>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

REMES Puchar Polski

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dla mnie ten Puchar Polski to kolejna kompromitacja PZPN i ITI, który sponsoruje te rozgrywki. Mecz o 17 ? Gdzie te emocje, prestiż ?! W normalnym kraju finał rozgrywa sie wieczorem a nie popołudniu przy kawie czy obiadku :| Jeszcze do tego stadion Bełchatowa gdzie zasiąść może 4 tysiące widzów bo............jest remont! Jakby nie można rozegrać tego meczu np w Kielcach, którzy z tego co wiem zgłaszałi chęć organizowania tej imprezy.
zal.pl
Wracając do meczu. Faworyta znaczącego nie ma, Wisła po zdobyciu Mistrzostwa trochę obniżyła loty a Legia w ostatnich meczach oszczędzała kluczowych graczy, wiec na pewno będą wypoczęci. Mimo wszystko według mnie to Wisła wygra i zdobędzie podwójną koronę. Wiślacy będą na pewno chcieli zrewanżować się za ostatnie dwie porażki w krótkim czasie z Legią.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja natomiast słyszałem, że władze Kielc odmówiły rozegrania finału Pucharu Polski na stadionie Arena Kielce. Tak czy siak godzina wydaje się byc nie ta i nie ten stadion, no ale... podam przykład, że finał pucharu Czech również o godzinie 17:00 dzisiaj ;) To tak na pocieszenie ;P
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
no i przerwa w meczu hahahaha nie ma to jak oddani kibice ;p
ale tam koleś kija wyrwał ze 2 metry miał ;p hehe trochę przy tym śmiechu ale tak naprawdę to dno, z kibiców legi którzy tam pojechali to 30% może chciało obejrzeć mecz a reszta to pewnie tylko myślała kiedy będzie mogła rzucić jakimś kamieniem ;p kibice Wisły K. na pochwałe na pewno też nie zasługują
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mecz był napewno wyrównany z lekkim wskazaniem na Legie. Jak wiemy karniaki są loteria i szkoda ze własnie Jean Paulista ktory rozruszal Wisle przestrzelil ale tak to juz bywa;)
Co do tych stadionowych idiotów to WSTYD WSTYD i jeszcze raz WSTYD!!!
Meczowi o takiej randze nie przystoi zeby takie cos sie dzialo... ba to się nie powinno dziac na zadnym meczu pilkarskim !!! PZPN musi cos z tym zrobic bo to juz sie staje zalosne...

Brawa dla Legii i Jana Urbana który wyraznie stawia na młodzież i miejmy nadzieje ze w przyszłości to zaowocuje, bo przeciez przed nami perspektywa EURO 2012 ????
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Legia pokazała klasę o czym mówią statystyki strzałów oraz było widać to na boisku!
Pokazała tym samym że Wisła wcale nie jest mistrzem z taką przewagą jaką ma w tabeli. Wisła grała kiepsko i nie ma co mówić że brak Brożka.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Zgadzam się!Z taką obroną to Mistrz Polski nie ma szans na walke w eliminacjach LM.Gdyby od początku zagrali Paulista Łobodziński i Brożek pewnie wyglądałoby to inaczej.Obrona do wymiany zwłaszcza boczni defensorzy.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
no i przerwa w meczu hahahaha nie ma to jak oddani kibice ;p
ale tam koleś kija wyrwał ze 2 metry miał ;p hehe trochę przy tym śmiechu ale tak naprawdę to dno, z kibiców legi którzy tam pojechali to 30% może chciało obejrzeć mecz a reszta to pewnie tylko myślała kiedy będzie mogła rzucić jakimś kamieniem ;p kibice Wisły K. na pochwałe na pewno też nie zasługują
Kolego, na murawę wbiegło ze 30 z nas, a było ok 3 tyś. Meczu nie chciał oglądać prawie nikt, pojechaliśmy śpiewać, a zrobiliśmy taki doping, że głowa mała. Głos będzie za dwa dni.
Nie komentujcie na podstawie tego, co było widać w tv, bo to znacznie wypacza obraz tego, co dział się na prawdę. Gazowanie i palowanie podczas fetowania z piłkarzami jest normalne? A ktos o tym mówi, pokazuje to? Nie.
Aco Vukovic : &quot;Pomogliśmy dziś poturbowanym kibicom, bo kiedy widzimy, że racja jest po ich stronie to tak należy postąpić&quot; - to najlepszy komentarz do tej sytuacji.
Sam mecz był chyba całkiem niezły, przewaga Legii była w 2 połowie widoczna dość wyraźnie. Brawo dla Jano Muchy za karne. Brawo dla kibiców, którzy stworzyli NIESAMOWITĄ atmosferę!! Byłem na wielu meczach w gościach, ale taki kocioł rzadko bywa.
Edit: Dokładnie, to SKLW ściągnęło grupe mocnych wrażeń. Do starcia na boisku nawet nie doszło, po 2 miuntach doping wrócił i nikt nie wiedział, po co policja tworzy jakieś formacje na boisku, kiedy juz dawno nic się nie działo:|
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Doskonale było widać jak psy tłukły na oślep fetujących kibiców i szukali prowokacji... nawet maja dziewczyna zauważyła :p Tylko nie chciałem o tym pisać na forum bo coś mi się zdaje że i tak i tak zawsze Legia jest winna. Z tego co się domyślam to SKLW ściągnęło spowrotem na sektor tych co guza szukali, i tu kolejny zonk bo zadyma pójdzie właśnie na konto Stowarzyszenia.
Ważne że puchar jest nasz!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dość było o kibicach, teraz proponuję zapoznać się z oświadczeniem jakie znalazłem na stronie PZPN:

&quot;W pomeczowych komentarzach pojawiły się informacje jakoby trener Wisły Kraków Maciej Skorża podczas ceremonii wręczenia medali zwrócił w dosadny sposób uwagę Prezesowi PZPN Michałowi Listkiewiczowi. Rzekomym powodem pretensji p. Skorży miało być niewłaściwe usadowienie zawodników Wisły. PZPN każdemu z finalistów przekazał do dyspozycji 32 zaproszenia na trybunę honorową i to w gestii klubów leżało ich rozdysponowanie. Jeżeli rzeczywiście piłkarze z szerokiej kadry Wisły znaleźli się w niewłaściwym miejscu na stadionie, nie było to zaniedbanie ze strony PZPN.

Prawdziwym powodem aroganckiego zachowania trenera zespołu z Krakowa była jednak osoba sędziego Grzegorza Gilewskiego. Pan Skorża, który doskonale powinien wiedzieć skąd pochodzi arbiter, gdyż przez wiele lat mieszkał w tym mieście, podważył obiektywizm prowadzącego zawody sugerując, iż sędzia był z Warszawy. Miejscem zamieszkania p. Gilewskiego jest Radom. Sędzia ten jest jednym z najlepszych polskich arbitrów – prowadzi mecze międzypaństwowe, spotkania Ligi Mistrzów, jest również w gronie sędziów technicznych UEFA Euro 2008.

Rozumiemy rozgoryczenie szkoleniowca Wisły spowodowane niekorzystnym dla jego zespołu rezultatem meczu, jednak porażka w finale prestiżowych rozgrywek o Remes Puchar Polski nie usprawiedliwia jego niestosownego zachowania wobec Prezesa Związku, a także innych przedstawicieli PZPN. Mamy nadzieję, że gdy emocje już opadną, były asystent selekcjonera kadry na spokojnie przeanalizuje przebieg spotkania oraz wszystkie towarzyszące mu okoliczności i powstrzyma się w przyszłości od słów i gestów, które nie przystoją trenerowi mistrzów Polski.&quot;

Aby nie wywoływać awantury to skomentuję to tylko szerokim uśmiechem
????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli chodzi o spotkanie to Legia chyba bardziej zasłużyła na Puchar. Mnie osobiście mecz się nie podobał, było dużo walki a mało gry w piłkę. Kibice ? Czytałem oświadczenie SKLW przedmeczowe, w którym było napisane wyraźnie żeby nikt nie robił tego czego nie powinien, jednak niektórzy z kibiców z Warszawy nie wzięła tego sobie do serca i Stowarzyszenie Kibiców Legii nie będzie dobrze wspominała tego meczu. Legia ma zakaz wyjazdowy i
tylko dzięki rozmowom SKLW z różnymi osobami( PZPN-em, kibicami innych zespołów) miała możliwość być na stadionie, teraz mogą być z tym problemy.
Puchar jedzie do Warszawy...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Legia ma zakaz wyjazdowy...
Sorry ale muszę. Kibice Legii nie mają zakazu wyjazdowego! Zakazy dla indywidualnych soób wydać może sąd. To o czym piszesz to tylko i wyłącznie postanowienie Miklasa o nieorganizowaniu wyjazdów dla kibiców... Nic więcej. Każdy obywatel RP, nieukarany prawomocnym wyrokiem sądu ma prawo do oglądania dowolnych wydarzeń sportowych. I tu jeszcze można wspomnieć o praktykach niektórych klubów wpuszczających na mecze tylko osoby zameldowane w danym województwie - postępowanie godzące w swobody i wolności obywatelskie!
Legioniści nie mają żadnego zakazu... drażliwy temat ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Z moich informacji wynika że Legia ma zakaz wyjazdowy na 3 lata, zakaz wyjazdowy nałożony jest przez klub. Takie są moje informacje, Ty jesteś kibicem Legii i jeśli się mylę to zwracam honor. Polega na tym że Legia jako klub nie wysyła pism do rywala o chęc przekazania biletów dla swoich fanów.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zgadza się, ale jest to tylko wyraz złej woli KP. Nie ma to nic wspólnego z PZPN ani literą prawa. To tylko brak organizacyjny. Kibice, o ile tylko dostaną bilet na własną rękę mogą przebywać na każdym stadionie i uczestniczyć w każdym meczu.
Mój post tyczył się tylko sformułowania &quot;zakaz&quot;, bo KP nie jest władne wydawać nam zakazy. I niejednokrotnie udowadniały to nawet zwaśnione z nami kluby, które albo sprzedawały nam bilety albo wchodziliśmy dzięki uprzejmości miejscowych kibiców.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No dokładnie to miałem na myśli. Nigdzie nie napisałem że PZPN dał zakaz. Wiem że wchodziliście dzięki uprzejmości innych kibiców, bo na Widzewie dzięki temu zjawiliście się w 300 osób, nawet znienawidzone kluby potrafią wtedy wyjśc z otwartą dłonią do całej sprawy
Pozdro, zakończymy już tą rozkminę bo trochę odbiegamy od tematu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom