>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

REMES Puchar Polski

Status
Zamknięty.
I 0

indyanah

Użytkownik
Legia tego meczu nie przegra. Od poczatku sezonu z kazdym meczem kolejny trybik tej maszyny zaskakuje w grze Legii. Poza tym warto wziac pod uwage fakt iz puchar to przepustka do europejskich rozgrywek, co przy takiej postawie Groclinu w lidze powoduje ze Legia nie moze przejsc obojetnie obok meczy z Lechia. Uwazam ze Legia wystawi najmocniejszy aktualnie sklad za wyjatkiem Jana Muchy, ktorego zastapi Wojciech Skaba i to jedyny czynnik ktory moze zawiezc. Co do Lechii, komentarze Kubickiego sa jednoznaczne. Lechia bedzie sie bronic calym zespolem aby zachowac szanse by powalczyc u siebie gdzie o wynik moze byc roznie. Dla mnie pewna 1 aczkolwiek najprawdopodobniej roznica tylko jednej bramki (1-0)
Warto wspomniec iz po kontuzji wracaja Grzelak i Kielbowicz, aczkolwiek zabraknie Szalachowskiego.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Oto mała analiza meczu i bardzo wazne info!!!!

Wg wielu najmniej ciekawy mecz par REMES PPi takie najlepiej sie obstawia...

Lechia z nowym trenerem malo doswiadczonym ciagle powtarza ze najwazniejszy jest awans do EKSTRAKLASY i sobotni mecz w 2 lidze....

Tak jak mecz nie ważny jest dla POLONI (bardzo zmeczonej po ciezkim i przegranym meczu sobotnim w lidze z LECHIA) tak odwrotnie dla ZAGLEBIA ktore mecze ligowe odpuszcza (MECZ Z łKS) i skupia sie na pucharze - jedyna w obecnej sytuacji szansa na UEFA....

Polonia gra w ćwierćfinale Pucharu Polski w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem. W świetle ostatnich wydarzeń ten mecz nie ma dla zespołu &quot;Czarnych Koszul&quot; większego znaczenia mimo prestiżowej stawki.

Zawieszenie przez zarząd klubu trenera Dariusza W., nominacja nowego, mało doświadczonego Tomasza Strejlaua, porażka w meczu na szczycie w Gdańsku, plaga kontuzji w zespole - problemów w Polonii jest bez liku. W tej sytuacji wszyscy koncentrują się na sobotnim meczu drugoligowym z Wartą Poznań.

Sytuacja jednak przypomina poprzednie spotkania z pierwszoligowcami w Pucharze Polski - z Lechem Poznań i Koroną Kielce. Wtedy też warszawski zespół był osłabiony, grał w rezerwowym ustawieniu, a z Koroną - tuż po zmianie trenera (wtedy zadebiutował Dariusz W.). Efekt tego był zadziwiający. Dwa zwycięstwa i do tego odniesione w ładnym stylu.

Tyle że teraz Polonia gra na wyjeździe, a Tomasz Strejlau bardziej jest przejęty nie tym, że debiutuje, ale tym, że ma problemy z zestawieniem sensownej jedenastki. - Byłem asystentem Darka Wdowczyka i Jacka Zielińskiego w Legii. Oswoiłem się ze stresem w znacznie bardziej prestiżowych meczach - mówi.

Do Lubina nie pojechali z powodu kontuzji: Krzysztof Kazimierczak, Kamil Kuzera, Daniel Mąka, Krzysztof Michalski, Mariusz Pawlak, Mariusz Zasada. Wszyscy są zawodnikami pierwszego składu. W Warszawie został Mariusz Liberda. O tym zdecydowały jednak wcześniejsze ustalenia. W meczach Pucharu Polski (Polonię czeka jeszcze rewanż w Warszawie) bronić ma Radosław Majdan. Niewykluczone, że dla byłego zawodnika Pogoni Szczecin i Wisły Kraków spotkanie z Zagłębiem będzie przetarciem przed ligą. Liberda zawiódł w poprzednich meczach i jego pozycja numer 1 w bramce &quot;Czarnych Koszul&quot; jest poważnie zagrożona.

ZAGŁĘBIE LUBIN - POLONIA WARSZAWA. Środa, godz. 19 - Marii Skłodowskiej-Curie 98. Sędziuje Robert Małek (Katowice).

Przypuszczalny skład Polonii: Radosław Majdan - Piotr Klepczarek, Bartłomiej Konieczny, Piotr Kulpaka, Lumir Sedlaczek - Krzysztof Bąk, Grzegorz Wędzyński, Łukasz Piątek, Piotr Kosiorowski - Jacek Kosmalski, Grzegorz Piecha.

PRZYPOMINAM ROWNIERZ ZE ULATOWSKI OSZCZEDZAL IWAńSKIEGO I RUI MIGUELA W MECZU LIGOWYM ABY W PELNI SIL ZAGRALI W REMES PP!!!

DLA MNIE PEWNIAK:
ZAGŁEBIE - POLONIA 1 1,5 (9/10)
ZAGŁEBIE - POLONIA (HANDI 0-1) 1 2,25 (6/10)

LEGIA - LECHIA 1 1,3 (7/10)

TYLE NA DZIS RACZEJ NIE POLECAM GRY NA LM wole zagrac w pucharze POLSKI
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zaglebie Lubin v Polonia Warszawa - 2 @@ 7,00

Piłkarze Zagłebia ostatnio nie radza sobie najlepiej na to spotkanie Zagłebie wystawi zapewne skład rezerwowy natomiast Ekipa Gości przyjedzie jedynie bez Mariusza Liberdy byłego gracza Zagłebie więc jest okazja do ogrania pierwszoligowca zapewne Polonia wymyśli jakieś koszulki związane z Aresztowanie Dariusza W. Ich trenera trenerem tymczasowym pozostaje Tomasz Strejlau.
Przypuszczalny skład Polonii: Radosław Majdan - Piotr Klepczarek, Bartłomiej Konieczny, Piotr Kulpaka, Lumir Sedlaczek - Krzysztof Bąk, Grzegorz Wędzyński, Łukasz Piątek, Piotr Kosiorowski - Jacek Kosmalski, Grzegorz Piecha.
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Zaglebie Lubin v Polonia Warszawa - 2 @@ 7,00

Piłkarze Zagłebia ostatnio nie radza sobie najlepiej na to spotkanie Zagłebie wystawi zapewne skład rezerwowy natomiast Ekipa Gości przyjedzie jedynie bez Mariusza Liberdy byłego gracza Zagłebie więc jest okazja do ogrania pierwszoligowca zapewne Polonia wymyśli jakieś koszulki związane z Aresztowanie Dariusza W. Ich trenera trenerem tymczasowym pozostaje Tomasz Strejlau.
Przypuszczalny skład Polonii: Radosław Majdan - Piotr Klepczarek, Bartłomiej Konieczny, Piotr Kulpaka, Lumir Sedlaczek - Krzysztof Bąk, Grzegorz Wędzyński, Łukasz Piątek, Piotr Kosiorowski - Jacek Kosmalski, Grzegorz Piecha.
nie zgodze sie absolutnie
Do Lubina nie pojechali z powodu kontuzji: Krzysztof Kazimierczak, Kamil Kuzera, Daniel Mąka, Krzysztof Michalski, Mariusz Pawlak, Mariusz Zasada. Wszyscy są zawodnikami pierwszego składu. W Warszawie został Mariusz Liberda. O tym zdecydowały jednak wcześniejsze ustalenia. W meczach Pucharu Polski (Polonię czeka jeszcze rewanż w Warszawie) bronić ma Radosław Majdan. Niewykluczone, że dla byłego zawodnika Pogoni Szczecin i Wisły Kraków spotkanie z Zagłębiem będzie przetarciem przed ligą. Liberda zawiódł w poprzednich meczach i jego pozycja numer 1 w bramce &quot;Czarnych Koszul&quot; jest poważnie zagrożona.
Zagłębie bedzie gralo najmocniejszym mozliwym skladem bo w meczu ligowym odpoczywali najlepsi wlasnie na mecz z Polonią.
jak dla mnie przynajmniej 2-0 dla Zaglebia
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dob mylisz się. Zagłębie wyjdzie w najsilniejszym składzie. Polonia zagrała bardzo słaby mecz w Gdańsku. Gospodarze chcą odnieśc w tym sezonie jakieś trofeum i tylko w tym pucharze mają jakieś szanse. W Polonii zamieszanie z trenerem, grają z Mistrzem Polski i to w Lubinie, dla nich ważniejsza jest liga niż puchar
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Zaglebie Lubin v Polonia Warszawa - 2 @@ 7,00

Piłkarze Zagłebia ostatnio nie radza sobie najlepiej na to spotkanie Zagłebie wystawi zapewne skład rezerwowy natomiast Ekipa Gości przyjedzie jedynie bez Mariusza Liberdy byłego gracza Zagłebie więc jest okazja do ogrania pierwszoligowca zapewne Polonia wymyśli jakieś koszulki związane z Aresztowanie Dariusza W. Ich trenera trenerem tymczasowym pozostaje Tomasz Strejlau.

Przypuszczalny skład Polonii: Radosław Majdan - Piotr Klepczarek, Bartłomiej Konieczny, Piotr Kulpaka, Lumir Sedlaczek - Krzysztof Bąk, Grzegorz Wędzyński, Łukasz Piątek, Piotr Kosiorowski - Jacek Kosmalski, Grzegorz Piecha.
powiem ci ze wgielo mnie to co przeczytalem ......
zawsze podobaly mi sie twoje typy i raczej sie z nimi zgadzalem ale to co napisales jest dla mnie totalna pomylka....nie wiem skad masz takie info ale to bzdura....przyjada oslabieni i to bardzo.....
napisalem szczegolowa analize powyzej z info o brakach w polonii....
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
SUPER ZAGLEBIE 5-0..........
mam nadzieje ze duzo osob skorzystalo z mojej rady i analizy......
polonia nie miala najmniejszych szans na remis .......
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik

W cieniu Ligi Mistrzów odbędą się rewanżowe spotkania w REMES Pucharze Polski.Zapraszam do dyskusji nt. powyższych meczy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dla mnie mecz Lechii z Legią duzo ciekawszy niz pojedynki Champions Legue tego dnia licze na niespodzianke i zwycięztwo Biało0-Zielonych przynajmniej doprowadzenie do dogrywki chociaz moze byc cięzko rezultat 1-0 jest bardzo niekozystny w przypadku utraty gola dopier zwycięztwo dwubramkowe da Lechii awans jak równiez Ruchowi który gra z Groclinem a w pierwszym meczu uległ takim samym wynikiem.

W meczu Wisły z Arką oczywiście przewiduje wygraną gospodarzy jednak ze kurs nie jest zbytnio zadowalający mozna postawic over jest to spotkanie rewanzowe a kluczem do awansu który w taktyke będą mieli wpisany Arkowcy to zdobycie bramki..chociaz trudne warunki na murawie licze na kilka goli niezaleznie kto pierwszy trafi do siatki choc bez wątpienia będą to Wiślacy Arka wtedy postawi wszystko na jedną karte.

W meczu Poloni z Lubinem faworytem zapewne są Miedziowi w związku z wysokim wynikiem jakim zakonczył sie pierwszy mecz spodziewam sie w Wawie raczej zmienników z bierną postawą .Czarne koszule potraktują mecz jak kazdy inny powinni zwycięzyc może 2-0/2-1
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Co do Lechii to szczerze przyznam, że nie wydaje mi się aby byli w stanie awansować. Legia musi strzelić tylko jedną bramkę i w zasadzie jest po zawodach. Legia mimo wszystko jak na polskie warunki jest klasowa drużyną i raczej uda im się zdobyć jakąś brameczke ????

co do Wisły to zgadzam się z przedmówcą. Wydaje mi się, że wygramy. Wisła ma naprawdę mocną kadrę, Arka gra słabo i generalnie oni musza mysleć o walce o OE a nie o pucharach.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Wisła powinna wygrać i niestety dla buków jest to dość oczywiste [kurs:1.25]. Arka odniosła już sukces u siebie bezbramkowo remisując i starczy. PP nie jest na ich miarę i każdy ma tego świadomość. Cel był postawiony: 2 najbliższe spotkania zagrać bardzo dobrze. Pierwsze uważam że się udało [w PP z Wisła] a drugie to wtopa... 2:2 ze Zniczem. I mimo coraz lepszej gry po przerwie zimowej atmosfera nie jest dobra. OE zaczyna się odsuwać a miało być tak łatwo... Teraz trzeba walczyć w lidze i ostro się tam spinać bo może być nieciekawie, zwłaszcza jak jeszcze bardziej prezesa wkurzą! PP chyba się już dla nich skończyło i nie oczekuję w najbliższym meczu jakichś cheroicznych akcji Arki. Mecz zagrają ale raczej bez sensacji. Wisła spokojnie wygra... strzelam że różnicą około 3 bramek. Skorża choć szczęśliwy być nie mógł po pierwszym meczu to można powiedzieć że gra po europejsku ???? Na wyjeździe na remis i eliminacja u siebie.
Tylko że kurs 1.25 nawet na takiego pewniaka to trochę mało...

Co do Legii to z całego serca będę im kibicował, podobnie jak grupa turystów która się pojawi w Gdańsku. Ale kurs myślę że jest dość proporcjonalnie do ryzyka ustawiony. Wojskowi powinni strzelić gola i rozwiać wątpliwości ale trzeba pamiętać że powoli stają się liderem zmarnowanych akcji, w Lidze toczą zacięty bój... Lechia może pomyśleć że o niespodziance bo 1-0 w Wawie to nie jest rewelacja. Zamiast grać na wygraną Legii to bym proponował na awans Wojskowych postawić tyle że tu kurs znowy będzie marniutki ????

Odradzam typowania meczu Polonia - Zagłębie bo on już się rozstrzygnął. Polonia szans praktycznie nie ma ale Zagłębie nie ma co się silić na wielki rezultat skoro awans w kieszeni. Jak dla mnie to no bet.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Arka kwasi w lidze niesamowicie, według mnie jeśli nie wygrają najbliższego meczu Stawowy może pakwoac walizki, z takim zespołem co on dysponuje powinnen ten zespół lac każdego w lidze a oni nie potrafią wygrac czwartego meczu z rzędu czy piątego. W meczu z &quot;Białą Gwiazdą&quot; na Reymonta nie mają szans, Wisła ten mecz na spokojnie wygra według mnie można zaryzykwoac nawet handicap ponieważ jeśli krakowianie szybko strzelą gola to kolejne bramki powinny byc tylko kwestią czasu oczywiście gdy Brożek poprawi skutecznosc bo w ostatnim meczu pokazał mistrzostwo świata w niewykorzystanych 100% okazjach
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
materiał zaczerpnięty z www.legialive.pl :
&quot;W miniony weekend Lechia wygrała w Opolu z Odrą 3-2. Zwycięskiego gola dla gdańszczan zdobył Robert Speichler, który na boisku pojawił się w 84 minucie. Zawodnik chciałby wystąpić w środę przeciwko Legii. &quot;Chciałbym, żeby tak było, ale pewności nie mam. Fajnie byłoby zagrać z Legią, bo uważam, że mamy duże szanse, żeby ją wyeliminować. Strata jednej bramki to niewiele.&quot; - mówi Speichler.
&quot;Poza swoimi umiejętnościami, w które wierzę, będziemy mieli jeszcze dwa atuty. Dwunastego zawodnika, czyli naszych kibiców, no i fatalne boisko, na którym dobrze wyszkoleni technicznie legioniści mogą sobie nie poradzić.&quot; - dodaje.&quot;

No ten drugi argument to kpina...
Jak można mówić że to atut i się z tego cieszyć? Zły stan murawy - walkower! Boiska muszą odpowiadać pewnym standartom... Do pierwszej ligii aspirują i mają boisko w takim stanie że dobrym zespołom moze się trudniej grać bo są nieprzyzwyczajone?? Niech wynajmą! ????
Bo to nawet żart kiepski...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
buhaha jaki walkower nie mają podgrzewanej murawy bo w 2 lidze nie ma takiego wymogu nie mówiąc o Pucharze Polski w którym teoretycznie brac udział mogą zespoły z C klasy.
Na Wiśle stan murawy nie jest lepszy mimo tego atutu dla słabszych przeciwników nikt tego nie widzi podkreślając ze Wisła nie prezentuje nic szególnego ????
Legia jest klasowym zespołem który stale walczy o czołowe lokaty na najwyższym szczeblu rozgrywek więc takie stwierdzenia raczej pasc nie powinny
Co do przygotowan gry na gorszej murawie Legioniści mogli to zrobic na niejednym obiekcie którym w Wawie nie brakuje jak tego nie zrobili to trudno panicze poskręcają sobie kostki....zresztą bez przesady murawa Lechii taka tragiczna znowu nie jest z tego co widziałem na meczu z Polonią Wawa tydzien temu
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków [-1] - Arka Gdynia [+1]
Typ: Wisła Kraków [-1]
Kurs: 1.75
Buk: Bwin
Analiza:
Wisła mistrzostwo Polski ma już w garści, teraz spekuluje się już tylko czy będą się o nie starali w najbliższym meczu czy ustawią winik na fetowanie u siebie... Nadal grają jednak w PP i POE. Jednym słowy przed nimi szansa na potrójną koronę, wyczyn godny pozazdroszczenia! Skorża jest zbyt ambitny by odpuścić i raczej bym prognozował że właśnie teraz skupi się na pucharach. Argument że o co walczyć nie mają bo LM i tak już jest ich jakoś do mnie nie trafia, bo co? Do końca rozgrywek już będą mecze olewać bo czekają na LM?? Nie...
Arka natomiast miała zadanie zagrać na maxa dwa mecze: z Wisłą i potem ze Zniczem. W tym pierwszym stanęli na wysokości zadania i utrzymali wynik bezbramkowy. Potem jednak zremisowali w ostatnich minutach ze Zniczem [2-2]. To chyba już skrajnie wkurzyło prezesa, który był ugłaskiwany przy poprzednich wpadkach przez Stawowego. Można oczekiwać roszad w składzie i kar finansowych, Stawowy natomiast meczem z Wisłą zegna się z posadą jak donoszą media. Arka miała przepłynąć przez 2 ligę bez problemów a zrobiło się nieciekawie... Myślę ze muszą się teraz ostro zabrać za rozgrywki ligowe i odpuścić trochę te puchary. Zwłaszcza że mecz z Wisłą osłabił skład Gdynian, teraz nie powinni sobie na takie coś pozwolić. Sa podłamani i nie wiedzą jak grać by przełamać złą passę.
Myślę że Wisła, choć nie grająca futbolu perfekcyjnego kiedy dorwie Arke na własnym stadionie rozszarpie ją na strzępy! Na jednej bramce dla gospodarzy się nie skończy bo różnica klasy i umiejętności w obecnej sytuacji obu zespołów będzie wyjątkowo widoczna. Bramki będą Wiślacy zdobywać z łatwością i spokojnie mecz skończy się overem, pewnie do jednej bramki. Typuję 3-0
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Uważałbym z grą na Legię... mało turystów dostało bilety, miejscowi będą chciali zrobić &#39;atmosferę&#39; z tego co słyszałem, Lechia chce walczyć o awans i dać z siebie maksa a wynik 1-0 z Wawy jest do przeskoczenia, nie tylko w oczach Gdańszczan. Ponadto Wojskowych trapię kontuzje. W Gdańsku nie zagrają Dickson Choto, Sebastian Szałachowski, Bartek Grzelak i Edson, Maciek Korzym, Inaki Astiz, Miro Radovic oraz Piotrek Giza. Dla mniej wtajemniczonych objaśnię że obrona będzie bradzo osłabiona a na pozycję prawego pomocnika nie ma kogo wstawić. Na boisko wybiegną młodzi... nie zawsze dobrze grający. Zaczynam się zastanawiać czy kurs w granicach 4.00 na awans Lechii nie jest okazją wartą ryzyka za drobne. Do przemyślenia.
 
bosskii 0

bosskii

Użytkownik
No niestety 0-1 bramka Rogera ale Legia pokazała że nie jest wielkim zespołem pierwszej ligi a to co przez większość meczu pokazywał Roger to śmiech ... Mówię NIE!!! jeśli chodzi o reprezentacje Polski dla tego zawodnika!!!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Z przykrością muszę prezyznać rację że Legia się nie popisała. Postawę Rogera od dawna krytykuję... w zasadzie od plotki że ma być w reprezentacji zaczął inaczej grać i mi się to bardzo nie podoba. Jednak zauważyć też trzeba że Wisła również nie zagrała na powiomie... 2-1 z Arko po meczu z którego goście znowu mogą być dumni... Minimalizm to wada a nie strategia!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Pierwsze spotkania tej rundy zostaną rozegrane 22 i 23 kwietnia. Mecze rewanżowe zaplanowano na 29 i 30 kwietnia. Finał odbędzie się 14 maja.
Pary:
Wisła Kraków - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom