>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
rts 55

rts

Użytkownik
Proszę w mojej analizie poprawić godzinę. Sugerowałem się godziną podaną na OddsPortal:

&quot;Koszalin - Siarka

Today, 11 Feb 2016, 18:00&quot;

Jest to zła godzina. Poprawna godzina rozpoczęcia meczu to 19:00.

Oczywiście w analizie w odpowiednim dziale również podałem godzinę 18:00, więc tam również jest niepoprawna.

Tu link z działu typ dnia:
Koszalin - Siarka

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-02-2016-czwartek-129434-3.html

a Tu z działu:

http://forum.bukmacherskie.com/f11/plk-2015-2016-a-124247-9.html#post5935477
 
rts 55

rts

Użytkownik
@RTS,
w odpowiednim dziale sam możesz zedytować swój post.
Sądziłem, że nie mogę edytować typu w odpowiednim dziale, po dodaniu do typów dnia (by nie być posądzanym o jakieś machlojki), ale jeśli tak, to poprawiam :razz:
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Sądziłem, że nie mogę edytować typu w odpowiednim dziale, po dodaniu do typów dnia (by nie być posądzanym o jakieś machlojki), ale jeśli tak, to poprawiam :razz:
W dziale Typy Dnia analizę poprawie moderator, w pozostałych działach poprawiasz samodzielnie ;)
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
forum.bukmacherskie. com/f43/typy-dnia-13-02-2016-sobota-129490.html#post5936393
Pomyska się wkradła stawiam oczywiście na gości a zaznaczyłem gospodarzy , proszę o poprawę.

Poprawione.
Na przyszłość jako typ dawaj nazwę drużyny, zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;, wtedy pomyłek nie będzie//psotnick
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Witam, wczoraj o 23.05 podalem typ do ligi australijskiej z typem ponad 1.75 gola na mecz, jednak nie zauwazylem kopiujac szablon nie zmienilem godziny i jest napisane ze mecz jest o 22.00, a tak naprawde byl o godzinie 9.30, dopiero teraz to zauwazylem. Mam pytanie czy moznabylo by to zmienic poniewaz nie chce stracic punktow za takie glupie niedopatrzenie. Przepraszam ze nie podaje linku, ani numeru postu bo pisze z komorki, a z mojej nie idzie niestety kopiowac linkow.
Poprawione.
 
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
zmienino godz rozpoczęcia meczu
16:00 El Gaish-Al Ahlywcześniej u buka i na livescorach była godz 18:45
proszę o zmianę, wiem że jest późno ale wcześniej nie miałem możliwości napisania
pozdro ;)
Poprawione.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-13-02-2016-sobota-129490-2.html#post5936756
sorrki to jakiś żart, czy pomyłka?ludzie w 3 zdaniach nic kompletnie nie piszą wlepiając suche staty i wszystko jest ok
Żaden żart i żadna pomyłka. Analiza z 2 zdań może mieć sens, a taka złożona z miliona być bez sensu. Twoja była skrajnie stronnicza przeciwko Cracovii, a argumentów merytorycznych prawie żadnych, za to masa życzeniowych prawd objawionych np &quot;piłkarsko między tymi drużynami nie ma żadnych przepaści.&quot; Nie ma przepaści, jest Rów Mariański, ja wszystko rozumiem, granie na niespodziankę, albo że kurs się wydaje zbyt wysoki w obliczu jakichś okoliczności (jaieś kontuzje, absencje, kartki). Ale tu takich trudno dostrzec, po prostu ekipa z czuba tabeli podejmuje na własnym boisku marudera z dołu strefy spadkowej, moim zdaniem tu kurs wystawiony nawet zbyt nisko na Górnika, chyba tylko przez to że pierwszy mecz po przerwie zimowej (i to chyba jedyny w miare merytoryczny argument). A co było na na boisku to wszyscy widzieli.
Ale wiesz co, może niesprawiedliwie cię potraktowałem, więc po namyśle rozliczyłem typ zgodnie z wynikiem//psotnick
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jakie ty masz w tej ekstraklasie przepaści?Przepaść to może mieć Barcelona do Espaniolu a nie Cracovia do reszty ekip.W ekstraklasie o wynikach decydują w głównej mierze formy i dyspozycje (często dnia) a nie umiejętności grajków.Zdanie moje jest takie że Cracovia z tak wąską kadrą nie utrzyma trudów całego sezonu, start rundy wiosennej był dobrym momentem na bet nie sprawdził się i tyle, ty za to po meczu jesteś o wiele mądrzejszy a jakby Cracovia przegrała te prawdy objawione miałyby jakiś sens.Sam zresztą nazywasz maruderami z dna tabeli ekipę, która przy potencjalnych dwóch win&#39;ach może przegonić 4, 5 zespołów i się lightowo włączyć w walkę o pierwszą ósemkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
magucio 174

magucio

Użytkownik
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
on zagrał czysty win, ty że jednym golem więc chyba jest ok
Jednym golem to już po edycji posta o jaką mnie poprosił (zaznaczona w stopce posta), wcześniej oba typy były na win Benfiki//psotnick
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Podliczyliscie 15.02 a poki co nikt nie podliczyl 14.02.....nie pomincie sobie ;)
Nie ma takiej możliwości, wszystko w swoim czasie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom