>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PZBUK - opinie

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 17 kwietnia 2019 18:05 przez gandziorrr


Uciekajcie stamtad czym prędzej, odradzam w stu procentach!!!!!!! Dałem na live mecz i okazało się że wynik był inny niż wskazywal live wraz z kursami, gościu z czatu strasznie nie miły Adam, przytoczył regułkę która nie znajdziecie u żadnego bukmachera 1.3.3



Każdy bukmacher posiada taki zapis, bez wyjątku. 
 
K 3

klaczums

Użytkownik


Witam, opiszę tutaj ku przestrodze moją przygodę z tym Licencjonowanym Krzakiem, bo bukmacherem tego nazwać nie można :)

Wpłaciłem 500 zł by skorzystać z bonusu powitalnego, uzyskałem kolejne 500 zł. Warunki obrotu to 4 x (wpłata+wartość bonusu) czyli jakieś 4k zł, by zakład był liczony do obrotu musi zawierać minimum dwie selekcje i łączny kurs 2.0 

Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy po obrocie 2k zł, nie mogę stawiać kolejnych zakładów za normalne kwoty (załączam prt, gdzie próbuje postawić zakład na TOPOWY Mecz z Piłki nożnej - Legia vs Rengers). Moja stawka maksymalna to 5zł na zakład, gdzie wcześniej ochoczo brali nawet i po 700zł. Często okazuje się też, że schodząc niżej bo takie mają limity na inne ligi mniej popularne - nie można wgl postawić zakładu (wyskakuje błąd). Kontaktowałem się z czatem, kontaktowałem się emailem, uzyskałem odpowiedź, że to decyzja "działu bukmacherskie" i że limity nie zostaną podniesione i mają do tego prawo. Nie obróciłem bonus, zostało mi jakieś 50dni na to. Kwota pozostała do obrotu to ponad 2k zł, co daje nam ponad 400 kombinacji, czyli 800 spotkań (nie moge dublować kuponów)  co idąc dalej daje nam średnio 16 spotkań na dzień.  To jest już jawne namawianie do hazardu i próba oszustwa klienta, na czacie uzyskałem tylko odpowiedź, że to zgodne z ich regulaminem. Czyli rozumiem, że tutaj ustawa hazardowa nie wchodzi w grę, gdzie bukmacherzy są zobowiązani do obrony klienta przed wpadnięciem w nałóg, tutaj wręcz namawia się mnie do szukania spotkań dzień w dzień przez 50 dni  w ilości 16 i grania tego - jestem ciekawy czy po takiej sesji ktoś jest wstanie coś wygrać oraz utrzymać nerwy. 

 

Nie mogę wypłacić bo wtedy ten bonus przepadnie, na koncie obecnie jest ponad 1,5k zł oraz ponad 900zł w kuponach, nie można dokonać obrotu bonus, a "dział bukmacherski"  uważa, że wszystko jest ok.

Strata ogromnej ilości czasu oraz energii na ten podmiot, który zresztą jest oczko w oczko podobny do ettoto. "Dział bukmacherski" to ludzie, którzy świetnie nadają się do okradania ludzi.

Oczywiście spotykam się z limitami u innych bukmacherów, ale u żadnego, ale to żadnego nie doznałem takiego złodziejstwa, by zamrozić klientowi możliwość gry, a tym samym zmusić go do starty już ugranych środków. 

Poświęcam czas na napisanie tego posta nie by uzyskać szanse w walce z nimi, ale by ostrzec ludzi przed startą czasu i energii, omijajcie z daleka tych osobników.
Podpis​

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 22 sierpnia 2019 22:19 przez klaczums

Witam, opiszę tutaj ku przestrodze moją przygodę z tym Licencjonowanym Krzakiem, bo bukmacherem tego nazwać nie można :)

Wpłaciłem 500 zł by skorzystać z bonusu powitalnego, uzyskałem kolejne 500 zł. Warunki obrotu to 4 x (wpłata+wartość bonusu) czyli jakieś 4k zł, by zakład był liczony do obrotu musi zawierać minimum dwie selekcje i łączny kurs 2.0

Nie mogę wypłacić bo wtedy ten bonus przepadnie, na koncie obecnie jest ponad 1,5k zł oraz ponad 900zł w kuponach, nie można dokonać obrotu bonus, a "dział bukmacherski"  uważa, że wszystko jest ok.

Strata ogromnej ilości czasu oraz energii na ten podmiot, który zresztą jest oczko w oczko podobny do ettoto. "Dział bukmacherski" to ludzie, którzy świetnie nadają się do okradania ludzi.

Oczywiście spotykam się z limitami u innych bukmacherów, ale u żadnego, ale to żadnego nie doznałem takiego złodziejstwa, by zamrozić klientowi możliwość gry, a tym samym zmusić go do starty już ugranych środków. 

Poświęcam czas na napisanie tego posta nie by uzyskać szanse w walce z nimi, ale by ostrzec ludzi przed startą czasu i energii, omijajcie z daleka tych osobników.
Podpis​

Pozdrawiam
Jeżeli więcej osób, które wpłaciły maksymalny bonus i były blisko jego obronienia miało podobne doświadczenia, to mamy od czynienia z bandyterką. Niestety, bandyterką usankcjonowaną licencją Ministerstwa Finansów. Na szczęście stwarza to pole do zgłoszenia tego typu praktyk, a i trwająca kampania wyborcza to jedyny okres,kiedy ci "wybrańcy narodu" decydujący o kształcie wszelkich przepisów stają się wrażliwi na przyziemne problemy zwykłych ludzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Żałosny buk! Już drugi raz w ciągu tygodnia padają im serwery w najważniejszym momencie dnia i nic nie można zrobić! Awari trwa już ponad 2h, a po pierwszym razie nie raczyli nawet przeprosić! Dodatkowo co 15min system automatycznie wylogowywuje, tworzysz sobie taśme spokojnie, a tu logout i od nowa wszystko trzeba wrzucać bo nic nie zapamiętuje... STANOWCZO odradzam grę u tego buka i nie dajcie się zwabić na atrakcyjne bonusy bo i tak nimi nie obrócicie przez nieczyste zagrywki buka!
 
P 4

post_klimatyczny

Pasjonat sportu


Zanim pojawiłem się na tym forum, zacząłem już grać u PZbuk. Jestem zaskoczony wypowiedziami, jakie tutaj padają. Ani razu serwer nie padł podczas gdy grałem. Co prawda jeszcze nawet nie skorzystałem z bonusu, bo od razu zabrałem się za grę. Wpłaciłem małą kwotę i obstawiłem wielokrotny zakład. Mają fajny system "kombinacji promocyjnej" przy wielu zakładach. Udostępniają też przydatne statystyki zawodników/drużyn. Poza tym mają przyjazną szatę graficzną i łatwo się odnaleźć na stronie. 

@iczasopisma - Czy sprawa się rozwiązała, jak wygląda sytuacja? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 172

robert_bak

Użytkownik
Bukmacher często daje bonusy, średnio 2-3 razy w tygodniu.  Dobry program lojalnościowy, w którym łatwo zbiera się punkty. Dodatkowy procent do zakładów tenisowych. Zakłady kardio na aplikację mobilną. Wypłaty bezproblemu.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
Tak to jest z takimi bukami, nigdy nie wiadomo, co wykombinuja, zeby uprzykrzyc zycie graczowi, ktory cos tam ugral... Dlatego gram tylko w solidnych firmach. STS i Totolotek. Sa, jakie sa, ale nie robia takich cyrkow, wiele lat na rynku, w pelni wyplacalni. mozna grac komfortowo, chociaz STS potrafi tak obnizyc kursy, ze glowa boli. 
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Ktoś grał za 200 zł ten "zakład bez ryzyka" ? Chodzi mi o to jak wygląda obrót po przegranym pierwszym kuponie. Regulamin jest niejasny. Jeżeli pierwszy zakład wejdzie mam pełną wygraną razem ze stawką. Jeżeli mój pierwszy zakłąd nie wejdzie otrzymam darmowy zakład który w przypadku powodzenia pozwoli mi na wypłate kwoty ponad stawkę? Korzystał ktoś z tego ? Jak długo czeka się na zwrot?
 
Ostatnia edycja:
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Grałem tam jakiś czas ale mnie regularnie limitowali choć jakiś tak kokosów nie wygrywałem moim skromnym zdaniem. Nie wiem czemu tak nie szanują klientów.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Czy ktoś korzystał z oferty cashback i może coś więcej powiedzieć?

Dowiedziałem się, że zwrot dostaje się w postaci darmowego zakładu. Czyli trochę słabo bo 2x zakłady z rzędu powodują w sumie -200 zł. Natomiast plus jest taki, że zwrot w postaci darmowego zakładu jest jedynie tylko przy pierwszym przegranym zakładzie. Przy dobrej skuteczności można trochę zarobic :)

Podsumowując:
1. Stawiam zakład za 200 zł - wygrana (gram dalej)
2. Stawiam zakład za 200 zł - wygrana (gram dalej)
3. Stawiam zakład za 200 zł - przegrany
4. Dostaje darmowy zakład za 200 zł

Ktoś może się do tego odnieść?
 
Ostatnia edycja:
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Odradzam gre u tego "bukmachera". Totalny paździerz, oferują cashback do 500 PLN, gdzie nie potrafia przyjąć takiej stawki na dubla ekstraklasa+nba xD Kpina, żart, bukmacher z kartonu.

"Witam serdecznie! Z tej strony Marcin. Już tłumaczę :)
Każdy zakład ma maksymalną stawkę i maksymalną wygraną. Jest ona zależna od wielu czynników w tym ilości wybranych wydarzeń, kursu, marketów itd. Proponuję spróbować z inną kombinacją wydarzeń."




32132.PNG
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
S 508

slukasz123

Użytkownik
U mnie poszedł na całość max wygrana 5zl firma krzak jak ktoś chce dowody jak traktują gracza mogę przekazać jedyna legalna firma co ma limit WOOOOW
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Mi też dali śmieszne limity.
Niestety ten buk też ma w regulaminie że po wpłaceniu kasy musisz ją obrócić by wypłacić.
Wpłaciłem któregoś razu 1300 zł i chciałem puścić na jedną selekcje wszystko, udało się tylko za ok 300zl, a resztę chciałem wypłacić bo nie widziałem zakładu w ofercie dla siebie i wielkie oburzenie z ich strony że bez obrotu.
Po wysyłaniu screenów że nie chcą już mi przyjmować zakładów, łaskawie wypłacili. Nie polecam.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Żałuję, że nie zajrzałem do tego tematu zanim dokonałem wpłaty... też zwabili mnie cashbackiem 500zł. Wpłaciłem 5 stówek z myślą zagrać jakiegoś wariata. Patrzę, że kurs min zdarzenia musi być @1,4 to zrobiłem sobie AKO z 4. Puszczam... MAKS. możliwa stawka 200zł... pierwszy zakład, na litość boską :D :D :D jak takie coś może funkcjonować?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Żałuję, że nie zajrzałem do tego tematu zanim dokonałem wpłaty... też zwabili mnie cashbackiem 500zł. Wpłaciłem 5 stówek z myślą zagrać jakiegoś wariata. Patrzę, że kurs min zdarzenia musi być @1,4 to zrobiłem sobie AKO z 4. Puszczam... MAKS. możliwa stawka 200zł... pierwszy zakład, na litość boską :D :D :D jak takie coś może funkcjonować?
a wiekszosc ludzi za jaka kase gra i jakie ligi? :) wiekszosci nigdy taka sytuacja nie spotka ;) pzbuk to to samo co etoto, ten sam soft z cherryonline i te same kursy. maja limity na wygrane dosc niskiew ligach, ktore nie sa topowe. z czasem z limitami bedzie coraz gorzej na ligi, ktore nie sa glownymi, bo wiekszosc obrotow bukow to topowe ligi. im wiecej ludzi bedzie sie rejestrowalo u bukmacherow, a bedzie... tym mniejsze limity na ligi niszowe... niestety takie sa prawa rynku. twoja opinia bedzie miala coraz mniejsze znaczenie...bo stosunek graczy top/nisza bedzie sie zwiekszal i zwiekszal...
 
Do góry Bottom