caicedo i Vukcevica. Są to spore osłabienia. Początek sezonu mają fatalny, szczęśliwie awansowali do IV rundy el LM, ale tutaj już raczej powinni odpaśc. Główną siłą Violi to własny stadion. Cóż tu więcej mówic wygrana gospodarzy jest najrozsądniejszym typem w tym meczu.

Do tego dokładam Arsenal, tak wiem 2-0 z pierwszego meczu czyli nie warto ruszac, ale Celtic na Emirates nie powinien czegoś ugrac. Wygrana po 6 latach w meczach wyjazdowych na obiekcie Dynama Moskwa to żaden przełom moim zdaniem. W dodatku na środku zapewne znowu Caldwell. W 1 meczu samobujcza bramka, w ligowym spotkaniu Celticu z St.Johnstone dwa poważne błędy tegoż zawodnika. Jak ten zawodnik zagra to jestem spokojny o win Kanonierów ;) A jaką formę prezentują &quot;dzieciaki Wengera&quot; widzi każdy.

Stuttgart na wyjeździe pokazal kto rządzi w tej parze. Akcja Hleba kiedy minął pięciu rywali i strzelił gola majstersztyk. Dzisiaj Rumuni bez Srgian Luchin, Dan Alexa, Artavazd Karamyan, a także jak podaje uefa pod znakiem zapytania stoja występy Marián Cišovský (muscle strain), Lukáš Magera (ankle), Iasmin Latovlevici (adductor), Winston Parks (knee. Jeżeli wszystko się potwierdzi to wygrana gospodarzy w miare pewna.


Kupon #87

⚽Fiorentina - Sporting Lizbona Typ : 1 @ 1,72⛔1:1
⚽Arsenal Londyn - Celtic Glasgow Typ : 1 @ 1,30✅3:1
⚽Stuttgart - Timisoara Typ : 1 @ 1,30⛔0:0
AKO KURS : 2,91 Tobet
STAWKA : 50zł ⛔
EW WYGRANA : 145,50zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj jakies dziwne mecze w Lidze Europejskiej, dużo zespołów ma już niemal pewny awans a tam gdzie coś jest na styku to ciężko przewidziec. W oko wpadły mi tylko te oto dwa mecze więc gram ;)

Kupon #88

⚽Zenit St. Petersburg -Nacional Madeira Typ : 1 @ 1,40⛔1:1
⚽Aston Villa- Rapid Wiedeń Typ : AV awans @ 1,55⛔
AKO KURS : 2,17 Tobet
STAWKA : 50zł ⛔
EW WYGRANA : 108,50zl
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Europejskie puchary okazały się złem w bieżącym tygodniu, ale piłka toczy się dalej. Ligowe rozgrywki nabierają coraz większego tempa. Podczas tego weekendu wiele sie wydarzy na boiskach w całej Europie. W tym poscie postaram się poanalizowac możliwe rozstrzygnięcia i wyciągnąc wnioski na moje kupony;) W tym poście podam swoje przemyślenia na temat meczów,a wszystkie kupony wraz ze stawkami dorzuce wkrótce w oddzielnym poście. Tym razem nie będe robił podzialu na sobota /niedziela tylko zagram różnorako na dwa dni. ZObaczymy czy okaże się to dobrym wyjściem.

PREMIERSHIP​

VS

⚽Manchester United - Arsenal Londyn​

Spotkanie na Old Trafford wysuwa się przed szereg zestawu par 4 kolejki Premiership. Arsenal miał byc tłem, lecz wcale tego nie rozumiałem dlaczego bo przeciez styl ich gry wcale nie uległ zmianie. Wenger nadal ma ciekawy skład i będzie walczył na każdym froncie. Celtic w el. LM przeszedł bardzo pewnie. W lidze w dwóch meczach nastrzelal 10 bramek! Futbol jaki prezentuje team Wengera jest nadal przyjemny dla oka. Ogółem nikt jeszcze w tym sezonie nie znalazł sposobu na pokonanie Kanonierów. Bez wątpienia mecz na Old Trafford będzie dla nich najpoważniejszym sprawdzianem, chociaz na Celtic Park przy fantastycznym dopingu Szkotow ciężko bylo także. Z obozu Arsenalu doszły dzisiaj wieści że nie zagra Cesc Fabregas. Uraz uda okazal się jednak bardziej poważny niż przypuszczano. Ponadto długotrwałe urazy leczą Fabiański, Nasri, Rosicky i Walcott. Ich nie zobaczymy. Jednak siła Kanonierów dalej pozostaje dosc spora. W rewanżowym meczu z Celticiem Wenger oszczędzał van Persiego i Arshavina na sobotni szlagier. Jutro zapewne obaj wyjdą w podstawowym składzie. Do tego cwaniak Eduardo czy nieobliczalny Eboue.
Jakże wielkie gromy posypały się na Man.United po wpadce z Burnley. Porażka w tamtym meczu tylko podrażnila Diabły. Następny mecz z Wigan rozegrali bardzo dobrze. Widac było sporo luzu w ich poczynaniach. Błysnął Rooney i zdobył swoją bramke nr 100 w barwach United ???? a potem nawet otworzył drugą setke. Nani jak narazie ma wyraźnie lepszy początek niż w poprzednim sezonie. Bramka z wolnego, czy też asysta no look pass do Owena pokazala wielki potencjal w nim drzemiący. Mam nadzieje że ten sezon będzie należal zdecydowanie do niego. Warto podkreślic także akcje przy bramce Berbatowa. Defensywa Wigan rozklepana i Bebra w akcji technicznej z Kirklandem ostatecznie przerzucił sobie nad nim piłke by potem efektownie uderzyc obok obrońcy nie do obrony do bramki. Fletcher narazie pudłuje w sytuacjach wydawało by się bardzo łatwych. W końcówce 1 połowy z Birmingham spudłował z ok 10m! W meczu z Wigan także miał źle nastawiony celownik. Pewne jest że w tym meczu nie ujrzymy na boisku van der Sara, Rafaela i Ferdinanda w formacji obronnej. Bo kontuzji Obertana, Hargraevesa nie ma co wymieniac bo oni nie grają albo od dawna albo jeszcze nie zadebiutowali nawet w barwach ManU. Foster ostatnio z Wigan dośc pewnie bronił. Bo wcześniej to różnie z tym bywało. Tak więc gdyby wróżyc z głowy Fergusona jaki skład wystawi na jutrzejszy mecz to moim zdaniem kilku pewniaków ma. M.in Foster, Vidic, Evans, Evra, Nani, Fletcher, Valencia, Rooney, Berbatow. Jeżeli chodzi o dopelnienie tej jedenastki to różnie może byc, ale najpewniej na prawą obrone wystawi doświadczonego G.Neville. Do środka pomocy faworytem raczej jest Scholes, aczkolwiek Anderson także mile widziany na tej pozycji.
Jeżeli chodzi o ten mecz to typowanie wydaje się ciężkie, jednak po dłuższej chwili namysłu jednak zdecydowałem się postawic na Czerwone Diabły. Wkońcu ktoś zatrzyma rozpędzonych Kanonierów;) Jednak ciekawym rozwiązaniem także jest typ na obie drużyny strzelą gola.

Typy : Manchester United win @ 2,15 Tobet


VS

⚽Tottenham - Birmingham City​

Koguty początek sezonu taki jak się spodziewałem o czym pisałem już kilkukrotnie. Wkońcu szeroka kadra i dobry szkoleniowiec na ławce mają zagwarantowac sukcesy i wysokie miejsce w końcowej tabeli. Birmingham za czasów McLeisha nie zachwyca grą. W dodatku szeroka ilosc zawodników leczy tam urazy. Bent , Dann , Jerome , Johnson , Murphy , Mutch , Ridgewell , Taylor. Tych zawodników nie zobaczymy na White Hart Line. Ogólnie ostatnia wizyta na tym stadionie tego zespolu to niespodziewana wygrana 3:2. Ogólnie to była jedyna wygrana w Londynie od 14 meczów Birmingham od 2004roku! Styl gry zespołu polega na obronie i liczeniu na kontry. Jednak w tym meczu spotka się to z niesamowitym potencjałem ofensywnym w wykonaniu przede wszystkim Defoe,ale akcje Lennona czy Modrica także są efektowne. Redknapp nie skorzysta z uslug kontuzjowanych Gomesa, Bale, Dawsona, Woodgate i Jenasa. jednak ławka jest na tyle szeroka że w bramce Cudicini a w obronie wkońcu powracający do zdrowia King, z Corluką, Bassongiem czy Assou Ekoto i sklad jest dalej bardzo silny. Jak dla mnie będzie przekonywujące zwycięstwo Kogutów.

Typ : Tottenham win @ 1,37 Tobet


⚽Wolverhampton- Hull City​

Dwaj kandydaci do spadku naprzeciw siebie. To znamienuje dużo walki w tym spotkaniu. U gospodarzy brakowac będize po raz kolejny Iwelumo, a występ Ebanksa-Blake wahac sie będzie do ostatnich minut przed meczem. Hull dalej bez Bullarda, Ashbee. Ogólnie Hull prezentuje styl typowo wyspiarski. Długa piłka i walka. Oba zespoły można powiedziec zagrają podobnie tak wiec ciężko wskazac tutaj faworyta. WOlves nie błyszczy w ofensywie. Kazdy mecz obecnego sezonu nawet ten w Carling Cup kończyli narazie z wynikiem under 2,5. Oczywiście kiedyś ta seria zostanie powstrzymana, ale jeszcze nie tym razem moim zdaniem ;)

Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,73 Tobet

Jeżeli chodzi o mnie to na Premiership najbardziej widzą mi się te oto spotkania, myslalem jeszcze nad Evertonem bo Wigan poczyna sobie narazie fatalnie i kto wie czy czasem nie postawie na The Toffies, troche jednak musze się nad tym zastanowic jeszcze. Kurs @ 1,75 jest dośc ciekawy, Wigan przy porażce 0-5 z ManU zagralo fatalnie. Za Lescotta przyszedl już na Goodison Park Sylvain Distin. Atak wkońcu jest do dyspozycji Moyesa. Przede wszystkim Saha czy Fellaini.


SCOTTISH PREMIER LEAGUE

Z Premiership do Szkocji jest mozna powiedziec rzut beretem. Patrząc na 3 kolejke w tej lidze można znaleśc dwa moim zdaniem ciekawe zaklady.

VS

⚽Glasow Rangers - Hamilton​

Ostatni mecz Rangersów z Hearts to męczarnie do ostatnich sekund ze szczęśliwym happy endem i rzutem karnym wykorzystanym przez Boyda. Tym razem na ich rozkładzie staje słabiutki Hamilton Academical. Na Ibrox Park nie wyobrażam sobie innego rezultatu jak przekonywująca wygrana The Gers. Dośc powiedziec że goście w tego meczu jeszcze w nowym seoznie nie zdobyli w lidze żadnej bramki, a po stronie strat widnieje już 6. Do składu Rangersów wracają Pedro Mendes i Nacho Novo. Jeżeli chodzi o braki to Kyle Lafferty i Kevin Thomson pauzują za kartki. Ten drugi popełnił brzydki faul w meczu z Hearts bezmyślnie osłabiając zespół już w 1połwoie meczu. Inny wynik niż zwycięstwo Rangersow będzie wielkim zaskoczeniem. Ale takowego się raczej nie należy spodziewac. W historii wzajemnych pojedynków bowiem Hamilton nic wielkiego w Glasgow nie ugrał. Zaledwie 3 remisy i 1 zwycięstwo w 39 spotkaniach to żaden wyczyn!

Typy : Glasgow Rangers handi (0-1) 1 @ 1,42 Tobet
Hamilton poniżej 0,5 gola @ 1,85 Tobet



VS

⚽Kilmarnock - St.Mirren​

Przed tygodniem Kilmarnock zostało rozbite przez Motherwell 1:3. Mogło byc wyżej lecz popzreczka ich uratowala w końcowce. Styl gry Kilmarnock to typowo szkocka piłka. Dluga wysoka piłka i liczenie na zgranie przez napastnika. Rzadko ujrzymy jakieś kombinacyjne akcje. Dodatkowo strzelec jedynej bramki z meczu z Motherwell Jamie Hamill jest kontuzjowany i jego w tym meczu zabraknie. James Fowler wraca po urazie, a dalej nie zobaczymy Iain Flannigan.
St.Mirren w popzrednim sezonie kojarzył mi się głownie z wynikami underowymi. Obecny sezon zaczeli podobnie. Bezbramkowy remis przed tygodniem z Dundee United. W ich szeregach nie zobaczymy w tym meczu bramkarza Chris Smith, a także Mo Camara i Chris Innes, którzy do gry wrócą dopiero po przerwie reprezentacyjnej.
W poprzednim sezonie oba zespoły spotkały się ze sobą czterokrotnie i 3 razy padł under 2,5 gola. Tym razem stawiam na podobne rozstrzygnięcie ;)

Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,60 Tobet


SERIE A

VS

⚽AC Milan - Inter Mediolan​

Giuseppe Meazza San Siro- to tutaj rozegrane zostaną kolejne derby Mediolanu. Jak to się mówi w takich meczach nie ma faworyta. Ja jednak tym razem go mam. Teoretycznie po inauguracyjnej kolejce także ten typ wydaje się cokolwiek dziwny, ale widząc to jak oba zespoły przepracowały pre-season i mając kilkukrotnie okazje oglądac oba zespoły w akcji stwierdzam że obok tak ciekawego kursu jaki buki dają nam na Inter przejśc nie mozna. Dodatkowego kolorytu temu meczowi dodaje remis z Bari na inauguracje Serie A Interu. Tamten mecz Inter nawet mogł przegrac gdyby nie egoizm zawodników beniaminka. Milan natomiast mecz ze Sieną zagrał bardzo dobrze. Błyszczał Ronaldinho czego bym się najmniej spodziewał. Dwie asysty przy obu bramkach Pato, jedna może nie bezpośrednia ale piękna otwierająca piłka do Boriello czy chociażby strzał z przewrotki z trudem wybroniony przez bramkarza Sieny. Jednak pochopnych wniosków co do jego wystrzału formy nie ma co wyciągac jak dla mnie. Bo stabilnosc w jego wykonaniu to nie najwyższy walor, bardziej to gracz chimeryczny.
Milan w sparingach przed sezonem męczył wszystkich swoją grą i inaczej niż w latach poprzednich nie osiągał nawet wyników. Bo za ANcelottiego styl może też nie był oszałamiający ale jako takie rezultaty mieli w tym wygranie LM. Patrząc na ławke trenerską to Mourinho kontra Leonardo. Jak tutaj porównywac w ogóle obu panów. Takie zadanie nie ma sensu. The Special One to taktyk jakich mało.
Jeżeli chodzi o braki w tym meczu to w AC MIlan zabraknie Didy, Abbiatiego, Bonery i młodego di Gennaro. W zasadzie nic wielkiego, ale większe straty były w okienku transferowym;)
Inter w derbach bez Cambiasso, ale środek pomocy to akurat żaden problem dla Mourinho. Ten ma tutaj przecież Thiago Motte, Muntariego, Stankovica czy Vieire. Porównując poszczególne formacje to Inter ma lepszego zawodnika lub porównywalnie dobrego na kazdej pozycji.
Nie ma co się zajmowac historią w tym starciu. Poprostu bardziej przekonuje mnie Inter w tegorocznych derbach i też na nich spróbuje zarobic;)

Typ : Inter Mediolan win @ 2,57 Tobet


VS

⚽AS Roma - Juventus Turyn​

Rzymianie chyba na starcie sezonu 2009/10 mają najwiecej strzelonych bramek sposród drużyn włoskich. Ten liczniki szczególnie podreperowali sobie w meczach Europa League z Gent i Koszycami. Szczególnie Francesco Totti dał znac że znajduje się w wybornej formie, 10 bramek w tych meczach mówi samo za siebie. Jednak patrząc z drugiej strony na obrone Romy to także jest fatalna! W 3 ostatnich meczach stracili 7 bramek ! Słabe Koszyce strzeliło im aż 4 gole, Genoa dołożyla 3. Poprzedni sezon zakończyli z najgorszym bilansem po stronie strat z zespołów z czółówki. Mieli porównywalnie tyle straconych goli co zespoły któe Serie A opuściły. Niby defensywe wzmocnił Burdisso, ale naprzeciw będą o wiele lepsi zawodnicy niż ci z Koszyc, bo Del Piero, Diego czy Amauri. Wraca co prawda Mexes na środek i to on razem z Burdisso będą grali jako środkowi obrońcy, ale nadal brakowac będzie Doniego, Cicinho, Perrotty, Okaki, Brighi, Andreolli. Teraz lista ta już jest krótsza niż nie tak dawno, ale gra obronna Romy dalej pozostawia wiele do życzenia.
Stara Dama jutro bez Sissoko, Zebina, Salihamidzic, Tiago . Juve powinno spokojnie coś strzelic na Stadio Olimpico, o Rome też raczej nie ma się co martwic. Dodatkowo ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami w Rzymie to świetne spektakle okraszane wieloma bramkami. Ja licze conajmniej na jedno trafienie z każdej ze stron.

Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,67 Tobet

VS

⚽Napoli - Livorno​

Napoli typowo zespol wlasnego boiska. Na San Paulo potrafią wygrac z każdym. Wielkie wzmocnienia przed sezonem. Porażka na poczatek na Sycylii z Palermo jednak tam zagrali całkiem dobrze. Skutecznosc powinna przyjśc w kolejnych meczach. Ten drugi wydaje się łatwiejszy, bo beniaminek Livorno do najsilniejszych przecież nie należy. W Neapolu mają teraz zabojcze trio Hamsik- Lavezzi - Quagliarella i na tych graczy przede wszystkim licze. Donadoni naszczęście nie ma żadnych braków w składzie.
Livorno w 1 kolejce 0:0 z Cagliari. Raczej są skazani na walke o utrzymanie w tym sezonie. Dodatkowo zagrają bez Kneżevica, Galante. Co prawda atak mają ciekawy Tavano - Lucarelli ale na San Paulo moim zdaniem są bez szans.

Typ : Napoli win @ 1,53 Tobet



Na chwilę obecną więcej analiz nie będzie. Na pewno coś jeszcze napisze to edytuje tego posta ;)

VS

⚽Chiewo Werona - Lazio Rzym​

Lazio wkońcu zdobywa puchary można powiedziec. Nie tak dawno zdobyli Puchar Włoch, a przed rozpoczęciem nowego sezonu wywalczyli Superpuchar Italii. Początek więc mają udany, do tego należy zaliczyc kwalifikacje do fazy grupowej Ligi Europejskiej i zwycięstwo z Atalantą w 1 kolejce. Miałem okazje widziec Lazio w meczu z Elfsborgiem. Może nie zachwycili w tym meczu, ale dojrzałem w tym zespole taki potencjał który móglby dawac nadzieje że wygrają mecz z Chiewo. Poczynając od Muslery, który kilka razy może i miał szczescie, ale ogólnie bronił dobrze. W obronie z pewnością mankamentem jest prawa strona. Lichsteiner sobie nie radził. W tym meczu Siviglia doznał kontuzji i jego nie zobaczymy w Weronie. Lazio ma świetny atak, o Zarate nie trzeba pisac kolejnych komplementów, ale Rocchi gra swoje, świetnie widzi lepiej ustwaionych partnerów, co prawda miał dwie &quot;setki&quot; z Elfsborgiem ale nic nie strzelił i raz na przeszkodzie stawała poprzeczka. Sprowadzony Cruz daje dużo możliwości gry ofensywnej . Potrafi zagrac tylem do bramki i idealnie zgrac piłke do nadbiegającego partnera czy też będzie silną bronią przy dośrodkowaniach w pole karne. Ballardini ponadto w meczu z Chiewo oprócz Siviglii nie ma do dyspozycji Brocchiego, Inzaghiego, Makinwy, Diakite i Firmaniego. Oczywiście nie gra też Pandev, który sądze że lada dzień opusci Lazio.
Chiewo w pierwszej kolejce przegrało 0:1 z Juventusem. Może nie zagrali porywającego meczu, ale trudno było tego od nich oczekiwac w starciu z Juve. Drugi mecz wcale nie będzie łatwiejszy w mojej ocenie. W zespole di Carlo nikt nie pauzuje za kartki czy z powodu kontuzji. Jednak mnie ogólnie to zespół Chiewo nie przekonuje. Teren na którym przyjdzie Lazio się zmierzyc w niedzielny wieczór wyraźnie im pasuje. Na ostatnie 4 wizyty na tym obiekcie wygrali aż 3 (2:1,. 1:0; 1:0) i raz zremisowali (2:2). Gorzej Lazio z nimi gra się na Stadio Olimpico gdzie nie wygrali w ostatnich latach ani razu! W poprzednim sezonie polegli 0:3!
Lazio w meczu z Elfsborgiem widac było że się oszczedza. Na końcowe minuty wszedl dopiero Zarate, wyraźnie oszczędzany przez trenera. Awans do fazy grupowej dośc przekonujący. Poprzedni sezon także zaczynali bardzo udanie, licze na powtórke z rozrywki ;) Dodatkowo kurs na BiancoCelestich jest kuszący.

Typy : Lazio win @ 2,55 Tobet
Lazio lub remis @ 1,39 Tobet



Ciekaw jestem co o tym typie sądzi znawca Calcio, a zarazem fanatyk Lazio SimonS;)

VS

⚽Sampdoria Genua- Udinese Calcio​

Z pozostałych meczów to tak jak wyżej zostało już wspominane warto sie zastanowic powazniej nad overem 2,5 w meczu Sampa - Udine. Inaczej jak kto woli pojedynek Cassano- Di Natale. Obrona Udine z Parmą popełniła proste błędy. Sampa natomiast pokonala Catanie w 1 kolejce. Własny obiekt to bez wątpienia atut w tym spotkaniu może i najbardziej znaczący, ale dla mnie ciekawszym rozwiązaniem jest jednak typowanie że oba zespoły strzelą bramke. Typowanie zwycięzcy może okazac się złudne bo &quot;X&quot; w tym meczu także wielce prawdopodobny. Jednak historia pokazuje że oba zespołu jak remisują to nie 0-0. W ostatnich 13 meczach między zainteresowanymi zawsze padal minimum 1gol. W aż 12 potyczkach były to minimum 2 gole. Całkiem naliczyłem 8 remisów od 1:1 po 3:3. Naprawde ten mecz zapowiada się także niezwykle ciekawie, może nie tak jak derby Mediolanu, ale kawalek dobrej piłki powinniśmy w nim ujrzec.
W zespole Sampdorii zabraknie Accardiego, a Udine przyjedzie bez Asamoah, Pasquale, Obodo, Ferronetti . To tak tylko w gwoli ścisłosci jak już opisuej ten mecz;)

Typy : Oba strzelą ? TAK @ 1,70 Tobet
Remis @ 3,30 Tobet


Idąc dalej w mojej indywidualnej analizie zaglądamy na boiska Ligue1.
Tutaj zbytnio się rozpisywał może nie będe.


Po pierwsze widzi mi się w tej kolejce wynik underowy w spotkaniu Saint Ettiene- Grenoble. Oba zespoły mają przeogromne kłopoty ze strzelaniem bramek. Lekarstwem na to w ekipie Zielonych ma byc Sanogo sprowadzony z Werderu, ale Zieloni grają poprostu fatalnie już dłuższy czas. Poprzedni sezon cudem uratowany byt w Ligue1, tegoroczne rozgrywki zaczęli od 3 porażek i 1 strzelonej bramki. Ich rywalem będzie Grenoble, które niby w ataku ma Ljuboje jednak nie jest zespolem preferującym ofensywny styl gry. Buki widac że także są przekonane że w tym meczu zbyt wielu bramek to kibice nie obejrza. Grenoble w poprzednim sezonie było najczesciej underowym zespołem. Licze że w tym także nie zawiodą;)

Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1,50 Tobet


Nie dziwic powinien wybór z tej kolejki na jakiś kupon typu na Ol.Lyon. W starciu z Nancy na Stade Gerland nie powinni oni miec problemów z pokonaniem gości. W el. Champions League zdeklasowali Anderlecht 8-2! W zespole i we Francji zaaklimatyzował się już Lisandro Lopez i płaczu po Benzemie nie ma. Nancy nie potrafi grac na boisku Lyonu gdzie przegrało ostatnie 4 mecze. Moze nie były to druzgocące porażki bo tylko jednobramkowe jednak aktualna forma OL każe widziec w nich faworyta do zwycięstwa.

Typ : Ol.Lyon win @ 1,35 Tobet


Z pozostalych spotkań zwrócilem także uwage na mecze niedzielne. Zainteresowal mnie typ na zwycięstwo Toulouse. U siebie ten zespół jest silny. Kadre także ma ciekawą. Gignac, Sissoko czy Braaten. Valenciennes nie potrafi w Ligue1 zdobywac pkt w meczach wyjazdowych. Ten stan rzeczy utrzymuje się od kilkudziesięciu spotkań. Forma Tuluzy jest dobra. Awansowali do fazy grupowej LE a i w lidze czas na kolejne zwycięstwa.

Typ : Touluse win @ 1,60 Tobet


I ostatnie ze spotkań, które mi się rzucilo w oczy to mecz na Parc des Princes. PSG kontra Lille. Nie zamierzam tutaj jednak typowac zwycięzcy bo niby teoretycznie nim jest zespoł stołeczny, ale Lille ma ciekawy skład i w kazdej chwili moze wystrzelic formą. PSG ma ciekawą ofensywe. Przebojem do składu wdarł się Erding i już zachwyca swoją grą. Sessegon to bardzo duży potencjał w ofensywie, ale ile on szans marnuje w każdym z meczów.
Po przeciwnej stronie Obraniak czy Vittek. Ciekawe starcie nam się szykuje. W mojej pamięci mam że starcia tych zespołów zawsze były zacięte i bramek tam jak na lekarstwo. Potwierdzają to staty wzajemnych gier. Pod lupe wziąłem 15 ostatnich spotkań czy to na Parc des Princes czy stadionie Lille. Bilans 3 overy i 12 underów! Taka argumentacja za mna przemawia ;)

Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,62 Tobet

Dobra starczy tych analiz. Trzeba teraz poukładac to w ładne kupony ;) Na oku mam jeszcze typy z innych lig, których nie chciało mi się opisac. Za jakiś czas powinienem wszystko &quot;ogarnąc&quot;.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tym razem tak jak mówiłem bez podziału na poszczególne dni weekendu. Zobaczymy jak to wyjdzie. Wiem mialem nie grac na Bayern Monachium ,ale kurs mnie kusi ... nie wierze że nie wygrają wkońcu, a okazja jest idealna do tego więc mnie skusiło ponownie, obym nie stukał się w głowe tylko po meczu ;) Byc może jeszcze jakieś kupony dojdą to wpisze jak coś wynajde. Przed Nami jeszcze F1 i Brasileiro wiec może tam cos lekko pogram sobie.

Kupon #89

⚽Napoli - Livorno Typ : 1 @ 1,50✅3:1
⚽Tottenham - Birmingham Typ : 1 @ 1,35✅2:1
⚽Bayern Monachium - VFL Wolfsburg Typ : 1 @ 1,80✅3:0
AKO KURS : 3,65 Betsafe
STAWKA : 70zł
EW WYGRANA : 255,50zł✅


Kupon # 90

⚽AC Milan - Inter Mediolan Typ : 2 @ 2,60✅0:4
⚽Olympique Lyon - Nancy Typ : 1 @ 1,37✅3:1
AKO KURS : 3,56 expekt
STAWKA : 19,20zł
EW WYGRANA : 68,35zł ✅


Kupon #91

⚽AS Roma - Juventus typ : oba strzelą ? TAK @ 1,67✅1:3
⚽Paris SG - OSC Lille Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,62⛔3:0 ..92min ????
⚽Glasgow Rangers- Hamilton Typ : Handi (0-1) 1 @ 1,42✅4:1
AKO KURS : 3,84 Tobet
STAWKA : 40zł ⛔
EW WYGRANA : 153,67zł


Kupon #92

⚽Kilmarnock - St.Mirren Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,65⛔1:2
⚽Amkar Perm - Spartak Nalczyk Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,55
⚽Wolverhampton - Hull City Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,65✅1:1
AKO KURS : 4,22 expekt
STAWKA : 15zł ⛔
EW WYGRANA : 63,30zł


Kupon #94

⚽Heracles- Ajax Amsterdam Typ : 2 @ 1,55✅0:3
⚽Chiewo - Lazio Rzym Typ : X2 @ 1,40✅1:2
⚽Toulouse - Valenciennes Typ : 1 @ 1,60⛔0:1
AKO KURS : 3,47 expekt
STAWKA : 20zł ⛔
EW WYGRANA : 69,40zł


Kupon #95

⚽St.Etienne - Grenoble Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,53✅1:0
⚽Sampdoria - Udinese Typ : Oba strzelą? TAK @ 1,69✅3:1
⚽Utrecht - Sparta Rotterdam Typ : 1 @ 1,55✅2:0
AKO KURS : 4,01 expekt
STAWKA : 20zl
EW WYGRANA : 80,20zł✅
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Widze Robson, że jednak zdecydowałes sie zagrać na Bayern :wink: A miało ie być BL :p
W sumie jakby nie patrzeć jest to najbardziej racjonalny typ. Wilki w Monachium prawie zawsze w plecy. Statystyki zdecydowanie po stronie Bayernu. W Wolfsburgu nie zagra kapitan Josue, zastąpić go ma nominanly skrzydłowy Santana, także nie wiadomo jak to wypali. Z drugiej strony sam Robben nie da rady pociągnać tego całego wózka. Jeśli zagra Klose (2 mecze, 1 strzał i to jeszcze obok bramki [&#39;]) to nie bedzie dobrze. Ale spodziewam się, że zagra Olic. Lepiej by było, gdyby Robben grał na lewej w tym meczu, bo na prawej miałby mocnego obrońcę - Schafera. A tak Riether na prawej jest spokojnie do objechania i nie trzeba też za dużo wracać, bo nie gra on tak ofensywnie jak jego kolega po drugiej stronie.
Ribery nie zagra od początku, za to w obronie raczej znow drewniany Buyten (&quot;miszcz obrony&quot;) i młody Badstuber. Do tego drugiego nie ma się co czepiać za bardzo, ale Belg...trzeba było oglądnać jego ostatnie spotkania, żeby wiedzieć jak łatwy do obrania jest on.
Nie mniej liczę na zwycięstwo Bayernu. Życzę tego sobie i Tobie :wink:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
POniedziałkowa oferta dzisiaj nie jest zła trzeba przyznac. Na początek zapodaje coś z kopanej. Byc moooże zagram coś dzisiaj i z tenisa, ale to raczej tak dla zabawy bardziej;)

Kupon #96

⚽Sigma Olomouc- Sparta Praga Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,60✅1:1
⚽Amkar Perm - Spartak Nalczyk Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,50⛔1:2... GOL 90+ ????
⚽Benfica Lizbona - Vitoria Setubal Typ : 1 @ 1,22✅8:1
AKO KURS : 2,93 expekt
STAWKA : 30zł ⛔
EW WYGRANA : 87,90zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W okresie, ktory podsumowuje mialem przeogromnego pecha. Zaczęło się od niedzielnego kuponu i typu na under2,5 Paris Saint Germain. Prowadzili 2-0 kiedy na zegarze widniała 92min co prawda ładne uderzenie z woleja zawodnika Paryżan, lecz to jak bramkarz Lille wpuścil takiego &quot;babola&quot; to masakra jakaś. Piłke mial już w rękach po czym ona mu się wturlała między nogami do bramki...????
Jakby tego było malo to poniedzialkowy kupon także zakończyl swoje istnienie w doliczonym czasie gry, już sekndy dzieliły od FT ,ale najpierw GOOL a potem FT ... Tą sytuacje skwitowalem już znacznie inaczej -&gt; ????
Ogólem puchary w tym czasie nie dały zarobic, ale weekend muszę uznac za udany;)
Teraz niecierpliwie czekamy na ME w siatkówce i tam miejmy nadzieje będziemy ogrywac bukmacherów :cool:

Podsumowanie obejmuje Kupony #85-96

Typy podane w temacie :32
Typy, które weszły: ✅21 ( 66% )
Typy, które zawiodły: ⛔11 ( 34% )

Kupony podliczone : 11
Kupony trafione : ✅4 ( 36% )
Kupony przegrane : ⛔7 (64% )
BILANS :
Zysk/Strata✅126,01

Podsumowanie łączne :

Typy podane w temacie : 223
Typy, które weszły : ✅134 (60% )
Typy, które zawiodły : ⛔89 ( 40% )

Kupony podliczone : 96
Kupony trafione : ✅47( 49% )
Kupony przegrane : ⛔48 (51% )
BILANS :
Zysk/Strata⛔453,41
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mistrzostwa Europy - 1 dzień ????
No to już jutro zaczynamy siatkarską uczte, docelowa impreza tego sezonu reprezentacyjnego czyli Mistrzostwa Europy rozgrywane w Turcji.
Czas coś napisac odnośnie przemyśleń na pierwszy dzień rozgrywek;)


VS

:siata:pOLSKA - FRANCJA

Pojedynek bardzo ważny dla naszego zespołu w kontekście nawet walki o medale. Francuski zespół ma nie lada problem z rozgrywającymi. Podczas turnieju kw.MŚ w Gdyni kontuzji nabawił się Pujol a nieoczekiwanie ten który go zastępował Le Marec po tym turnieju zrezygnowal z gry w kadrze. Tak więc podstawowym rozgrywającym będzie Yannick Bazin z Paris Volley. Gracz ten ma 26 lat. Jednak doświadczenie w reprezentacji znikome! Nie uczestniczył ani w IO czy MŚ, a na koncie ma zaledwie 12 występów w barwach Tricolores. Tutaj zaczyna się ogromny klopot trenera Blaina. Od tego zawodnika będzie wiele zależało. W kadrze na ME nie znalazł się także Marien Moreau z Toulousy. Ten atakujący raczej i tak byłby zmiennikiem Rouziera, ale zawsze to siła na ławce, która pozostawała w obwodzie w przypadku słabszej dyspozycji Rouziera. Siłą Franzuzów będą Antiga i Samica, a także wyszkolenie techniczne, wiele kiwek, w których specjalizuje się Samik, ale przeciez wielu Polaków z obecnego skladu zna jego zagrania z PLUS Ligi.
Polacy wiadomo wszem i wobec że bez Wlazłego, Winiarskiego i Świdra, ale nie ma co wypominac w kółko tych braków. Kadra prowadzona przez Castellaniego pracuje w świetnej atmosferze, widac to podczas time outów , czy podczas LŚ gdy ukazywały się reportaże &quot;Igłą szyte&quot;. Nasza gra w ostatnich meczach Memoriału Wagnera może nie była porywająca, ale trzeba wziąc pod uwage kilka czynników dlaczego było tak a nie inaczej. Otóż forma ma przyjśc na ME , a nie wcześniej, trener sprawdzał różnorakie ustawienia. Wkońcu w meczach towarzyskich trzeba wypróbowac rożne warianty gry, ostatecznie i tak okazaliśmy się najlepsi. Dużo lepsza gra była w Kw.MŚ tam POlacy zagrali koncertowo. Pokonaliśmy tam Francuzów 3:0 nie grając przy tym w podstawowym składzie, bo brakowalo m.in Zagumnego. Tak więc przewagę psychologiczną już mamy nad nimi.
Podsumowując kłopoty Francuzów i dobra dyspozycja Naszych = Polska wygra mecz ;) Szkoda tylko że kursy już polecialy w dól. Wczoraj jeszcze widniał 1,60 w expie, a dzsiaij już 1,50 czyli taki jak wszędzie gdzie patrzylem.

Typ : POLSKA win @ 1,50 expekt


Niemcy- Turcja

Niby gospodarze, ale niestety raczej bez szans na nawiązanie walki w grupie.
Ekipa Lozano bez problemów powinna rozprawic się z nimi. Forma ich jest dobra. Ostatnie bezpośrednie starcie tych zespołów miało miejsce w poprzednim sezonie kiedy w Lidze Europejskiej dwukrotnie triumfowali Niemieccy siatkarze wygrwyając 3:0 i 3:2. Turcy poza fanatyczną publicznością i ..sędziami raczej żadnych atutów nie posiadają;)
Dla mnie bardzo pewny typ się wydaje. W ostatnim sparingu przed ME Niemcy rywalizowali z Włochami i przegrali nieznacznie 2:3 (20-25, 20-25, 25-20, 25-19, 11-15). Niemieckie media sugerują że ich siatkarze wybrali się do Turcji po medale, tak więc aby do tego doszło trzeba wygrywac z co tu dużo mówic słabeuszami pokroju Turcja ;)

Typ : Niemcy win @ 1,30 expekt

Dodatkowo do kuponu dokładam Serbów w meczu z Bułgarami @1,50. O tym spotkaniu już pisałem TUTAJ i TUTAJ tak więc nie chce mi się tego powtarzac ;) Wkońcu to mój faworyt do złota więc udanie zainaugurują turniej z co tu dużo mówic chimerycznymi nieco Bułgarami.
Tak więc na I dzień gram taki tripel.


Kupon # 97

:siata:Polska - Francja Typ : 1 @ 1,50✅3:1
:siata:Turcja - Niemcy Typ : 2 @ 1,30✅2:3
:siata:Serbia - Bułgaria Typ : 1 @ 1,50⛔2:3
AKO KURS : 2,925 expekt
STAWKA : 80zł ⛔
EW WYGRANA : 234zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Same peFFki... Wszystko opisane w dziale SIATKÓWKA wiec tam jak ktoś chce niech szuka analiz;) Tutaj wklejał nie będe. Czekam jeszcze na oferte w exp, a jak nie to puszcze drugi kupon w Betsafe. Wpisze potem.

Kupon #98

:siata:Polska - Niemcy Typ : 1 @ 1,35✅3:1
:siata:Holandia - Estonia Typ : Holandia -1,5seta @ 1,42✅3:1
:siata:Słowacja - Słowenia typ : 1 @ 1,33✅3:0
AKO KURS : 2,55 expekt
STAWKA : 100zł
EW WYGRANA : 255zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dziisaj nie ma mocnych typów więc gram lekko dwa takie kupony. Na jutro za to mam już pewniaka, ciekawe tylko jaki kurs buki wystawią hmmm...

Kupon #100

:siata:Francja- Niemcy Typ : 1 @ 1,75 ✅3:1
⚽Azerbejdżan- Finlandia Typ : Under 2,5 gola @ 1,55⛔1:2
AKO KURS : 2,71 expekt
STAWKA : 50zł ⛔
EW WYGRANA : 135,50zl


Kupon #101

:siata:Czechy - Włochy Typ : Czechy +2,5seta @ 1,55⛔0:3
▶FC Porto/Vitalis - Tatran Presov Typ : 2 @ 1,25 ✅30:33
⚽Dania - Portugalia Typ : Over 2,5 gola @ 2,16⛔1:1
⚽Francja - Rumunia Typ : Under 2,5 gola @ 1,65✅1:1
⚽Izrael - Łotwa Typ: 1 @ 1,50⛔0:1
AKO KURS : 10,36 Betsafe
STAWKA : 15zł ⛔
EW WYGRANA : 155,40zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom