>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytanie. . .

Status
Zamknięty.
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
A jesli bedziecie prosic o pokazanie zleconych przez nich przelewów to oczywiste ze nie macie co na to liczyc , oni kiedys nie chcieli mi powiedziec z jakiego banku puszczają czy z pl czy z gb
 
P 0

pedzel7

Użytkownik
Mam to samo wyplata zlecona wieczorem 13.02 (wyszla 14.02) i do teraz nie doszla, wypłata zlecona 15.02 (wyszla 15.02) normalnie przyszla...
 
P 0

pedzel7

Użytkownik
Zlecałem jeszcze pln ale dostalem juz w euro, dzien pozniej probowalem zlecic to moglem tylko zlecac w euro

Rozmawiał ktoś dzisiaj z supportem i pytał co dalej w takiej sytuacji?
 
B 0

babanadziada

Użytkownik
teraz sprawdzilem konto, wypłata z wczoraj doszła, w tym tyg juz 2 wyplaty na sporą sumę, więc panowie spokojnie, u Was wszystko też powinno być dobrze. Tylko to przewalutowanie...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No to ciekawe co jest grane skoro do teraz nic nie mamy.babanadziada o ktorej przelewCi przyszedl? .
I ile dni roboczych czekales na ten przelew? Od unibeta?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja pierdziele, to dlaczego przelewy jak były zlecone później podochodziły? a te co 13ego nie? ..
Na maila też znowu bawią się w ignora ;X
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Czyli kasa stracona. Bo mnie ignorują też zdrowo. Screeny wysłałem olali po całości.
TO teraz tylko czas na reklame. Złodzie.i
 
P 0

pedzel7

Użytkownik
Dzisiaj rozmawialem na czacie to nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi, wyslałem email ze screenami z konta, zobaczymy co odpowiedzą.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Mnie pieprzą że do wtorku dojdzie kasa ???? w co wątpię. Bo każdy inny z obsługi mówi co innego, więc nie wierzę w ich bajki. Jedna mówi że do piątku powinna dojść, teraz drugi mówi że do wtorku na pewno. Bla Bla. A jak nie to screen mam wysłać haha , jak już wysłałem. Celowe działanie na czas z ich strony.
 
A 40

alberte

Użytkownik
Dzisiaj się dowiedziałem, że jutro w ogóle ktoś się tym zajmie, przyjrzy się sprawi itd. Bo konsultanci generalnie nic nie wiedzą i każą mi iść do banku bo to mój bank przetrzymuje pieniądze ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tak hahahahahahaaha ???? ale oni są poyebani, mnie zapewniają że kasa dojdzie do max wtorku ???? a jak nie to mam do nich pisać na maile, tylko że wcześniej gadali mi to samo, że jak do piątku nie dojdzie kasa, to mam wysłać screena z kontem bankowym wysłałem , zero odzewu... teraz też się migają od odpowiedzi na maile. Więc coś mi tu śmierdzi. Wkurvia mnie ich postawa, wiem jedno więcej na tym gó.wnie nie gram i jak do tego wtorku nie dojdzie to się dobiorę im do dupy! i skończy się dobra renoma unibet... tyle. Mają nas w dupie, to ja też mam w dupie to że będą mieć mniej klientów. I w Londku też banery sie porobi różne ;)
 
C 40

chlopcyk

Użytkownik
Pisalem do nich meila w zupełnie innej sprawie w niedziele poprzednia i dostałem odpowiedź wczoraj. Podejrzewam, że maja solidnie zawalona obsługę klienta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom