>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
W typach dnia #33 proszę o zmianę zdania&quot;Trzeba też pamiętać że Gent w lidze belgijskiej jak dotąd nie przegrało, ostatnie 4 spotkania wygrywając.&quot; powinno być &quot;Trzeba też pamiętać że Gent w lidze belgijskiej na wyjeździe jak dotąd nie przegrało, ostatnie 4 spotkania wygrywając&quot;
OK.
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
w typach dnia podałem typ muller strzeli kiedykolwiek ale ubiegł mnie nieco pszczółka podając typ że muller strzeli dwa lub wiecej goli. jezeli jest to powtorzenie typu to prosze administratorów o usunięcie tego typu i wzięcie pod uwagę następny typ
Usunięty, możesz podawać jakiś inny//psotnick
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Witam, proszę wrzucić mój typ do dzisiejszych typów dnia (25.11.2015), na razie bez analizy, tę dodam jak tylko wrócę do domu, ok godziny 18.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Segunda Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chaves - Sporting B
Typ: 2
Kurs: 4,52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Chyba sobie żartujesz lekko, albo był jakimś nowy userem. Co to teraz na raty będziemy typy podawać? Masz typ i analizę? To go podajesz. Nie masz, to nie dajesz. Typ plus analiza, jedno z drugim albo wcale, a nie jakieś kombinacje//psotnick
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Witam, proszę wrzucić mój typ do dzisiejszych typów dnia (25.11.2015), na razie bez analizy, tę dodam jak tylko wrócę do domu, ok godziny 18.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Segunda Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chaves - Sporting B
Typ: 2
Kurs: 4,52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Chyba sobie żartujesz lekko, albo był jakimś nowy userem. Co to teraz na raty będziemy typy podawać? Masz typ i analizę? To go podajesz. Nie masz, to nie dajesz. Typ plus analiza, jedno z drugim albo wcale, a nie jakieś kombinacje//psotnick
...w pierś się biję niebywale, więcej z czymś takim nie wyskoczę wcale...
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Witam
Chciał prosić o zmianę podliczenia mojego typu ponieważ został rozliczony jako przegrany a powinien był jako zwrot.typ z 22.11.15 Niestety moja wina bo nie dopisałem o jaki Handicap chodzi ale po kursie i analizie typu można to wywnioskować. Wiem że mój błąd, ale gdyby jednak można było to poprawić to byłbym wdzięczny.
Taką sama sytuacje mam z wczorajszym typem na Real 25.11.15.
Wim że brak określenie handicapu utrudnia jego podliczenie, ale gdyby można było to poprawić byłbym wdzięczny i obiecuje ze od dziś na pewno będę dopisywał przy typie a nie w analizie o jaki handikap mi chodziło. Pozdrawiam!!
Niestety nie mogę dodawać jeszcze linków do stron
Pierwszy i ostatni raz poprawiam. Następnym razem jak nie będzie wyraźnie zaznaczone jaki to handicap to z automatu ⛔100 nawet bez sprawdzania wyniku meczu//psotnick
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Witam
Chciałem zgłosić że mój typ z środy został źle podliczony. Typ odnosi się meczu młodzieżówki LM Wynik był 4-0 ;)
Poprawione, w tabeli też, błąd podliczania wyniknął z mało precyzyjnego opisania zespołów, jeden jest z u19, a drugi nie, w pośpiechu założyłem że to pierwsze ekipy//psotnick
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Chciałem dodać buka do mojego typu na dzień 27.11. Edytowałem post kilka razy zanim go dodałem i musiało mi to umknąć. A tak apropo to nie wiem czy ten buk jest dostępny - Unibet, bo w regulaminie jest kilku niewidocznych, lecz zawsze jak wpisuję bah to buk znika. Jeśli nie ma unibetu w możliwych opcjach to proszę o dodanie innego buka po kursie 1.70. Dzięki i pozdrawiam.

Wszystko wyjaśnione - ad block. Już wiem dlaczego nie widziałem nazw bukmacherów. Mimo wszystko przychylam się do prośby dodania buka do mojego typu na jutro - unibet.
Już poprawione//psotnick
 
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Proszę o dodanie bukmachera bet365 do mojego postu z tematu typy dnia 27.11.
Buk był wpisany i jest dokładnie widoczny. Wyłącz Adblocka bo to on ci najpewniej blokuje nazwy buków//psotnick
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Proszę o skreślenie mojego typu na dziś, ponieważ mecz został przełożony.
Usunięty.
PS Podawajcie linki do postów, które mają być edytowane!
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
nastąpiła bardzo ciekawa sytuacja , otóż w meczu Cadiz-real pan czeryszew nie powinien zagrać ponieważ w zeszłym sezonie w ostatnim meczu dostał 3 żółtą kartkę , a w Hiszpanii kary się przenoszą na następne sezony. W tym roku już Osasuna za coś takiego wyleciała z pucharu, realowi grozi walkower i dyskwalifikacja !!!!!!!!! co w takim razie z typami z tego meczu ???? 3-0 to byłby wynik oficjalny a dzisiejsza druga połowa nie ma tak na prawdę znaczenia ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
nastąpiła bardzo ciekawa sytuacja , otóż w meczu Cadiz-real pan czeryszew nie powinien zagrać ponieważ w zeszłym sezonie w ostatnim meczu dostał 3 żółtą kartkę , a w Hiszpanii kary się przenoszą na następne sezony. W tym roku już Osasuna za coś takiego wyleciała z pucharu, realowi grozi walkower i dyskwalifikacja !!!!!!!!! co w takim razie z typami z tego meczu ???? 3-0 to byłby wynik oficjalny a dzisiejsza druga połowa nie ma tak na prawdę znaczenia ????
i co w związku z tym ?
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
wonderkido
no ale jesteś kibicem realu albo nie jesteś kibicem piłki nożnej bo takie rzeczy na takim poziomie takiej drużynie się jeszcze nie zdarzyły. poza tym ciekaw jestem jak zostaną rozliczone typy z tego meczu ,bo sam stawiałem i nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką sytuacją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom