>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

REMES - Puchar Polski

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiaj zostały rozlosowane pary 1/16 Pucharu Polski. Jest naprawdę kilka ciekawych spotkań. Poniżej przedstawiam wyniki losowania:

Promień Opalenica - Zagłębie Sosnowiec
Stal Sanok - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Odra Opole - Polonia Bytom
Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śl.
Motor Lublin - ŁKS Łódź
Warta Poznań - Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
GKS Katowice - Górnik Zabrze
Górnik Łęczna - Cracovia
Kmita Zabierzów - Korona Kielce
GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Lech Poznań
Nielba Wągrowiec - Polonia Warszawa
Wisła Płock - Legia Warszawa
Lechia II Gdańsk - Wisła Kraków
Mecze 1/16 rundy odbędą się 24 wrześnie (środa)
Czy będziemy świadkami niespodzianek? Może ktoś z Was ma już faworyta do zdobycia trofeum? Zachęcam wszystkim do podawania swoich typów, analiz jak i przemyśleń.​
 
stefans@ 0

stefans@

Użytkownik
Dzisiaj zostały rozlosowane pary 1/16 Pucharu Polski. Jest naprawdę kilka ciekawych spotkań. Poniżej przedstawiam wyniki losowania:

Promień Opalenica - Zagłębie Sosnowiec
Stal Sanok - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Odra Opole - Polonia Bytom
Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śl.
Motor Lublin - ŁKS Łódź
Warta Poznań - Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
GKS Katowice - Górnik Zabrze
Górnik Łęczna - Cracovia
Kmita Zabierzów - Korona Kielce
GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Lech Poznań
Nielba Wągrowiec - Polonia Warszawa
Wisła Płock - Legia Warszawa
Lechia II Gdańsk - Wisła Kraków
Mecze 1/16 rundy odbędą się 24 wrześnie (środa)
Czy będziemy światkami niespodzianek? Może ktoś z Was ma już faworyta do zdobycia trofeum? Zachęcam wszystkim do podawania swoich typów, analiz jak i przemyśleń.​
chyba mecz tej rundy ????
jestem bardzo ciekawy jak się spiszą faworyci w tych spotkaniach ????
licze na Kmita Zabierzów , Motor Lublin , Stal Sanok
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Część spotkań 1/16 finałów Pucharu Polski juz we wtorek, a pozostale spotkania w srodę.

Hitem wtorku chyba będzie mecz GKS Katowice - Górnik Zabrze. Gornik zatrudnił Henryka Kasperczaka m.in po to aby walczyl o zwycięstwo w Pucharze Polski, ktory moze dac przepustkę do gry w europejskich pucharach. Takze dla Gornika to mecz bardzo wazny i prestizowy. Uwazam, ze Zabrzanie powinni awansowac do kolejnej rundy.
 
brian 0

brian

Użytkownik
Górnik Łęczna vs Cracovia Kraków
Mój Typ : 02
Kurs : 1,30
Drużyna z Łęcznej jeszcze nie przegrała na własnym boisku w 1 lidze mając bilans 4-2-0 z bilansem bramkowym 9:3. Górnik w lidze zajmuje 5 miejsce ale jednak ma o 2 mecze mniej niż rywale. W efekcie ekipa z Łęcznej ma szanse na drugą lokatę. Cracovia w ekstraklasie już dziś chciałaby zapomnieć o tym sezonie. 0 strzelonych bramek na wyjeździe, 3 porażki na wyjazdach i 6 straconych bramek na wyjazdach. Po 6 kolejkach zapowiada się na to że w tym sezonie Pasy będą walczyć o utrzymanie. Jeśli Cracovia nie wywiezie korzystnego wyniku z Łęcznej trener Stefan Majewski powinien rozwiązać kontrakt z Cracovią. Problem Pasów polega na tym że prezes Filipiak w pełni ufa tzw. &quot; Stefanowi&quot; który ma bardzo dziwny pomysł na prowadzenie drużyny z Krakowa. Nic dziwnego że kibice mają już dość swojego trenera. Jeśli Cracovia odpadnie z Pucharu Polski znajdzie się w trudnej sytuacji.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
1,40 na Widzew jest jeszcze do zakceptowania. Widzew gra w czwartoligową Stalą Sanok, Widzew bardzo liczy na dobre występy w Pucharze Polski i według mnie można śmiało stawiać na Widzew duże pieniądze
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Oj ładny tydzień się szykuje. Od jutra Puchar Polski, Carling Cup,a w środe Primera Division i Serie A:spokodfhgfh: Ja tu widze kilka ciekawych spotkań.
Wisła P - Legia - 1 -1.7
Legia już w zeszłym roku gdy jeszcze lepiej zaczęła sezon że nie olewa Pucharu Polski i myślę w tym roku będzie podobnie. Także 2,70 na Zabrze jest bardzo kuszące. Oprócz tego Arka która niezwykła przegrywac na własnym stadionie a na pewno nie z Odrą która gra ... na wyjazdach.Kurs na Arke wynosi 1.75. I ostatni bardzo ciekawy mecz to Piast - Lech - 2 - 1.75. Lech po ostatnim meczu zapowiadał że zamierza wygrac znacznie wyzej z Piastem w Gliwicach. W Poznaniu mogło byc znacznie wyzej. Jeśli nie wykorzystuje się sytuacji do których dochodziło w meczu z Piastem to naprawde niech sie cieszą z 1:0. Pewnie na ten mecz Franciszek Smuda wystawi bardzo mocny skład z Reissem na czele. Mecz naprawde warty pieniędzy.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Stal Sanok to spec od Pucharu Polski, jeszcze dwa sezony temu wyeliminowala Polonia Bytom, potem Legie Warszawe, a z Arka przegrala dopiero w karnych. Nie pamietam, jak prezentowala sie w zeszlym roku, ale wiem, ze w Sanoku na Puchar mobilizuja sie najabrdziej. Na pierwszy rzut oka rzeczywiscie Widzew powinien wygrac 5:0, ale takie mecze lubia nie wchodzic.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wiem, wiem że Stal Sanok w Pucharze Polski ostatnio sobie bardzo dobrze poczynała, ale tym razem nie mają szans. W Widzewie bardzo poważnie traktują te rozgrywki. Jeszcze poczekam na skład Widzewa jeśli mi przypadnie biorę to w ciemno na ostrooo ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z celahim&#39;em w sprawie Stali Sanok. Ten ich mecz z Widzewem w ogole mi się nie podoba i owszem Widzew powinien awansowac, ale nie zdziwię się jesli dojdzie do tego np. po dogrywce.

Ogolnie osobiscie jesli zagram cos na Puchar Polski to raczej za drobne stawki. Pamiętam, ze przed rokiem w przeciwienstwie do ligi to na tych rozgrywkach tylko tracilem kasę i nauczony doswiadczeniami tym razem zagram raczej tylko za drobne.

Tak jak juz pisałem nasuwa mi się typ na wygraną Górnika Zabrze, ktorego celem jest walka o zdobycie Pucharu Polski co jest jednym z planow firmy Allianz Polska. Takze Gornik w Katowicach, ktore z nowym trenerem jeszcze tak na dobrą sprawę się nie poznały wygrac powinien.

Calkiem realna przyszłość dla Zagłębia Lubin to gra za rok w Ekstraklasie. Kto wie czy przy okazji nie uda im się zakwalifikowac do europejskich pucharów poprzez Puchar Polski? W 1/16 rywalem Lubinian będzie GKS Jastrzębie, ktory juz raz Miedziowi pokonali w rozgrywkach ligowych. Uwazam, ze teraz zadanie będzie trudniejsze, ale mimo to podopieczni trenera Fornalaka wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widzew bardzo zmotywowany jest do Pucharu Polski, podkreślali to już dawno działacze, trenerzy i piłkarzy. Rywal jest dużo słabszy, wiadomo będzie walczył, gryzł trawę ale według mnie to za duża różnica między zmotywowaną Stalą Sanok i również zmotywowanym Widzew Łódź. Nie przekonują mnie argumenty że Stal Sanok świetnie grała w PP ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Górnik
Ja bym na Górnika uważał bo jak narazie to cienki zespół. Rok temu też takie halo robili że przez puchar to dużo im może wyjść i gdzie odpadli każdy chyba pamieta. Dla przypomnienia z Lechią bodajże po karnych w początkowych rundach pucharu. Natomiast GKS to wogóle niewyjaśnione zjawisko dla mnie. Mieli awansować a tu bardziej spadek realny... Myślę że raczej na lidze się będą koncentrować. Z drugiej strony wyjątkowo na ten mecz mogą się spiąc bo w koncu to derby górnego slaska.

Osobiście zadowole się typem na Polonie Warszawa. Nie wiem tylko w jakim składzie wyjdzie ekipa Jacka Zielińskiego. W bramce Majdan a w polu nie wiem czy zmiany jakieś będa. Jesli da duzo zmienników to zaczne się bać. Jeśli ma już ktos info o składach to bym prosił serdecznie ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: GKS Katowice - Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dzisiaj w ramach 1/16 Pucharu Polski dojdzie do Klasyka Śląskiego jak nazywane są spotkania pomiędzy GKS Katowice a Górnikiem Zabrze. Oba zespoły nie mogą uznać startu rozgrywek do udanych, GKS w I Lidze plasuje się w strefie spadkowej, natomiast Górnik na ostatnim miejscu w Ekstraklasie, a więc ma być to mecz na przełamanie zarówno jednych jak i drugich. W obu klubach w ostatnim czasie zaszły zmiany na stanowisku trenera Jana Żurka w GKS-ie zastąpił Adam Nawałka, natomiast w Górniku Henryk Kasperczak zmienił Ryszarda Wieczorka. Oba zespoły traktują dzisiejsze spotkanie bardzo poważnie i będą chcieli zarówno jedni jak i drudzy wygrać. Większe szansę daję drużynie gości która ma większy potencjał ludzki wśród swoich piłkarzy, ale również zapewne będą chcieli wygrać piłkarze pierwszy mecz za kadencji Henri Kasperczaka, bo podczas meczu ligowego ze Śląskiem ta sztuka się nie udała. A okazja dzisiaj nadarza się znakomita. Górnik gra przecież z zespołem dużo słabszym od siebie i w dodatku jest to spotkanie jak powiedziałem wcześniej uznawany za Klasyk Śląski.
Dla obu klubów będzie to już dwunasty mecz między sobą w Pucharze Polski. Ostatnie miały miejsce w sezonie 2004/2005 kiedy to mieliśmy fazę grupową. Górnik wygrał wtedy dwa razy 1:0 i 2:1.
Wydaje mi się, że Górnik dzisiejsze spotkanie wygra w regulaminowym czasie gry ponieważ ani jedni ani drudzy tego spotkania nie zamierzają odpuścić to przewaga umiejętności i doświadczenia jest po stronie gości.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
GKS Katowice - Górnik Zabrze @ 2

Oczywiście wszyscy są pod wrażeniem postawy Górnika w Ekstraklasie i już nawet Hajto stracił zapał do szukania spiskowców wśród sędziów... tylko warto się zastanowić skąd się bierze ich dramatyczna lokata w tabeli?
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0:0
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:0
Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:0
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0:3
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:0
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:2
Oto ich dotychczasowe wyniki. I już nasuwa się spostrzeżenie że przegrane mecze notowali z liderami ligii [arka, lech, legia], ruch zatrzymali, piasta ograli i tylko mecz ze śląskiem wygląda uwłaczająco. Oczywiście nie mówię to że Górnik gra dobrą piłkę ale warto chyba uwzględnić z kim przegrywał. Teraz zmienili trenera na Henryka co obrazuje jak zarządowi zależy i że chce działać by poprawić sytuację. I choć w Zabrzu się dużo mówi, często nawet bez sensu [Hajto] a mniej działa to tym razem myślę że fakt derbów, gry o przełamanie przed kolejką ekstraklasy i nowy trener dadzą pozytywny efekt.
GKS gra w I lidze w kratkę. Bo ostatni wynik 3:0 z Dolkanem moze i cieszy [choć raczej nie zaskakuje bo dolkan do potęg nie nalezy] to porażki z Turkiem czy Flotą już tylko śmieszą. Mo i masa remisów z słabymi zespołami i kilka z lepszymi. To żaden wynik, a napweno nie pozytywny. GKS raczej powinien się skupić na lidze bo te mgliste zapowiedzi walki o awans do Ekstraklasy znowu spełzną na grach o pietruszkę w środku tabeli... A na puchary moim zdaniem to onie się nie nadają... na żadne puchary ;)
A oto kadra Górnika na ten mecz:
. Sebastian Nowak
2. Michal Vaclavik
3. Willy Rivas
4. Marko Bajić
5. Maris Smirnovs
6. Adam Danch
7. Michał Pazdan
8. Tadas Papeckys
9. Mariusz Magiera
10. Tomasz Hajto
11. Grzegorz Bonin
12. Jerzy Brzęczek
13. Piotr Madejski
14. Dariusz Kołodziej
15. Piotr Malinowski
16. Tomasz Zahorski
17. Marcin Wodecki
18. Leo Markowski

Wisła Płock - Legia Warszawa @ 2

W tym meczu miałem grać hc-1 na Legię po kursie 2.9 i byłem tega typu całkiem przekonany... dopóki Urban nie zapowiedział zmien w składzie. W Płocku ma ponoć zagrać Kumbev i Grzelak ale coś mi się wydaje że to mogą nie być jedyne wygłupy Janka. Ten trener już taki jest, że jak gra puchary to maniakalnie musi kombinować. Czasem na dobre czasem kupa wstydu. Raczej sobie nie wyobrazam zeby już razpędzeni wojskowi mieli polec w Płocku lub męczyć się w dogrywce ale hc-1 przestało wyględać tak zachęcająco.
Wiślacy zapowiadają że dadzą z siebie dużo i walczyć będą, jednak zaraz dodają że są pełni obaw o swoją powolną obronę a Legię zatrzymać planują raczej wybijając ich z rytmu [jak to gdzieś czytałem grajac piłką ;) ]. No i tu coś mi się to nie widzi... ani skuteczna gra Wisły piłką ani zatrzymanie napastników Legii. Byłbym skłonny za to postawić małe pieniądze, ale zawsze na to ze w meczu będzie karny. Wszyscy wiemy jak Rado lubi łapać gleby. Ostatnio co prawda się troszkę uspokoił i skupił raczej na kiwce ale pewnych nawyków wyzbyć się nie da. Jest szybki co nie ulega wątpliwości, lubi się pokiwać, obrona jest powolna i pewnie słabsza, wiec jak do tego dodamy te pady Radovica to karny jak ulał ????
Fakt ze Legia broni tytułu bym całkiem olał. Wisła powinna być bardziej zmobilizowana, jak to zazwyczaj bywa w takich meczach ale o Legii to świadczy tyle że jest dobra w PP. Jak dla mnie to Legia awans wywiezie juz po regulaminowym czasie gry.

Górnik Łęczna - Cracovia @ 1 awans

Cracovia gra fatalnie, Cabaj stał się pośmiewiskiem po swojej popisowej interwencji, Majewskiego kibice zaczynają gnoić a w zespole plaga kontuzji... po drugiej stronie frontu mamy beniaminka niższej klasy rozgrywkowej, który zagra bez publiki i... i to tyle. Poza tym Górnik spisuje się całkiem dobrze natując czasem wręcz imponujące rezultaty. Zdarzyły się i małe wpadki ale całokształt jest bardzo pozytywny.
Trener Majewski [jeszcze szczycący się poparciem u Filipiaka] zapowiada że żadnego meczu nie odpuszcza i do Łęcznej jedzie w najmocniejszym składzie, czyli bez Witkowskiego, Kostrubały, Majorosa, Arkadiusza Barana, Bartłomieja Dudzica i Semiona Milosevića :-D Za to z dwoma kopaczami Młodej Ekstraklasy: Jakub Kaszuba i Dawid Dynarek :spokodfhgfh:
Trener się tym nie przejmuje i skupia raczej na pozycji bramkarza. No i trudno mu się dziwić bo wybór między Sławomirem Olszewskim a Cabajem do łatwych ostatnio nie należy ????
Ogólnie to mecz łatwy do wytypowania nie jest ale tak obserwójąc poczynania Cracovi to pokusiłbym się o typ na awans Górnika.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Łęczna - Cracovia
Klub z Łęcznej w poprzedniej rundzie stuknął Tura 1:5 ale Tur to ekipa na poziomie 3ligi a Górnik aspiruje do 1. Górnik od czasu do czasu ma zajawke na walke w pucharach i tutaj chyba na taką się zanosi. Natomiast Cracovia w lidze spisuje się fatalnie. W poprzednim sezonie jednak nie prezentowała się duzo lepiej a w pucharze grała przyzwoicie. odpadła dopiero po fatalnym kiksie Cabaja. Nie skreślam Cracovi. Inna sprawa to Majewski walczy o posade więc Cracovia nie odpuści. Spodziewam się wyrównanego meczu i mimo wszystko małej ilości strzelonych goli.
Typy:2x lub under 2,5
kurs:1,40 lub 1,85

Płock - Legia
trudny mecz. Legia na fali Wisła chyba też skoro wygrywa z Zagłębiem Lubin po niezłym meczu. Wisła to zespół dobrze grający w krajowym pucharze, natomiast Legia jest nieprzewidywalna. Potrafiła odpaść ze Stalą Sanok ale potrafiła też zdobyć ten puchar (jak rok temu). W poprzedniej rundzie Wisła Płock pokonała ŁKS Łomża 8:0. Mimo słabej klasy rywala wynik zwraca uwagę. Legia w eksperymentalnym składzie troche wyjdzie. Legii w Płocku nie gra się za wygodnie. Najczęściej są to wymęczone zwycięstwa lub remisy. Myślę że under jest dobrym typem i bezpośredni awans Legii też ale zostawiam 15% możliwości na dogrywkę.
Typ:under 2,5
kurs:1,70
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Bardzo ciekawy meczyk odbył się w Stalowej Woli. Stalówka bez 6 podstawowych zawodników pokonała grający bez 4 zawodników z 1 składu GKS Bełchatów. Choć tylko 1-0 to powinno być znacznie znacznie wyżej.
radzę uważać jutro na STAL SANOK, bo może być to ciekawy mecz.... Pozdrawiam
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Witam
Dorzucam swoje pięć groszy do tej rozkminki na temat meczu Stal -Widzew ! Mianowicie Piłkarze Łódzkiego Widzewa wyjechali jużwe wotrek , i dojechali do Kielc gdzie przeprowadzili trening następnie wyruszyli do Krosna gdzie mieli nocleg ! Z wypowiedzi Trenera Widzewa nie pojechało tylko dwóch podstawowych graczy Widzewa ! Do Sanoka więc przyjedzie dzisiaj podstawowy skład , nie porównujcie że Stal wygrała pare tygodni temu z Podbeskidziem bo w tym meczu Goście nie grali w pełni pierwszym składem ! W Sanoku mówi się o tym że Stal bardzo chce wygrać ten mecz , ja jednak uważam że nastroje sa takie żeby grac o zwycięstwo lecz nie za wszelką cenę , ponieważ najważniejszym piosytetem w tym sezonie jest awans do trzeciej ligi ! Stal nie ma zbytnio ugruntowanej pozycji w tabeli bo tylko o jeden punkt wyprzedza dobrze grającą Kolbuszowiankę Kolbuszową która również ostrzy sobie zęby na trzecią lige ! W dzisiejszym meczu Stal zagra bez Sumary który dostał czerwoną kartkę w meczu z Podbeskidziem , w tym meczu padło również dużo żółtych kartek , gdyż miały miejsce zamieszki między piłkarzami , więce cale bym się nie zdziwił gdyby dzisiaj padło kilka czerwonych ! Uważam że dzisiejszy mecz wygrają piłkarze Widzewa , choc sercem jestem za Sanocką Stalą i jej dzisiaj będe kibicował , a wszystko już o 15:30 Na Sanokckich Wierchach !! :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom