>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Real Madryt - Legia Warszawa [wtorek 18.10.2016 r]

Status
Zamknięty.
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Real jest po kilku remisach z rzędu, dopiero w ostatniej kolejce wygrali, ale na wyjeździe. Teraz Bernabeu musi zostać przeproszone, tym bardziej że w LM też był ostatnio remis.
Więcej niż 1,5 HT - 1.48 10/10 Bwin
Real powyżej 2,5 HT - 2.90 5/10 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 178

becks-59091

Użytkownik
Kurs 1,01 w Lidze Mistrzów? To pokazuje dobitnie że takie kluby jak Legia nie powinny w ogóle myśleć o LM. Jest tyle klubów które mogłyby w takim meczu powalczyć nawet o wygraną a będziemy mieć może i najwyższy wynik w historii LM. Roma, Liverpool, MU czy Chelsea, to są zespoły które powinny grać w LM zamiast tych wszystkich Legii, Rostovów czy jakieś Bate...

Real mógłby spokojnie zagrać i trzecim składem i tak by wygrał, ale czy przez własną publicznością będą się oszczędzać? Ronaldo będzie sobie mógł nabić staty więc myślę że jednak wyjdzie pierwszy skład i będzie dwucyfrówka, ale najlepiej poczekać do oficjalnych składów i wtedy ładować jakieś overy czy handi.
Zgodze się - pokazuje dobitnie gdzie jest nasza piłka, jednak sama nazwa zobowiązuje - Liga Mistrzów.
Idąc Twoim tropem to możemy mieć Lige Czterech Państw - cos na wzór tego, wówczas będą rozgrywki wyrównane, kij wie kto to wówczas wygra.
Przy tym systemie sporo drużyn na starcie jest skreślonych - trafiają do ciężkiej grupy, gdzie sukcesem jest ugranie punktu (jak choćby Legia w obecnym sezonie).
Zdarza się, że drużyny z &#39;trzeciego świata&#39; ugrywają więcej jednak trzeba mieć to coś -naszej ekipie tego brakuje. Nie ma wyrazu, charyzmy, zaangażowania, walki.
99% drużyn ze stawki LM poradzilłoby sobie z Legią - to jest właśnie przykre, że mamy piłkę na tak odległym biegunie.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Legia not to score @1,53 :eek:

Na trzech stronach dokonano już chyba całej możliwej analizy. Ja ze swojej strony chciałem zwrócić tylko jeszcze uwagę na powyższy kurs, który wydaje mi się promocją jesieni.
Równie dobrze można pograć Real wygra do zera @ 1,61 po trochę lepszym kursie. Jeśli ktoś jest mega pewny zwycięstwa Realu jak i tego, że Legia nie strzeli to na pewno jest to lepsza opcja, w którą ja osobiście wchodzę. Co prawda przyznaję, że nie lubię grać tego typu zakładów ale tu po prostu trzeba spróbować.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Tak zupełnie pomijając kwestię piłkarskie... &quot;miły&quot; news na temat tego spotkania od największego hiszpańskiego dziennika sportowego:
mozesz byc dobry i przetlumaczyc? ????
Wybitny z angielskiego nie jestem, ale myślę, że jakoś źle nie przetłumaczyłem :grin:
&quot;Rewanżowe spotkanie Legii Warszawa rozegrane zostanie przy pustych trybunach. Jest to wynikiem zachowania &quot;ultrasów&quot; Legii Warszawa, którzy są znani z faszyzmu, antykomunizmu, homofobii i antysemityzmu. Podczas pierwszego spotkania z Borussią Dortmund rzucali oni flary, starli się z ochroniarzami oraz zostali oskarżeni o śpiewanie rasistowskich i antysemickich piosenek. Te zachowania doprowadziły do sankcji nałożonych przez UEFA. To nie pierwszy raz kiedy ten klub został ukarany przez Europejski Organ. Poprzednio ukarana została grupa Teddy Boys 95 (grupa &quot;ultrasów&quot; Legii), która prowadziła protest przeciwko UEFA dwa sezony temu, po dyskwalifikacji Legii z Ligi Mistrzów kiedy to wystąpił nieuprawiony zawodnik w meczu eliminacji z Celticem.
Ponadto wielu przywódców Teddy Boys 95 zostało aresztowanych w przeszłości za handel narkotykami z której częściowo finansowali swoją działalność. Niektórzy z nich rozwiesili nawet transparent popierający dżichad przeciwko Żydom w meczu przeciwko Haopel Tel Aviv. Patrząc na burzliwą przeszłość kibiców Legii Warszawa i ich reputację, Madrycka policja zamierza skorzystać z dodatkowych środków w celu zabezpieczenia wtorkowego spotkania.&quot;
Dlaczego o tym mówię w kontekście tego spotkania? Bo właśnie przez grupkę takich pustych ludzi tak właśnie postrzegane są Polskie zespoły na arenie międzynarodowej.
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Pierwsze 10 min - over 0,5 bramki 3,00 b365
Dla mnie jedyna opcja z najlepszym kursem, Real ruszy od początku i nie wierzę że Legia się obroni, w ostatnim meczu z Betisem Varane strzelił już w 4 minucie, myślę ze z dużo słabszym rywalem jakim jest Legia mogą spokojnie zdobyć bramkę w jednej z pierwszych akcji meczu. Over 2,5 i not bts za bodajże 1,83 też do zagrania.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
O meczu napisano wszystko, więc ograniczę się do typów ????
gol rezerwowego? TAK @ 2,5 STS
ostatnio grywam ten typ w meczach gdzie kurs na faworytów wahał się w okolicach 1,1 i w LM i eliminacjach do MŚ po kursach ok 3,6-3,8 a nawet 4,2 i nie raz weszło ????
Czerwiński kartka- TAK @ 3 STS
wszelkie handicapy -4,-5,-6 czy ile tam widzicie, są &quot;ryzykowne&quot; w stosunku do tego typu ????
Kroos strzeli @ 3,25 STS
potrafi huknąć, legia raczej będzie broniła w szesnastce więc dlaczego nie ?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
hehe widze niektorzy maja dobre porownania, skoro stawiaja legie na rowni z las palmas/osasuna a moze i wyzej.
dla tych co chca grac legia nie strzeli bramki - w unibet macie btts - nie po kursie 1.7
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Nie widzę tego jutro naprawdę. Rzeźniczak jak amator w spotkaniu Pogoni, Hlousek nie lepszy jeden szybszy zawodnik i gość zostaje. Nie mogli sobie poradzić z Frączczakiem czy Delevem, a co dopiero taki Bezema, Ronaldo, Bale. Oni w kilku będę na stali na lini z obrońcami i czekali na podanie. Bedzie ich kilku, a nie jeden Frączczak hehe. Pazdan niby gotowy, ta jasne chyba na lepienie pierogów. Po takiej przerwie &quot;Kung fu Pazdan&quot; całkiem możliwe ????
ja obstawiam Real over 5 w górę. Kursy już tu się pojawiały
Jak nie wejdzie to zapuszczam wąsa i zmieniam nick na Janusz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie twierdzę, że Legia strzeli, ale bardziej polecam zakłady na overy i handi na Real niż na brak BTSu czy Real wygra do 0. Dlaczego ? Obejrzyjcie sobie II połowę meczu z BVB. Przy 6:0 mieli już totalnie wyj.....ne i stali u siebie. Gdyby nie całkowita niemoc ofensywy Legii (były setki) to by bramka padła. Przy stanie powiedzmy 7:0 albo 8:0 Real może przestać się kompletnie koncentrować, a z 2 strony dla Legii to może być jedyny cel w tej LM s- strzelić komuś bramkę, najlepiej Realowi ???? Dlatego moim zdaniem lepiej tego nie grać co nie znaczy, że Legia strzeli.
I dołożyłem jeszcze:
Real vs Legia powyżej 4,5 goli w meczu kurs: 1,72 buk: forBET stawka: 10/10 ✅✅✅
Real vs Legia powyżej 5,5 goli w meczu kurs: 2,50 buk: forBET stawka: 10/10 ✅✅✅
Real Madryt EH:-3 - Legia Warszawa kurs: 1,60 buk: forBET stawka 50/10 (grubo pograne) ✅✅✅✅✅✅✅
Real Madryt EH:-4 - Legia Warszawa kurs: 2,20 buk: forBET stawka 5/10 ⛔
Real Madryt EH:-5 - Legia Warszawa kurs: 3,30 buk: forBET stawka 9/10⛔
Real Madryt EH:-7
- Legia Warszawa kurs: 9,00 buk: forBet stawka 1/10⛔
Sprawdziłem na odsportal i forBET ma na te overy bardzo korzystne kursy
edit: mieli do wczoraj
Real Madryt EH:-3 - Legia Warszawa kurs: 1,60 buk: forBET stawka 50/10 (grubo pograne)✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
I ten typ polecam najbardziej. Myślę, że to takie bezpieczne minimum czyli przewaga 4 bramek.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Real Madryt - Legia Warszawa (1. połowa) - 1 (-2 AH) @ 2.38 B365
O meczu, dyspozycji obu klubów już wiele było napisane w tym temacie. Nie ma sensu tego powielać. Real od początku siądzie na Legii. Widzę podobny scenariusz jak w meczu ze Sportingiem. Szybko strzelone parę goli i spokojna gra do końca. W przeciwieństwie do Sportingu Real nie zadowoli się kilkoma bramkami i będzie spokojnie kontrolował mecz dobijając rywala. 3:0 do przerwy wydaje się bardzo realne, zwłaszcza patrząc na mecz z Betisem, gdzie zdominowali rywala, a Legii do Betisu jednak nie ma co porównywać.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
18.10.2016 g. 20.45 Real Madryt- Legia Warszawa
-
Typ: dowolny zawodnik strzeli dwa gole
Kurs: 1,90
Marathonbet
Stawka 8/10


Przeglądałem sobie ofertę buków w poszukiwaniu &quot;perełki&quot;, i wydaje mnie się że to jest to. Padały już tutaj różne głosy, że to może być taki mecz jak Polski z Armenią, tylko że różnica poziomów pomiędzy Realem i Legią jest dwukrotnie większa niż pomiędzy Polską a Armenią. Real może i nie jest w mega formie, ale to nadal Real, z wielkimi gwiazdami w zespole, z których każda swoim geniuszem może wygrać mecz. Kadra królewskich ja jutrzejsze spotkanie:
Bramkarze: Navas, Casilla i Rubén Yáñez.
Obrońcy: Marcelo, Carvajal, Danilo, Pepe, Varane i Nacho.
Pomocnicy: James, Kroos, Kovačić, Asensio i Isco.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale, Lucas Vázquez i Morata.

Także nie ma odpuszczania, Real drugim garniturem może przyjechać na Łazienkowską, ale na Bernabeu nie ma miejsca na odpuszczanie, jestem przekonany że nawet jak Zizou dokona kilku roszad to w przypadku Legi nie będzie większej różnicy czy wyjdzie Morata zamiast Benzemy, czy Lukas zamiast Bale`a. Aczkolwiek jestem na 98% pewny że real wyjdzie pierwszym składem i urządzi sobie koncert na własnym stadionie. Nigdy nie byłem fanem Legii, ale jako patriota zawsze kibicowałem Polskim zespołom w europejskich pucharach niezależnie od poglądów na krajowym podwórku, jednak jutro uważam że będzie jeden z najczarniejszych dni polskiej klubowej piłki w Europie, który kibice zespołu z Łazienkowskiej zapamiętają na dłuuuugo.

Wracając do typu, w związku z różnicą klas jutrzejszych rywali i ich obecnej formy spodziewam się pogromu (myślę że 8-0 to REALny wynik), miałem początkowo uderzać w typ że CR7 głodny goli, będzie chciał zbliżyć się albo pokonać granicę 100 bramek w LM i strzeli przynajmniej dwie bramki, ale kursy na to zdarzenie oscylują ok 1,70, a tu mamy zdarzenie że dowolny zawodnik ustrzeli dubleta jest 1,90, więc żal nie skorzystać. W kadrze Realu jest 4-5 zawodników z pierwszej &quot;11&quot; którzy mogą lekko dokonać tego wyczynu.

Alternatywnie polecam zdarzenia:


Typ: dowolny zawodnik strzeli 3 bramki
Kurs: 4,3
2/10

Typ: over 0,5 do 15 minuty
Kurs: 2,2
4/10

Typ: Legia over 2,5 żółtej kartki
Kurs: 2,15
4/10

Typ: over 2,0 HT
Kurs: 1,7
7/10

Typ: Real -5
Kurs: 3
5/10

Typ: over 4,5
Kurs: 1,7
7/10

Obyśmy jutro mieli same ✅✅✅
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Wypowiedz Varane
Ja tam wieże Francuzowi i jak mówi, że będą atakować to będą.
W pierwszej połowie Real wyjdzie agresywnie nastawiony i 3 bramki to ja tutaj widze na bardzo dużym spokoju a nawet myślę, że nawet 4 mogą wcisnąć. W drugiej połowie może się włączyć tzw. &quot;Szacunek dla rywala&quot; i po prostu piłkarze z Madrytu staną i zaczną oszczędzać a przy okazji nie upokorzą Legii ilością 7/8 goli dlatego jeżeli coś bym tutaj grał to tylko na 1 połowę. Zresztą mieliśmy przykład ze Sportingiem. Grane -2.5 na mecz a wystarczyło zagrać -1.5 do połowy. Moje propozycje:
Real -2.5 HT @ 3.100 8/10 ⛔
Real -3.5 HT @ 6.600 4.5/10 ⛔
Pierwsze 10 minut over 0.5 @ 3.00 5/10 ⛔
 
Y 0

you-are-a-noob

Użytkownik
A ja miałbym pytanko do tych co interesują się piłka nożna bardziej niż ja ???? Mianowicie czy u19 reala tak samo miażdży u19 legii pod względem kopacz? ???? Bo jeśli tak to warto dorzucić do jakiegoś kuponu Real u19 do przerwy i na koniec meczu po kursie 1.61 u bet365 ????
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Wypowiedz Varane

Ja tam wieże Francuzowi i jak mówi, że będą atakować to będą.
W pierwszej połowie Real wyjdzie agresywnie nastawiony i 3 bramki to ja tutaj widze na bardzo dużym spokoju a nawet myślę, że nawet 4 mogą wcisnąć. W drugiej połowie może się włączyć tzw. &quot;Szacunek dla rywala&quot; i po prostu piłkarze z Madrytu staną i zaczną oszczędzać a przy okazji nie upokorzą Legii ilością 7/8 goli dlatego jeżeli coś bym tutaj grał to tylko na 1 połowę. Zresztą mieliśmy przykład ze Sportingiem. Grane -2.5 na mecz a wystarczyło zagrać -1.5 do połowy. Moje propozycje:

Real -2.5 HT @ 3.100 8/10
Real -3.5 HT @ 6.600 4.5/10
Pierwsze 10 minut over 0.5 @ 3.00 5/10

Malmo jakś upokorzyli, jaki szacunek dla rywala. Proszę cię dobra, będzie tak dobra panowie wygrywamy 4:0, teraz cofka szacunek, będą atakować seriami. Powiem wam, drżę o dwu-cyfrówkę. Nie neguje typów, bo sam pierw wybrałem overy w pierwszej połowie, ale proszę was tam każdy będzie chciał coś ustrzelić, Ronaldo sam będzie hat-tricka walnąć, a jeszcze Benzema, Bale, Morata no to będzie pogrom
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A ja miałbym pytanko do tych co interesują się piłka nożna bardziej niż ja ???? Mianowicie czy u19 reala tak samo miażdży u19 legii pod względem kopacz? ???? Bo jeśli tak to warto dorzucić do jakiegoś kuponu Real u19 do przerwy i na koniec meczu po kursie 1.61 u bet365 ????
Z Młodą Legią bym uważał, nie grają źle. Remis ze Sportingiem, a mogli wygrać, minimalna porażka z BVB. Jak na razie wstydu nie przynosi Młoda Legija. :grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W drugiej połowie może się włączyć tzw. &quot;Szacunek dla rywala&quot; i po prostu piłkarze z Madrytu staną i zaczną oszczędzać a przy okazji nie upokorzą Legii ilością 7/8 goli
Ja jeszcze dodam argument pozasportowy. Popatrzcie na mój avatar. Otóż Legia w Madrycie, a właściwie debilni kibole Legii &quot;zapracowali&quot; na obraz zespołu jako rasistowskiego. Do tego kara UEFA potwierdzająca to. W Madrycie są oni tak przedstawiani i właściwie może być chęć upokorzenia, większa niż w innym przypadku. Oczywiście piłkarze Legii nie są niczemu winni, ale łatka &quot;rasistowskiego klubu&quot; jest przypięta. Żeby od razu nie było spiny to piszę, ŻE TAK MI SIĘ WYDAJE bo tego co siedzi w sercach i umysłach ludzi - także piłkarzy Realu nie wiemy.
Z innej beczki natomiast słyszałem wielokrotnie wypowiedzi Ronaldo i innych piłkarzy, że to właśnie &quot;dawanie forów&quot;, &quot;odpuszczanie&quot; to jest brak szacunku do rywala więc nie sądzę aby tak było. Wszystko zależy od składu. Jak trener puszcza 2 skład to jest sygnał na spokojną grę i wtedy może być takie odpuszczanie, ale nie u siebie, nie w LM i nie w zespole, który lubi bić rekordy i popisywać się na Bernabeu. I powtórzę jeszcze raz: Legia nie umie się murować, ma bardzo słabą defensywę, traci sporo goli. Ze Sportigiem się stawiała jakieś 20 min, a potem stałe fragmenty i koniec. A od 2:0 Sporting stanął i dlatego tak się skończyło. Widziałem wiele meczy Realu i kibice po prostu nie tolerują gry do tyłu i tego co robił Sporting, a dodajmy jeszcze, że Real dopiero w ostatnim meczu błysnął i to na wyjeździe ! To będzie pierwszy mecz u siebie od długiego czasu gdzie Real będzie mógł zaspokoić kibiców ????
Więc to nie jest tak, że po januszowemu widzimy Real i Legię i ładujemy handi. Za typami na Real przemawia naprawdę sporo.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Szanujcie siebie i mnie!​

Skasowałem tyle postów, że mam dość. Na luźne dyskusje związane z występami Legii macie oddzielny temat. Tu podajemy typy i argumenty za nimi lub odnosimy się do wypowiedzi innych posługując się argumentacją i kulturą. Wróżenie z fusów też sobie darujemy.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czekaliśmy na:
Ja jeszcze dodam argument pozasportowy.
a tutaj, niestety:
Żeby od razu nie było spiny to piszę, ŻE TAK MI SIĘ WYDAJE bo tego co siedzi w sercach i umysłach ludzi - także piłkarzy Realu nie wiemy.
Więc to żaden argument, a co najwyżej, subiektywna myśl. Niesamowite herezje (niektóre usuwane) są tutaj głoszone. Jeszcze innemu się coś śniło, natomiast popołudniu można było przeczytać, że Real nie zdemoluje Legii na Bernabeu bo Madryt boi się ich kibiców. Niebywałe. Co gorsza, jest jeszcze mecz rewanżowy, więc takich kwiatków będzie więcej.
Więc to nie jest tak, że po januszowemu widzimy Real i Legię i ładujemy handi. Za typami na Real przemawia naprawdę sporo.
Jak się widzi taki match-up, to każdy myśli jednakowo. Jeśli Real będzie biegać, to i będzie strzelać. Żadnej filozofii w tym nie ma.
I jeszcze ta wypowiedź Zizou. Dyplomacja aż do porzygania. To się po prostu śmiesznie czyta.
Osobiście, napisałem to wcześniej i powtórzę raz jeszcze - nie chciałbym, żeby przez następne lata wymieniano polski klub jako ten, który stracił najwięcej bramek w LM. To będzie się zawsze ciągnąć za Legią. Ten domowy blamaż z Borussią może drogo kosztować na zakończenie rozgrywek grupowych. Oby tak jednak nie było.
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Real ostatnie spotkanie u siebie wygrał 14 września w Lidze Mistrzów ze Sportingiem. Po 4 remisach z rzędu, wygrali pewnie na wyjeździe z Betisem 1-6. Pokazali swoją moc. Legia bez większych szans. Oni dostaną erekcji na uściśnięciu ręki z Ronaldo. Moim zdaniem Real może pobić rekord, jeśli chodzi o najwyższe zwycięstwo w LM. 9-0 jest możliwe, tylko zależy czy odpuszczą czy będą dalej chcieli strzelać. Ronaldo na pewno będzie łasy na gole. Chce podreperować swoje bramki, w tym sezonie nie wygląda to za różowo. Ma do tego idealnego rywala. Legia nawet może się zesrać na malinowo, nic nie ugrają. Mój typ :
Real Madryt 1.025
Powodzenia!
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
I co bedziesz stawiac swoj dom po kursie 1.025? xd
Wszystko przemawia za Realem a Legia to niestety cienizna.
Gdyby Legia byla w formie to faktycznie mozna by rzecz, ze to bedzie taki mecz walki a tutaj jak Legia dostanie 1 to zaraz poleci wiecej.
Osobiscie widze tutaj z 6-0 dla Realu bo skoro Dortmund mogl to Real tym bardziej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom