>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Pytanie do moderatora Psotnik....Co było nie tak z analiza kolegi odnośnie meczu Górnik - Legia, ze została uznana za słaba ?...Widziałem tutaj dziesiątki bzdur wypisywanych przez rożne osoby , nawet nie umywajacych sie do tej zaprezentowanej przez kolege, dopuszczonych do konkursu....Analiza krótka , rzetelna opisująca jego punkt widzenia..., co najważniejsze znalazła potwierdzenie w wyniku na boisku....Ludzie na prawdę zastanówcie sie nad tym co robocie bo zostaniecie tu sami , lub z garstka gówniarzy zaczynających dwoje posty od wyzwisk i chamstwa nie mających pojęcia o bukmacherce czy analizach...

Generalnie mało argumentów rzeczowych: Legia wygrała z Marienham ale grała słabo bo było tylko 3-0 a nie 5-0. Nie zagrają Radovic i Kucharczyk (nie Kucharski jak napisał..), ale z Finami też nie grali, więc co to za argument? Górnik w wybitnej formie bo wygrał sparing z nie wiadomo kim w nie wiadomo jakim składzie. Ale może faktycznie zbyt surowo potraktowana ta analiza, przecież niewiele się różni od wielu innych np od Twojej na temat Termaliki. Więc skoro ta przeszła to ta też powinna.
A co sie Tobie nie podoba w mojej analizie &quot; znafco&quot;...? Widze ze wykreowales sie tutaj na Pana i Boga, sam mając problem z nabazgrani czegos sensownego....Dla mnie mozesz człowieku wrzucać każda moja do kiepskich jak Ci poprawi to humor i docenisz sie sam , bo na razie tylko na to mozesz liczyc
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Mam pytanie do psotnica (tak dla zasady bo typ i tak nie wszedł). Na dzień 21.07. kolega baku193 postawił na Lechię 1/1 kurs 2.36, natomiast ja postawiłem na Lechię -1.5 kurs 2.60. Cytat z regulaminu: &quot;Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego&quot;. Dlaczego więc napisałeś mi &quot;powtórzony typ&quot; skoro zagrałem bardziej ryzykowny??? Moim zdaniem powinno być -100 za nie weszło i tyle.
Chodzi o typy dnia nie na 21 tylko 22.07, sorry.
Przecież pierwszy typ w tym dniu to:
Dyscyplina: Pilka Nozna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Cracovia
Typ: Lechia - hc 1.0
Bukmacher: : iforBet
I to handicap europejski, bo w forbecie nie mają azjanów (chyba). Więc jak dałeś później Lechia -1.5 to jest to dokładnie ten sam handicap, więc jak może nie być powtórzony? Nawet musi.//psotnick



 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Właśnie zauważyłem, że forBet usunął kursy na typowany przeze mnie mecz, jednak w momencie pisania jeszcze były. Zresztą z tego co widze to pozostały na innych bukach.
Dopiero teraz zauważyłem tego posta. Ale odpowiedź i tak by była &quot;zostawiamy&quot; więc ma problemu.
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Witam w konkursie na typy dnia i widczonej na forum tabeli z punktami zaszła pomyłka ponieważ mam napisane pkt 955 a z tego co liczyłem powinienm dostać jeszcze +200 za skutecznosc i miec pozycje wyzej ???? Moglibyscie sprawdzic prosze.
forum.bukmacherskie.com/f43/tabela-lipiec-2017-a-146984.html
Nie wiem o czym mówisz. Tabela na razie jest za dni 1-28 co jest wyraźnie odnotowane pod tytułem posta, jak i w aktualizacji posta, a żeby już kompletnie nikt tego nie przeoczył (jak widać to się nie udało), to jeszcze po kazdej aktualizacji tabeli jest podawany post w temacie. Tabela końcowa pojawi się niedługo//psotnick
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 19:00
Spotkanie: Sheriff-Karabach
Typ: 2 DNB
Kurs 1.73
Buk Fortuna
Analiza: Sheriff Tiraspol na swoim stadionie w tym rewanżowym spotkaniu podejmował będzie ekipę Karabachu, ekipa gości od samego początku uznawana była za faworyta do awansu do dalszych gier. W pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie ekipy z Kazachstanu padł bezbramkowy remis, z którego na pewno bardziej zadowolona była ekipa z Mołdawii, która grała tam na remis, żeby tylko nie stracić gola, sama nie potrafiła stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zdobycia gola , gospodarze natomiast stworzyli sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki, jednak nic nie wpadło do bramki rywala , Karabach jest zespołem bardziej doświadczonym i myślę że na wyjeździe to on będzie w stanie stworzyć sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki . Ogólnie myślę że w tym meczu goście nie poniosą porażki i to raczej oni powinni zameldować się w następnej rundzie tych rozgrywek, stawiałbym na remis oraz dokładny wynik 1:1 , nie myślę że gospodarze na swoim stadionie całkowicie odpuszczą bowiem będzie to dla nich niepowtarzalna szansa,ale jak już wspomniałem to moim zdaniem ekipa przyjezdnych ma większe szanse na zwycięstwo oraz awans.

Powtórzony typ
⛔100
Przeciez tamte typy są inne Goła dwójka i awans kazachów mój typ to 2 DNB czyli zwrot w razie remisu ... To nie jest ten sam typ...
Wg Regulaminu jest traktowany jako powtórzony. Przecież ta reguła już od ładnych paru lat w regulaminie, i to dosłownie wymieniony ten konkretny przypadek, więc nie wiem za bardzo o co pretensje.
▶ Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, over, pierwszą połowę itp.
Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).

W ofertach buków tyle typów że zawsze można coś wybrać niekolidującego//psotnick
 
D 706

don1

Użytkownik
Czy jak dostałem zwrot za dziś to mogę dodać inny typ?
Możesz, ale tylko po uprzedniej prośbę o to (czyli tak jak teraz to zrobiłeś, z grubsza..), bo trzeba by usunąc danego posta, żeby nie było dwóch. Bez uprzedniej prośby byłby minus100 za podanie wiecej niż 1 typ w tym samym dniu//psotnick
 
czaro82 408,2K

czaro82

Użytkownik
Siema kur.. niedopisałem bukmachera chłopaki wiadomka u mnie akurat Unibet sorki bo już tak po jablkach ... elo
Poprawione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Proszę o poprawienie godziny w typie dnia, miała być 20:30. Z góry dzięki, teraz zauważyłem.
Zrobione./Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom