>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
K 61

krotarth

Użytkownik
Witam, Mefiuu jak znajdziesz chwilę to wrzucisz jeszcze załącznik do tabeli, bo nawet adblocka wyłączyłem, ale nie widzę :/
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
W mojej analizie meczu na 15.03 umknęło mi jedno słowo:
W pierwszym meczu 2017 roku na własnym stadionie legnicką Miedź, drużynę która w tym sezonie może pokusić się nawet o walkę o awans do Ekstraklasy.
Miało być:
W pierwszym meczu 2017 roku na własnym stadionie pokonali legnicką Miedź, drużynę która w tym sezonie może pokusić się nawet o walkę o awans do Ekstraklasy.
Poprawione.
 
A 0

ad95

Użytkownik
Witam, czy w przypadku otrzymania kiepskiej analizy przez użytkownika A, użytkownik B może powtórzyć typ? Oczywiście stosując już merytoryczną argumentację typu.
Nie, typ podany nawet jeśli będzie oceniony jako &quot;kiepska&quot; czy jakiś inny błąd regulaminowy to ciągle podany typ i jako taki nie może być powtórzony. Zresztą rozliczenie typu jako &quot;kiepska&quot; siłą rzeczy zwykle jest wykonywane na drugi czy trzeci dzień, więc sytuacja jasna. Typ podany to typ podany. Oferta na większość zdarzeń jest tak bogata, że zawsze można znaleźć jakiś pokrewny typ bez potrzeby powtarzania//psotnick
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Prosiłbym o usunięcie poniższego postu ze względu na odwołany konkurs.
W tym wypadku podam inny typ dnia.

Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Vikersund Norwegia
Godzina: 16:30 (zakłady przyjmowane do 15:00)
Typ: Andreas Stjernen wygra
Kurs: 7,00
Bukmacher: Bet365
Witam,
Tak jak mówiłem, Kamil skakał pięknie i daleko, tylko że nie wystarczyło to do wygranej. A Kraft Hmmm.....skurczybyk dalej jednak w gazie, zaskoczył mnie wczoraj. Dziś jednak kimś kto go może zrzucić z najwyższego stopnia podium z pewnością jest Stjernen. Vikersund to skocznia Norwegów, Kraft również potrafi latać, jednak ta skocznia tak jakby była stworzona dla skandynawow. Andreas skakał tu 248,5 czy też 249,5, co jest jednym z najdluzyszch skoków w historii, a aktualnie jego forma bardzo wysoko z tendencja do jeszcze wyższej, także liczę dziś mocno na Norwega i pobieram ten kurs.
Powodzenia ????
Usunięty.
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Wychwyciłem dwa błędy przy podliczaniu typów dnia z środy 15.03.
(https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-15-03-2017-sroda-143985.html)
1) Najpierw jeden z użytkowników zagrał na Monaco z handicapem 0.0 a potem inny powtórzył ten typ, tyle że zapisał go jako DNB i oboje mają policzone punkty.
2) Jeden z użytkowników wytypował over 3,5 w meczu Monaco - City a potem inny typował over 2,5 i obaj mają także mają punkty za poprawne typy.
Poprawione.
 
D 706

don1

Użytkownik
Witam aktualna tabela kiedy się pojawi? ????

Na dniach, pewnie razem z dniami 1-17, w tym miesiącu
MeFiuU ją przygotowuje, z aktualizacją za dni 1-10 nie było żadnych problemów, więc nie ma powodów by inaczej miało być z następnymi aktualizacjami. Po prostu zdaje się, że w ostatnich dniach ma mniej czasu, a to niestety nie jest - jak się wielu tutaj wydaje - robota na pół godziny. Wiem coś o tym. Tak że cierpliwości//psotnick
 
K 5

kubik550

Użytkownik
Nie wiem dlaczego tolerujecie typerów dnia, którzy zawsze wprowadzają w błąd innych,podając typy korzystne dla bukmacherów.
Jest ich tutaj ponad 60 %.
Dzisiejszy przykład:
17:00
57 Wigry Suwałki0 - 1Miedź Legnica
Nie wiem dlaczego tolerujecie typerów dnia, którzy zawsze wprowadzają w błąd innych,podając typy korzystne dla bukmacherów.
Jest ich tutaj ponad 60 %.
Dzisiejszy przykład:
17:00
57 Wigry Suwałki0 - 1Miedź Legnica
Typer twierdził, że Wigry to wielkie value nawet z hc.
Nie wiem co miałeś na myśli (w ogóle to przydałby się jakiś link do tego posta). Sugerujesz żebyśmy tolerowali tylko tych typerów których wszystkie typy są trafne? W takim układzie nikt nie powinien podawac typów bo nikt nie ma 100% trafności typów. Przypominam, że Typy Dnia to konkurs. Tylko konkurs i za taki trzeba go traktować//psotnick
 
K 5

kubik550

Użytkownik
Nie wiem dlaczego tolerujecie typerów dnia, którzy zawsze wprowadzają w błąd innych,podając typy korzystne dla bukmacherów.
Jest ich tutaj ponad 60 %.
Dzisiejszy przykład:
17:00
57 Wigry Suwałki0 - 1Miedź Legnica

Typer twierdził, że Wigry to wielkie value nawet z hc.
Nie wiem co miałeś na myśli (w ogóle to przydałby się jakiś link do tego posta). Sugerujesz żebyśmy tolerowali tylko tych typerów których wszystkie typy są trafne? W takim układzie nikt nie powinien podawac typów bo nikt nie ma 100% trafności typów. Przypominam, że Typy Dnia to konkurs. Tylko konkurs i za taki trzeba go traktować//psotnick
Nie wszystkich - tylko tych, którzy mylą sie w 90%.
Nie będę wymieniał typerów, gdyż obserwatorowi nie wypada.
Natomiast moderatorzy powinni reagować - inaczej można pomyśleć, że to forum jest na usługach buków.
Pozdrawiam
Ps. Temat do zastanowienia.
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Analiza z soboty 18.03.2017 co było z nią nie tak?
Generalnie to wszystko, począwszy od błędnej nazwy klubu (Madrit?), a kończąc na analizie. A uwierz, jesteśmy bardzo tolerancyjni jeśli chodzi o analizy. Naprawdę bardzo tolerancyjni. Ale są jakieś granice lania wody:
Jutro w lidze Hiszpańskiej rozegra sie mecz pomiędzy pierwszymi w tabelii Realem Madrit a 7 w tabeli Athletic Bilbao. Będzie grany na stadionie drużyny z Athletic&#39;u. Na ostatnie 20 meczy u siebie nie przegrali ani jednego i mieli tylko 3 remisy a Real Madrit powoli wraca do formy ale stracenie bynajmniej jednej bramki w jutrzejszym meczu będzie bardzo prawdopodobne.
To jest cała analiza. Pierwsza połowa analizy to info, że to mecz ligi hiszpańskiej, oraz na którym oba zespoły są miejscu w tabeli i że Athletic jest gospodarzem. 80% tego info podałeś już w nagłówku więc można to wyrzucić bo nic nie wnosi. Zostaje druga część, ale to już lanie wody na całego. Athletic nie przegrał 20 meczy, za to &quot;Real Madrit&quot; do formy, ale jeszcze nie do tak wysokiej żeby zachowac czyste konto, więc Real wygra mecz i obie strzelą bo taki jest typ...
Zero uzasadnienia typu, a takie jest zadanie analizy, zero przedstawienia składów, która zagra, kto wypadł przez kontuzje, zero historii bezpośrednich meczów itd. Tak jak pisałem, jesteśmy tolerancyjni, ale nie aż tak.
 
ektom 65

ektom

Użytkownik
poproszę o poprawienie godziny na: 21:30
post #50 niedziela
Pozdrawiam
Zrobione, ale może byś dopisał coś do tej ,,analizy&#39;&#39;
 
ektom 65

ektom

Użytkownik
Nowa analiza, proszę o zamianę ze starą. post #50 niedziela
Pozdrawiam

Obie drużyny mają za sobą serię trzech porażek z rzędu, dzisiaj nadszedł dzień w którym jedna z drużyn odniesie zwycięstwo. Będzie to zacięty mecz z dużą ilością fauli i przerw, gdyż drużyna z Detroit walczy o powrót na miejsce dające możliwość gry w play-offach w konferencji wschodniej, drużyna gości nie walczy już o nic będąc na przedostatnim miejscu w konferencji zachodniej, ale na pewno nie ułatwi sprawy drużynie Detroit Pistons. W tym meczu typuje under punktowy dlatego, że ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami pokazują, że grają wolny basket. Patrząc na formę i ostatnie występy obu drużyn myślę, że ten typ ma duże szanse wejść. Powodzenia
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie podliczeń tabeli za konkurs, czy teraz już pojawi się jedynie update na koniec miesiąca, czy jeszcze można będzie wcześniej zobaczyć aktualny stan?
Pojawi się jeszcze aktualizacja za 1-25, dzisiaj wieczorem, albo jutro. A końcowa oczywiście po zakończeniu miesiąca//psotnick
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Witam, podałem typ na dziś, ale okazało się, że mecz nie odbędzie się z powodu nie otrzymania wiz przez część graczy Burkina Faso. Czy mogę podać w danym dniu inny typ, czy mam czekać do jutra? Oczywiście można usunąć mój typ Nigeria - Burkina Faso jeśli mogę podać inny.
Typ usunięty, możesz podać inny na dziś//psotnick
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Pytanie do adminów. Czy w związku z wycofaniem się niektórych buków z naszego rynku planujecie zmianę regulaminu typów dnia?
https://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-122957.html
Mam na myśli zmianę listy dopuszczalnych buków
Tak, jest planowana aktualizacja listy buków, ale z przyczyn oczywistych lepiej poczekać jeszcze tę parę dni, żeby była ona w miarę miarodajna. W ostatniej chwili może jeszcze ktoś wyskoczyć//psotnick
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o korektę w tekście mojego typu z poniedziałku 27 marca, podsumowanie wygląda tak:
Podsumowanie i wnioski: Nykobing i Vendsyssel słabo zaczęły wiosenną część sezonu. Gospodarze zdobyli 3 pkt. br. 3:6, goście 1 pkt. br. 1:3. W każdym z zespołów nie wystąpi w tym meczu drugi pod względem skuteczności piłkarz. Kadra gości ma prawie 2 -krotnie wyższą wycenę, ale tego ich potencjału nie potwierdza ani tabela ani inne statystyki, ani bieżąca forma, ani wiosenna dyspozycja. W ich świetle te dwie drużyny prezentują podobny poziom, a Nykobing jest mimo wszystkich swoich niedostatków, ostatnio nawet nieco lepszy. Zimowe transfery sytuacji nie zmieniły, a jedynie przyjście do Nykobing skutecznego egzekutora Olssona podniosło nieco wartość tego zespołu. Nie pomogła gościom zmiana zimą trenera. Rynek z sobie wiadomych powodów preferuje gości, budzi ta wycena szans moje wątpliwości. Informacje, które podałem wyżej nie uzasadniają tej wyceny. Rzuca się też w oczy, że w meczach obu tych klubów pada w przekroju sezonu dużo bramek. Zwłaszcza na stadionie w Nykobing. ale też w meczach Vendsyssel na wyjazdach. Potwierdza to krótka historia H2H. W zgodzie z zebranymi informacjami zagram typ na gości, ale z handicapem. Uważam, że ten bet ma value. Na pewno wart uwagi jest typ na over bramkowy, którego wycena wydaje mi się po prostu tylko poprawna.
Chciałem napisać: &quot;... na gospodarzy. ..&quot;. Proszę o poprawienie. Z góry dziękuję.
Poprawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom