>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rivalo

K 13

kaman

Użytkownik
&quot; w związku ze złamaniem zasad Regulaminu nie udzielamy szczegółowych informacji dotyczących punktów którego to naruszenie dotyczy. Informacje te mogłyby bowiem ułatwiać kolejne próby obejścia prób weryfikacji Klientów.&quot;
Przecież to szczyt bezczelności!!! Nie podamy szczegółow bo nie... Hahah żenujący support. Jak i Wasylek, któremu zapłacili za przychylne komentarze ????
UP NO TO CO INNEGO. To PO KIEGO TAKI PAJAC JESZCZE PLACZE...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przecież to zwykły złodziej, dlatego napisali &quot; Informacje te mogłyby bowiem ułatwiać kolejne próby obejścia prób weryfikacji Klientów.&quot;
Dlaczego to zwykły złodziej? To jego drugie konto na naszym forum, pierwsze zostało zbanowane po umieszczeniu tego postu:
Kupię konta (BEZ LIMITÓW, ZWERYFIKOWANE, dobrze by było z jakąś historią gry) u takich bukmacherów jak:
-W*, S*, B*, G*,
-M*, Skrill/Neteller
Oferty na priv.
Panowie, wylogujcie się do życia i włączcie myślenie...
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
A Marcin-Odra niezłego ignoranta tutaj gra, zapomniał wspomnieć, że Rivalo limituje po kilku wygranych betach zasłaniając się &quot;typowymi pomyłkami bukmacherów&quot; sam jestem doskonałym przykładem tego. Generalnie bukmacherzy szeroko promowani na tym forum jak Rivalo, Besson, Betsafe nie życzą sobie wygrywających graczy na swoim terenie tylko jeleni dla których wabikiem jest bonus 20 zł, którzy przy niedzieli pograją kilka kombo, przegrają 100-200 zł i biznes się kręci. Oczywistym jest, że autor tematu kombinował bo był do tego zmuszony przez złodziejskie praktyki bukmacherów, tak to trzeba nazwać bo czym jest limitowanie kont jak nie typowym oszustwem? Marcin pijąc teraz piwko na Malcie z przedstawicielami Rivalo myśli jak tu skubnąć kawałek tortu dla siebie zapominając jednak o tych co też by chcieli normalnie zarobić na tym biznesie (np. obstawiając) ale nie mogą bo wygrywają za dużo, albo w ogole wygrywają a przecież to nie jest pożądany profil graczy na Rivalo.
Edit:
U mnie taka sama sytuacja jak wyżej, utrudnianie wypłaty, telefon z pytaniami w stylu: kiedy założyłem konto, ile wpłaciłem, jaki ostatni bet po jakim kursie itd. jak gram 20 betów dziennie to skąd mam pamiętać? Ale to już jest podstawa by takie konto po prostu zajebać wraz ze środkami? Miałem to szczęście, że zagrałem może 3 bety na rivalo zanim mnie zlimitowali wiec nie trudno było sobie przypomnieć i dobrze odpowiedzieć na ich pytania.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
- masz konto w Rivalo, nie miałeś z nami żadnego problemu, ale teraz wahasz się, czy możesz nam wciąż ufać? Wpłać na swoje konto 100 PLN, przekaż swoją nazwę użytkownika Administratorowi, a my dopiszemy Ci kolejne 100 PLN bonusu (warunki obrotu jak dla bonusu powitalnego). (oferta dla 10 pierwszych użytkowników)
Jeśli ta promocja jest jeszcze dostępna to przetłumaczy to ktoś na język polski?
E:
Poprawili to bo ostatnio było o jakimś oszukiwaniu napisane. ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, jeszcze kilka bonusów mamy do rozdania i sprawdzenia bukmachera Rivalo.
Oczywiście w ramach bonusów musicie napisać opinie o firmie.
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Myśle że każdy użytkownik wie jak trudno jest cokolwiek wygrać u bukmachera. Rivalo to bukmacher w którym jeśli uda ci się wygrać nie zobaczysz pieniędzy !!! Albo utrudnią weryfikacje maxymalnie albo nie wypłacą (nie powołując się nawet na punkty regulaminu) - po prostu. Rivalo to bukmacher którym kieruje kilka osób pod różną tożsamością - śmiem twierdzić że ta sama osoba pracuje w supporcie co tutaj na forum się wypowiada w imieniu firmy ,,krzak&#39;&#39;
Chciałbym aby mój przypadek był przestrogą dla osób które tam grały lub grają. Nie zamierzam się odnosić do kłamstw które ta firma wysnuwa pod moim adresem i mojej rodziny , cała sprawa rozstrzygnie się już poza tym forum.
Pozdrawiam i dzięki dla normalnych użytkowników za wsparcie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 0

wasyl388

Użytkownik
Chłopie nie obrażaj i nie gróż porządnej firmie . Jestem graczem bardzo doświadczonym i wieloletnim i gorąco każdemu polecam firmę Rivalo . Powtórzę gram tam od początku gdy się pojawili w internecie i otworzyli na rynek polski . Wielokrotnie wypłacałem i nie było nigdy problemu ( duże kwoty ) . To jest porządna firma , ale tylko dla graczy takich jak ja , a nie kombinatorów.
Zakładałeś konto na zonę z tego samego IP co miałeś już wcześniej założone konto na siebie . Spłodziłeś dwa konta na jednym IP , znaczy że kombinujesz i pieniążków ci słusznie nie wypłacili . Moja osoba takim kombinatorem nie była dlatego gram cały czas u nich , wypłacałam pieniądze i jestem z Rivalo szczerze zadowolony .
Daj już spokój Rivalo . Straciłeś 42 tys PLN miej pretensje do swojej głupoty , a nie do uczciwej firmy , która reklamuje się w całej Europie , na stadionach piłkarskich oraz na tym forum . Typowo polskie prawda ? gnoić uczciwą firmę , bo nie płaci kombinatorom .
Powtórzę :
MIAŁBYŚ JEDNO KONTO NA JEDNO IP MIAŁBYŚ WYPŁACONE NAWET MILION BAKSÓW . PONJAŁ W KOŃCU ? CZY DALEJ BĘDZIESZ UDAWAŁ IDIOTĘ . ZRESZTĄ ADMIN FORUM TEŻ POPARŁ RIVALO , A TWOJE ŻALE UZNAŁ ZA NIEUZASADNIONE . POCZYTAJ WPISY MARCINA ODRY.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zawsze staram się pomagać moich użytkowników jeśli mogę i o to zostanę poproszony. W tym tygodniu pomogłem m.in znanemu userowi Obserwator (M) i jego sprawa została rozstrzygnięta na jego korzyść po mojej interwencji (może to on potwierdzić).
Owszem, za co raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i innych uczciwych graczy ????
A teraz będziemy mieli okazję do przetestowania Rivalo, bo właśnie też spotkał mnie zaszczyt rozmowy telefonicznej z Pewną Miłą Panią, która rozdziewiczyła mnie w tej kwestii :oops: a stało się to po fakcie dokończenia weryfikacji, bo dziś sobie wszedłem w ten temat i zobaczyłem, że można 100zł dostać, następnie na rivalo, więc chciałem wypłacić co moje...
Pytania takie jak powyżej, tj.kiedy rejestracja, depozyty, zakłady i byłoby pewnie ok, gdybym korzystał z jednego czy dwóch bukmacherów i grał tam regularnie. W każdym bądź razie poza szczegółami tj.kiedy i co grałem itd, bo za takie uważam te fakty biorąc pod uwagę zagranie jednego kuponu na limicie w ciągu ostatnich przeszło dwóch miesięcy wszystko poszło chyba ok (o tym zostanę poinformowany mailowo).
Reasumując, od początku granie z limitami ! (no ale lepiej upchnąć i tu coś niż gdzie indziej po niższym kursie) które dla niezbyt rekreacyjnych graczy są stanowczo za niskie, następnie prośba o zdjęcie dowodu przy twarzy, który również dziś wysłałem przy okazji innej podobnej prośby od konkurencji (co za chore praktyki ????), telefoniczna weryfikacja o szczegóły sprzed kilku miesięcy, a tak to same pozytywy ????????
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Czy ktoś nie może zbanować tego pajaca wasyla? Przecież widać, że koloryzuje, a fakty są inne.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
idz zbieraj te truskawki oszołomie. Fakty i rankingi mówią jasno co to za bukmacher, nikt ich nie wyssał z palca
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Truskawki to ty idz zbieraj cymbale jeszcze są zielone tak dla twojej wiedzy . Tobie proponuje mycie kibla u jakiegoś Posła PIS . Tylko do tego się nadajesz .Nie opluwać uczciwych firm , Jestem tu dla obrony Rivalo . Ponjał kiblowy szambiarzu ?
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Fakty są takie ,że to bardzo dobry bukmacher . Oni takich jak ty nie potrzebują , ale nie pluj na uczciwą firmę .
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Oczekiwanie na weryfikację spędziłem na slotach, więc wypłaty nie będzie ????
Fakty macie pogrubione w poprzednim poście, jeśli ktoś od początku lubi limity (Tu może Support Rivalo z forum sprawdzi i ew.zaprzeczy, czy tak było, bo wcześniej czytałem, że byli do tego chętni ????), potem szczegółową weryfikację wraz ze zdjęciami, a na koniec jeszcze telefonik (Wasyl, sezon idzie, posłuchaj kolegi Seweryna i pozwól nam cieszyć się zebranymi owocami ;) bo niby jaka miała być osoba pracująca w supporcie :?: ) to owszem polecam, bo mają sporo opóźnień w spadkach, a tak to pozostańcie przy normalnych bukach.
Kombinatorzy to inna bajka, kto nie kombinuje, ten nie żyje ;) A(M)en.
 
Do góry Bottom