>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

REMES - Puchar Polski

Status
Zamknięty.
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Witam trochę tutaj działasz sympatią a chyba nie oto chodzi w bukmacherce fakt faktem Wisła osłabiona jednak nawet rezerwowi grają lepiej od kilku piłkarzy Górnika.
Więc jak widać cięzko może być o wygraną jeżeli ryzykujesz to proponuję już x2. Ale ja jestem zdecydowanie za wygraną Wisły . Puchar Polski to ważne rozgrywki przez nie można się dostać do europejskich pucharów dlatego Wisła nie może ich odpuścić w przypadku słabych występów w lidze to będzie ich przepustka do europejskich pucharów.

Wiem że w typowaniu nie można się kierowac sympatią, niestety czasami mi sie zdarza. Na szczeście to Górnik jest ulubionym kubem i innych już nie ma. Także nie jest źle, a z tym remisem to przeczucie a w dogrywce i karnych wszystko jest możliwe.
Pozdrawiam doberman90
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
A to że niespodzainki się zdarzają potwierdza fakt wygranej sanoka ze stalą. Wczoraj nie było niespodzainek może dzis będzie ich więcej niż tylko ta jedna ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A to że niespodzainki się zdarzają potwierdza fakt wygranej sanoka ze stalą. Wczoraj nie było niespodzainek może dzis będzie ich więcej niż tylko ta jedna ????
Która to wygrana Sanoka ze Stalą dla większości na tym forum, niespodzianką dużą nie jest ???? Może dla buków tak

Jestem ciekawy czy Legie złapie dziś w meczu zadyszka, do tempa 3-dniowego napewno przyzwyczajeni nie są, dodatkowo mecz z Wisłą napewno zżarł dużą pule kondycji w ich szeregach. Zobaczymy jak dziś będzie kondycyjnie i czy wystarczy na podobno mocno rezerwowy skład Jagi
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Właśnie wróciłem z meczu ! Stalowa Wola w meczu nie miała nic do powiedzenia , niech takie mecz zdażają się częściej a buki niech dają takie kursy codziennie !! BRAWO STAL , teraz cały Sanok czeka na kolejnego tygrysa z Ekstraklasy !!:spokodfhgfh:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wisla Krakow - Gornik Zabrze lub remis
Kurs: 2.78

Przy Reymonta szykuje się nie lada gratka dla kibica. Biała Gwiazda podejmie zabrzańskiego Górnika. Trener Maciej Skorża oczywiście nie odpuszcza tego meczu, a raczej Pucharu Polski. Jednak dzisiaj jakby nie patrzał, Wiślacy będą osłabieni. W składzie zabraknie m.in. Piotra Brożka, Juniora Diaza, Sobolewskiego, bodajże Jirsaka oraz Łobodzińskiego. Są to na pewno bardzo poważne braki kadrowe, a czy inni potrafią godnie zastąpić te gwiazdy? Moim skromnym zdaniem nie. Natomiast Górnik, zagra w najsilniejszym składzie, pomijając Jerzego Brzęczka, który narzeka na uraz. Team Kaspera, będzie dzisiaj na pewno podwójnie umotywowany. W lidze im nie idzie, więc mogą spróbować &quot;zatrzeć tą plamę&quot;, wygraną w PP. Selekcjoner klubu z Zabrza - Kasperczak, zna bardzo dobrze zespół Wisły i zapewne znakomicie zanalizował grę, swoje byłej drużyny. Myślę, że można spróbować zagrać na Górnik.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Która to wygrana Sanoka ze Stalą dla większości na tym forum, niespodzianką dużą nie jest ???? Może dla buków tak
wiem ze dla większośc nie jest i dla mnie też nie była po przeczetanuu tyle zapowidzi, patrzyłem na to przez pryzmat kursu, bo patrząc własnie na niego to jest spora niespodzianka, co do meczu Wisły i Górnika to Wisłą miała przede wszystkim więcej akcji, dzięki Nowakowi Górnik nie tracił bramki w 1 połowie a w drugiej golkiper nie miał szans by obronic strzały Diaza i Zieńczuka. ale Górnik zagrał z charakterem i pokazał ze nie zasługuje na zajmowane prze niego obecnie miejsce mam nadzieję ze w następnym meczu już w niedziel Górnicy zagrają taki mecz jak dziś, szybko zdecydowanie ale bardziej szczęsliwie i skutecznie, bo gdyby Pitry wykorzystał sytuacje sam na sam z Pawełkiem w drugiej połowie i byłoby 2-0 to jak by się skończył ten mecz tego nikt nie wiem, ale nie ma co gdybać, wygrała wisła
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Przykro mi grzes1ek Górnik niestety nic nie pokazała wygrywał a potem dał sobie wbić frajersko 2 gole. Trzeba poczekać chyba do zimowych transferów i potem rundy rewanżowej aby Górnik zaczął coś grać.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Przykro mi grzes1ek Górnik niestety nic nie pokazała wygrywał a potem dał sobie wbić frajersko 2 gole. Trzeba poczekać chyba do zimowych transferów i potem rundy rewanżowej aby Górnik zaczął coś grać.
jeżeli w tym meczu Górnik nic nie zagrał to chyba nie oglądałeś jego wcześniejszych meczy... i nie wiesz jak wyglądała gra i jak piłkarze Górnika tracili bramki, to z Wisłą to nic ale Polonia Bytom czy Puchar Ekstraklasy z Ruchem w Zabrzu to dopiero była gra bez obrony. z jednym się zgadzam Górnik musi czekać do okienka transferowego i bardzo mocno podziałać na nim i ściągnąć solidnych i pewnych graczy, a wtedy zdziała coś w rundzie rewanżowej
 
J 19

jajo

Użytkownik
a ja sie nie zgodzę do końca. Górnik moim zdaniem, ma skład na spokojnie pierwszą piątkę. Raczej brakuje tam pier***** ręką w stół, żeby piłkarzykom się zaczęło chcieć. Nie ukrywam, że ten stan mi jest całkiem na rękę, ale patrząc obiektywnie problem tu nie leży w braku umiejętności piłkarskich
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
zgodzę się ze Górnik ma nazwiska piłkarzy, na których można polegać i nie są to zawodnicy słabi, ale pisząc w moim wcześniejszym posicie to że chciałbym solidnych i pewnych, chodziło mi o to zeby na każdej pozycji była duża konkurencja, bo Piotry z Zahorskim nie mają z kim rywalizować, pomocnicy i obrońcy też. Na przykład taki Bonin, gra dobrze ale czegoś mu brakuje, gdyby na tej pozycji był jeszcze taki jeden Bonin a może nawet troszke gorszy to była by ta rywalizacja a tu jest jej brak i uważam tez że problem siedzi w głowach piłkarzy, nie wiem czy grają pod jakąś presją, są zabardzoi spięci pod czas gry. Tobie jajo to pasuje a mnie nie bo jestem kibicem i fanem górnika i drażni mnie to że przeplata mecz słaby dobrym i jest nisko w tabeli, ale jak każdy liczę na poprawę formy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom