>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PZBUK - opinie

T 0

tomaszek123

Użytkownik
Witam.kotzyal ktoś z bonusu na star freebet 60 i cashback 1000?
Stawiając pierwszy kupon za np 100 i go przegrywając dostaje dwa osobę freebety 60 i 100 do wykorzystania bez dzielenia. W przypadku wygranej któregoś z nim mogę od razu wypłacić ?
Nie robią problemów z wypłatami? Mówię tu o kwotach do 1000zl Max
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Te freebety to nie wiem, ale na pewno problemów z wypłatami nie będzie jeśli wygrasz. Zresztą przy kwotach o których mówisz raczej żaden legalny buk problemów nie zrobi
 
H 0

hajtauer920

Użytkownik
@ T [B]tomaszek123[/B] Świeżo to wygląda tak, że dostajesz freebet 60 od razu po założeniu konta, ja go nie ruszałem póki nie skończyłem z graniem bez ryzyka. Jak przegrasz zakład bez ryzyka to pojawia się okienko z pytaniem czy chcesz "freebet", musisz się zgodzić i na koncie pojawia się drugi dostępny freebet na równowartość przegranego zakładu. Musisz postawić za całość jeden kupon za całość, da się zrobić niższą stawkę, ale to podpucha, różnica przepadnie.
 
U 0

umcia

Użytkownik
Jeżeli ktoś liczy na szybką wypłatę, to na pewno nie u tego buka. Wypłata zlecona wczoraj i dalej „w trakcie realizacji”.
Weryfikacja konta tez im zajmuje pół dnia.
Porażka
 
najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
Jeżeli ktoś liczy na szybką wypłatę, to na pewno nie u tego buka. Wypłata zlecona wczoraj i dalej „w trakcie realizacji”.
Weryfikacja konta tez im zajmuje pół dnia.
Porażka
Z info, to z powodu wczorajszej promocji i wielu zainteresowanych nowych graczy. Na co dzień tak to nie wygląda. Wczorajszy mecz i promocja zrobiły swoje.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Od paru godzin przerwa techniczna, niby zaplanowane prace. Ktoś widział jakieś powiadomienie że ma być coś takiego?
 
kubeq8 1,1K

kubeq8

Użytkownik
Na FB pisałem zero odzewu

A do tego weryfikują mnie 4 dzień 🙃 ostatni raz tam jakiekolwiek pieniądze wpłaciłem
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://promocje.pzbuk.pl/aplikacja-mobilna/ chyba tylko to działa reszta przekierowuje na stronę z przerwą techniczną. Aplikację da się pobrać normalnie. Wszystkie linki mające w adresie "promocje" działają normalnie. Tak w ogóle to pzbuk łamie regulamin facebooka... podszywają się pod stronę z kategorii sport a są stroną z kategorii hazardu... aby móc reklamować hazard na facebooku trzeba mieć specjalne zezwolenie...

edit:


Witaj krzysztof,

Dziękujemy za kontakt z nami!

Twoja wiadomość została przekazana do naszych konsultantów. Wkrótce otrzymasz odpowiedź na swoje zapytanie!

W celu ułatwienia śledzenia postępu zgłoszenia wygenerowaliśmy dla Ciebie numer - 2402800.

Pozdrawiamy,

Punkt Obsługi Klienta PZBuk


‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎



Karolina (PZBuk)
14 gru 2022, 16:16 CET
Dzień dobry Krzysztofie

Dziękujemy za przesłanie zapytania!

Uprzejmie informuję, iż Dział Techniczny dokłada wszelkich starań, by strona została przywrócona jak najszybciej to możliwe. Niestety nie została jeszcze podana informacja, jak długo potrwają prace serwisowe.
Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu.


Pozdrawiam serdecznie,
Karolina
Dział Obsługi Klienta PZBuk
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Myślicie że zwinęli się tak samo jak bestbet24?
Napisałbym, że nie, ale...

"PZBUK sponsoring
Wraz z wejściem na rynek, PZBUK rozpoczął niemal natychmiast ofensywę marketingową. Składały się na nią m. in. współpraca z PZKosz, Energa Basket Ligą kobiet i mężczyzn oraz hokejowych rozgrywek i reprezentacji. Wszystkie te kooperacje zostały jednak zakończone i na chwilę obecną nic nam nie wiadomo na temat działań sponsorskich tego buka."

Nikogo nie sponsorują podobnie jak bestbet24, dziwne :)

edit:


Według naszych informacji Country Manager w PZBUK, Patryk Włodarski rozstał się z firmą bukmacherską, która należy do grupy Cherry AB.

Wieloletnia przygoda
Patryk Włodarski z grupą Cherry związany był od ponad 10 lat. Zaczynał w ComeOn, które jest jedną z najbardziej znanych marek tej grupy, następnie pełnił rolę Country Managera w PZBUK, gdy ten uzyskał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych na polskim rynku. Miało to miejsce od połowy 2018 roku. Właśnie wtedy bowiem szwedzka firma Cherry AB stworzyła w Polsce filię, czego efektem było powstanie Cherry Online Polska Sp., w której Włodarski pełnił rolę prezesa zarządu, a także posiadał w niej udziały.

PZBUK przyjął zachowawczą strategię obecności na polskim rynku. Polityka firmy polegała na tym, by utrzymać się w Polsce jak najniższym nakładem kosztów. I to się udaje już od kilku lat, lecz dla managera z ambicjami tego typu projekt na pewno nie jest dużym wyzwaniem. Nie dziwi zatem, że Włodarski postanowił zakończyć współpracę z firmą.
Co dalej?
Jeszcze nie wiemy jaki będzie kolejny przystanek Patryka Włodarskiego, ale najpewniej zostanie on w branży igamingowej. Według naszych ustaleń może jednak odejść z polskiego rynku.

Włodarski z całą pewnością ma odpowiednie kwalifikacje, by pracować w dużym zagranicznym brandzie, ponieważ przed związkiem z grupą Cherry piastował kilka stanowisk od Promotions Managera po Affiliate Managera w Betclic Everest Group, który jest potentatem na kilku rynkach zachodniej Europy. Czas pokaże czy sobie poradzi, ale biorąc pod uwagę ogromne doświadczenie, a także fachowość w działaniu, firma która go pozyska, wykona dobry transfer.

Fot. LinkedIn/Patryk Włodarski

https://www.linkedin.com/search/results/people/?keywords=pzbuk&origin=CLUSTER_EXPANSION&sid=HOM - pracownicy nie szukają nowej pracy, więc póki co wszystko powinno być ok (y)

edit2: https://www.linkedin.com/in/adrian-furmańczyk-8aa04324/ - to ich aktualny menadżer na Polskę (cherry online). Jak coś będzie nie tak to powinno się od niego zacząć.

edit3: mają aktywny program afiliacyjny i afiliantów, dzisiaj zaktualizowane, więc też nie powinni bankrutować choćby z tego powodu.


Kategoria:Hazard , Zakłady sportowe
Ostatnia aktualizacja:2022-12-14 13:09:30
Typ urządzenia:Urządzenia mobilne , Android , Windows , iOS , Desktop , Mac , Windows , Linux , Tablet , iOS
Kraje:
Rodzaj ruchu:Niedozwolony Ruch Motywowany
EPC :b/d
Rodzaj konwersji:Wpłata depozytu
CR :b/d
Deeplink:Nie
BanneryNie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Po takiej akcji raczej zainteresowanie ich usługami nie wzrośnie, a wręcz przeciwnie. Sporo osób odejdzie na dobre, o ile uda im się ogarnąć tą "awarię". Zastanawiam się, czy dzisiaj ruszą. Gol Mbappe zamyka mi fajny kupon właśnie u nich.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Mi wygrana Francji zamyka kupon i może być lipa nie wiem co mnie podkusiło zagrać w gówno buku
Ja akurat zagrałem za tego freebeta 50 PLN powitalnego, także nie będzie jakiejś tragedii jak rzeczywiście zbankrutowali. Ciekaw jestem co w sytuacji gdy ktoś na u nich na koncie jakąś większą sumę pieniędzy 🤔
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Taka ciekawostka. Mam tam konto z 5lat a w zeszłym tygodniu jak nigdy gosc z pzbuk dzwonił 3x w tyg i namawial do skorzystania z ich bogatej oferty na MŚ. Oczywiście nie skorzystałem bo tak ubogiej oferty to nikt prócz totolotka nie ma
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Ja akurat zagrałem za tego freebeta 50 PLN powitalnego, także nie będzie jakiejś tragedii jak rzeczywiście zbankrutowali. Ciekaw jestem co w sytuacji gdy ktoś na u nich na koncie jakąś większą sumę pieniędzy 🤔
No tak ale jak wygrasz 500 cz1000 zł jak mbappe strzeli to już żal stracić bo to twoja kasa
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Rano odpalając stronę były błędy HTTP 500, jakby rzeczywiście coś chcieli zupdateowac
Aktualnie strony mają autoodświezenie jakby czekaly na naprawę błędu:).

COMEON.com ma ten sam problem


Bruno (ComeOn!)

14 gru 2022, 18:45 CET

Dear Krzysztof,

We hope you're doing well.

The technical team is working on the same and it will be live soon but we dont have any time frame.

Have a good day, Stay lively and keep smiling

We are always happy to help, so please don't hesitate to contact us if you ever have any further questions or concerns.

Best regards,

Bruno

Customer Support






Karolina (PZBuk)

14 gru 2022, 17:15 CET

Dzień dobry

Dziękujemy za przesłanie zapytania!

Uprzejmie informuję, iż prace serwisowe zostały zaplanowane na wczesne godziny poranne, jednak z uwagi na napotkane utrudnienia, czas ich trwania został wydłużony.
Niestety nie została jeszcze podana informacja, jak długo potrwają prace serwisowe.
Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu.


Pozdrawiam serdecznie,
Karolina
Dział Obsługi Klienta PZBuk
 
Do góry Bottom