>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytanie. . .

Status
Zamknięty.
B 0

babanadziada

Użytkownik
Ja też czekam na przelew do 18 00, jak nie dojdzie to nie gram, a szkoda bo w weekend zawsze żniwa ???? ale strach u nich wygrywać jak nie dochodzi kasa
 
C 40

chlopcyk

Użytkownik
wonderkido, odpiszę jak zdobędę 10 postów, na razie nie mogę przez ograniczenia na forum.

Czytałem, że można napisać skargę do MGA ale podobno oni dbają o interesy Buka nie ludzi.
 
A 40

alberte

Użytkownik
Ostro przesadzili. Jeszcze ta ich ignorancja i lakoniczne odpowiedzi.

Piszcie do nich na czacie. Im więcej osób do nich napisze, tym może szybciej ruszą te swoje cztery litery i coś z tym zrobią.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
no tak się składa że wiem gdzie jest siedziba unibet w londynie dokładnie więc trzeba bedzie wizytacje tam zrobić....
bo kase zapewniają że będzie nie wiedzą kiedy, ale pieprza na chacie że dziś powinna być i takie pieprzenie. tylko szkoda że na maile chu.jki nie odpisuja bo po co prawda.
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
Ja zleciłem w dniu 13.02. dwie wypłaty , pierwszą ok 9 rano drugą koło 12 , ta pierwsza dotarła tego samego dnia na konto drugiej nie mam do chwili obecnej a ostatnia sesja mi własnie mineła
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Masakra...
no ja mam ostatnią sesje po 18;20 więc ciekawe czy coś przyjdzie czy znowu będą lecieć w choooja. nie powiem wku.rwia mnie ich postępowanie :x a pisałeś do nich na chacie? maile? nafciarz@ ?
 
C 40

chlopcyk

Użytkownik
Na czacie cały czas to samo, maja podobno dużo taki zapytań. Kierownictwo pracuje nad rozwiązaniem problemu ????
 
A 498

adziu32

Użytkownik
To prawda, przelewy z unibetu w moim banku (Pekao) księgowane są o 18:22 dokładnie. Raz kumpel miał sytuacje ze przelew doszedł chyba po 5 dniach - Unibet chyba po trzech dniach poinformował o awarii z ich strony. A nerwów stracił na tym sporo.
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
Maila nie pisałem ale próbowałem wczoraj koło 17.30 na czat sie wbic ale był niedostepny zobaczyłem ze powienien byc czynny do 18 , mówie pewnie przypadek ale dzis kilka razy próbowałem i albo niedostepny albo zawalony ze kazali ponad 30min czekac , zdarzyło mi sie juz długo czekac na ich wyplate którą zleciłem dokładnie w nowy rok czekałem 10 dni roboczych , wszystkie wysłane dzien wczesniej i pózniej ładnie doszły a tamta no masakra 10 roboczych , na czacie sciemniali ze to przez to ze zleciłem w swieto choc dla mnie to sciema z ich strony , nie wiem co teraz zrobic czekam na ten hajs jak na zbawienie bo musze z tego rachunki zapłacic a dzis 4 dzien roboczy minął...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
To prawda, przelewy z unibetu w moim banku (Pekao) księgowane są o 18:22 dokładnie. Raz kumpel miał sytuacje ze przelew doszedł chyba po 5 dniach - Unibet chyba po trzech dniach poinformował o awarii z ich strony. A nerwów stracił na tym sporo.
No mnie dzisiaj do tej godziny będzie mijał 3 dzień roboczy. Mimo ze zapewniaja ze na pewno kasa dojdzie. Ale nie powiedzieli czy dzisija, ale ze powinna byc dzisiaj.. wiec troche to denerwujace jest ;x

Maila nie pisałem ale próbowałem wczoraj koło 17.30 na czat sie wbic ale był niedostepny zobaczyłem ze powienien byc czynny do 18 , mówie pewnie przypadek ale dzis kilka razy próbowałem i albo niedostepny albo zawalony ze kazali ponad 30min czekac , zdarzyło mi sie juz długo czekac na ich wyplate którą zleciłem dokładnie w nowy rok czekałem 10 dni roboczych , wszystkie wysłane dzien wczesniej i pózniej ładnie doszły a tamta no masakra 10 roboczych , na czacie sciemniali ze to przez to ze zleciłem w swieto choc dla mnie to sciema z ich strony , nie wiem co teraz zrobic czekam na ten hajs jak na zbawienie bo musze z tego rachunki zapłacic a dzis 4 dzien roboczy minął...
Ja pierdole... tak nie moze byc.. ze ciagle na nasza kase czekamy.... Skoro niektorzy dostawali ta kase po tych dniach, to i dobrze... ale pewnosci nie mamy zadnej jak potwierdzenia tez nie chca dac ;/ wiec to jest dla mnie niepokojace, mimo maila ze wyplata jest zlecona poprawnie ;//
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Wtedy było tak, że wszystkie wypłaty zrealizowane w tym dniu miały opóźnienie. Oby było jak w tamtym przypadku, wszystko skończy się pomyślnie.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No ciekawe czy dostane ja dzisiaj do tej 18;22 = 18;30 ale skoro wy nie dostaliscie, to i ja pewnie tez nie dostane.......
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
A czy mógłby ktoś spróbować , kto zna dobrze angielski zagadac na miedzynarodowym czacie ? Moze tam cokolwiek powiedzą choc pewnie i tam dupa
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja znam dobrze angielski i to samo mówia co Polacy... ;x
ze kase juz wyslali poprawnie i ze bedzie kasa taka typowa spiewka jak w polskim chacie
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
Wtedy było tak, że wszystkie wypłaty zrealizowane w tym dniu miały opóźnienie. Oby było jak w tamtym przypadku, wszystko skończy się pomyślnie.
To ze wszystko skonczy sie dobrze to nie wątpie , ale pytanie jak długo im to zajmie , a jak to się mówi time is money... a ten hajs potrzebny mi jest juz mega pilnie
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
nie tylko Tobie....
nic mi nie przyszlo, wiec pewnie nie przyjdzie juz. TAKZE super !!
a czy oni w ogole ja wyslali to tez pewnosci nie mam zadnej ;/ bo czekac w nieskonczonosc nie moge. a oni maja to GDZIES
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom