>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
http://fotowrzut.pl/XA16A6XM5Q skad on wytrzysnął jego 21 lat??????? zero sprawdzenia, to bylo z głowy? jeszcze bym zrozumiał jakby napisał 21, a chcial 27 to by znaczylo ze sie pomylil tylko o cyfre, ale nie bo potem podreslil ze jest mlodszy o 11 lat a nie o 4 lata, wiec to wyjasnilo ze nie wiedzial, gdzie ty to sprwadzales kolego???
Doceniamy zaangażowanie, ale mam prośbę: ogranicz podobne wywody do zera. Nie od tego jest ten temat! Wystarczy że już mu wykazałeś pomyłkę w temacie danego dnia. I wystarczy. Zresztą who cares czy gość ma 21 czy iles lat? Ty też wielu rzeczy nie wiesz i zdaje się, że parę razy też ci zwrócono uwagę na pomyłki. Więc więcej zrozumienia. Szkoda czasu na takie pierdoły. //psotnick
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
Proszę o korektę w moim poście w Temacie &quot;Typy dnia 2.05.2016&quot; którego dodałem dnia 2.05.2016 o godzinie 00.44. Post oznaczony jest permalinkiem #14
oczywiście powinno być napisane &quot;na poniedziałek wybrałem typ....&quot; a nie na niedzielę. Proszę o korektę tej drobnej pomyłki
Poprawione.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
W moim typie na dzis (02.05.2016) zapomniałem dopisac jaki bukmacher oferuje podany kurs. Chodzi o bukmachera Bet365. Prosze o dopisanie.
Z góry dziękuję
Poprawione.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Zrobiłem nieźle bagno z komórki. Prośba o korekte. Napisałem pod typem co jest nie tak. Przepraszam. To pierwszy i ostatni typ z telefonu
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
dlaczego nie można typować z wyprzedzeniem większym niż 1dzień? mam w tej chwili typ pewny na 90%, ale do środy to z tego typu to zostanie kurs 1,60, albo zostanie już całkowicie zablokowany...
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
Widocznie jestem głuchy i ślepy, bo regulamin wcześniej oczywiście czytałem, a twoja wypowiedź jest dla mnie nielogiczna&quot;chodzi o typy dnia na dany dzień&quot; a co ty ze mnie idiotę robisz? Przecież o tym wiem, to jest &quot;masło-masło maślane&quot; czyli oczywista oczywistość , a już na pewno nie wnosi nic czego bym nie wiedział wcześniej do owej dyskusji.
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale chciałem coś wnieść do tego forum, ale typy na dzień do przodu pewnego na 90% podać nie mogę, a w dziale mecze na żywo też się udzielać nie mogę, bo potrzebuję 50 postów, jest to bardzo duża ilość jak dla mnie, gdzie w całym swoim życiu nie udzielalem się na forach, bo po prostu nie widziałem takiej potrzeby.
I co mam teraz sztucznie nabić 50 postów? Przecież bana dostanę zapewne
Nie można liczyć na kredyt zaufania od moderatorow? Zaraz powiecie, że to nie fair, więc okej, to forum po prostu nie jest dla mnie &quot;nie byłem stworzony i nie jestem do udzielania się na forach&quot;
Typy Dnia to jest przede wszystkim konkurs z nagrodami, który rządzi się swoimi prawami zawartymi w Regulaminie. Z całym szacunkiem, ale trudno żebyśmy robili &quot;wyjątki&quot; zawsze kiedy coś komuś nie pasuje. Udział w Typach Dnia jest dobrowolny, nikt nikogo nie zmusza, do wygrania jest kasa, więc reguły dla wszystkich muszą być takie same.
A co do podawania typu, to przecież na Forum jest tyle możliwości i miejsc gdzie można go podać, że to naprawdę żaden problem. Przede wszystkim masz działy tematyczne i tam go możesz i powinieneś podać. Po drugie możesz założyć swój temat, w którym będziesz podawał swoje typy (w działach Kupony lub Kupony ze statystykami). I tam już nie masz żadnych ograniczeń czasowych itp podajesz takie typy jakie ci się podoba i na własną odpowiedzialność. To chyba tyle.
//psotnick

 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
dziękuję za odpowiedź, ale nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie: &quot;dlaczego nie można typować z wyprzedzeniem większym niż 1dzień? mam w tej chwili typ pewny na 90%, ale do środy to z tego typu to zostanie kurs 1,60, albo zostanie już całkowicie zablokowany...&quot;
Przecież profesjonaliści zdążą zbić value z typu kilka dni wcześniej, i tak też się stało z moim typem, z potencjalnego nawet 2,57 zostało tylko 1,90
Pozdrawiam, bez hejtu
Wydawało mi się, że odpowiedziałem odpowiedzią najprostszą z możliwych: Regulamin. A powody takiego ograniczenia był zapewne organizacyjne, czyli łatwiejsze przeprowadzenie konkursu, bardziej klarowne. Wyobraź sobie że można podać typy na 7 dni do przodu, już nawet pomijam fakt, że kursy na początku potrafią być różne i nie bardzo jak jest to później weryfikować czy ktoś nie zawyżył. Pomnóż sobie te 7 dni przed 60-80 typów w każdym dniu, ile by było pomyłek, że &quot;wpisałem w zły dzień&quot;. Nawet teraz jest tego sporo, a co dopiero przy tylu otwartych naraz tematach dziennych. No i najważniejsze: przypominam to co już pisałem: konkurs jest dobrowolny, a oddając typ w Typach Dnia automatycznie potwierdzasz znajomość Regulaminu i go akceptujesz//psotnick
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mol Cup Czechy
Godzina: 17.30
Spotkanie: Sparta Praga - Jablonec
Typ: Sparta -1 (handi azjan)
Kurs: 4.65
Bukmacher: bet365
analiza

Kurs wirują strasznie na ten mecz. Dwa dni temu około 1.70 na Spartę. kilkanaście godzin temu ponad 3.0. Szczerze mowiąc nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że warto grać ten mecz. Jest to spotkanie rewanżowe w Pucharze Czech. Pierwszy mecz wygrali gracze Jablonca 2-0. Sparta dziś musi odrobić dwubramkową stratę. W ćwierćfinale Sparta pierwsze spotkanie przegrała 2-1 z Liberec, a w rewanżu odrobili stratę z nawiązką ogrywając rywali 2-0. Liczę dziś na podobny scenariusz.
Sparta pokazał w tym sezonie, że potrafi grać wielkie mecze m.in ogranie 3-0 Lazio w Rzymie, lub stawianie czoła Villareal.
Na stadionie Sparty Jablonec nie wygrał od 2007 roku, notując w tym czasie 13 porażek i 1 remis. Nie sądze by dziś ta passa została przerwana.

Jednak Sparta wychodzi dziś rezerwami. Najlepszy stzrelec Lafata jest chory, a innych graczy z pierwszego zespołu trener zostawia na mecz weekendowy z Libercem, ktory moze byc kluczowy w walce o 2 miejsce w lidze. Mimo to typ warty pogrania, gdyz rezerwowi będą chcieli się pokazac z jak najlepszej strony. A na ławce do wprowadzenia na pewno ktos z pierwszego skladu będzie gotów by wspomoc chlopakow. Pozdrawiam
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego błędu w zapisie w typie dnia Spurs -1.5 bet 365 kurs: 1.90.W telefonie nie mogę linka coś zapisać.
Poprawione.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Siemanko. Wyczułem weltschmerz u kilku osób odnośnie mojej analizy meczu Sevilli w jutrzejszym dniu http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-05-2016-niedziela-133402.html#post5995947 . Można by było gdzieś dokleić ten zlepek słów?:
&quot;Warto zauważyć, że Granada spośród ostatnich 5 meczów na wyjeździe z Sevillą wygrała tylko raz, dawno temu, bo aż 5 lat wstecz. Wszystkie późniejsze mecze podopieczni Emery&#39;ego wygrali bardzo gładko, a ostatnia ligowa potyczka kończyła się wynikiem 4:1.
3-4-11. Taki bilans wyjazdowy posiada Granada, a przyjeżdżając do Sevilli niewątpliwie muszą reprezentować sobą coś więcej, by zagrozić gospodarzom. Przegrali oni bowiem tylko 3 mecze na własnej ziemi, z czego dwa podczas nieudanego wejścia w sezon.&quot;
Przy okazji edycji również prosze o zmianę kursu na 3.10 tego samego bukmachera, jesli oczywiście jest to możliwe.
Mam nadzieję, że ucieszyłem niektóre szkapy. Pozdrawiam
Poprawione, kurs bez zmian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom