>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytanie. . .

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Aha to ja tego nie wiedzialem :/ dałem nowy wątek, bo już się wku.rwiłem...
pieprzyli mi na chacie zę jutro powinny być pieniądze na kkoncie, a ja i tak wiem ze ine beda, skoro potwierdzenia nie dali ;//////////// a na maila tez nie odpisuja chu.je
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
na netku ? a jaśniej ? ja do tej pory nie mam mimo ich zapewnień, że na pewno ją będę imał ale nie wiedzą kiedy :] także wiem że jej nie dostanę.
 
C 40

chlopcyk

Użytkownik
Mam tą samą sytuacje co Ty. Także czekam... Ma ktoś jakiś pomysł gdzie zgłosić taką sprawę?
Dodam, że jeden przelew na małą kwotę otrzymałem i to faktycznie w EURO.
 
A 40

alberte

Użytkownik
Mam tą samą sytuacje co Ty. Także czekam... Ma ktoś jakiś pomysł gdzie zgłosić taką sprawę?
Dodam, że jeden przelew na małą kwotę otrzymałem i to faktycznie w EURO.
Kiedy otrzymałeś ten przelew w EURO? Kiedy go zleciłeś do wypłaty?
 
C 40

chlopcyk

Użytkownik
Będzie trzeba to gdzieś zgłosić. Czytałem o jakimś arbitrażu w Angli. Może warto spróbować jak nie wyślą tej kasy.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Mnie zapewnili ze dzisiaj ma mi kasa dojsc. Zwykle po 18.20 dostawalem no bardzo ciekawe czy przyjdzie. Tylko szkoda ze jak chce od nich potwierdzenia ze mi kase wyslali to zmieniaja temat. Wiec podejrzane w chvj to jest... Jeszcze mi gadaja zebym dzwonil do swojego banku jak kurva to od nich przelew wyszedl wiec u nich beda potwieerdzenia o ile wyslali.... Ale ile mozna ;\\
 
C 40

chlopcyk

Użytkownik
Czytałem, że dział wypłat dostępny jest od 17 i niedostępny we wszystkie dni wolne na Malcie. Czat pewnie nie ma dostępu do takich potwierdzeń.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie ma znaczenia o ktorej sie pisze o wyplatach bo potwierdzenia i tak nie daja
Takze jak dzisiaj do wieczora kasy mial nie bede to zrobie im mila reklame. A pozatym na maila nie odpisuja eiec leca w chooja.

A maila w srode wysylalem rano i w czwartek

Tak zapewniaja ze kasa bedzie ale nie wiedza kiedy to jest zalosne ale zapewniaja ze na pewno ja dostane ale mowia ze dzis byc powinna byc. Tj@aaa... Typowe pier.dolenie
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No regulacja sa bankowe. Ale mogliby oddac te wygrane co sie nam naleza. Ciekawe czy dzis mi po tej 18.20 cos przyjdzie... Skoro na maila dalej cisza. Takim zachowaniem pokazuja ze maja nas w dupie.
 
A 40

alberte

Użytkownik
Już dzisiaj nic nie będzie coś czuję. Swiftem jest to teraz wysyłane zatem lipa. Jakby miało być to już by było.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie rozumiesz Albeerte. Mój bankk także dostaje przelewy z zagranicy na moje konto jak już po 18 i to jest ostatnia sesja wychodząca o tej godzinie. Więc lepiej niech oddają co przedłużają i więcej na tym gó.wnie nie gram
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom