>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

REMES - Puchar Polski

Status
Zamknięty.
princeas 11

princeas

Użytkownik
Piast - Lech 1 kurs bet365 5.50
Wydaje mi się, że Lech odpuści dzisiaj ten mecz, juz wiadomo, ze nie zagraja Bosacki, Peszko i Lewandowski. Z tego co mi wiadomo Lechici są nieco przemęczeni i trener Smuda da odpocząć podstawowej jedenastce, zwłaszcza, ze w perspektywie czeka ich mecz z Legią w weekend oraz w przyszłym tygodniu z Austrią Wiedeń. jak dla mnie czysta jedyneczka, choć 1X też niemały kurs, bo 2.10.
 
H 9

hob

Użytkownik
Z przedmowca musze sie kompletnie nie zgodzic, dla mnie Lech 1.80+ to opcja wrecz kapitalna. Lech pojechal najlepsza kadra i nawet jak nie zagra 2-3 zawodnikow to jest zaden problem. Piast nie ma interesu w PP, kazdy wiecej mecz do rozegrania niz liga jest probleme. Juz w poprzedniej rundzie ledwo co przeszli. A dzis tez nie zagraja najmocniejszym skladzie, defensywa bedzie eksperymentalna. Dla mnie Lech i nawet -1 EH do grania.
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Panie Gusto jak tam pana pewniak czyli Widzew?????:-D Pan przeciez skłonny był tyle kasy wyłozyc na ich wygrana. Ile jest pan w plecy???? ????
 
prezes007 0

prezes007

Użytkownik
@nalewator równie śmiało typowałeś na Zagłębie i co? przegrywali 3:0 teraz jest 3:2 dla Jastrząbia (może się podniosą, ale na pewno gładko nie będzie) .
Wogóle to ja się pytam z czego Ty taki uradowany jestes? że ktoś przegrał trochę kasy? No jak widać powód masz przeogromny...

btw. puchary mają to do siebie, że są nieprzewidywalne, i kolejny raz mamy dowód na to, że nie ma faworytów. Wg mnie warto stawiać na takie drużyny jak np. Stal Sanok. Kursy są spore i spora jest również szansa wejścia takiego kuponu.

Pozdro ;]
 
N 8

nalewator

Użytkownik
@nalewator równie śmiało typowałeś na Zagłębie i co? przegrywali 3:0 teraz jest 3:2 dla Jastrząbia (może się podniosą, ale na pewno gładko nie będzie) .
Wogóle to ja się pytam z czego Ty taki uradowany jestes? że ktoś przegrał trochę kasy? No jak widać powód masz przeogromny...

btw. puchary mają to do siebie, że są nieprzewidywalne, i kolejny raz mamy dowód na to, że nie ma faworytów. Wg mnie warto stawiać na takie drużyny jak np. Stal Sanok. Kursy są spore i spora jest również szansa wejścia takiego kuponu.

Pozdro ;]

Tutaj wcale nie chodzi mi o kase tylko oto
jak szanowny moderator Gusto tak brnił swojego Widzewa. Sa w formie, gazie itp wiec sie nie musisz spinac, 3 Jego posty to było poprostu jestem pewien, napewno wygraja, obrona Widzewa itp a kurs 1,4 nie byl wart ryzyka wiec wiecej luzu prezesie???? Zagłebie prowadzi 4-3 łyso??:-D
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Tutaj wcale nie chodzi mi o kase tylko oto
jak szanowny moderator Gusto tak brnił swojego Widzewa. Sa w formie, gazie itp wiec sie nie musisz spinac, 3 Jego posty to było poprostu jestem pewien, napewno wygraja, obrona Widzewa itp a kurs 1,4 nie byl wart ryzyka wiec wiecej luzu prezesie???? Zagłebie prowadzi 4-3 łyso??:-D
Koles, wrzuc na luz.. Bronil Widzewa, bo wierzyl, ze sobie poradzi z garajca nizej Stala Sanok. A wszystkie typy, ktorych jestes pewien i ktorych bronisz wchodza?

Niestety polscy pilkarze maja to do siebie, ze wielu z nich po prostu olewa Puchar Polski. Kpina i tyle, jak sie nie chce biegac to na boisko szkolne kolo domu zapindalac. Bylem wczoraj w Opolu na meczu Polonii i to co zobaczylem... brak slow. Biegac sie nie chce, grac sie nie chce, a potykanie sie o wlasne nogi bylo na porzadku dziennym. Cos w tym jest, bo zawdonicy sie zmieniaja, zarzad sie zmienia, trenerzy sie zmieniaja, a Puchar Polski jak byl olewany, tak caly czas jest.

Dlatego tutaj zawsze byly, sa i beda niespodzianki.


PS. A tak btw to pisalem na poprzedniej stronie, ze Stal nie jest skazana na pozarcie. Az zal, ze nie postawilem chociaz troche, bo jesli gdzies mialem sie doszukiwac niespodzianki, to bylo to wlasnie w tym meczu ;-)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Panie Gusto jak tam pana pewniak czyli Widzew?????:-D Pan przeciez skłonny był tyle kasy wyłozyc na ich wygrana. Ile jest pan w plecy???? ????
Nazwiska nie grają. Dobra passa zawsze się kiedyś kończy. Gusto był pewny tego typu - trudno, zawiódł się i stracił kasę. Co Cię obchodzi ile? Bo piszesz jak jakiś niedojrzały nastolatek. Uważałem, że Stal była skłonna to spotkanie wygrać i wygrała co mnie bardzo cieszy. Pzdr Gusto.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ziomek co do tego ma moja przynależność klubowa ? Ja byłem niemal pewien że Widzew wygra, jednak zagrał bardzo słabo i przegrał. Stal walczyła do upadłego i odniosła sukces. Na szczęście dla mnie w ostatniej chwili nie zagrałem kuponu(Widzew+Legia) bo bym umoczył, uratował mnie kumpel który napisał że występ Robaka pod znakiem zapytania i powstrzymałem się od grania a drugi powód że nie zagrałem ze to Puchar Polski w którym zawsze jest sporo niespodzianek
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Spotkanie: Lechia Gdańsk-Jagiellonia Białystok
Typ: DW 2-0
Kurs: 6,50
Buk: Expekt

Analiza:

W meczu 1/16 Remes Pucharu Polski zdecydowanym faworytem wydają się być gospodarze z Gdańska. Lechici opromienieni zwycięstwem w niezwykle prestiżowych derbach nad Arką, będa chcieli pójść za ciosem i powalczyć w dzisiejszym meczu. W Ekstraklasie Lechia jest raczej średniakiem i nie ma co marzyć o zajęciu wysokiego miejsca i grze w pucharach, jedyną drogą pozostaje więc Puchar Polski. Podobnie zresztą jest w przypadku gości, którzy w Ekstraklasie zapewne do końca będą walczyć o ligowy byt i o zajęciu dobrego miejsca nie może być mowy. Zespoły te spotykały się już ze sobą 4-krotnie na zapleczu ekstraklasy, 2 zwycięstwa odniosła Lechia, padł 1 remis i raz wygrała Jaga. W dzisiejszym meczu decydującym czynnikiem powinien być atut własnego boiska, ponieważ oba zespoły wystawią najsilniejsze jedenastki, co świadczy o tym, że bardzo poważnie traktują te rozgrywki. Suma sumarum stawiam na przekonujące zwycięstwo Zielonych w stosunku 2-0.

Przewidywane składy:

Lechia Gdańsk: Bąk - Starosta, Midzierski, Wołąkiewicz, Mysona - Kaczmarek, Kasperkiewicz, Trałka, Rogalski - Buzała, Rybski.

Jagiellonia Białystok: Lech - Lewczuk, Cionek, Pacan, Król - Dzienis, Kojašević, Matuszek, Szczot - Zawistowski, Tumicz.
 
J 0

johny2306

Użytkownik
Spotkanie: Lechia Gdańsk-Jagiellonia Białystok✅✅✅:-D
Typ: 2

Kurs: 3,90
W ostatniej kolejce Lechia wygrała jedną przypadkową akcją w Gdyni za to jagiellonia zagrała super mecz w którym mieli dużo akcji a 3 pkt. zabrał im sędzia&lt;podyktował karnego którego nie było dla śląska i nie podyktował karnego który był dla JAgi!&gt; i bramkę na wyrównanie strzelił Śląsk gdy na boisku, po uderzeniu w twarz leżał Lewczuk. Grać &quot;fair play&quot; - można, ale nie trzeba. Do tej zasady dostosował się Śląsk! Piłkarze jagi już się rozumieją na boisku i tworzą dużo ciekawych akcji pod bramką rywala dlatego uważam że można zagrać po takim wysokim kursie na jage!!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kmita - Polonia Warszawa

Dziś dojdzie do 1/8 Puchar Polski , Polonia podchodzi do spotkania jak najbardziej poważnie zapowiada trener Jacek Zieliński, Dodatkową ciekawostka jest to że Polonia stoczyła już , w historii 4 pojedynki z Kmitą i żadnego nie przegrała do jednego nawet doszło w tym roku wtedy właśnie Poloniści wygrali 0-1. W Warszawie zostali Jarosław Lato, Radek Mynarz, Marek Sokołowski, Piotr Świerczewski oraz bramkarz Sebastian Przyrowski, czyli czwórka, która grała w tym sezonie najwięcej. Poza Przyrowskim - pauzującym w spotkaniu 2. kolejki z Wisłą Kraków - każdy wystąpił we wszystkich dziesięciu meczach ligowych. Z tego co można się dowiedzieć zespół Kmity ma najlepsza obronę w 1 Lidze , lepszą od zespołów aspirujących do awansu , Zagłebia Lubin , Widzewa czy Korony. Jednak Polonia ma najlepszy atak w Polsce strzelili już jak dotąd 19 bramek.
Zieliński obawia się stanu boiska w Zabierzowie. - Na wtorek są zapowiadane opady. To dlatego zrezygnowałem z części zawodników. Jesteśmy po trudnym meczu w Bełchatowie, a już w piątek jedziemy do Gdyni na równie ciężki do Gdyni z Arką - mówi szkoleniowiec.
Więc jak widać walki można się spodziewać kurs godny uwagi , a Poloniści młodzi i rezerwowi którzy dostaną dziś szansę na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony.
Przypuszczalny skład Polonii: Michał Gliwa - Vlade Lazarevski, Łukasz Skrzyński, Krzysztof Bąk, Błażej Telichowski - Daniel Mąka, Łukasz Piątek, Radosław Majewski, Mariusz Zasada - Jacek Kosmalski, Krzysztof Gajtkowski.

Moje Typy na to spotkanie :
Kmita - Polonia Warszawa - 2 @@ 1,58_8/10 ✅
Over 2,5 @@ 1,75_5/10 ⛔
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Stal Sanok-Stal Stalowa Wola (aw.) : 1 2.70 ✅✅✅✅ 2-0

Już jutro rewelacja tegorocznych rozgrywek Sanocka Stal rozegra u siebie mecz z 1-ligowcem ze Stalowej Woli ! Najpierw powiedzmy o niedalekiej przeszłości spotkań pomiędzy tymi drużynami ! Drużyny te spotkały się w 3 lidze trzy dwa lata temu , wyniki na korzyść Stalowej Woli bo u siebie wygrali z Sanocką Stalą 1-0 a na Sanockich Wierchach było już 1-1 !
Piłkarze w tej rundzie na 14 spotkań wygrali ich 11 zremisowali 2 a schodzili przegrani tylko 1 na wyjeździe z Polonią Przemyśl której trenerem jest były trener Stali Sanok Ryszard Federkiewicz który pokonał między innymi Legię Warszawę ze Stalą Sanok ! Piłkarze z Sanoka będa grali najmocniejszym składem, nie ma żadnych braków kadrowych ! Zespół będzie walczył jak z Widzewem czy Unią Tarnów ! Już jutro w Sanoku może się dokonać naprawde wielka sprawa bo czwarto ligowa drużyna dawno nie występowało w 1/4 Pucharu Polski !
Drużyna ze Stalowej Woli co prawda jest umiejscowiona w pierwszej lidze , ale to narazie tylko tyle bo nie za bardzo im się dobrze tam gra ,systematycznie z meczu na mecz obejmują niższą lokatę już teraz są na 14 miejscu i jest już to pozycja spadkowa , Ostatni mecz jaki wygrała Stalowa Wola to u siebie 6 września z Górnikiem Łęczna ! Bilans meczowy Stalówki to 5 3 9 ! I jak widać raczej będa sie musieli skupić na lidze niż na pucharze w którym i tak nic nie osiągnął ! Już jutro około 16 dowiemy się która ze Stali jest lespsza , oby ta Sanocka !!!:spokodfhgfh:
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Cracovia - ŁKS Łódź

Wedlug mnie ciekawym typem na dzisiaj jest zwyiestwo Cracovii nad ŁKSem Łódz.
Cracovia gra u siebie nawet przyzwoicie, czasami brakuje szczescia, ale co najwazniejsze poprowadzi ich nowy trener, Artur Płatek. Nie musze chyba mowic jak bardzo mobilizujaco dziala na pilkarzy pierwszy mecz przy nowym szkoleniowcu. Z Majewskim kazdy gral jak chcial, druzyna byla troche przeciw trenerowi, ale moim zdaniem Platek to pouklada wszystko, w kazdym razie zna sie na rzeczy i za to go cenie.
Co prawda Cracovia ma wazniejsze rzeczy na glowie niz Puchar Polski( walka o utrzymanie), ale LKS jeste w bardzo podobnej sytuacji, a wlasne boisko i nowy trener bedzie duzym argumentem po stronie Cracovii, dlatego tez stawiam dzisiaj na ich zwyciestwo.
Co prawda zastanawiam sie, czy nie zagrac na ich awans po mniejszym kursie w przypadku remisu po 90 minutach, ale nad tym jeszcze musze sie zastanowic.

✅✅✅
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Jutro kilka ciekawych meczy. Przeciwko sobie zagrają Stal Sanok i Stal Stalowa Wola. Mecz zapowiada się ciekawie bo oba zespoły są silnie ukierunkowane na PP. Stal Sanok to już niemal weteran w odprawianiu z kwitkiem &#39;o niebo&#39; lepszych zespołów choć Stalowa Wola również niejednokrotnie nas zaskakiwała. Ciężko mi wytypować faworyta. Niby goście grają w I lidze a Sanok w III jednak ta rozbierzność słabo uwidacznie się na boisku. Ja osobiście odpuszczam ten mecz lecz jeśli miałbym coś zagrać to chyba 1 ze względu na kurs po stawce 1/10...

Jednak mnie zdecydowanie bardziej interesuje mecz wojskowych. Zmierzą się jutro na Ł3 z Jagą. Przeciwnik nalezy do słabiaków naszej ligii choć przyznać trzeba że ostatnio chyba maja jakąś mobilizację bo dostrzegalne są postępy w ich grze. Jednak szans im nie daję. Mało tego, typuję śmiało 1[-1,5] po kursie około 1.8 O słuszności tego typu przekonała mnie dzisiejsza wypowiedź Urbana. Zapowiada on pełną mobilizację na środowy mecz i wystawienie mocnego składu.
Najprawdopodobniejsza 18 to: Jan Mucha, Wojciech Skaba, Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto, Jakub Wawrzyniak, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Smoliński, Maciej Rybus, Tito, Roger, Piotr Giza, Aleksandar Vuković, Maciej Iwański, Martins Ekwueme, Piotr Rocki, Bartłomiej Grzelak, Mikel Arruabarrena.
Brakuje mi tam tylko Chinyamy i Rado ale mają swoich zmienników, którzy też potrafią graś w piłkę. A Urban im raczej nie odpuści, zwłaszcza że niedzielny triumf nad Wisłą wcale go nie oczarował. Jak dla mnie pewna wygrana Legii.

I trzeci meczyk który wzbudzi chyba najwięcej emocji to oczywiście Wisła - Górnik. Górnik pod wodzą nowego trenera wyraźnie złapał wiatr w żagle. Zauważalne są postępy w ich grze i poprawiła się skuteczność. Wiślacy natomiast choć są zdecydowanymi faworytami to jednak dostali wciry w Wawie i ostatnio coś im się ta gra nie klei. Byłem na tym meczu i szczerze mówiąć pierwszą połowę zagrali bardzo ostrożnie i z wielkim respektem do przeciwnika. Wydaje mi się ze maszyna się powoli zatrzymuje... a w kazdym razie dzieje sie coś niepokojącego. Z uwagi na niepewną sytuację stołkową Skorża zapowiada wystawienie mocnego składu jednak Górnik zapewne też nie wybiegnie rezerwami. Pojedynek trenerów będzie bardzo prestiżowy. Zastanawia mnie typ na 2[+1,5] po kursie 1.75. Myślę że Górnik okaże się trudnym przeciwnikiem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
I leciutko dziś Polonia wygrała po 2 bramkach Jacka Kosmalskiego ???? , Może był ktoś na meczu :?: Podobno bardzo ciekawy i Polonia mogła wygrać zdecydowanie więcej.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Na jutro proponuję zagrać panowie w meczu STAL SANOK - STAL STALOWA WOLA dokładny wynik 2-1. Za drobne pieniążki. Bo jest małe info o tym meczu......... Pozdrowienia
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Górnik ma szanse odnieść sukces w Krakowie. Kasperczak zapowiedział że jedzię do stolicy małopolski po wygraną. Z drugiej strony Skorża i Cupiał w szczególności ten drugi chcą się odgryść na Kasperczaku. Wisła ma szeroką i mocna kadrę. Górnik średnie nazwiska i słabą skuteczność.

ja przeczuwam dziś czytając zapowiedzi trenerów i piłkarzy, ze Górnik sprawi niespodziankę. Może nie wygra w regulaminowym czasie gry, ale w konkursie rzutów karnych który jest zawsze loterią może dojść do niespodzianki.

Wisła, odpadła z LM potem z P.UEFA w lidzę uciekają jej rywale a w dodatku w waznych meczach zdoala zdobyć tylko 4 punkty: wygrała z Cracovią, remis z Górnikiem, porażka z Legią i Lechem Poznań. czyżby Górnik miał wyeliminować dziś Wisłę.

Wiadomo nie od dawna że Puchar Polski nie jest najważniejszy w ciagu całego sezonu, Wisła pomimo deklaracji, że zagra najmocniejszym składem nie uczyni tak bo Mistrzostwo Polski może nie zostać obronione, a jak już wcześnij wspomniałem Puchar Polski dla wielu drużyn nie jest najważniejszy.

Wisła po meczu z Legią może odczuwać przemęczenie, Górnik swój mecz grał wcześniej i nie miał aż tak wymagającego rywala. W Zabrzańskieh kadrze wszyscy są zdrowi łącznie z Brzęczkiem. Ja nie mogę się już doczekać meczu, uważam że po 90 minutach będzię remis, a w karnych wygra Górnik i awansuje dalej.

Wisła - Górnik
Typ X
Kurs 4,30 (betgun)
Awans Górnika (sts) 3,90
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam trochę tutaj działasz sympatią a chyba nie oto chodzi w bukmacherce fakt faktem Wisła osłabiona jednak nawet rezerwowi grają lepiej od kilku piłkarzy Górnika.
Więc jak widać cięzko może być o wygraną jeżeli ryzykujesz to proponuję już x2. Ale ja jestem zdecydowanie za wygraną Wisły . Puchar Polski to ważne rozgrywki przez nie można się dostać do europejskich pucharów dlatego Wisła nie może ich odpuścić w przypadku słabych występów w lidze to będzie ich przepustka do europejskich pucharów.
Pierwsza jedenastka będzie jednak różnić się od tej, która wystąpiła w Warszawie. Po meczu z Legią na urazy narzeka bowiem aż pięciu zawodników: Radosław Sobolewski, Tomáš Jirsák, Júnior Díaz, Piotr Brożek i Wojciech Łobodziński. Inna sprawa, że przeciwko Górnikowi szkoleniowiec może zdecydować się na przetasowanie składu, bo nie wszyscy zdali warszawski egzamin. Najwięcej uwag można mieć do gry skrzydłowych. - Na tej pozycji mamy pewne rezerwy - przyznaje Skorża.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom