>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Ojj dopiero teraz zauważyłem że nie potrzebnie rozdzielałem słowa w typie , z tego co napisałem może wynikać iż zwycięstwo Gamby i over 2,5 gola w meczu a chodziło mi że Gamba strzeli over 2.5 gola w meczu tak więc jeżeli można proszę usunąć /
ŻlE
Dyscyplina: Piłka Nożna , Japonia-J League
Godzina: 11:00
Spotkanie: Shimizu : Gamba Osaka
Typ: Gamba Osaka/ over 2.5 w meczu
Kurs: 4.30
Bukmacher:Unibet
Analiza:
DOBRZE !
Dyscyplina: Piłka Nożna , Japonia-J League
Godzina: 11:00
Spotkanie: Shimizu : Gamba Osaka
Typ: Gamba Osaka over 2.5 w meczu
Kurs: 4.30
Bukmacher:Unibet
Analiza:
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-07-2017-sobota-146900.html#post6460148
Poprawione.
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
/f43/typy-dnia-9-07-2017-niedziela-146911.html#post6460763
Proszę o zmianę godziny, ponieważ mecz jest o 15 a nie 18. Dzięki.
p.s
Linka podałem w takim formacie, ponieważ mam za mało postów by umieszczać linki w postach.
Poprawione.
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Proszę o edit .. źle mi podliczyliście typ z 6.07.2017 z meczu ligi europejskiej Kutaisi - Trencin .. dałem na handi -1 na Trencin po kursie 3,2 a wygrali przecież 3-0 !! Co to za przeproszeniem ma być... analiza niczego sobie a dostaję od Was -100 pkt.. to nie jest fair mam nadzieję , że to poprawicie moi drodzy
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-6-07-2017-czwartek-146850-2.html#post6458815 Tutaj proszę link jest do tej analizy , proszę o ✅
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-6-07-2017-czwartek-146850-2.html#post6458815 proszę tutaj zobaczyć i zaliczyć za to ✅

Po pierwsze, zbastuj trochę z tonem, bo nie jestem twoim &quot;podliczaczem&quot;. Nie sprawdzam tylko twojego typu, ale też 300 innych, więc pomyłki zawsze mogą się zdarzyć. Już poprawione zresztą.
Po drugie, typ ma być jednoznacznie i klarownie opisany. W Regulaminie to wyraźnie zaznaczone:
:idea: Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
Naprawdę nie da się napisać &quot;Trencin -1 (europejski)&quot;? tylko jakieś kombinacje z handicapami ktore nawet nie są opisane czy azjan czy europejski? Już nawet za samo to powinien być minus, bo wymóg opisywania handicapów też jest w regulaminie.
Spotkanie: Torpedo Kutaisi - Trencin
Typ: Trencin ( handicap 1:0)
Chcesz wymagać od kogos, to najpierw zacznij wymagać od siebie.
//psotnick
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Mogę pomóc z forum to nie problem , a co do podawania typów będę teraz dokładniejszy , pozdro i dzięki !
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Typy dnia. Przepraszam, że nie dopatrzyłem zmiany typu. Lepszy z pary Kristoff. ;)

Nie dopatrzyłeś też dodania linku do posta, a to wymóg ewentualnej edycji posta.
Następnym razem pamiętaj//psotnick
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Panowie szanujmy się.....Wczoraj zwróciłem uwage koledze Przemas92 na błednie rozliczony typ który podał 10.07 Słowacja - Grecja U20 kosz....Typ jako czysta 2 rozliczony poprawnie , natomiast mecz skończył sie remisem 47:47......Liczyłem że kolega ma jaja i poprosi o poprawkę ,w zamian usłyszałem kłamstwo że Fortuna miała w ofercie tylko 1,2 w tym meczu. Fortuna miała w ofercie ten mecz trój drogowo 1,0,2 a w jedynych wygranych wynikach bazuje 10, 0 02 co jest adekwatne do wyniku w regulaminowym czasie.....Fortuna nie posiadała w ofercie na ten mecz opocji Kz ......Prosze w takim razie o poprawienie typu jako przegrany w imieniu kolegi......
Widzę, że gen podejrzliwości w narodzie nie ginie. Co do samego typu, to w oddsportal pokazuje dwudrogowy zakład na ten mecz. W wynikach samej Fortuny na ich stronie widać że jest trzydrogowy z remisem, ale też podany jest dwudrogowy z dopiskiem &quot;niedostępny&quot; co może sugerować, że typ był w ofercie ale w którym momencie był wycofany. Nie ma teraz możliwości sprawdzenia kiedy, więc przyjmujemy za dobra monetę typ usera w ramach domniemania niewinności. Inną przesłanką jest fakt, że kursy nawet wyższe na ten mecz i z dogrywką można było znaleźć z łatwością w innych bukach. I tyle w temacie//psotnick
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Jak już pisałem, lubię porządek więc pozwolę sobie zwrócić uwagę, że znowu pomyliłeś się w podliczaniu moich punktów ???? W tabeli za lipiec powinno być -72, a nie -78 ????
Najpierw sprawdź parę razy, potem pisz, bo coś ci się wyraźnie pomyliło. Wszystko się zgadza: 76 -100 + 74 + 52 -100 -100 -100 + 120 = -78. To nie ja liczę tylko excel, on rzadko się myli jak się poprawnie wprowadzi dane//psotnick
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
jaimeq pyta się jakim prawem nie jest uwzględniony w tabeli?!!!
Prawem Regulaminu i zdrowego rozsądku?
▶ User z automatu zostaje wykluczony z konkursu, jeśli w trakcie jego trwania zostanie ukarany banem (czy to związanym za konkretne zachowanie, czy to automatycznym za kumulację czerwonych kartek).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Bardzo przepraszam, tym razem to ja sie pomyliłem. Właśnie to zauważyłem, a ty jesteś bardzo szybki w reagowaniu bo już zdążyłeś sprawdzić. Jeszcze raz sorry!
 
F 0

fiona18

Użytkownik
Mam pytanie jak rozliczania fale u bukmachera to faul z kartka nie zalicza się?
Nie rozumiem o co pytasz..
Ale wiadomo, że każdy bukmacher ma inne reguły, więc sprawdź w jego regulaminie jak rozlicza i wszystko będzie jasne//psotnick
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Panowie szanujmy się.....Wczoraj zwróciłem uwage koledze Przemas92 na błednie rozliczony typ który podał 10.07 Słowacja - Grecja U20 kosz....Typ jako czysta 2 rozliczony poprawnie , natomiast mecz skończył sie remisem 47:47......Liczyłem że kolega ma jaja i poprosi o poprawkę ,w zamian usłyszałem kłamstwo że Fortuna miała w ofercie tylko 1,2 w tym meczu. Fortuna miała w ofercie ten mecz trój drogowo 1,0,2 a w jedynych wygranych wynikach bazuje 10, 0 02 co jest adekwatne do wyniku w regulaminowym czasie.....Fortuna nie posiadała w ofercie na ten mecz opocji Kz ......Prosze w takim razie o poprawienie typu jako przegrany w imieniu kolegi......
Widzę, że gen podejrzliwości w narodzie nie ginie. Co do samego typu, to w oddsportal pokazuje dwudrogowy zakład na ten mecz. W wynikach samej Fortuny na ich stronie widać że jest trzydrogowy z remisem, ale też podany jest dwudrogowy z dopiskiem &quot;niedostępny&quot; co może sugerować, że typ był w ofercie ale w którym momencie był wycofany. Nie ma teraz możliwości sprawdzenia kiedy, więc przyjmujemy za dobra monetę typ usera w ramach domniemania niewinności. Inną przesłanką jest fakt, że kursy nawet wyższe na ten mecz i z dogrywką można było znaleźć z łatwością w innych bukach. I tyle w temacie//psotnick
To znaczy że buka podajemy tak sobie , a wynik dopasowujemy do innych dostępnych na rynku?....Chyba jaja sobie robisz człowieku....Skoro nie chciało Ci się sprawdzić wyniku przy podliczaniu , tylko poszedłeś na łatwiznę przyjmując że tak niski wynik jak 51:52 padł w regulaminowym czasie gry to nie szukaj dziury w całym pisząc jakieś brednie o podejrzliwości tylko o rzetelnym podliczaniu typów. Dwu drogowy niedostępny znaczy tyle co słowo &quot;niedostępny&quot; , czyli że go nie było , bo był normalny 3 drogowy 1,0,2.. nr. zdarzenia 6216 i prawidłowy trafiony wynik dla tego typu beta to 0,10,02 wedle Fortuny i nie ma wzmianki o czystej 2 bo być nie może skoro była możliwość gry na remis i takowy padł.. Była opcja zagrania &quot; zwycięstwo ( razem z dogrywką ) &quot; nr. zdarzenia 41749 - typ 2 , którego kolega Przemas92 nie użył pisząc z resztą wyraźnie na końcu swojego posta &quot; stawiam na czyste 2 &quot;.....Nie rób proszę ze mnie idioty i stawiaj mnie w roli frajera który strzępi się nie wiadomo o co.....Jeszcze raz powtarzam , była możliwość zagrania &quot;czystego&quot; remisu w tym meczu z czego Przemas92 nie skorzystał , zagrał natomiast &quot; czystą &quot; 2 mimo tego że miał do dyspozycji opcję &quot; 2 - ka razem z dogrywką &quot; .
 
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Witam, nie wiem dlaczego mój post nie poszedł od razu w Typach Dnia, tylko czeka na autoryzacje? Dwa razu, próbowałem , także jak cos , to proszę żeby dwa razy to samo nie poszło, pozdrawiam

Czasem tak bywa, chyba wina przestarzałego skryptu. Wystarczy tu napisać i zatwierdzi się ręcznie. Ale widzę, ze za któryms razem przeszło.
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Pytanie do moderatora Psotnik....Co było nie tak z analiza kolegi odnośnie meczu Górnik - Legia, ze została uznana za słaba ?...Widziałem tutaj dziesiątki bzdur wypisywanych przez rożne osoby , nawet nie umywajacych sie do tej zaprezentowanej przez kolege, dopuszczonych do konkursu....Analiza krótka , rzetelna opisująca jego punkt widzenia..., co najważniejsze znalazła potwierdzenie w wyniku na boisku....Ludzie na prawdę zastanówcie sie nad tym co robocie bo zostaniecie tu sami , lub z garstka gówniarzy zaczynających dwoje posty od wyzwisk i chamstwa nie mających pojęcia o bukmacherce czy analizach...
Generalnie mało argumentów rzeczowych: Legia wygrała z Marienham ale grała słabo bo było tylko 3-0 a nie 5-0. Nie zagrają Radovic i Kucharczyk (nie Kucharski jak napisał..), ale z Finami też nie grali, więc co to za argument? Górnik w wybitnej formie bo wygrał sparing z nie wiadomo kim w nie wiadomo jakim składzie. Ale może faktycznie zbyt surowo potraktowana ta analiza, przecież niewiele się różni od wielu innych np od Twojej na temat Termaliki. Więc skoro ta przeszła to ta też powinna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom