>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

REMES Puchar Polski

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
Legia Warszawa - Łks Łódź ✅

Puchar pucharem, ale ostatnia fatalna seria Legii sprawila, ze trener Legii, Jan Urban bardzo powaznie podchodzi do dzisiejszego meczu przeciwko Łodzianom. Druzyna z Warszawy zagra niemalze w optymalnym skladzie. Zabraknie tylko Miroslava Radovića i Piotra Gizy, ktorzy narzekaja na drobne urazy. Natomiast w druzynie gosci zabraknie najprawdopodobniej Kłosa, ktory ma problemy z kregoslupem oraz Tarika Cerića. Poza kadrą jest też Adam Cieśliński, który przechodzi już rehabilitację po kontuzji, ale ma małe szanse, żeby zagrać w rundzie jesiennej. LKS spisuje sie bardzo zle w lidze, i mysle , ze jedynym zadaniem w tym sezonie to bronienie sie przez spadkiem. Dlatego tez stawiam na zdecydowane i pewne zwyciestwo Legii a przy tym przelamanie ich zlej passy.
a co do Korony to moze to wlasnie oni beda walczyc z Legia o 2 lokate? Bo pierwsze miejsce jest juz zarezerowane dla Bialej Gwiazdy :-D
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Dzisiaj o godzinie 13:00 Lechia Gdańsk podejmować bedzie Płocką Wisłę. Stawką meczu jest awans do ćwierćfinału rozgrywek Pucharu Polski. W zespole Lechii wszyscy są zdrowi i gotowi do gry, nie ma zadnych kontuzji. Piłkarze z Gdańska w tym sezonie spisują sie rewelacyjnie, podopieczni Tomasz Borkowskiego grają agresywny i skuteczny futbol, który wyniósł ich na 3. lokatę w tabeli II ligi (2 punkty straty do liderującego Piasta).Lechiści w ciągu pół roku z drużyny, która mogła, ale nie musiała liczyć się w walce o awans do Orange Ekstraklasy stali się ekipą, która odgrywa w tej walce bardzo ważną rolę. W dotychczasowych 19 spotkaniach ligowych gdańszczanie odnieśli 10 zwycięstw, 5 remisów i zanotowali 4 porażki. Szczególnie grozni piłkarze Lechi są na swoim stadionie na którym odniesli 7 zwyciestw, 2 razy zremisowali i raz tylko przegrali.Co do ich jutrzejszych rywali to sytuacja kadrowa juz nie wygląda tak dobrze. Piłkarze Wisły w jutrzejszym meczu wystąpia bez 6 podstawowych piłkarzy. Na boisku nie ujrzymy na pewno: Rafała Lasockiego, Artur Wyczałkowskiego, Dariusza Zawadzkiego, Krzysztofa Kretkowskiego, Piotra Bani oraz Binkowskiego. ęłęóSzczególnie odczuwalne dla płocczan będą braki w defensywie. Nie jest tajemnicą, że nawet w najsilniejszym zestawieniu ta formacja popełnia regularne błędy. Wiadomo jest to puchar ale trener Lechii zapewnia ze bardzo zaley mu na awansie i wystawi najsilniejszy skład &quot;Zależy mi na awansie do ćwierćfinału, ale na razie nie interesuję się tym, z kim ewentualnie zagramy w następnej rundzie - powiedział trener Lechii.Do Gdańska nie przyjedzie takze trener płoczczan Leszek Ojrzyński, który przebywa na stażu w Bayerze Leverkusen.
Mój typ: Lechia Gdańska - 2,00
Wynik: 5:1 ✅ ✅ ✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ale Lechia rozbiła &quot;Nafciarzy&quot; to sie nazywa pogrom naprawde nie spodziewałem sie az tak wysokiego wyniku...
Lechia Gdańsk 5-1 Wisła Płock
Piotr Cetnarowicz 10, Paweł Buzała 55, Piotr Wiśniewski 67, Maciej Rogalski 70, Artur Andruszczak 84 - Piotr Bania 87
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Podobno kibice z Płocka obrazili się na kopaczy i opuścili swój sektor ????
Brawo Lechia !!!Życze zwycięztwa w tych rozgrywkach.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami pierwsze ćwierćfinałowe spotkania Remes Pucharu Polski. Typując te mecze warto pamiętać, że zwycięzca tych rozgrywek będzie reprezentował Polskę w przyszłorocznych edycjach Pucharu UEFA. Oczywiscie są sytuacje wyjatkowe kiedy tak być nie musi... no ale... przynajmniej moim zdaniem warto o niego walczyć i zwłaszcza takie drużyny jak Legia Warszawa czy też Zagłębie Lubin będą walczyły o niego na 100%.

 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Uważam że na prawdę warytm gry jest typ na Zagłębie L. po kursie 1.6... puki jeszcze nie spadł. Ostatnio Zagłębie przegrało w lidze z ŁKS 2:1 i podejżewam że wiele osób mogło to zaniepokoić pod względem ich występu w REMESIE. Nic bardziej błędnego. Zagłębie grało nowym ustawieniem co wyraźnie nie odpowiadało zawodnikom a na ławce siedział Iwański. Jak potem tłumaczył trener Ulatowski Maciej nie grał bo jest oszczędzany na mecz pucharowy... to chyba jasno pokazuje jakie mają nastawienie do tych rozgrywek Lublinianie!
W Polonii dno. Z Lechią przegrali, zimowe transfery do bani, gra sie nie układa a zwyciestwa niezbyt godne bo czym jest 2:0 ze słabiakiem grajacym na dodatek w 9?? No i oczywiście nie mają trenera bo władze klubu pod presją prasy zawiesiły Wdowe. Ciężko sobie wyobrazić by go nie zawiesili...
Jak dla mnie pewna wygrana gospodarzy po godnym kursie, POLECAM!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przychylam się do typu na Zagłębie Lubin. Oprócz wspominanego Macieja Iwańskiego, w meczu z ŁKS-em oszczędzani byli Rui Miguel oraz Piotr Włodarczyk, którzy najprawdopodobniej wybiegną w pierwszym składzie w środowy wieczór. Zagłębie w lidze już nic nie osiągnie, a na domiar złego po sezonie zostanie zdegradowane. Tak czy siak z tego co się orientuje to nikt o Puchar Polski walczyć im nie zabrania i w razie czego nawet jako zespół drugoligowy będą mogli reprezentować Polskę w europejskich Pucharach. Chłopaki z Lubina mają więc o co grać i przynajmniej moim zdaniem w pierwszym meczu powinni być górą.
mój typ: Zagłębie Lubin - 1,60 w Bwin
 
beau 1

beau

Forum VIP
Również uważam, że Zagłębie jutro wygra z warszawską Polonią,która w niedziele grała w Gdańsku i nie pokazała tam nic wielkiego.Wyszli szczęśliwie na prowadzenie ale potem nie istnieli,Lechia siadła na nich i zdobyła 2 gole.Mogło się skończyć wyższym wynikiem.Zagłebie faktycznie powinno się skupić na tym pucharze w obliczu zdegradowania i słabszej pozycji w lidze wszystkie siły i armaty zabierają z ligowego frontu i wysyłają na front pucharowy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Poważnie rozgrywki pucharowe zdaje się traktować także i Wisła Kraków. Docenili to także bukmacherzy u których kursy na wygraną Białej Gwiazdy notorycznie spadają w dół.

Jednak osobiscie jeszcze nie zdecydowałem się do zagrania na Wiślaków. Swego czasu pamiętam mecze, kiedy w Gdyni Wiśle szło jak po grudzie i mimo, że grali z teoretycznie słabszym rywalem to nie potrafili z nim wygrać. Arka dopingowana przez swoich kibiców może wreszcie zagra na miarę oczekiwań i osiągnie coś konkretnego w meczu z Wisłą Kraków. Hmm.. czekam jeszcze na Wasze komentarze do tego meczu... póki co kadra Wisły Kraków:

Wisła Kraków:

Bramkarze: Juszczyk, Pawełek

Obrońcy: Baszczyński, Cleber, Junior Diaz, Głowacki, Kokoszka

Pomocnicy: Jirsak, Sobolewski, Dudka, Łobodziński, Mączyński, Paulista, Zieńczuk

Napastnicy: Paweł Brożek, Matusiak, Boguski, Dudu

nie zagrają: Niedzielan, Cantoro, Piotr Brożek
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Jeżeli z tej 18 zrobią dobrą 11 to po meczu dla arki która prawdopodobnie już ma kary finansowe które były ponoć na prośbę trenera wstrzymane do meczu z gieksą katowice... 3:2 i piękna gra katowiczan. Arka zawodzi niewiedzieć czemu i myślę że w pucharze się nie przebudzą bo puki co mają ważniejsze sprawy na głowie... Generalnie zakładam wygraną gości ale kurs na nich i nieciekawa gra w pucharach nieprzekonuje mnie do grania...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja rowniez pamietam te meczarnie Bialej Gwiazdy w Gdyni. W sumie jednak w obecnej sytuacji gdy liga jest juz w zasadzie wygrana moga powalczyc o kolejne trofeum. Puchar Polski to przeciez prestiz chociaz w naszym kraju traktowany po macoszemu. Pamietam dekoracje chyba dwa lata temu Wisly Plock, to bylo zalosne!! Na srodku boiska bez zadnego podium itp. Tylko w Polsce moze tak byc. Jednak wracajac do meczu to nie wiadomo jaki sklad zdecyduje sie wystawic Maciek Skorza. Ale patrzac na kadre na ten mecz to jest silna i nie brakuje w zasadzie nikogo oprocz graczy ktorzy sa kontuzjowani.Jesli nawet jednak nie zagraja Pawel Brozek czy Zienczuk to jestem zdania ze Wisla ma lepszych rezerwowych niz Arka. Arka w tym sezonie II ligi nie spisuje sie najlepiej. W sumie to samo mozna powiedziec o Wisle jednak ta druzyna zdobywa punkty ;). Po za tym kurs w granicach 1,65 na Wisle w tej rundzie to jest bardzo dobry kurs i moze warto zaryzykowac bo w rewanzu napewno bedzie w granicach 1,15...

Bilans gier w Gdyni :

04/08-06 Orange Ekstraklasa Arka Gdynia vs. Wisla Krakow 0:0
19/11-05 Orange Ekstraklasa Arka Gdynia vs. Wisla Krakow 1:0
02/08-03 Puchar Polski Arka Gdynia vs. Wisla Krakow 2:0

A wiec Wisla nie bedzie miala latwo ;)
 
marc0 202

marc0

Użytkownik
Witam
To może Ja umieszczę też krótki komentarz do spotkania w Gdyni. Wisła występuje jutro niezaprzeczalnie w roli faworyta, ale jak wiemy faworyci nie zawsze wygrywają . Sądziłem, że Wisła odpuści ten mecz ale nawet jakby to zrobiła przy tak solidnej kadrze grali by świetni zawodnicy i jak widać znane nazwiska jutro wystąpią. Lider ekstraklasy pewnie zmierza ku mistrzostwie i myślę, że to już tkwi w głowach graczy. Nie wiem jakie są konkretne plany klubu, czy walczą za wszelką cenę o obydwa trofea (mistrz. OE i PP) czy może stawiają wszystko na ligę. Co do formy krakowian to według mnie jest dobra, lecz ich gra nie zachwyca tak jak się zapowiadało, ale myślę iż jest to kwestia zgrania się zespołu. W lidze konsekwentnie gromadzą punkty i raczej problemów większych nie widać. Inaczej jest z żółto-niebieskimi. W ostatnich 3 meczach ligowych zagrali po prostu źle, o czym świadczy 1 zdobyty punkt. Obserwując grę Arki zauważyłem, że jest to kwestia błędów indywidualnych zawodników i być może złe przygotowanie do sezonu. Świetnym przykładem jest Marcin Wachowicz, który nie brał udziału w zgrupowaniu w Turcji z powodu kontuzji, a śmiem stwierdzić, że gra najlepiej. Dziwi mnie tylko dlaczego nie gra w pierwszej 11, chodź i tak gdy wchodzi ok. 60 minuty przynosi ożywienie i mnóstwo pożytku dla gry. Co do reszty zawodników to wyróżniającymi zawodnikami są głownie Bledzewski, Karwan czy Moskalewicz. Reszta gra tak jakby grać nie chciała. Być może problem leży w psychice zawodników, lecz w końcu trzeba z kolan powstać, zacząć grać tak jak na swe umiejętności przystało i wygrać w końcu mecz. Arka w rundzie jesiennej grała bardzo dobrze, szczególnie na Olimpijskiej. Z pewnością trybuny będą jutro pełne, kibice potrafią wspomóc zespół i wierzę, że niesieni dopingiem piłkarze sprawią niespodziankę. Jak wiemy Wiśle kiepsko grało sie w Gdyni, od 3 meczy nie strzelili tam bramki.Wiślacy pewnie podejdą do tego meczu jak z drużyną II ligową i tyle, bo nie wierze by tak nie było, pewność siebie może ich zgubić. Zwycięstwo gospodarzy mocno podbudowało by ich morale. W każdym bądź razie spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, będę jutro na tym meczu więc liczę na wygraną Arki. Mój typ 1:0.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
no i chyba sie kwestia wisły wyjaśniła, jak dla mnie jest to zdacydowany faworyt. prawdopodobny skład to: Pawełek, Diaz, Cleber, Kokoszka, Baszczyński, Zieńczuk, Dudka, Sobolewski, Łobodziński, Paweł Brożek, Matusiak. Takie zestawienie gwarantuje dobrą grę i poważne podejście do meczu. ponadto trener arki co prawda wspominał że grać będą o zwycięstwo ale prowadząc zespół z taką formą ma świadomość że jest bez szans... zresztą i tak wolał mówić o najbliższym spotkaniu ligowym i nie ukrywał że jest dla niego znacznie ważniejsze

Groklin również wystąpi w roli faworyta. grodziszczanie wyraźnie chcą powalczyć o puchar i nie ukrywają tego. Do składu powrócił pauzujący w ostatnim ligowym meczu za kartki Majewski. W meczu z Zagłębiem S. wyraźnie było widać brak jego podań... jeśli dziś zagra na miarę oczekiwań to ruch nie będzie miał czego szukać w grodzisku...
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
mam pytanie bo nie wiem jak analizować ten puchar :

CZY NA TYM ETAPIE ROZGRYWEK GRAMY MECZ I REWANŻ CZY TYLKO 1 MECZ???
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Co do meczu wisły wezcie pod uwage ze przez pomylke pojechali zamiast do Gdyni do Szczecina i dotrali na miejsce dopiero dzis o 9 rano. Sa zdenerowani i baaardzo zmeczeni. POlecam 1x a wiecej info na ofcinajlnej stronie wisly.
 
I 0

indyanah

Użytkownik
nie zdzierzylem i az sie zarejestrowalem
pele... mowi ci cos prima aprilis?! Mecz moim zdaniem bardzo niepewny. Arka gra beznadziejnie ale z Wisla zawsze miala duzo szczescia. Wisla natomiast gra bardzo slabo i jesli Bytom potrafil prowadzic wyrownany boj z nimi to tym bardziej arka
edit: mam nadzieje ze prima aprilis bo to by byla jakas komedia
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
hehehe, z tej serii to mam newsa że w środowym meczu Legii z Lechią może zagrać Bukhard ???? Ponoć wrócił już do wawy bo niedopełniono formalności a okno transferowe się zamknąło ????
???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom