>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Powracam do typowania w temacie ;) - Eliminacje Champions League
VS

⚽Dinamo Zagrzeb - Pyunik Erewań​
Czempionaci z poprzedniego sezonu odpowiednio Chorwacji i Armenii zmierza się po raz drugi. Pierwszy mecz nie przyniósł rozstrzygnięcia bo zakończyl się remisem 0:0.
Jeżeli chodzi o transfery gospodarzy bo to na tym klubie trzeba skupic większą uwage to powrócił z 5-letniego wypożyczenia lewy pomocnik Denis Glavin, który ma 23 lata. Ogromnym wzmocnieniem jest bez wątpienia transfer napastnika Dimitrosa Papadopoulosa z Panathinaikosu Ateny. Dyrektor sportowy trwierdzi że to właśnie takiego gracza szukał na tą pozycje i takiego znalazł. Kolejnym pozyskanym graczem jest Emiliano Vila, także napastnik, który już strzela bramki w sparingach. Trener Krunoslav Jurczic jest zadowolony z tych dwóch zawodników. A ważną informacją jest fakt że DInamo udało się zatrzymac Mario Mandżukica w skladzie. W poprzednim sezonie zdobył 16 goli w lidze. Nieoficjalnie się mówi że władze klubu nie przekonaly nawet 12mln euro za tego gracza, bo takie oferty zglaszały kluby z Bundesligi.
Oczywiście nie obylo się takżę bez strat w klubie bo zespół opuścili Josip Tadic za 0,5mln euro powędrował do Grenoble. Niecały 1mln euro zapłacili włodarze Karlsruhe za Dino Drpica, a Bosko Balaban i Sokota zostali wypożyczeni. Ci którzy zostali w klubie to przede wszystkim warto zwrócic uwage na bramkarza Tomislawa Butine, znanego z występów w Liverpool FC Igora Biścana. Czecha Miroslava Slepicke , który fantastycznie poczynał sobie w barwach Sparty Praga. Ponadto w kadrze sa Brazylijczycy jak : Carlos, Etto, Sammir.
Liga Chorwacka inauguruje rozgrywki dopiero w nadchodzący weekend. Poprzedni sezon jak to bywa w ostatnich latach Dinamo wygrało w cuglach. Szczególnie mocno zespol czuje się u siebie. Bilans bramek 38-7 mówi sam za siebie. 14-1-2 to bilans meczów z poprzedniego sezonu na wlasynym boisku.
Goście znani są z dobrej defensywy przynajmniej w swojej lidze gdzie w 14 kolejkach stracili raptem 6 bramek. Przed meczem w Chorwacji zremisowlai u siebie 0:0 z Araratem w derbach Erewaniu co uznane zostało za duża sensacje w Amernii, bo goście w ten sposób zdobyli dopiero swój pierwszy pkt w tym sezonie ! Jednak liga rządzi się swoimi prawami tymbardziej Armeńska. Zapewne do Zagrzebia przyjadą z nastawieniem by nie stracic za wiele bramek. Ich ataki mogą byc nieudolne. Dla mnie tutaj jest tylko jeden faworyt. Są nim oczywiście gospodazre. Jakiekolwiek odpadnięcie CHorwatów uznam za wielką niespodzianke ale ona raczej nie wchodzi w gre. Jeżeli chodzi o typy to mam ich na oku pare na ten mecz. Skupiłem się na ofercie wystawionej przez TOBET. Widzi mi się tutaj po ciężkim meczu 1:0 góra 2:0. Na gości bym raczej nie liczył chociaz to jest futbol oczywiśćie i każdy błąd może zniwelowac moje typy, ale przed meczem tak własnie mi się ten mecz widzi, że głownie to gospodarze będa atakowac a goście typowo nastawieni na kontre lub staly fragment gry.
VS

⚽Sheriff Tiraspol - Inter Turku​
Pierwszy mecz zakończony wygraną Mołdawian 1:0 po bramce Suworowa z karnego. Dzisiaj dojdzie do rewanżowego starcia. Finowie są w pełni sezonu bo liga Fińska gra systemem wiosna- jesień jak zresztą cała Skandynawia. Mołdawianie są blisko awansu i wyeliminowania bardziej znanego rywala i wyżej rozstawionego. Zatem taktyka na rewanz dla nich jest dośc prosta. Obrona i jeszcze raz obrona na pierwszym miejscu by nie zaprzepascic zaliczki. Potem liczenie na kontre. Ogólnie to mecz widzi mi się jako ...kopanina w środku pola ;)
Jeżeli chodzi o składy czy transfery to myśle że nie ma co się rozpisywac i szukac informacji bo nie wiele one nam podpowiedzą. Finowie to typowo underowy zespól że się tak wyraże. W Veikkausliga Inter Turku jest na 6miejscu ze stratą 10pkt do lidera. Swoją gre opierają a defensywie,w ataku są nieskuteczni. Ogólnie strzelają i tracą średnio jeden gol na spotkanie. Stąd w ich wykonaniu na 15 meczy 12 kończyło się underami w lidze. Nie odkryje jakiejś zbawczej teorii że w pucharach może byc podobnie a na gorącym terenie rywala będzie cięzko o bramki i odrobienie strat z 1 meczu. Dla mnie Under 2,5 gola dosc pewny w tym spotkaniu.
⚽Slovan Bratysława- NK Zrinjski​
Słowacy po 1 meczu musza odrobic strate 0:1 by awansowac do dalszej fazy rozgrywek. Są w stanie tego dokonac. 10 lipca zaczeli oni rozgrywki Corgon Ligi i bez większych problemów wygrali mecz inaugurujący sezon 3:0 z FK Senica. Wczśniej także Superpuchar Słowacji powędrowal w ich ręce. Bez watpienia gwiazdą w zespole jest ... trener 66-letni Duszan Uhrin, który w swojej karierze doprowadził reprezentacje Czech do srebrnego medalu ME w 1996r. Jeżeli chodzi o transfery w zespole to do kadry mistrzów Słowacji dolączyli Kornel Salata, reprezentant Bośni i Hercegowini Mario Bożic, obrońca Mamadou Bagayoko, napastnik Jakub Sylvstre i bramkarz z Koszyc Mariusz Putnocky. W kadrze Slowana znajduje się kilku zawodników którzy pamiętają boje w grupowej fazie Champions League z Artmedią Petrzalka m.in Jan Kozak.
W skladzie Slovana śmiem stwierdzic że są lepsi zawodnicy. DO tego dochodzi atut w postaci własnego stadionu , który w europejskich pucharach to rzecz niezbędna. Dla mnie w tym meczu mogą wygrac gospodarze, a kurs 1,50 wydaje się bardzo ciekawy i można go pobierac.

Kupon #24
⚽Dinamo Zagrzeb -Pyunik Erewań Typ : Awans Din.Zagrzeb @ 1,17✅3:0
⚽Slovan Bratyslawa- NK Zrinjski Typ : 1 @ 1,50✅4:0
⚽Sheriff Tiraspol- Inter Turku Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,67 ✅1:0
AKO KURS : 2,93 Tobet
STAWKA : 90,18zł
EW WYGRANA : 264,23 zl✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Serbia - USA

Serbowie jak kazdy doskonale wie awans mieli z góry zapewniony ze względu na organizacje turnieju finałowego, jednak nawet to nie przeszkodziło im w wygraniu swojej grupy z Francją, Argentyną i Koreą. W wielu meczach trener Kolakovic grał młodymi zawodnikami, dopiero pod sam koniec wprowadzając do szóstki Ivana Milijkovica i Nikole Grbica, a więc dwóch mentalnych przywódców zespolu. Obaj mają wziąc na barki gre drużyny narodowej i poprowadzic młodszych od siebie, ale nie mniej utalentowanych siatkarzy do sukcesu na tym turnieju , a potem w ME. Chcąc pobawic się w ustalenie wyjściowej szóstki na dzisiejszy mecz Serbów uważam że wyjdą w składzie N.Grbic, Milijkovic, Podrascanin, Geric, Janic, Kovacevic i Samardzic na libero. Jednak trener może miec inną wizje i np w miejsce Gerica wstawi Bjelice. Ciężko jest cokolwiek powiedziec. SKlad jest na tyle wyrównany i mocny co najważniejsze że każdy wchodząc z ławki może wnieśc ożywienie w zespole. Wszyscy pamiętamy jak słabo w PLUS Lidze poczynał sobie Bojan Janic, a w kadrze jest on zupelnie innym graczem, gra na wyższym poziomie.

Amerykanie bez Priddy&#39;ego i Balla, a więc dwóch ważnych ogniw, dzięki którym zdobyli przed rokiem LŚ i Mistrzostwo Olimpijskie. Teraz zastępują ich Sean Rooney i Donald Suxho. Clayton Stanley narazie przechodzi słabszy okres i nie jest tak skuteczny w ataku, jednak ma dobrego zmiennika w osobie Evena Pataka. Amerykanie w fazie grupowej nie pokazali może fenomenalnej siatkówki ale swoje ugrali i udało się wywalczyc awans kosztem Włochów. Grali na przywoitym poziomie lecz brakowało tego błysku, który mógłby dawac im szanse w walce o ponowny triumf. Z Grupy zapewne wyjdą bo zagrają ze słabszymi od siebie Rosjanami.
Jednak z Serbami będzie to mecz o dużym znaczeniu. Przed rokiem w Rio De Janeiro spotkali się dwukrotnie w Final Six. Po raz pierwszy wygrali Serbowie 3:0(25:23, 25:19, 25:17) w grupie gdzie byli jeszcze Polacy. Potem los skojarzył ich jeszcze w finale gdzie tym razem Amerykanie wzieli rewanż i wygrali 3:1 (26:24, 23:25, 25:23, 25:22).
Nie będe ukrywał że wierze w Serbów na przestrzeni całego turnieju LŚ. Dzisiaj sądze że postawią ten pierwszy kroczek w drodze do wymarzonego zwyciestwa i pokonają Amerykanów;)

VS

⚽LEVADIA TALLIN - WISŁA KRAKÓW​

Biała Gwiazda poza pucharami po pierwszym dwumeczu ? Dla mnie to wogóle nei wchodzi w gre. Nieraz zdarzało się już że potrafili się zmobilizowac na rewanżowe starcie po pierwszym nieudanym spotkaniu. Tak było chociażby w sezonie 2002/03 kiedy 1 mecz na Reymonta zremisowali 1:1 z Schalke by na wyjeździe wygrac 4:1;) To tylko tak ku pokrzepieniu serc wrzucam, przecież Levadia to nie powinien byc klub, który eliminuje najlepszego przedstawiciela Polskiej Ekstraklasy w pucharach!
Wracając do 1 meczu w Sosnowcu to tam można było wygrac spokojnie ale brakowało szcześcia. Najpierw poprzeczka Kirma, potem fatalny bląd Jopa. 2 połowa w anormalnych warunkach gdzie nie dało się kopac normalnie w piłke, kolejna poprzeczka Diaza aż wkoncu upragniona bramka w doliczonym czasie na 1-1. Śmiem stwierdzic że gdyby nie opady deszczu to Wisla strzeliła by szybciej bramke tuż po przerwie bo w 1 połowie pokazala kilka ciekawych akcjui. Szczegolnie Kirm grał na wysokim poziomie i już potwierdza że będzie wielką gwiazdą naszej ligi. Oby takich piłkarzy więcej w naszym kraju, bo często przyjeżdzają gracze z wysokim kontraktem a grają piach ! (Patrz Hiszpanie w Legii ...). Do składu wraca wkońcu Arek Głowacki i zastąpi Jopa, który jest i będzie niewypalem transferowym w tym sezonie. Nigdy nie byłęm zwolennikiem tego gracza i już raczej nie będe. Duet z Marcelo będzie bdb. Nie zagra jeszcze Pablo Alvarez, ale wydaje się że Piotr Brożek zagra na prawej obronie a lewą zajmie Junior Diaz. Można tu pisac i pisac ale WIsla ma lepszych pilkarzy i nie wyobrażam sobie żeby nie awansowała. Nic tylko licze na trio Małecki- Paweł Brożek - Kirm ????

Levadia, troche chyba za barzdo jest przeceniana tak sądze. OWszem mają dobry wynik z wyjazdu z pierwszego meczu, ale to może byc mało. W lidze przełożyli swój mecz bezpośrednio przed tym starciem. Na gwiazde zespołu wyrósl Rosjanin Andrejew. Poziom Ligi Estońskiej pozostawie bez komentarza. Z takimi kelnerami nie można odpaśc przeciez.

Przewidywane składy:

Levadia: Kaalma, Marmor, Morozov, Kalimullin, Teniste, Malov, Ivanov, Nahk, S. Puri, Andreev, Gussev.

Wisła: Pawełek, Piotr Brożek, Głowacki, Marcelo, Díaz, Małecki, Sobolewski, Jirsak, Kirm, Ćwielong, Paweł Brożek.

VS

⚽Bohemians Dublin - Red Bull Salzburg​

Irlandczycy dokonali tego co nie udawało się zbyt wielu ligowcom w poprzednim sezonie Austriackiej Bundesligi. Zremisowali na stadionie Red Bulla. Jednak remis dosć szczęśliwy biorąc pod uwage że jeszcze gospdoarze a konkretnie Janko nie wykorzystał karnego. Potem w meczu ligowym pokazali się z lepszej strony przez niemal całą 2 połowe siedząc na rywalach udało im się pokonac Austrie Wiedeń 2:1. Nosa w tym meczu miał Huub Stevens, bowiem dwaj rezerwowi strzelili bramki tj Alexander ZIckler i Tchoyi. Szczególnie ten drugi gracz powinien zaczac od początku mecz w Dublinie. Jest typem zawodnika przebojowego i kreatywnego, który rozrusza niejedną defensywe rywala. Austriacy są faworytem w dalszym ciągu tego dwumeczu. Mimo iż po 1 meczu wynik wskazuje bardziej Bohemians.
Irlandczycy u siebie w lidze są liderem z bardzo dobrym bilansem. Może i ich troche nie doceniam, ale Salzburg to profesjonalny klub jak na warunki europejskie i nie po to ściągali do siebie takiego trenera jak Steevens by sezon rozpocząc od wielkiej porażki. Jak dla mnie awans stanie się dziełem Salzburga i tak tez stawiam. Austriacy wzmocnią się napojem, ktory reklamują i uskrzydleni wywalczą awans do III rundy el Champions League :cool:



Kupon #25


:siata:Serbia - USA Typ : 1 @ 1,55✅3:0
⚽Levadia Tallin -Wisła Kraków Typ : Awans Wisła @ 1,50⛔1:0
⚽Bohemians Dublin- Salzburg Typ : Awans Salzburga @ 1,55✅0:1
AKO KURS : 3,60 Tobet
STAWKA : 70zł ⛔
EW WYGRANA : 252zł


EDIT : Dodaje jeszcze jeden kupon. Poszukałem co nieco o FC Zurich i po słabym starcie do sezonu tj 2 porażki w 2 kolejkach sądze że wkońcu wygrają u siebie. A typ z Baseballa typowo nastawiony na przelamanie serii Phillies W10. ;)

Kupon #26

⚽FC Zurich - St.Gallen Typ : 1 @ 1,55✅1:0
:baseball:Philadelphia - Chicago Cubs typ : 2 @ 1,85✅5:10
AKO KURS : 2,87 Tobet
STAWKA : 50zł
EW WYGRANA : 143,50zł✅



EDIT: typy były bardzo ładne, potem zagralem po klęsce Wisełki dubelka Salzburg awans + Serbia i wyszło ładnie, więc dzień należy zapisac do udanych, popatrze jeszcze czy coś ciekawego z Brasileiro dzisiaj jest to może wpisze w temat jak cos znajde ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przekonałeś mnie analizą do Serbów, których zapożyczam. Nie byłbym jednak taki pewien co do grania na FC Zurich. St.Gallen jako beniaminek zaimponował mi organizacją gry obronnej na początku sezonu. Wygrana 2-0 z Basel czy 1-1 z Young Boys bo bardzo dobrej drugiej polowie w wykonaniu St.Gallen nie były dziełem przypadku. Zurich zaliczył falstart i choc niby teraz wygrac powinien, to nie zdziwi mnie ewentualny remis. Osobiscie zagralem under 2,5
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brasileiro
⚽Internacional Porto Alegre - FC Sao Paulo​
Inter po klęsce w derbach z Gremio. Warto dodac że były to derby 100letnie.
Tak więc blamaż należało by jak najszybciej zmazac a okazja ku temu jest doskonała. Mecz z Sao Paulo, które nie spisuje się najlepiej. Szczególnie Sampa zawodzi na wyjazdach. 0-2-4 i 1 strzelony gol w tylu meczach to maluuutko.
Jeżeli chodzi o składy to w bramce Sao Paulo widze dzisiaj media podają że ma stanac Bosco, którego szczerze powiem nie kojarze. Wszyscy w klubie zapewne czekają aż wróci Rogerio Ceni po kontuzji, ale jego zmiennik Denis nie wiem czemu nie wystąpi. Tak więc nie wiem czego sie spodziewac bo Bosco. Może miec cięzko z huraganowymi atakami gospodarzy u których wszyscy najlepsi są do dyspozycji Tite.
Gospodarze u siebie grają niemal jak z nut 4-1-0 co wobec miernej postawy Sampy może przyniesc efekt. Sklad mają optymalny. Forma mimo klęski przed tygodniem jednak mimo wszystko bardziej stabilna.
Oto jak sklady mają wygladac.
INTERNACIONAL : Lauro - Bolivar, Indio, Sorondo - Kleber, Sandro, Guinazu, Magrao, D&#39;Alessandro - Nilmar, Taison
SAO PAULO : Bosco - Renato Silva, Andre Dias, Miranda, Jean - Hernanes, Richarlyson, Marlos, Junior Cesar - Dagoberto, Washington

Flamengo i Baureri dwie bardzo overowe drużyny. Nie ma co tutaj pisac zbyt wiele ma byc over i już ...

Kupon #27
⚽Internacional - Sao Paulo Typ : 1 @ 1,75⛔2:2
⚽Flamengo- Baureri Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,50⛔1:1
AKO KURS : 2,63 Tobet
STAWKA : 45zł⛔
EW WYGRANA : 118,35zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Liga Europejska
Krótko i na temat spotkań na moim kuponie z Ligi Europejskiej. Grecy z Larisy już bez Macieja Żurawskiego, ale dalej mamy polskie akcenty w tym klubie. A to z powodu że klub zasilił mający bardzo dobrą renome w Greckiej Super League Arkadiusz Malarz. W 1 meczu Islandczycy wygrali 2:0 drugą z bramek strzelając w doliczonym czasie gry 90+3min. Grecy u siebie to zupełnie inne drużyny. Na wyjazdach za dużo nie ugrywają, ale u siebie na gorącym terenie są w stanie wygrywac mecze, a Reykjavik to wydaje się nie najlepsza drużynaW lidze co prawda wiceliderzy ale przepaśc do Hafnarfjordur w postaci 13pkt po 13 kolejkach! Dla mnie Grecy wygrają rewanż, ale nie wiem czy awansują dalej...

Belgowie 1 mecz przegrali 1:2. Zapewne zalezy im na wyeliminowaniu rywali z Białorusi o czym świadczy zryw w pierwszym meczu kiedy zorientowali się że przegrywaja 0-2 to walczyli do samego końca strzelając bramke w 90min za sprawą Miloš Marić. Ten gol może miec duże znaczenie w dwumeczu. U siebie Gent w poprzednim sezonie ligowym spisywał się dobrze. W lidze Białoruskiej trwa przerwa w rozgrywkach. Ostatnią kolejke rozegrano 10-12 lipca i Naftan pokonał u siebie 1:0 Dynamo Brześc. Siłą tego zespołu śmiem stwierdzic jest atut w postaci wlasnego obiektu. Zwycięstwo w 1 meczu nie było wcale przypadkowe. Na wyjazdach jednak o zupełnie inna drużyna. Nawet w swojej lidze mają problemy z wygraniem na obcym terenie a co dopiero w pucharach w Beneluksie ;)

No i co do meczu Tromso to 1 mecz 0:0. Oba zespoły typowo nastawione na &quot;undery&quot;. Podszedłem do tego meczu troche patrząc na staty, ale nie tak dawno identycznie przeanalizowany mecz Sheriff - Inter Turku dał efekt;)
Sami zobaczcie na staty:
Tromso u siebie 7 underów na 9 meczy
Dinamo Mińsk na wyj . 5 underów na 6 meczy.
Oczywiście to jest Liga Europejska a nie własne podwórko, ale styl gry zespołów zapewne się nie zmieni zanadto. Bialorusini przyjadą z nastawieniem aby liczyc na kontre i jak najdlużej murowac dostęp do bramki. O awansie w tym pojedynku byc może zadecyduje dogrywka.... Kto wie.

Kupon # 28

⚽Larisa - KR Reykjavík Typ : 1 @ 1,30⛔1:1
⚽AA Gent - Naftan Novopolotsk Typ : 1 @ 1,30✅1:0
⚽Tromsø - Dinamo Minsk Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,65⛔4:1
AKO KURS : 2,79 Tobet
STAWKA : 100zł ⛔
EW WYGRANA : 279zł


Jeszcze przeanalizuje mecze LŚ dzisiejsze i zaraz coś wrzuce ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Brazylia - Kuba​

Jezeli chodzi o dzisiejszy mecz CUBA vs BRAZIL to sam nie wiem co o nim myślec i u której ze stron szukac faworyta... Pamiętamy jak w latach poprzednich Brazylia zawalała 1 mecz by potem zdobywac złote medale. Teraz jednak to nie jest ta Brazylia. Wzsystko o składzie i zawodnikach zostało powiedziane już w tym temacie. Giba pod formą przez cały sezon w Iskrze Odincowo, w reprezentacji także nie najlepiej, Murilo początek LŚ fatalny. Jedynie Sergio w obronie walczy jak lew. Gdyby nie on to aż strach pomyślec co by się działo z Brazylią.
Jeżeli chodzi o zagrywke to u Kanarków mocno i skutecznie bije przede wszystkim Lucas i Murilo. Giba już nie wykonuje takiej zagrywki jak kiedys, częsciej zagrywa flotem lub posyła skrót. Bruno czasem mocno uderzy bo ma ku temu predyspozycje. Rodrigao flot który często sprawia problemy. Visotto celuje często do linii. Tak więc zostaje dwóch mocno bijących, a nieraz i nawet Lucas jak źle wejdzie w zagrywke uderza lekko.

Tak patrząc na wczorajsze staty z meczu Kuby to najlepiej dla Canarinhos będize serwowanie na Leona. Libero Gutierez świetnie sobie radził na przyjęciu z 61% skuteczności. Jeżeli natomiast chodzi o zagrywke u Kubańczyków to jest troche prawdy w tym co mowili wczoraj komentatorzy że owszem Leon ma piekielnie groźną zagrywke ale więcej pkt to on oddał rywalom po błedach co potwierdza wczorajszy mecz. 4 asy - 7błędow na 21 prób. Gra Kuby opiera się głownie na Leonie i Simonie. Mniej piłek odstaje Sanchez. Wczoraj jeszcze je kończył, ale dzsiaj może byc różnie. Dla mnie na ten mecz ciekawym rozwiązaniem jest szukanie rozwiązania w postaci overa.
1 mecz jak mówiłem często Brazil nie za bardzo wychodzi. Kuba jeśli zdobedzie w tym spotkaniu jakiś pkt to zapewni sobie awans dalej, a z Brazylią można powalczyc. Tymbardziej Kubańczycy majacy tak fantastyczne warunki. W dodatku kurs na takie rozstrzygnięcie bardzo zadowalający.Także granie z handi +2,5 seta na Kube wygląda smakowicie po kursie przystępnym bardzo do dubla.


VS

:siata:Rosja - USA

USA przed rokiem także zaczęło od porażki 0:3 z Serbami w Rio de Janeiro. Potem były męczarnie z Polakami, a koniec tej opowieści każdy doskonale zna... ;) W tym roku zaczęło się identycznie, tyle że drugi mecz to pojedynek z Rosjanami. O Rosji to ja już dużo napisalem w dziale Siatkówka. Powtarzając w skrócie brak u nich lidera. Męczą się grając w tym roku. Bagnoli nie pomaga zespołowi swoimi zmianami. Raz daje pograc Mikhaylowowi i gdy wydaje się że szanse wykorzystał od razu powraca Semen i zespól dalej gra dno. W Bułgarii dwukrotnie zagrał już Mikhaylow i efekt w postaci dwóch zwyciestw zostal osiągnięty. W tamtych spotkaniach pewniakami w skłądzie wydają się także Tietyukhin, Grankin, Verbow i Wolkov. Jednak Bagnoli nieraz już zaskakiwal więc nie zdziwie się jak wyjdzie inny skład z Poltavskyim...

Amerykanie wczoraj zagrali słabo. Clayton Stanley to podobny przypadek co Semen Poltavskyi. Jego zmiennik Evan Patak grał dobrze w meczach kiedy zastępowac go musiał. Amerykanie wczoraj dobrze grali i dużo głownie środkiem. Prym w tym wiódł David Lee. Dzisaij mozę dojsc do ciekawego pojedynku na siatce. Po jednek stronie wieże z Rosji a po drugiej techniczni Amerykanie. Rooney wczoraj ze skutezcnością ledwie 29% w ataku, skończył 5 na 17 piłek ! Wszystko trzeba poprawic w mig aby nawiązac walke ze Sborną, a w chwili obecnej stac na to Amerykanów z pewnością, bo jak pisałem Rosja jest bez gazu. W obronie Amerykanie są lepsi od Rosjan z pewnoscia, w pamieci mam mecz z przed roku z Brazylią w 1/2 LS kiedy wszystko podbijali fantastycznie.
Dla mnie ten mecz będzie niesamowicie wyrównany przecież po obu stronach świetni, ale obecnie bez wyborowej formy siatkarze. Jeżeli miałbym typowac zwycięzce to rzecz jasna stawiałbym na USA, ale niedźwiedź syberyjski z Rosji może w każdej chwili się obudzic, dlatego stawiam ze obejrzymy dzisiaj kawałek świetnego volleya. Dla mnie typ USA +1,5seta bo tak po cichu licze na Tie Break nawet ;)


Kupon #29


:siata:Kuba- Brazylia Typ : Powyżej 185,5pkt @ 2,10⛔177pkt
:siata:USA - Rosja typ : USA +1,5seta @ 1,65⛔0:3
AKO KURS : 3,47 Tobet
STAWKA : 70zł⛔
EW WYGRANA : 242,90zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Serbia - Rosja

Pojedynek o 1 miejsce w grupie. Oba zespoły mają już awans do półfinałów. Gra w tym pojedynku bedzie się zatem toczyc o to aby nie trafic od razu na Brazylie. Tak przynajmniej podejrzewam. Chociaż Rosjanom zapewne nie widzi się także granie z Kubą majac na uwadze ostatnie mecze tych zespołów. Serbowie jak i Rosjanie z kwitkiem odprawili ubiegłorocznych zwycięzców LŚ - Amerykanów, którzy w Belgradzie nie ugrali nawet seta. Porównując gre na poszczególnych pozycjach wygląda to następująco. Rozgrywający to bez wątpienia zdecdyowanie lepszy po stronie Plavi. N.Grbic przerasta o głowe umiejętnościami Grankina, któremu w dalszym ciągu zdarzają się niedokładne piłki. Doświadczenie Nikoli jest bezcenne. Pozycja atakującego to Ivan Milijkovic, kontra no właśnie chyba Bagnoli wkońcu zmądrzał i zauważył to co my widzowie że Semen Poltavskyi jest bez formy i wpuszcza w bój Maxima Mikhaylowa, który już 3 mecz z rzędu rozegrał wczoraj w pierwszej szóstce licząc dwa wyjazdy do Bułagrii. Tutaj także widze zdecydowaną przewage Serba nad nawet dwoma Rosjaninami chociaż gdy grać będzie Mikhaylov to różnica będzie mniejsza.
Idąc dalej mamy pzryjmujących. Bojan Janic i Milos Nikic u gospodarzy kontra Yura Berezhko i Sergey Tetyukhin. Tutaj malutki plusik bym może dał po stronie Rosjan a to ze względu na doświadczenie Tietyukhina i jego ostatnie występy, które sa dobre. Berezhko jak dobrze wejdzie w mecz to wtedy gra dobrze, ale u niego to ciężko wyczuc jak będzie. Janic zupełnie gra inaczej niż w PLUS Lidze. Jest zdecydowanie lepszy, Milos Nikic to także duża siła w ataku. Ogólnie dwaj młodzi przyjmujący Serbów nie ustępują Rosjanom ale bardzo wyrownany w tym elemencie jest pojedynek.
Pozycja środkowych : Marko Podrascanin, Dragan Stankovic kontra Aleksandr Volkov i Aleksiej Kazakow. Wzrostem napewno wygrywają Rosjanie, ale umiejętności większe i technika po stronie Serbów. Plus dla Serbow.
No i najbardziej niewdzięczna pozycja czyli libero. Verbow kontra Samardzic. Mimo wszystko jednak Verbow chociaz w tym sezonie miał słabsze momenty, bo słabo grala cała drużyna. Zdarzało się ze Bagnoli w trakcie meczu sadzał go na ławie a wpuszczał Yanutowa. Co by nie mówic to to jest dalej wielka klasa. Ale Samardzic także wysoki poziom.

Przed rokiem oba zespoły spotkały się w grze o finał. Wtedy Rosjanie także byli rozbici na turnieju w Rio De Janeiro. Zgodnie z oczekiwaniami &quot;fachowców&quot; polegli z Serbami 0:3. czy dzisiaj będize podobnie ? Moim zdaniem Serbowie ten pojedynek zakończą jako zwycięzcy, a wobec rozstrzygnięc w drugim meczu dzisiejszym przy wygranej Brazylijczyków zmierza się w pólfinale z Kubą co jest dla nich lepszym rozwiązaniem, ale śmiem stwierdzic że oba zespoły są w zasięgu Serbów którzy naprawde są w dobrej dyspozycji i grają co ważne równo, a nie falami jak Rosjanie.


VS

⚽FK Teplice – Sparta Praga​

Inauguracja sezonu za naszą południową granicą. Ostatnie dwa sezony należały do Slavii Praga, która dwurotnie zdobywała mistrzostwo. Przed rokiem na mecie Sparta straciła 6pkt do mistrza. Nowy sezon ma być dla nich zdecydowanie lepszy i zamierzają powrócic na tron. Jeżeli chodzi o letnie zakupy to w barwach Sparty w najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyc : Alexandra Prudnikowa ze Spartaka Moskwa. Ma on 19 lat i ostatnio był wypożyczony do Tereka Grozny. Z innego moskiewskiego klubu, a konkretnie CSKA na Letną przywędrował Lubosz Kalouda. Z rodzimej ligi natomiast dołączyli obrońca Martin Kuncl i pomocnik Marek Strzesztik z Brna. To wszystko zakupy. Wzmocnienia wydają się dobre. Jednak nie obyło się również bez strat. Odszedł Miroslav Matuszowic który nie sprawdził się w Sparcie i powędrowal na Cypr do Apollonu Limassol. A do Mlady Boleslav odszedł Marek Kulicz. Sparta jeszcze walczy wciąż o pozyskanie króla strzelców drugiej ligi z poprzedniego sezonu Martina Jirousza.
W dzisiejszym meczu ze strony Sparty nie zobaczymy napewno Patrika Bergera, który doznał kontuzji i ekipa Jozefa Chovanca będzie musiała sobie poradzic bez kapitana przez kilka najbliższych meczów.

Zespół z Teplic będzie grac nie długo w eliminacjach Ligi Europejskiej. Kadra w porównaniu z poprzednim sezonem niewiele się zmieniła. Najwazniejsze postaci z tamtego zespołu pozostały, a zaszły tylko kosmetyczne zmiany. Oba zespoły sa na początku sezonu dopiero. Przeciez dzisiaj 1 kolejka dopiero. Teplice w poprzednim sezonie imponowało organizacją gry w obronie. Sparta miała problemy ze strzelaniem zbyt wielu bramek na wyjazdach. Teplice to ogólnie cięzki teren dla ligowców w Gambrinus Lidze. W przededniu w el Champions League z Panathinaikosem SParta może się lekko oszczędzac. Ja tutaj widze wzajemne badanie sił w pierwszym meczu otwierającym sezon. Bezpośrednie starcia to tylko potwierdzają, że mecze sa bardzo wyrównane i często jeden gol decyduje o triumfie któregoś z zespołów.

Kupon #30

:siata:Serbia - Rosja Typ : 1 @ 1,72✅3:1
AKO KURS : 1,72 Tobet
STAWKA : 150zł
EW WYGRANA : 258zł✅


Kupon #31

⚽FK Teplice- Sparta Praga Typ : poniżej 2,5 gola @ 1,60✅0:0
????Davydenko - Hanescu Typ : 1 @ 1,27 (by Prasa)✅63 46 63
AKO KURS : 2,03 Tobet
STAWKA : 60zł
EW WYGRANA : 121,92zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co do Serbów to moje zdanie jest znane ;) Reszty nie opisuje dzsiaij.

Kupon #32

:siata:Serbia - Kuba Typ : 1 @ 1,42✅3;1
⚽Odense - Sonderyjsk Typ : 1 @ 1,27✅3:1
AKO KURS : 1,80 Tobet
STAWKA : 200zł
EW WYGRANA : 360zł✅


Kupon #33

⚽Wisla Kraków - Lech Poznań Typ : 2 @ 2,25⛔1:1
⚽FK Rostów - Tom Tomsk Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,65✅0:0
⚽Zenit St Petersburg- Rubin Kazań Typ : Powyżej 1,5 gola @ 1,32⛔0:0
AKO KURS : 4,90 Tobet
STAWKA : 30zl⛔
EW WYGRANA : 147zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sebastian Vettel - Lewis Hamilton Typ : 1 @ 1,50 Tobet

Niemiec wyrusza z pierwszej linii i dysponuje bardziej &quot;przewidywalnym&quot; bolidem niż Hamilton. Porównujac także umiejętności i styl jazdy przewage widze po stronie Vettela. Brytyjczyk nieraz udowadniał że jeździ chaotycznie, przypominając sobie zeszłoroczne GP Węgier to Lewis Hamilton nie dojechał do mety, ale wtedy wyścig byl bardzo ciekawy. Na dzień dzisiejszy w F1 rządzą Brawn GP i Red Bull. McLaren powolutku powraca do dobrej dyspozycji ale to jescze nie jest raczej to. W ostatnim GP Hamilton także startował z bodajże wysokiego miejsca a przez jakis bład spadl na koniec stawki i tak już jechał do końca wyściugu. Jestem zwolennikiem talentu Vettela i jego umeijętności które w porównaniu z Hamiltonem są wyższe moim zdaniem. Dla mnie bardzo dobry typ na dzsiaij. Obaj sa podobnie zatankowani a wsyzstko rozegra się na torze

Jaime Alguersuari sklasyfikowany ? Typ : NIE @ 2,20 Tobet

Debiutant w kwalifikacjach nie powalił na kolana. Do Roberta który zajął 19 miejsce stracil aż blisko 0,400sek co jest dużą stratą. Jego debiut na takim technicznym torze jak Hungaroring może okazac się niewypałem. Dodając do tego bolid Toro Roso, który dosc często ma problemy i się psuje to sądze że to ciekawe rozwiązanie po zaskakująco dobrym kursie.


VS

:siata:Serbia - Brazylia

Wielki finał, o którym zapewne każdy gospodarzy marzy tzn aby zespół organiuzjący wielką impreze jaką bez wątpienia jest LŚ zmierzył się z Brazylią w finale. Tak właśnie się stanie w Belgradzie. Brazylia droge do tego finału miała dosc prostą. W grupie z Polakami jedynie FInowie sprawili im troche problemów. Potem w Belgradzie z Argentyna i Kubą bez problemów. Rosjanie zostali wrecz zdeklasowani w półfinale.
Serbowie jako gospodarz mieli awans na Final Six zapewniony ale to nie przeszkodziło im grac bdb.
Oglądając wczorajsze mecze pólfinałowe tak myślalem jakie kursy buki wystawią na ten mecz. Dzisiaj z rana byłem zaskoczony, ale pozytywnie bo powyżej 2 można brac i się tylko cieszyc. Jednak w grze Serbow należy zmienic sposób rozegrania. Tzn nie chodzi mi o dokładnośc piłek wystawianych przez Grbica bo te sa z minimetrową dokładnością lecz o to jak rozdziela piłki. Wczoraj zamęczony został Ivan Milijkovic, który non stop punktował. Oby to tylko nie zemściło się dzisaij i okaże się raptem że ma mało sił... Jednak jest to na tyle doświadczony gracz że da sobie rade. Porównując poszczególne pozycje, to rozgrywający plus dla Grbica, ktory z Bruno wygrywa zdecydowanie bo mimo iz Brazylijczyk gra kombinacyjnie to zdarzają mu się proste błędy jak wczoraj nie mógł dokladnej piłki wystawic niemal przez całe spotkanie na środek do Lucasa. Atakujący to będzie wyrównana walka, ciężko wskazac lepszego, ale większy udział w grze ma jednak Ivan i to od niego więcej zależec bedzie. Srodek , byc może znowu zabraknie Rodrigao, wczoraj bylo widac że ma coś z barkiem i jakis stabilizator założony, wiec jego występ stoi pod znakiem zapytania. Sidao i Lucas to i tak świetna para, po przeciwnej stronie nie mniej utalentowani siatkarze Podrascanin i Stankovic, a w zanadrzu przeciez jeszcze Geric czy Bjelica. Ogólem to całe zespoły są wyrównane i takiego finału oczekuje że będzie bardzo wyrównany. W takim meczu jak dzsiaij to tylko oczekiwac na tie break i dużo ciekawych akcji z obu stron. Taki scenariusz jest możliwy. Brazylia ma coś do udowodnienia za poprzedni rok, a Serbia chce przerwac hegemonie i niemoc gospodarzy LŚ, którzy nei wygrali tych rozgrywek od 12 lat. W tej chwili Serbowie mają predyspozycje i umiejętności aby ograc Brazylie. Bez wątpienia taki koniec wymarzył sobie Nikola Grbic, dla którego jest to jeden z ostatnich meczów w kadrze, w dodatku przed własną publicznością w Belgradzie. Licze że ten wielki gracz na zakończenie zdobędzie złoty medal.


VS

:siata:Kuba- Rosja

Rosjanie kompletnie rozbici we wczorajszym meczu. Dzisiaj mecz pocieszenia, kórego nikt nie lubi najzwyczajniej grac. Rosja powtarzam to już do znudzenia nie ma lidera w swoim zespole. Bagnoli jest zakręcony kolokwialnie mówiąc. Sborna nie gra nic co wskazywało by na osiągnięcie przez nich jakiegos małego nawet sukcesiku a takim byłby brąz LŚ. Kuba za to jeżeli w głowie poukłada sobie ze ten mały finał jest dla nich duzą szansą i nagrodą za dobrą gre to jest w stanie szybko odprawic rywali do domu. We wczorajszym meczu z Serbami pokazali jednak że potrafią zagrac z zębem. Mocny serwis przede wzsytkim Leona i Simona, świetna gra w ataku tych dwóch wczesniej wymienionych grczy daje powody dla których warto stawiac na Kubańczyków. Nie tak dawno te ekipy meirzyły swoje siły w bezpośrednim starciu w Khabarowsku, tam w pierwszym meczu przez decyzje sędziowskie wygrała Rosja 3:2, dzień poźniej jednak zostali Rosjanie rozbici 0:3. Oby tylko chłopakom z Ameryki Środkowej &quot;chcialo&quot; się grac! Dla mnie kurs jest zawyżony jak na taki mecz i warto z niego korzystac.

Kupon #34

▶Vettel- Hamilton (h2h) Typ : 1 @1,50⛔
▶Alguersuari sklasyfikowany ? Typ : NIE @ 2,20⛔
AKO KURS : 3,30 Tobet
STAWKA : 20zł ⛔
EW WYGRANA : 66zł


Kupon #35

:siata:Serbia - Brazylia Typ : Serbia +1,5 seta @ 1,85✅2:3
⚽Elfsborg - Djurgardens Typ : 1 @ 1,40✅3:1
AKO KURS : 2,59 Tobet
STAWKA : 70zł
EW WYGRANA : 181,30zł✅


Kupon #36

:siata:Kuba - Rosja Typ : 1 @ 1,95⛔0:3
AKO KURS : 1,95 Tobet
STAWKA : 90zł⛔
EW WYGRANA : 175,50zł


Kupon #37

⚽Rosengborg- Lillestroem typ : 1 @ 1,40 ✅2:1
⚽Spartak Nalczyk - FK Moskwa Typ : poniżej 2,5 gola @ 1,60✅0:0
⚽Mattersburg- Rapid Wiedeń typ : 2 @ 1,53 ⛔2:1
AKO KURS : 3,43 Tobet
STAWKA : 40zł
EW WYGRANA : 137,20z
ł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Miałem nie grac, ale ostatecznie znalazły się dwa fajne underki.

Kupon #38

⚽Halmstads BK - Malmö FF Typ : Poniżej 2,5 gola @1,60⛔0:3
⚽ BK Häcken - Örebro SK Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,70⛔2:2
AKO KURS : 2,72 Tobet
STAWKA : 50,82zł⛔
EW WYGRANA : 138,23zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Sparta Praga - Panathinaikos Ateny​

Na przestrzeni dwóch lat to będzie drugie pucharowe starcie tych dwóch ekip. Przed rokiem także los ich zetknął w III rundzie eliminacji do fazy grupowej Champions League. Wtedy górą był Panathinaikos wygrywając na Letnej 2:1 by potem w rewanżu u siebie dobic rywali wygyrwając 1:0. Wcześniej także krzyżowali ze sobą rękawice i w sezonie 2001/02 także rywalizowali w Champions League, wtedy również to Koniczynki dwukrotnie cieszyły się ze zwycięstw 2:0 na Letnej w Pradze i 2:1 u siebie w Atenach.
Czesi sezon rozpoczeli w miniony piątek remisując 0:0 w Teplicach. W tamtym spotkaniu Spartanie mieli przewage jednak czarna passa czyt niemoc wygrania na stadionie Teplic trwa już od 2001r i trwac będzie rok dłużej. Grecy do startu ligi mają jeszcze troche czasu więc szlifują forme w sparingach. Sparta przed sezonem dokonała kilku ciekawych ruchów transferowych. Wspominałem o tym TUTAJ tak więc nie będe się powtarzał. W zespole Sparty dalej grac nie może Patrik Berger z powodu kontuzji. Na jego miejsce w składzie wskoczy młody Kamil Vacek. Ponadto kontuzjowany jest Klaudrubsky.
Panathinaikos przede wszystkim pozyskał Djibrilla Cisse. Jednak cekaw jestem w jakiej dyspozycji jest obecnie Francuski atakujący. Wrażenie z pewnością robi druga linia Koniczynek. Taka swego rodzaju mieszanka wybuchowa, Grecy z Latynosami. Wszyscy znani wielu kibicom także w Polsce. Leto przeciez miał epizod w FC Liverpool, Gilberto SIlva najlepsze lata spędził w Arsenalu Londyn, a Karagounis to gwiazda Greckiego futbolu ostatnich lat.

Kursy są bardzo kuszące na Greków. Widac że mają patent na Sparte. W tym sezonie ich sklad wygląda naprawde bardzo ciekawie. Wzmocnienia dokonane z głową i z myśla o zdetronizowaniu w lidze Olympiakosu, ale takze chęc wywalczenia czegoś w Europie jest ogromna. W poprzednim sezonie udanie walczyli w LM, gdzie udalo im się awansowac do 1/8 finału wychodząc z grupy z Interem Mediolan, Anorthosis Famagusta i Werderem Brema. Doświadzcenie zdobyte przed rokiem i dobre ruchy transferowe moga sprawic że Koniczynki na Letnej będą się czuc swobodniej.
W ankiecie zamieszczonej na stronie Sparty Praga kibice także zbyt mocno w swój klub nie wierzą. Szanse oceniają 50-50. Ja więcej szans daje jednak Panathinaikosowi i typuje że w pierwszym meczu nie przegrają oni.
Ponadto chciałem się skuspic na granie under 2,5 jednak wybrałem opcje x2 po kursie idealnym na dokladke do dubla. Można się również pokusic o stawianie czystej dwójki bo szanse na takie rozwiązanie są także, a kurs wtedy mam bardzo piękny bo aż 2,40. Na under 2,5 buki płacą w graniach 1,57 ..

Przewidywane składy na mecz :

SPARTA : Blazek- Kusnir, Hubnik, Repka, Pamic -Zofcak, Vacek, Husek, Zeman- Holenda, Wilfried

PANATHINAIKOS : Galinovic- Spyropulos, Bjarsmyr, Sarriegi, Vyntra- Gilberto Silva, Katsouranis, Leto, Karagounis, Gabriel - Djibrill Cisse.


VS

⚽Anderlecht Bruksela - Sivasspor​

Anderlecht rozgrywki ligowe wznawia 1 sierpnia, ale ważniejszy mecz czeka ich w dniu dzisiejszym. Fiołki na rynku transferowym są mało aktywne. Z jednek strony to i dobrze. Nikt bardzo znaczacy nie opuścił zespołu nie licząc Czecha Vlcek, który wrócił do Praskiej Slavii. W jego miejsce zainwestowano w jego rodaka Ondreja Mazucha, 20 latka z Fiorentiny jednak jak się mówi jest on narazie melodią przyszłości. W poprzednim sezonie siłą Anderlechtu był własny obiekt na którym w lidze mogli pochwalic się bilansem 14-1-2 w bramkach 48-15. Na stadionie Constanta Vanden Stocka zawsze panuje specyficzna atmosfera, która niesie do lepszej gry zespół Anderlechtu.
W ostatnim ze sprawdzianów przed meczem el. Champions League Anderlecht mierzył swoje siły z włoską Genoą. W meczu padl remis 1:1. Bramke dla Fiołków zdobył Roland Juhasz w 12. minucie spotkania. W tym meczu Anderlecht mimo remisu pokazał się z dobrej strony. Stworzył sobie dużo okazji do kolejnych bramek i nadzieje kibiców są bardzo spore że uda się pokonac Turków w III rundzie el LM. W klubie zostały największe gwiazdy : Frutos, Zitka, Boussufa czy Marcin Wasilewski ;) Oto jak prawdopodobnie będzie dzisiaj wyglądał skład Anderlechtu :

Proto
Wasyl - Juhasz - Deschacht - Van Damme
Chatelle - Biglia - Polak - Boussoufa
De Sutter - Suarez

Jezeli chodzi o rywala ANderlechtu to poprzedni sezon zakońćzyli na wysokim 2miejsc do samego końca walcząc o tytuł mistrzowski z Besiktasem i Trabzonsporem. Okazali się odkryciem calego sezonu. Ich atutem podobnie jak w przypadku Belgów był własny stadion. Bilans 13-3-1 mówi sam za siebie. O zespole tureckim ciężko znalesc cokolwiek w sieci, ale nie sądze aby wzmocnili skład jakoś poważnie. To co znalazłem to klub opuścili Sylla, Bilica, Balili i Tum a to bardzo ważni gracze w poprzednim sezonie. Ponadto Mehmet Yıldız i Sezer Badur są kontuzjowani. Podobno ten pierwszy to najlepszy strzelec zespołu. Ostatni sezon to był swego rodzaju wyskok w ich wykonaniu. Dzisiaj będzie im bez wątpienia cieżko ugrac coś na stadionie Constant Vanden Stocka.
Sparingi przed tym meczem także nie napawają optymizmem. Porażki 0:3 z PSV, 0:5 z Heerenveen, 1:3 z Olympiakosem i remis 2:2 z Guadalajara Chivas.
Belgowie zdają sobie sprawe że ciężko będzie na gorącym ternie w Turcji zatem braki kadrowe u gości i słabe mecze sparingowe, dosłownie wszystko wskazuje na wygraną Anderlechtu ;)


Kupon #39


⚽Anderlecht -Sivasspor Typ : 1 @ 1,60✅5:0
⚽Sparta Praga- Panathinaikos Typ : X2 @ 1,37⛔3:eek:ne:cry:
AKO KURS : 2,19 Tobet
STAWKA : 150zł⛔
EW WYGRANA : 328,50zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #40

⚽FC Kopenhaga - Stabaek Typ : 1 @ 1,50✅3:1
⚽Celtic Glasgow - Dynamo Moskwa Typ : 1 @ 1,75⛔0:1
AKO KURS : 2,63 Tobet
STAWKA : 100zł⛔
EW WYGRANA : 262,50zł


Kupon # 41

⚽Szachtar Donieck - FC Timiszoara Typ : Szachtar -1 @ 1,75⛔2:2
⚽Sporting Lizbona - Twente Enschede Typ : 1 @ 1,65⛔0:0
⚽Mazur Karczew - ŁKS Łomża Typ : 1 @ 1,45 (Info by akselek)✅3:0
AKO KURS : 4,19 Tobet
STAWKA : 50zł⛔
EW WYGRANA : 209,50 zł


EDIT : Analiz nie będize jest za to jeszcze jeden kupon ...

Kupon #42

⚽FC Sheriff - SK Slavia Praha Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,62✅0:0
⚽FC Levadia Tallinn - Debreceni VSC Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,60✅1:0
AKO KURS : 2,59 Tobet
STAWKA : 60zł
EW WYGRANA : 155,52zł✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #43

⚽Sporting Braga - Elfsborg Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,75⛔1:2
⚽Steaua Bukareszt - Motherwell Typ : 1 @ 1,35✅3:0
AKO KURS : 2,36 Tobet
STAWKA : 100zł⛔
EW WYGRANA : 236zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #44

:siata:Japonia - Holandia typ : 2 @ 1,45✅0:3
:siata:Brazylia - Portoryko Typ : Brazylia -2,5seta @ 1,40✅3:0
AKO KURS : 2,03 Tobet
STAWKA : 50zł
EW WYGRANA : 101,50zł✅


Kupon #45

⚽Lechia Gdańsk - Arka Gdynia Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,55⛔2:1
⚽Sparta Prague - Bohemians 1905 Typ : 1 @ 1,35⛔0:0
????Nicolas Kiefer - Thomaz Bellucci Typ : 1 @ 1,65▶
AKO KURS : 3,45 Tobet
STAWKA :30zł⛔
EW WYGRANA : 103,50zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Brazylia - Niemcy
Niemki wczoraj bardzo pewnie i na luzie wygrały swój meczł. Amerykanki nie mialy nic do powiedzenia. Popelniały proste błędy, atak w antenki, outy czy poprostu niedokładne przyjęcie i potem brak mocnego ataku. Niemki ten mecz zagrały po profesorsku. Podobac się mogła Kozuch ( chodzi o dobrą gre jak i urode zawodniczki, która wkońcu pochodzi z Polski;)). Zdobywała punkty po mocnych atakach jak i bardzo mąrych plasach w wolne strefy gdzie Amerykanki nei nadążały. Do tego jak wspomnialem USA nie istniało w ataku 25-43 tym elementem wygraly Niemki. To był siatkarski nokaut. Dzisiaj czeka ich pojedynek z Brazylijkami czyli gospodyniami turnieju w Rio de Janeiro. Wczoraj Brazil 3-0 z Portoryko. Sądze że Niemki stac na urwanie chociazby seta Canarinhos, jeżeli by zagrały tak jak wczoraj to są w stanie tego dokonac. Oczywiście rywalki prezentują inny poziom niż USA w tym momencie. Mecz moim zdaniem będzie wyrównany a jeden set dla Niemek to raczej minimum co są w stanie ugrac. Kurs na takie rozwiązanie mamy śmiem stwierdzic rewelacyjny.
Typ : Niemki +2,5 seta @ 2,10 Tobet
VS

:siata:pOLKSA - Holandia
Holenderki górowaly siłą nad Japonkami co przewidywalismy przed meczem. Mocny atak, którry zdominowal Azjatki a brakowało go Naszym w starciu z Tajkami. Nasze panie grają za bardzo przestojami i ciężko jest znalesc mocniejszy punkt w porównaniu z Oranje. Kim Staelens ma dużo więcej możliwości do rozegrania piłek, bowiem jej koleżanki kończą z impetem ataki. U nas Sadurek owszem rozgrywa dosc dobrze, ale niektóre zawodniczki zbyt często wstrzymują ręke. Wczoraj brakowało dobrze dysponowanej Anny Barańskiej. Widac to było, moim zdaniem ta zawodniczka musi grac od początku bo jako jedna z niewielu prezentuje wysoki poziom w ataku obok Kaczor. Agnieszka Bednarek ponownie wczoraj dobrze w bloku i ataku.
Co tu porównywac więcej, Pomarańczowe sa niestety lepsze w obecnej chwili, ale trzeba miec nadzieje że na ME to lepsze będą Polki ;)
Typ : Holandia win @ 1,50 Tobet

Kupon #46
:siata:POLSKA - Holandia Typ : 2 @ 1,50✅0:3
:siata:Brazylia - Niemcy Typ : Niemki +2,5 seta @ 2,10⛔3:0
AKO KURS : 3,15 Tobet
STAWKA : 50zł⛔
EW WYGRANA : 157,50zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
DŁUGOTERMINÓWKA - sezon 2009/2010 ????
Otwarcie sezonu w najlepszych ligach zbliża się wielkimi krokami zatem przed rozgrywkami postawie sobie i kupon długoterminowy. Stawka nie jest zbyt wysoka, bo nie ma sensu moim zdaniem zamrażac kasy na tak dlugi okres. Ale dla sprawdzenia swoich umiejętności można i coś spróbowac przewidzieć. Wcześniej jakoś nie miałem okazji puszczac takich zdarzeń, na które trzeba czekac blisko rok, ale co szkodzi spróbowac. Swoje przemyślenia dlaczego tak a nie inaczej postaram się uzasadnic.

VS

Juventus Turyn – AC Milan (h2h) Typ : Juventus @ 1,53 bet365​

Stara Dama przed Rossoneri to wydaje się byc bardzo dobry typ długoterminowy z Serie A. Jeżeli chodzi o Juve to bardzo dobre transfery, przyjście Diego, który swoją kreatywnością może zastąpic samego Nedveda. Brazylijczyk gra zupełnie inaczej niż Czech, ale to nie znaczy że jest słabszy bo z pewnością kreatywnośc i wizja gry ofensywnej to wielki plus tego gracza. Do zespołu dołączyli także Felipe Melo czy Cannavaro. Obaj mają zabezpieczac tyły. Kadra jaką dysponuje Ciro Ferrara jest w zasadzie kompletna. Gdyby nawet miał odejść Trezeguet o czym się mówi od dawna to ja nie widze powodów by rozpaczac, bo akurat linia ataku wygląda bardzo silnie. Amauri, Del Piero, Iaquinta, Giovinco i ofensywnie usposobiony Diego, jest w kim wybierac przed każdym spotkaniem.
Milan stracił przed sezonem Kake co oznacza wielką strate! Odszedł także Maldini, wielki piłkarz który swoją obecnością nawet powodował że jego koledzy z boiska poczynali sobie lepiej. No i po trzecie bez Carlo Ancelottiego na ławce, a to z nim Milan w ostatnich latach grał dobrze. Bez transferów w klubie będzie cieżko o dobrą pozycje. Ronaldinho to już nie ten sam gracz co za czasów Barcelony. W ataku wydaje się że jest tylko Alexandre Pato, Pippo ma już sporo wiosen na karku, linia pomocy także mało imponująca. Ogólnie Milan się sypie i mało symptomów aby grali zdecydowanie lepiej. Widziałem ich mecze na Audi Cup to doszedłem do wniosku że będą w tym roku walczyc co najwyżej o 3msc, ale i o to mogą być problemy. Gra się nie kleiła nic a nic. Wiele chaosu i mało zapędów pod bramke rywali. Niby do rozpoczęcia sezonu jeszcze troche czasu, ale bez wzmocnień nie będzie łatwo, a na takie póki co się nie zanosi.
Zagadką będą osoby trenerów w tych zespołach. Ferrara niby ma już debiut za sobą w poprzednim sezonie, a Leonardo jest w przenośni zielony jeżeli chodzi o taką posade.
Jednak Juve z taką paką przed Milanem to bardzo dobry typ na nadchodzący sezon.

VS

FC Genoa – Sampdoria Genua (h2h) Typ : Genoa @ 1,72 bet365​

Derbowe starcie dlugoterminowe, jednak wobec takiego kursu obojętnie nie mogłem przejśc. Genoa niby strtaciła Diego Milito i Thiago Motte, ale warto zobaczyc kogo pozyskala w ich miejsce. Nie są to gracze wcale slabsi. Rodrigo Palacio to bardzo dobry gracz, do tego siłą ofensywną wzmocnił wyjadacz boisk Calcio Hernan Crespo. W Angielskiej Premiership się nie sprawdził, ale przeciez w Serie A wyrastał na gwiazde grając w Parmie i Lazio. W Interze sobie nie poradził bo wielką miał konkurencje. Siłą zespołu w poprzednim sezonie był własny stadion. Sądze że Genoa ma możliwości na bycie wysoko jak przed rokiem. Wtedy nie udalo się wywalczyc eliminacji Champions League, jednak może w tym się uda ? Kto wie.
Sampdoria poprzedni sezon na wielki minus. Na obecną chwile został Cassano, ale to jeszcze nie powiedziane że nie odejdzie... Odszedł trener Mazzari. Ogólnie nie ma się co tutaj rozpisywac uważam że potencjał Genoy jest o wiele większy nić ich rywala zza miedzy Sampdorii.

VS

Bayer Levekusen - Hoffenheim (h2h) Typ : Leverkusen @ 1,66 bet365​

Aptekarze poprzedni sezon nie zaliczą do udanych. Ambicja mają spore. W rundzie wiosennej swoje mecze musieli rozgrywac na stadionie w Dusseldorfie, bo BayArena byla w przebudowie. Teraz o ile dobrze jestem poinformowany to wracają na swój obiekt, ktory został powiększony i więcej kibiców może przybyc na mecze. Kadra w zasadzie pozostała bez zmian, a dolączyli do niej Eren Derdiyok, bardzo utalentowany gracz Szwajcarski. W każdym bądź razie dalej są Kiessling, Renato Augusto, Barnetta czy Helmes. Tak więc kluczowi piłkarze pozostali w klubie. W bramce bardzo dobrze grający Rene Adler. Ogólnie kadra Aptekarzy pozwala miec nadzieje że powalczą nawet o podium jednak stawka będzie bardzo wyrównana.
Beniaminek z Hoffenheim był rewelacją poprzednich rozgrywek, po rundzie jesiennej był liderem jednak potem kontuzja Ibisevica i inne zbiegi okoliczności sprawiły że skończyli sezon poza pucharami. Poprzedni sezon a w zasadzien jesień grali na wielkim luzie i wygrywali mecz za meczem, jednak gdy rywale ich rozpracowali to na wiosne nic wielkiego nie zwojowali. Mówi się że drugi sezon dla beniaminka to wielkie wyzwanie i takie niewątpliwie czeka &quot;Wieśniaków&quot; w sezonie 2009/10. Transferów wielkich nie widac. Odszedł Sanogo z powrotem do Werderu. Jakoś nie widze dobrego sezonie dla Hoffenheim. Aptekarze powinni zagrac zdecydowanie lepiej niż przed rokiem i wyprzedzic w końcowej tabeli.



Mistrz Hiszpanii ? Typ : FC Barcelona @ 1,90 bet365​

W Primera Division o mistrza powinny rywalizowac tylko dwa zespoły. Chodzi oczywiście o Fc Barcelone i Real Madryt. Na Santiago Bernabeu mercato w pełni. Ponad 200mln na transfery w dodatku nowy trener. Od poczatku nie powinno to wszystko dzialac najlepiej. Wkomponowac do składu tyle gwiazd, a w zasadzie zbudowac skład od poczatku bo ostatnie lata to same niepowodzenia będzie trudno. Barca zaczyna sezon z kosmetycznnym zmianami. Za Eto&#39;o przyszedł Ibra. Odszedł także Hleb, ale on w zespole pełnił drugoplanowa role. Jezeli Pep Guardiola będize prowadził zespół jak w poprzednim sezonie to moga oni znowu zdobyc tytuł co wcale mnie nie zdziwi wobec chimerycznych Królewskich. Na innych typu Sevilla, Valencia czy Atletico Madryt w walce o majstra nie widze, owszem to groźne ekipy, ale nie na mistrza w mojej ocenie. Zatem wierze w Katalończyków i ich piękną gre jak przed rokiem, a nie w magie kasy Pereza !



Najlepszy strzelec w zespole Manchester United ? Typ : Wayne Rooney @ 2,62 Bet365​

Z Old Trafford odeszli Tevez i Ronaldo. Role egzekutora powinien przejąc Rooney, Owen raczej będzie jokerem w talii Fergiego i wchodził będize na końcówki by jak niegdyś Solskjaer przechylac szale na korzysc MU. Berba to taki sęp pola karnego, typowy egzekutor. Rooney walczy strzela z dystansu i podaje. Jedynym zagrożeniem może byc jakiś uraz lub błysk, któregoś z partnerów, ale przy takim kursie jaki wystawiły nam buki warto próbowac zagrac ten typ.


Mistrz Francji ? Typ : Olympique Lyon @ 2,10 Bet365​

W poprzednim sezonie dominacja Lyonu została powstrzymana. Zapewne wzmocnienia jakie dkonuje się na Stade Gerland mają pomóc w powrocie na szczyt Ligue1. Co prawda odeszli także Benzema i Juninho, ale zastępcy także są &quot;wielcy&quot;/ Głownie chodzi o Lisandro Lopeza, Gomisa i Bastosa. Te trio powinno wnieśc dużo jakości do zespolu. Ponadto w kadrze są dobrzy gracze. Bordeaux raczej nie sądze by powtórzył sukces z przed roku. Głownym rywalem będzie Marsylia i kto wie czy czasem nie zdobędzie tytułu bo transfery także dokonuje ciekawe, ale zawsze im czegoś brakowało, w poprzednim sezonie mieli wielką szanse na mistrza i zaprzepaścili ją w ostatnich kolejjkach. Teraz Lyon wie o co gra i sądze że to jednak oni zasiądą na tronie.


Mistrz Portugalii ? Typ : FC Porto @ 1,57​

Długo się zastanawiałem nad tym typem, ale ostatecznie postanowiłem go zagrac. Od paru lat w Portugalskiej Lidze rządzą Smoki z Porto, ich najgroźniejszymi rywalami są Benfica i Sporting. Jednak największą kase na transferach robi Porto. Ostatnio nawet czytałem taki tekst i wyszło że na samych transferach klub potrafi zarobic blisko 100mln euro, co jak na mniej medialną lige jest wielkim osiągnięciem, a warto dodac że nie cierpią na tym wcale wyniki sportowe. Przed tym sezonem odeszli Lucho Gonzalez i Lisandro Lopez, ale w ich miejsce przyszły kolejne talenty do oszlifowania, które znowu zapewne zostaną sprzedane za wielką kase i tak interes się kręci. Zostali także Bruno Alves i Hulk a więc dwa bardzo ważne ogniwa.To ci gracze wsparci nabytakami jak Falcao są w stanie ponownie byc najlepszym. Najgroźniejszym rywalem uważam że będzie Benfica w tym roku. Walka może się toczyc bardzo zażarta. Sporting raczej nie wygląda zbyt mocno przynajmniej w mojej ocenie. Benfica natomiast ma szeroką kadre i bardzo wyronaną. Mogą powalczyc. Ale i tak mistrzem będzie Porto;)



Mistrz Holandii ? Typ : Ajax Amsterdam @ 2,75​

Typ stawiam po inauguracyjnej kolejce. Już przed sezonem moim faworytem był Ajax Amsterdam. Ostatnie lata to rozczarowania na ArenaAmsterdam. Największym rywalem będize PSV jednak jak będa dalej tak nieskutezcni jak m.in w meczu el. LM to wróże im podobną kariere jak przed rokiem. AZ stracił ważne ogniwa. Trenera van Gaala na rzecz BayernuM i głowno dowodzącego na boisku De Zeeuwa na rzecz Ajaxu. Ponadto na Arenie jak zwykle sklad ciekawy i licza na sukcesy ktore ma dac nowy trener Martin Jol. Został Suarez i to bardzo wazna informacja. Ponowny tytuł dla Joden moim zdaniem jest bardzo możliwy.

Kupon # DLUGOTERMINÓWKA

⚽Juventus Turyn – AC Milan (h2h) Typ : Juventus @ 1,53
⚽FC Genoa – Sampdoria Genua (h2h) Typ : Genoa @ 1,72
⚽Bayer Levekusen - Hoffenheim (h2h) Typ : Leverkusen @ 1,66
⚽Mistrz Hiszpanii ? Typ : FC Barcelona @ 1,90
⚽Najlepszy strzelec w zespole Manchester United ? Typ : Wayne Rooney @ 2,62
⚽Mistrz Francji ? Typ : Olympique Lyon @ 2,10
⚽Mistrz Portugalii ? Typ : FC Porto @ 1,57
⚽Mistrz Holandii ? Typ : Ajax @ 2,75
AKO KURS : 197,16 Bet365
STAWKA : 10zł
EW WYGRANA : 1.997,47zł
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Polemizowałbym z typami na mistrza Francji oraz H2H w Bundeslidze. W lidze francuskiej może dużo się zdarzyć, słabsze nie powinny być drużyny Marsylii czy Bordo. Lyon mnie osobiście nie przekonuje, nie widać tej przewagi która kiedyś pozwalała im na dominacje w lidze.
Typ, że na koniec sezonu &quot;Aptekarze&quot; będą zajmowali wyższe miejsce od &quot;Wieśniaków&quot; również budzi u mnie sporo wątpliwości, a już na pewno nie po tak marnym kursie. Co do transferów również według mnie się mylisz, gdyż Hoffenheim ściągnęło porównywalnie lepszych zawodników, a już na pewno więcej na te transfery wydała. W tej malutkiej mieścinie są pieniądze i powinni walczyć o czołową ósemkę w której jednak nie widzę drużyny Leverkusem. W Bundeslidze było można znaleźć ciekawsze typy, jak choćby Hamburger z jakąś inną drużyną, gdyż to najprawdopodobniej Bayern i Hamburger SV będą dominowały w lidze niemieckiej.

Pozdrawiam
Kmil

Vader// W jakim celu ciągle piszesz z kursywą? Nie pisz kursywą :!:
Robson come back do działu ????

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #47

⚽Panathinaikos Ateny- Sparta Praga Typ : 1 @ 1,35✅3:0
⚽Dinamo Zagrzeb - Red Bull Salzburg Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,72⛔1:2
AKO KURS : 2,32 Tobet
STAWKA : 50zł⛔
EW WYGRANA : 116zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na pierwszy kupon licze bardzo, drugi to taki troche wariat;) Potem jeszcze coś podam na Brasileiro, analizy już sa w odpowiednim dziale, ale to nie znaczy że te mecze tylko będe grał. Zresztą zobaczymy jeszcze do nocy dużo czasu przed nami.

Kupon #48

⚽Partizan Belgrad - APOEL Nikozja Typ : 1 @ 1,40✅1:0
⚽Timisoara- Szachtar Donieck Typ : 2 @ 1,70⛔0:0
AKO KURS : 2,32 Tobet
STAWKA : 70zł⛔
EW WYGRANA : 166zł


Kupon #49

⚽Partizan Belgrad - APOEL Nikozja Typ : 1 @ 1,40✅1:0
⚽Timisoara- Szachtar Donieck Typ : 2 @ 1,70⛔0:0
⚽Spartak Moskwa - FK Moskwa Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,70⛔1;2
⚽BATE Borisov - Ventspils Typ : 1 @ 1,37✅2:1
⚽Dinamo Moskwa - Celtic Glasgow Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,65✅0:2
⚽FC Sao Paulo - Botafogo Typ : 1 @ 1,70✅3:1
⚽Goias - Flamengo Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,65✅3:2
AKO KURS : 25,19 Tobet
STAWKA : 5zł⛔
EW WYGRANA : 125,95zł
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon #50

????Wickmayer- Craybas Typ : 1 @ 1,40✅76 61
????Querrey- Kunistyn Typ : 1 @ 1,35✅63 64
????Rui Machado- Phau Typ : 1 @ 1,40✅61 62
????Chakwetadze- Kleybanova Typ: 1 @ 1,75✅63 36 61
AKO KURS : 4,63 Tobet
STAWKA : 20zł
EW WYGRANA : 92,60zł✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom