>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PZBUK - opinie

P 331

pingu5

Użytkownik
Rano odpalając stronę były błędy HTTP 500, jakby rzeczywiście coś chcieli zupdateowac
Aktualnie strony mają autoodświezenie jakby czekaly na naprawę błędu:).

COMEON.com ma ten sam problem


Bruno (ComeOn!)

14 gru 2022, 18:45 CET

Dear Krzysztof,

We hope you're doing well.

The technical team is working on the same and it will be live soon but we dont have any time frame.

Have a good day, Stay lively and keep smiling

We are always happy to help, so please don't hesitate to contact us if you ever have any further questions or concerns.

Best regards,

Bruno

Customer Support






Karolina (PZBuk)

14 gru 2022, 17:15 CET

Dzień dobry

Dziękujemy za przesłanie zapytania!

Uprzejmie informuję, iż prace serwisowe zostały zaplanowane na wczesne godziny poranne, jednak z uwagi na napotkane utrudnienia, czas ich trwania został wydłużony.
Niestety nie została jeszcze podana informacja, jak długo potrwają prace serwisowe.
Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu.


Pozdrawiam serdecznie,
Karolina
Dział Obsługi Klienta PZBuk


Wszystkie z grupy mają prace aktualizacyjne:
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Wszystkie z grupy mają prace aktualizacyjne:
To dobry, czy zły znak?
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
dziwna sprawa jak ktos ma u nich jakieś srodki bonusowe lub depozyt niech sprawdzi czy ma nadal na koncie bo u mnie wszystko zniknęło !! Bukmacher żenada !!
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
To jest najgorszy bukmacher na jakim kiedykolwiek grałem, już rosyjskie lustra 1xbet są bardziej wiarygodne - polecam wszystko inne tylko nie to!
 
M 0

marcin2765

Użytkownik
Uwaga. To manipulancji i oszuści! Okradli mnie na kole fortuny (Bonusomacie). Wczoraj (2.01.2023 r.) wylosowałem freebet 100 zł, zaakceptowałem nagrodę, wpłaciłem 100 i postawiłem zakład za 100 zł na NBA (2 zdarzenia kursy 1,41 i 1,43), który przegrałem. Dodam, że korzystałem z tej promocji 4 raz z rzędu. Ostatnie 2 razy po nagrodę, która miała być przyznana automatycznie po 10 minutach, musiałem się długo prosić na czacie. Dzisiaj dowiedziałem się, że nie tylko żadnej nagrody nie wylosowałem, ale również takiej nagrody od nowego roku nie ma (zmienili na freebet 25 lub 150 zł). Niestety nie mam printscreenów. Zdecydowanie odradzam grę w PZBUK.
 

Załączniki

G 148

gruby_czarny

Użytkownik
dzięki, na czacie mnie w błąd wprowadzili że jak sms dostałem w poniedziałek to tylko wtedy on był ważny. A też udało mi się punkty wygrać
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Od kiedy jest ta promocja z kołem? Wiem tylko o kole w superbet. A tak to znaleźć jakieś informacje o darmowych promocjach u buków nawet na forum bukmacherskim graniczy z cudem. Szkoda. Lata temu każdy wiedział z tego forum o każdej promce. Dział kasyna tutaj umarł już widzę kilka lat temu 😋
 
korzymo 9,6K

korzymo

Użytkownik
Od kiedy jest ta promocja z kołem? Wiem tylko o kole w superbet. A tak to znaleźć jakieś informacje o darmowych promocjach u buków nawet na forum bukmacherskim graniczy z cudem. Szkoda. Lata temu każdy wiedział z tego forum o każdej promce. Dział kasyna tutaj umarł już widzę kilka lat temu 😋
Od 15.12 do 29.12 było chyba uruchomione testowo. Bynajmniej wtedy dostałem pierwszego sms'a dotyczącego promocji. 30,31,1 Nie było. Wczoraj pojawiło się znów, ale z dużo gorszymi bonusami na kole. Dziś już dla mnie niedostępne, chyba zostałem wykluczony :rolleyes:
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Od 15.12 do 29.12 było chyba uruchomione testowo. Bynajmniej wtedy dostałem pierwszego sms'a dotyczącego promocji. 30,31,1 Nie było. Wczoraj pojawiło się znów, ale z dużo gorszymi bonusami na kole. Dziś już dla mnie niedostępne, chyba zostałem wykluczony :rolleyes:
A ja od wczoraj dopiero mam koło w ofercie.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
To ich koło naprawdę dobre, codziennie coś tam dają, takiego superbeta bije na głowę. Na dodatek fajne to darmowe typowanie też lepsze od konkurencji moim zdaniem. Muszę przyznać że zawsze kojarzyłem ich jako jednych z najsłabszych na rynku w tej kwestii a teraz całkiem ładnie się rozwijają
 
Do góry Bottom