>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Real Madryt - Legia Warszawa [wtorek 18.10.2016 r]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt AH:-4,5 vs Legia Warszawa kurs: 2,15 buk: STS stawka: 5/10 ⛔
Real Madryt AH:-5,5 vs Legia Warszawa kurs: 3,20 buk: STS stawka: 5/10 ⛔
Real Madryt vs Legia Warszawa pow. 7,5 goli kurs: 5,00 buk: STS stawka: 5/10 ⛔
Jako wcześniej pisałem, tak zagrałem. Jak na razie z polskich buków tylko STS ma pełną ofertę na mecz. Reszta czeka do jutra. Ja też czekałem na wczorajszy mecz z Betisem. Wobec braku kontuzji Królewskich podjąłem decyzję. Rozbili 6:1 Betis wydaje się więc, że są na fali wznoszącej po wcześniejszych mniej udanych występach. Grają przed własną publicznością w LM, mają słabego lub nawet bardzo słabego przeciwnika. To nie jest tak jak być może tu niektórzy myślą, że Real czeka przeprawa jak np. z klubami hiszpańskimi, które mimo tego, że były znacznie słabsze umiały się ładnie murować. Po pierwsze Legia nie gra na co dzień na europejskim poziomie więc nie ma nawet punktu stycznego z Realem w żaden sposób, nie gra w PD więc nie zna Realu (jak w/w przeze mnie drużyny), po 2 Real gra u siebie więc wszystkie wytyczne do grania na handi się spełniają (mają się przed kim popisać), po 3 Legia jeśli już można cokolwiek pozytywnego powiedzieć to to, że ma lepszą formację ofensywną, ale nie defensywną. &quot;20 min ze Sportingiem wiosny nie czynią&quot;. Do tego dochodzą te czynniki, o których pisaliście - czyli gole Ronaldo. Osobiście nie będę tego grał bo dla mnie takie typy są zbyt nie przewidywalne, ale z pewnością będą chcieli grać pod niego, a jak zawsze nie wyjdzie Ronaldo to strzeli kto inny. Dochodzi do tego też to co wcześniej pisałem - Bernabeu nie toleruje gry do tyłu i jak Real by zagrał tak jak Sporting w II poł, Real został by wygwizdany. Jak jutro pojawią się handi w forBET na poziomie AH: -3,5 i -4,5 to pogram to mocniej.
I jeszcze dodam, bo nie pisałem nic o Legii, bo nie było o czym pisać, że Legię zaraz potem czeka ważny, prestiżowy mecz z Lechem Poznań więc szczerze mówiąc nie wiem czy będą tracili na Bernabeu wszystkie siły. Pewno będę do 1 gola co może nastąpić dość szybko. Real czeka potem u siebie Bilbao, które właśnie jak dla mnie jest świetnym przykładem takiej umiejętności murowania, o której wcześniej pisałem, ale nie jest to przeciwnik rzędu Barcelony czy Atletico żeby Real musiał się specjalnie oszczędzać.
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt - Legia
propozycje z unibet
Liczba goli w pierwszej połowie powyżej 2.5 Kurs: 2.60 Wynik:
Real powyżej 3.5 gola Kurs: 1.42 Wynik:
Real powyżej 4.5 gola Kurs: 1.98 Wynik:
powyżej 4.5 gola w meczu Kurs: 1.74 Wynik:
powyżej 5.5 gola w meczu Kurs: 2.55 Wynik:
Real Madryt Handicap 0:3 Kurs: 1.60 Wynik:

Dużo tych propozycji, ale każdy coś dla siebie znajdzie.
Czekałem na wczorajsze spotkanie Realu co zaprezentuje no i pokazali - Królewscy rozegrali najlepsze spotkanie w tym sezonie w lidze. Ekipa Zidana już od początku meczu zarzuciła swoje temp, co przyniosło efekt w postaci goli. Potem Real mógł cały czas kontrolować spotkanie i dobijać rywala. Jak widać osłabienie Królewskich w postaci Ramosa, Modrica czy Casemiro nie wpłynęło źle na drużynę, a zmiennicy postarali się w 100%. Podobny skład jak do tego wczoraj zobaczymy zapewne w meczu z Legią. Legia przyjeżdża do jaskini lwa, i jestem zdania, że goście jeśli to spotkanie przegrają minimum czterema bramkami to i tak to będzie duży sukces. Ja jednak spodziewam się szalonego tempa u piłkarzy Realu. Od pierwszych minut rzucą się na Legię aby wpakować im jak największą ilość bramek, żeby pobić rekord LM, żeby upokorzyć rywala. Nie wierzę w to żeby Legia zastosowała jakiś pressing i przeszkadzała rywalowi. Magiera zapewne ustawi zespół do obrony i będzie czekał na swoje kontry. No to spotkanie jedynie opłaca się grać bramki czy też handicap, reszta jest bezsensu.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Real -4 @ 1,97 Bet365

Bardzo mocny bet moim zdaniem.Owszem handi jest wysokie ale kurczę jaka linia byłaby tu odpowiednia ? To jest ten moment w którym Real zrobi rzeź.W lidze miazga z Betisem a Legia wydawałoby się,że wchodzi na dobre tory i szybko zostali sprowadzeni na ziemię. Bernabeu potrzebuje takiego pogromu i go dostanie.
 
marcin8901 0

marcin8901

Użytkownik
Real Madryt -Legia powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie kurs 1.44 bet365
Myślę,że jest to najpewniejszy zakład tego dnia.Real jest w gazie i szybko ruszy do ataku.Do przerwy powinni strzelić minimum dwa gole a potem zależy jak im się będzie chciało.Jakby musieli wygrać 7:0 to by to spokojnie zrobili,wszystko zależy od chęci.Ronaldo zbliża się do magicznych 100 goli w LM więc będzie odpowiednio zmotywowany.Real zagra dla swouch kibiców, a Ci oczekują spektaklu,pogromu.Nie ma mowy o oszczędzaniu Legii.Jak to było w kabarecie- wleźli na ring to dostali w ryj....
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
A niby czemu Piłki mają być skierowane tylko do Ronaldo i tylko on ma se &quot;reperować&quot; konto bramkowe? Inni piłkarze nie lubią mieć bramek na koncie czy jak? Trener nakazał żeby tylko on strzelał jak najwięcej bramek w drużynie? Jakieś potwierdzone info? Niektóre komentarze i argumenty tutaj są totalnie z czapy.
Waham się. Będzie wygrana trzema bramkami na bank, ale handicapu -3.5 już trochę się boję klepać większą kasą... ale ryzyko jest zawsze, no i kurs jest beznadziejny na -2.5 także nie ma co się zastanawiać i narzekać:
Real -3.5 (1.65) bet 375
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Wypowie się ktoś może jeszcze co do tego hendi -3.5 na Real ? Warto grać czy może macie jeszcze jakieś lepsze typy na ten mecz ? Chciałbym poznać Wasze opinie.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Pewnie, że warto - wchodzi bez gadania. Legia nie miała nic do powiedzenia z Borussią, ze Sportingiem mieli kilka przebłysków w drugiej połowie, ale to raczej Sporting oddał inicjatywę i chciał dociągnąć wynik z pierwszej połowy do końca spotkania.
Real wczorajszym meczem pokazał, że wraca na właściwe tory. Legia na wyjeździe nie podołała Pogoni Szczecin, a co będzie miała zrobić z Realem Madryt?! ???? Przewiduję 3-0 do przerwy.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Pierwszy typ, zapewne z kilku, ale oferta jeszcze nie jest, aż tak wyśmienita. Każdy kto interesuje się piłką wie kto tutaj jest ogromnym faworytem, i jak dla mnie można grać wszystko w stronę Realu, bo szykuje się pogrom, raz Legia ma jak na razie przebłyski w meczach, jedyny dobry mecz z Lechem, dwa Real potrzebuje teraz zwycięstw wysokich, żeby trochę w niepamięć puścić te ostatnie wyniki. Ostatni mecz w lidze to 6:1, może być więcej w tygodniu. Pierwszy typ jak wspomniałem, a w sumie dwa to bramki do przerwy 2,5 + 1,5, pierwszy można zagrać jako singiel bo kurs 2,40, drugi to kurs 1,45 idealny do dubla (np z bramką Porto daje nam 1,70, na prawdę ładny kurs w tym AKO a jak dla mnie 99% szans na wejście). Dlaczego bramki do przerwy, w pierwszym spotkaniu z BVB Legia w I części straciła trzy bramki, z czego BVB grało na wyjeb****, Sporting strzelił dwie, ale trochę zlekceważył Legię, plus jak przycisnął to dwie wbił, jedna poprzeczka, jedna kontrowersyjna sytuacja w polu karnym, mogło być spokojnie 4:0. Real na pewno będzie chciał przycisnąć od początku, to jest drużyna która lubi i potrafi strzelać bramkę za bramkę w takich spotkaniach.
Więc na start :
Over 2,5 w I połowie # 2,40 ✅ 3:1
Over 1,5 w I połowie # 1,45 ✅ 3:1
Betsson


P.s
Tak na marginesie, ci którzy chcą grać te overy, moim zdaniem lepiej grać overy ale tylko w stronę Realu, czyli ich bramek, lepsze kursy, sprawą oczywistą jest, że to oni jednak będą strzelać w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 316

jarekrk

Użytkownik
Handi -3.5 i 4.5 są bardzo kuszące, ale zastanawiam się czy nie poczekać z 10-12minut, wtedy na taki duży handi na pewno kurs wzrośnie na żywo.
Pytanie czy Legia postawi się chociaż te 10 minut, czy to jednak będzie szybki cios?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
A niby czemu Piłki mają być skierowane tylko do Ronaldo i tylko on ma se &quot;reperować&quot; konto bramkowe? Inni piłkarze nie lubią mieć bramek na koncie czy jak? Trener nakazał żeby tylko on strzelał jak najwięcej bramek w drużynie? Jakieś potwierdzone info? Niektóre komentarze i argumenty tutaj są totalnie z czapy.
a kto sezon w sezon laduje w tej druzynie najwiecej bramek?
jasna sprawa, ze moze akurat ktos inny miec swoj dzien ale ronaldo to typ ktory woli 4 razy uderzyc a raz ewentualnie do kogos podac jak bedzie mial 5 prob.
na tle takiego przeciwnika jakim jest legia, po dobrym ligowym meczu i biorac pod uwage ze to spotkanie u siebie - ja tu widze value.
nikt tutaj nikomu domu zastawiac nie radzi - mecz jakich wiele, byly takich setki i beda kolejne ????
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Handi -3.5 i 4.5 są bardzo kuszące, ale zastanawiam się czy nie poczekać z 10-12minut, wtedy na taki duży handi na pewno kurs wzrośnie na żywo.
Pytanie czy Legia postawi się chociaż te 10 minut, czy to jednak będzie szybki cios?
Na wstępie napiszę , że jestem kibicem Barcelony, więc niech nikogo nie zdziwią małe litery w poszczególnych nazwach klubów.
Patrząc na grę Legii w obronie można powiedzieć tylko jedno dramat ! Przyśpiewki typu gra w lidze, a gra w pucharach to inna sprawa w tym przypadku nie ma sensu.
Nie będę oryginalny i w tym meczu widzę gwałt na graczach ze stolicy(naszej ojczyzny).
Drużyna gospodarzy będzie chciała strzelić jak najwięcej bramek. Przykład z ostatniego sezonu Malmoe w LM, La Liga to Rayo (grali w &quot;9 już do przerwy) (10:2) gdzie przy różnicy kilku bramek niektórzy gracze biegali jak sarenki po strzelonym golu po piłkę do siatki, byle by dobić do 10. Pan grający z 7 w ostatniej edycji LM strzelał bramki i zapewnił sobie tytuł króla strzelców drużynom...których w tej edycji nie ma. Chłopak sobie podbije we wtorek bilans. Trzeźwo patrząc to będzie gwałt, chociaż jak głupi liczę na zabójczą kontrę i bramkę honorową(po prostu tak czuje:grin: ).
Typ na mecz?
Over 6,5 po 4.1 w óni dla mnie promo !
Over 5,5 po 2,55 to dla mnie szok:]
Spodziewałem się, że po wczorajszym meczu kursy spadną, a tu nic, więc jak dla mnie nic tylko grać.
Dziękuję.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Real Madryt AH:-4,5 vs Legia Warszawa kurs: 2,15 buk: STS stawka: 5/10
Real Madryt AH:-5,5 vs Legia Warszawa kurs: 3,20 buk: STS stawka: 5/10
Real Madryt vs Legia Warszawa pow. 7,5 goli kurs: 5,00 buk: STS stawka: 5/10
Ciekawe stawkowanie... ????
Inna sprawa - jaka jest rekordowa porażka w Lidze Mistrzów w ostatnich - dajmy na to - 20 latach?
8:0 to do tej pory najwyzsza wygrana w LM (nie wliczajac rund kwalifikacyjnych) i tylko 3 spotkania zakonczyly sie takimi wynikami z czego 2 z tych 3 to byly mecze Realu (z Malmo w poprzednim sezonie oraz z Sevilla lata swietlne temu).
Swoja droga, wie ktos moze (moze ktos szukal juz na stronach hiszpaniskich) co na temat tego meczu mowia kibice Realu? Czy tez przewiduja totalna demolke, czy im totalnie nie zalezy na tym by ich druzyna cisnela jakis klub z dalekiego wschodu. Ciekawe jak to wyglada z peryspektywy Realu.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Real(-1) HT @ 1,77 Unibet *EH ✅✅✅ 3-1

Fajny kurs na lekkie handi do przerwy.W swojej burzliwej historii Legii w LM w obu meczach handi zostało pokryte,a co dopiero Real na Saniago Bernabeu.Mamy Krystynę,który lubi się wyżywać na słabych zespołach.
Krotko i na temat
Pzdr
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Ja Idę w szybko ustawiony mecz przez Real,
Real -2.5 w 1. Połowie, 3.100 bet365
Edit: co jak co ale takiej gry Legii się nie spodziewałem ⛔
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Over 6,5 po 4.1 w óni dla mnie promo
Wszyscy wiemy jak wyglądać będzie ten mecz, ale over 6.5 po 4.1 to nie jest promo bez żartów.
Na over 6.5 goli z Dortmundem było chyba 20, a over 5.5 coś koło 10 kurs i to można było nazwać promo.
Jak na tak ogromne handicapy jakie wszyscy planujemy to kursy są mega niskie.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Wszyscy wiemy jak wyglądać będzie ten mecz, ale over 6.5 po 4.1 to nie jest promo bez żartów.
Na over 6.5 goli z Dortmundem było chyba 20, a over 5.5 coś koło 10 kurs i to można było nazwać promo.
Jak na tak ogromne handicapy jakie wszyscy planujemy to kursy są mega niskie.
Absolutnie się nie zgodzę. Patrząc na dyspozycję dwóch klubów 7 bramek bardzo realne. Wcześniejsze posty były typu &quot;Czy real zagra pierwszym składem?&quot; Teraz należy się zastanowić czy Legia wyjdzie najmocniejszym składem mając taką stratę w lidze i w perspektywie mecz z Lechem..gracze ze stolicy Hiszpanii mają już remis w Dortmundzie, więc wyjdą na pełnej w meczu z najgorszą drużyną w grupie (w całej LM?). Szykuje się gruby wynik, bo Legia nie umie się zamurować, a Malarz aż takiego meczu nie zagra. Bez litości, chyba nawet taki film był:razz:
 
A 1

aniaszkrot

Użytkownik
widze ze mecz sportingu i polski z armenia was nic nie nauczyl .....// betis gral otwarty mecz , wiec to nie ma nic do rzeczy . legia caly mecz autobus , ja nie gadam ze real odpusci i nie bedzie gral odrazu na maxa ale legia postawi autobus i wygra real max 3:0 , 4:0 i nici z waszych overow, w pewnym momencie real zobaczy ze nici z rekordow i wam zagra na nosach i tyle ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Absolutnie się nie zgodzę. Patrząc na dyspozycję dwóch klubów 7 bramek bardzo realne. Wcześniejsze posty były typu &quot;Czy real zagra pierwszym składem?&quot; Teraz należy się zastanowić czy Legia wyjdzie najmocniejszym składem mając taką stratę w lidze i w perspektywie mecz z Lechem..gracze ze stolicy Hiszpanii mają już remis w Dortmundzie, więc wyjdą na pełnej w meczu z najgorszą drużyną w grupie (w całej LM?). Szykuje się gruby wynik, bo Legia nie umie się zamurować, a Malarz aż takiego meczu nie zagra. Bez litości, chyba nawet taki film był:razz:
Dokładnie, przecież Legia to najlepiej by chyba do tego meczu w ogóle nie podchodziła - przynajmniej tak pewnie myślą ludzie z zarządu, bo dla piłkarzy to wiadomo, że przeżycie i zebrane jakieś doświadczenie. Choć z drugiej strony oklep od Pogoni, niska pozycja w tabeli, perspektywa meczu z Lechem i jeszcze we wtorek Liga Mistrzów z obrońcą tytułu. Kursy owszem były dużo wyższe przed pierwszym meczem z Borussią, ale to oczywiste - z bukmacherskiego punktu widzenia występ Legii był niewiadomą (w sensie, ile bramek przyjmą od Dortmundu). Dodatkowo grali u siebie, wiec wiadomo, że identyczne handicapy były po kursach rzędu 10-11, a nie tak jak tu 4. Mam wrażenie, że wiele sceptycznych głosów odnośnie wyższych overów i handi bierze się z minimalizmu Sportingu, bo wtedy sporo ludzi (w tym ja) grało np. over 2,5 Sportingu i się przejechało. To będzie jednak zupełnie inny mecz i już wyżej wspomniany mecz z Malmo, wygrany 8:0, czy ligowy mecz, gdzie przeciwnicy kończyli w 9 i się skończyło na 10:2. To pokazuje, jak gra Real. Nie będą się oszczędzać po strzeleniu 3-4 bramek, bo Bernabeu oczekuje jakiegoś pogromu, nawet z Legią, bo ostatnio to same remisy u siebie notują. Tak więc dodając te wszystkie aspekty + pozycje Legii w lidze i perspektywa szlagieru z Lechem, to te handicapy i overy 5,5 czy 6,5 są warte spróbowania. Sam nie wiem jeszcze, co pogram z tego meczu, czy grubiej niższy handicap, czy atakować jednak wyższe overy ;)
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Trzeba poczekać na skład realu bo jak wyjdzie Castilla to bedzie 3-0 a jak Real to 13...
Jak tylko zobacze że wychodzi podstawowy skład to coś pasuje zapuścić i takie handi -3,5 w okolicach 1,6~1,7 to do grania jak nic. Real z nikim konkretnym nie gra w lidze po meczu z Legią to też nie mają się po co oszczędzać.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
widze ze mecz sportingu i polski z armenia was nic nie nauczyl .....// betis gral otwarty mecz , wiec to nie ma nic do rzeczy . legia caly mecz autobus , ja nie gadam ze real odpusci i nie bedzie gral odrazu na maxa ale legia postawi autobus i wygra real max 3:0 , 4:0 i nici z waszych overow, w pewnym momencie real zobaczy ze nici z rekordow i wam zagra na nosach i tyle ;)
&quot;Real zobaczy że nici z rekordów&quot;... zabawne ;]
Autobus to trzeba umieć postawić. Legia to nie Atletico Madryt...
Generalnie to nie chce się z nikim spierać, każdy z nas ma swoją wizję tego meczu jednak takie spotkania zdarzają się strasznie rzadko dlatego trzeba je wycisnąć jak cytrynę, do ostatniej kropli ???? .
Jeśli nie padnie tu kilka bramek to będę naprawdę zdziwiony.
Real nawet w słabszej dyspozycji powinien bez problemu pokonać, swoją droga również słabo grającą w ostatnim czasie Legię.
Były takie momenty w niedalekiej przeszłości kiedy zespół z Warszawy mógłby powalczyć o jakiś korzystny wynik, jednak tak się składa ze to nie ten czas. Domu nie zastawiłem, jednak za parę groszy pograłem takie oto zdarzenia:

Over 0,5 gola w pierwsze 10 minut - 3,00
Gol przed 16 minutą - 1,83
Handi -5,5 - 3,55 (Przed meczem z Betisem- 3,80)
Ronaldo bramki- 2+ - 1,83
Over 2,5 bramki + obie nie strzelą - 1,83
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom