>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
stanley-63 817,9K

stanley-63

Typer
no i znowu u mnie górę wziął pośpiech i nie napisałem godziny rozpoczęcia meczu a jest to godzina 18:00 tak więc jeżeli można to proszę o dopisanie :
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-19-06-2015-piatek-122342-2.html#post5446638

Jakbyś korzystał jak wszyscy z szablonu podawania typu (na początku każdego tematu dziennego), to nie miałbyś tego problemu. Po to on jest tam przecież podany. Następnym razem będzie z automatu minus za zły zapis.
//psotnick
 
westbrook 0

westbrook

Użytkownik
Prosiłbym o dodanie bukmachera: WilliamHill, byłem przekonany że dodałem go do analizy, nie wiem czemu wcięło. Niestety nie mogę dodać linku do postu ponieważ nie mam napisanych 20, jest to 4 post w temacie Typy Dnia - 21.06.2015 (niedziela).
OK widzę już, że mój poprzedni jest nieregulaminowy, w takim razie bet365 i kurs 2.63
Ciągle to samo....
Nic nie trzeba zmieniać, wszystko jest dokładnie widoczne, a William jest jak najbardziej dozwolonym bukiem. Pewnie masz włączonego Adblocka i ci blokuje nazwy buków. Wyłącz go, albo zmień ustawienia i wszystko będziesz widział tak jak ma być.
//psotnick
 
1morro 26

1morro

Użytkownik
Proszę o dodanie aktywnego linku do artykułu,
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-07-2015-sroda-122628.html
lub proszę o dodanie tekstu z zaznaczeniem że jest to cytat.
&quot;To niewiarygodne, jak trudno jest mi strzelić gola w reprezentacji. Już nie wiem, co mam o tym myśleć. W meczu z Kolumbią miałem dwie doskonałe sytuacje i nie potrafiłem ich wykorzystać – żalił się Leo Messi po rozstrzygniętym w rzutach karnych ćwierćfinale. Wydawało się, że po znakomitym sezonie w klubie (58 bramek we wszystkich rozgrywkach) w Copa America również będzie strzelał gola za golem, ale tak nie jest. Zdobył zaledwie jedną bramkę i to z rzutu karnego (w pierwszym meczu fazy grupowej z Paragwajem), chociaż oddał dotąd 22 strzały, najwięcej spośród wszystkich występujących w turnieju piłkarzy. Aż trudno uwierzyć, że na trafienie z gry w oficjalnym meczu reprezentacji Messi czeka już od 927 minut, czyli od spotkania z Nigerią w brazylijskim mundialu.

Przez lata zastanawiano się nad tym, dlaczego Argentyńczyk w drużynie narodowej nie zachwyca tak, jak w Barcelonie. Teraz jego grze nie można niczego zarzucić, jest prawdziwym liderem reprezentacji, doskonale rozumie się z partnerami, odgrywa kluczową rolę. Tyle że brakuje mu skuteczności. W klubie średnia jego goli wynosi 0,85 na mecz, podczas gdy w kadrze tylko 0,45. To statystyka gorsza od osiągnięć innych znakomitych argentyńskich napastników: Gabriela Batistuty (0,72) i Hernana Crespo (0,55).
W chilijskim turnieju reprezentacja Argentyny w ogóle wygląda mizernie pod względem skuteczności, która wynosi zaledwie sześć procent. Piłkarze Gerardo Martino oddali 66 strzałów, a tylko po czterech padły bramki. – Nie zasługujemy na to, by tyle cierpieć. We wszystkich meczach byliśmy lepsi od rywali, zwłaszcza w spotkaniu z Kolumbią. Stwarzamy dużo sytuacji, powinniśmy grać z większym spokojem – mówi Messi.

Dziś Argentyna walczy o finał z Paragwajem, z którym mierzyła się już w fazie grupowej. Albicelestes prowadzili wtedy 2:0, by zremisować 2:2. Paragwajczycy w kolejnych meczach, a zwłaszcza w ćwierćfinale z Brazylią, potwierdzili, że nigdy się nie poddają. – Nikt niczego nie dał nam za darmo. Mamy nadzieję, że dzięki pracy, wysiłkowi i poświęceniu znów będziemy szanowani. Znaleźliśmy się w najlepszej czwórce i chcemy więcej – zapowiada Nelson Valdez, napastnik Paragwaju.&quot;
AUTOR:
Barbara Bardadyn
Ty wiesz na czym polegają Typy Dnia? Zapraszam do Regulaminu. To jest konkurs z nagrodami i dla wszystkich reguły są takie same. W skrócie: podajesz jeden typ dziennie wraz z własnym uzasadnieniem. Swój typ + własne uzasadnienie, tylko tyle i aż tyle. Kogo obchodzi co myśli &quot;Barbara Bardadyn&quot; skoro nie bierze udziału w konkursie? Uwierz, tutaj wszyscy znają wujka Google&#39;a, ale nie o to chodzi w Typach Dnia. Nie chce ci się pisać uzasadnienia to po co zawracać sobie głowę Typami Dnia.
//psotnick
 
stanley-63 817,9K

stanley-63

Typer
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: MLB
Godzina: 21:40
Spotkanie: San Diego Padres - Seattle Mariners
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:

Proszę o zmniejszenie czcionki do takiej aby byla dopuszczalna ta chyba jest za duza....
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-07-2015-sroda-122628-2.html#post5471984
sory za problem....
chyba ze nie ma problemu i zostawicie taka czcionkę, na przyszłość napewno bd normalna ( mała)
Generalnie lepiej nie kombinowac zbyt wiele z czcionkami bo różnie może to wychodzić. W oknie edycji, w lewym górnym rogu jest ikona
która resetuje ustawienia czcionek do podstawowych i w razie problemów można z niej korzystac.
//psotnick
 
F 11

felix-malu

Użytkownik
/f43/typy-dnia-2-07-2015-czwartek-122649-2.html#post5472658
Proszę dodać jeszcze następującą treść:
Jeszcze patrząc na wartość obu zespołów to zawodnicy z Baku mają wartość prawie 2x razy większą aniżeli przeciwnicy.
PS. z racji braku możliwości wklejania linków, link nie zawiera adresu strony tylko samo odniesienie do typu
Ok.
 
P 83

pms

Użytkownik
Proszę o dopisanie bukmachera do mojego postu: Bet-at-home
Nie wiem dlaczego nie dodałem, przepraszam za utrudnienia.
Ok.
Na przyszłość podawaj razem z tym jakis link gdzie można sprawdzić wynik danej mapy, bo nie wszyscy siedzią w CSie.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Zły typ mi się otworzył. Proszę o przeniesienie typu na dzień jutrzejszy. Przepraszam za problem!
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-3-07-2015-piatek-122673.html#post5474981
Nie da się przełożyć, bo jeszcze nie ma tematu na jutro, więc siłą rzeczy twój typ jako wcześniejszy byłby przed pierwszym postem w nowym temacie. Musisz po prostu powtórzyć typ kiedy już temat będzie założony.
//psotnick
Nie ma za co

Może ktoś dodać w moim imieniu? Jeden na telefonów i nie mogę skopiować wpisu
X góry dziękuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom