>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Witam.
Podałem typ na Newport - Plymouth
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-22-10-2016-sobota-139054-3.html
Nie zauważyłem, że wcześniej ten typ podał kolega smialo.
Ale... ta analiza to 2 zdania i wydaje się, że powinien dostać -100pkt.
ecyzja należy oczywiście do Was. Jednak jak bym miał to ja dostać -100pkt, za powtórzony typ, prośba o anulowanie mojej znalizy.
Pozdro
Usunąć to by można było gdyby ta prośba była wyrażona przed rozpoczęciem meczu, a nie po zakończeniu jak w tym przypadku. Na przyszłość: to że czyjaś analiza będzie oceniona jako kiepska w żadnym razie nie anuluje typu (bo niby czemu miało anulować?). Czy będzie &quot;kiepska&quot; czy nie, to nie twoja sprawa, to w ogóle nie ma nic wspólnego ze sobą. Twoją sprawą jest by nie powtarzać typów które już były podane. Niestety podałeś takowy, więc nie ma innego wyjścia jak dać minus100 za powtórzony typ//psotnick
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Witam.
Podałem typ na Newport - Plymouth
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-22-10-2016-sobota-139054-3.html

Usunąć to by można było gdyby ta prośba była wyrażona przed rozpoczęciem meczu, a nie po zakończeniu jak w tym przypadku. Na przyszłość: to że czyjaś analiza będzie oceniona jako kiepska w żadnym razie nie anuluje typu (bo niby czemu miało anulować?). Czy będzie &quot;kiepska&quot; czy nie, to nie twoja sprawa, to w ogóle nie ma nic wspólnego ze sobą. Twoją sprawą jest by nie powtarzać typów które już były podane. Niestety podałeś takowy, więc nie ma innego wyjścia jak dać minus100 za powtórzony typ//psotnick
Wszystko &quot;fajnie&quot; zgodnie z regulaminem. A może warto coś zmienić, bo zdarza się, że typerzy blokują innym typ. Patrz - SURI
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-23-10-2016-niedziela-139088.html
Rozważamy zmiany w niektórych częsciach Regulaminu, również w tej materii. Ale na pewno nie będziemy nic zmieniać w trakcie konkursowego miesiąca. Jeśli już to raczej od nowego roku, do tego czasu będzie czas na przemyślenie co się sprawdza a co nie//psotnick
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Co do Typu dnia, w temacie Unicsu powinienem dodać że Antipov czy Voronov to również, teoretycznie nowe &quot;wzmocnienia&quot;, kolejno zenit i Kuban. Jednak w jak na razie nie błyszczą, dobrze wygląda tylko Clarke.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Witam.Prosiłbym o dodanie nazw zespołów przy moim typie - pisząc analizę skoncentrowałem się na tekście, w pośpiechu zjadło mi nazwę drużyn(pisze o nich oczywiście w analizie).Nazwy drużyn: Avtodor Saratov-Kataja Basket
Lokalizacja postu: Typy dnia 26.10 - z racji małej ilości dodanych postów nie mogę dodać linka.Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
Poprawione.
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Witam. Mam pytanie w kwestii dodawania, wklejania zawartego kuponu, w postaci np.screena, odnośnie podanego &quot;Typu Dnia&quot;, czy jest to dozwolone, regulamin chyba tego nie zabrania?
Nie ma takiej potrzeby, rozliczenia i tak tam przecież nie będzie. Lepiej dodać linka do wyniku meczu, to się bardziej przysłuży i usprawni podliczanie. Skriny z zagranymi kuponami możesz dodawać w swoim temacie z typami//psotnick
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Źle rozliczono mój wczorajszy typ, Nice strzeliło 4 gole a żeby mój kupon wszedł wystarczyły 2. Wynik meczu 4:1. Więc prosiłbym o zmianę z -100 na +105. Post numer #28 w typach dnia z 30.10
Poprawione.
Na przyszłość prośba: podawaj linka do posta//psotnick
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-11-2016-wtorek-139409.html#post6168634
Post #10 z 1.11.2016
Proszę o poprawkę analizy z linku na poniższą , już tekst poprawiony bo wyszło pierw bez ładu i skladu

Dyscyplina- Koszykowka- NBA
Godz: 00:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Denver Nugets
Typ: Denver Nugets (razem z dogrywka)
Kurs: 3.80
Pinnacle
Analiza:
Typuje w tej rywalizacji zwycięstwo gości tj Denver Nugets po niezłym kursie. Początek sezonu. Co tu napisać. Po pierwsze jak zagladam do działu NBA z typami na dziś widzę grę na samych faworytów. Jak wiemy nikt nie wygrał na faworytach pieniędzy a napewno nie w NBA ! Wiec skąd te checi i entuzjazm w faworytach u innych? Nie wiem !ale po 1-2 tygodniach zapewne będzie mniej takich wpisów. Początek sezonu to 1-1 bilans dla obu ekip. W sobotę noc grało Denver wyjazd z Portland , a w piątek Toronto z Tlokami. Jak narazie obie ekipy grają swoje. Lecz co się rzuca w oczy w boxscore ? W Raps DeRozan Trzaska po 40 pkt i duże wsparcie daje mu Valanciunas. Tu nie ma zespolowosci i czy ten DeRozan utrzyma swoje średnie ? Jest szansa że nie pamiętam jak wiele razy Raps zawodzilo w swojej hali jako &quot;murowany&quot; faworyt w zeszłym sezonie. Tam ceglarnia i gorsze mecze to norma a Nugets ma kim grać. Denver przegrało w sobotę po dogrywce z Portlamd. Jak tam tak zagrali to jest duża szansa na wygraną. Młody szkoleniowiec i młody zespół. Oni o niczym innym nie myślą a chcą mieć dodatni bilans, jedna i druga ekipa. Pamiętam mecz czy mecze jak Nugets na wyjedzie w regularnym jechało Cavs po @ 8.00. Tu wystarczy słabsza dyspozycja DeRozana bo nie wierzę w ich plan ratunkowy a w odpowiedzi dobra seria za 3 punkty Brylek (Denver Nugets) i mamy &quot;sensacje&quot; gotowa która aż czuć. Dziś napewno polegnie faworyt po @1.40 a najbliżej jest w tej rywalizacji niespodzianki.
P/ Dodane
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Proszę o usunięcie pierwszego posta gdyż zamiast Bukmachera wpisałem ponownie godzinę.... Z góry dzięki.
Usunięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom