>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czy od fazy play off można podać te same typy co przeciwnik czy kto pierwszy ten lepszy? Mało spotkań, mały wybór, więc szykują się małe szachy ;)

// Oczywiście, że nie można :)
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
R 49,8K

roykeane2.0

Użytkownik
Podliczyłem swoje punkty sam i mam ich niestety mniej. Prawdopodobną przyczyną zamieszania są moje edycje podliczania punktów, przynajmniej dwie. Za zamieszanie ponownie przepraszam. Moja liczba punktów to 92.16.
 
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
Ja mam wrażenie że nie wszyscy odejmują sobie punkty za nietrafiony typ. U kilku osób ewidentnie przy podliczeniu są brane tylko typy trafione, nie trafione są tylko pomijane a miały być odejmowane. Wyjątkiem miały być tylko typy dodatkowe

// Jeżeli widzisz gdzieś konkretnie źle podliczone punkty to daj mi znać. Ja nie jestem w stanie sprawdzić i podliczyć wszystkich i każdemu typów. Mam remont w mieszkaniu i naprawdę nie mam możliwości sam sprawdzić.
No ale z drugiej strony miałem nadzieję, że każdy jest uczciwy i dobrze rozliczy swoje typy
a ja mam wrażenie że dajesz typy poniżej kursu minimalnego ( 1.40)


  • Kurs minimalny na każdy typ 1,40 natomiast maksymalny 5,00 (większy będzie liczony po kursie 5,00).
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik

Przy rozliczaniu meczu Czechy - Włochy błędnie podałem dokładny wynik z meczu Niemcy - Słowacja ale punkty policzyłem prawidłowo, po przeliczeniu i sprawdzeniu wszystkich typów doliczyłem się jeszcze 0,03 punku ale to chyba nie ma znaczenia i przepraszam że tak późno rozliczyłem ostatni dzień.

Przy okazji dopytam skąd pomysł na
Czy od fazy play off można podać te same typy co przeciwnik czy kto pierwszy ten lepszy? Mało spotkań, mały wybór, więc szykują się małe szachy ;)

// Oczywiście, że nie można :)
w regulaminie nie znalazłem żadnej wzmianki o tym poza
Gramy Fair - Play. Grunt to zdrowa rywalizacja!
i w takim razie co w przypadku remisu co będzie decydowało o wygranej?? Mimo małego prawdopodobieństwa bo gdyby dopuszczone było powtarzanie typów to można by się zabezpieczyć przed skopiowaniem wszystkiego np. przez dodanie zapisu że w przypadku remisu za każdy trafiony typ dodany wcześniej dodajemy dodatkowy punkt. Nie mam pomysłu na zabezpieczenie przed tym że ktoś przed dwoma ostatnimi meczami prowadzi jedynym punktem i żeby nie ryzykować powtórzy typy przeciwnika i na pewno wygra i tu mam mieszane uczucia z jednej strony trochę nie fair a z drugiej w końcu zagrywki taktyczne w żadnym sporcie nie są zabronione a dlaczego ktoś ma mieć handicap za to że wcześniej wstaje ;) ja bym proponował np. pierwszeństwo wyboru typów dla połowy spotkań dla każdego z pary albo może wymóg różniących się typów dla ostatnich 2 meczów w kolejce coś na wzór grania ostatnich meczów o tej samej porze czy nie wiem może ktoś ma lepsze pomysły żeby było bardziej sprawiedliwie i równiejsze szanse. :) Rozumie że rozważania bardziej na przyszłość bo teraz decyzje już zapadły :)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jeżeli będzie taka sama ilość punktów to wygrywa osoba, która oddała tych typów więcej.

Co do zagrywki taktycznej kolegi wyżej hm... Dla mnie trochę nie fair było by aby ktoś stawiał te same typy w 2óch ostatnich meczach.
Jest to konkurs z takim regulaminem robiony przeze mnie pierwszy raz i na pewno jest dużo nie dociągnięć - jeśli się format spodoba to można go powtórzyć ale i również troszkę ulepszyć.
Póki co grajmy i bawmy się na tych regułach i nie powtarzajmy typów przeciwnika - jest 8 spotkań na każde spotkanie Fortuna daje mnóstwo możliwości obstawiania więc nie ma tragedii - Myślę, że od półfinałów i Finałów gdzie będą tylko 2 mecze typy będą mogły się powtarzać ale uważam, że to już powinny wypowiedzieć się osoby, które będą w tym półfinale.

Nie było żadnych reklamacji dużych więc myślę, że 1/8 czas rozpocząć. Powodzenia
 
R 49,8K

roykeane2.0

Użytkownik
zibi16 zibi16 -masz prawo zmian w regulaminie. Wprowadź może obowiązek przesyłania Ci typów na priv. Jeśli nie od 1/8, to na przykład od 1/4 ew 1/2. Z zachowaniem zasady pierwszeństwa przy podaniu takich samych typów.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
A co w przypadku jeśli ktos poda powyżej/poniżej x pkt, a drugi gracz zechce podać na jeszcze mniej za wyższy kurs? Ja tam się zawsze dogadam i nigdy nie gram cwaniakując, ale po prostu przychodzą mi różne pytania na przyszłość ;)
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
A co w przypadku jeśli ktos poda powyżej/poniżej x pkt, a drugi gracz zechce podać na jeszcze mniej za wyższy kurs? Ja tam się zawsze dogadam i nigdy nie gram cwaniakując, ale po prostu przychodzą mi różne pytania na przyszłość ;)
Ja myślę że chyba nic jak grasz za niższy kurs mniej ryzykujesz mniej możesz wygrać jak za wyższy to więcej ryzykujesz możesz więcej ugrać w końcu są ujemne punkty za nietrafiony typ gdyby nie było tylko 0 w przypadku nie trafienia to byłoby ryzyko kombinacji a tak myślę jest ryzyko jest przyjemność ;) ale może się mylę niech mnie ktoś poprawi czy jest tu jakieś pole do kombinowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jak widziałem to stawiacie wszystko - przynajmniej 1 spotkanie z siatkówki jednak na dodatkowy 2gi punkt musi wejść cały kupon.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Co w przypadku gdy ktoś wstawia kursy poniżej 1,40? Rozliczane są na minus nawet jak wejdą, tak?
Post automatycznie złączony:

I od razu drugie zapytanie? Co jeśli ktoś nie wstawił kursu a typ wszedł? Jako zwrot czy jako minus 1.00 rozliczyć?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jako zwrot

Poniżej 1,40 - minus nawet jeśli wejdzie bo jest to łamanie regulaminu
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
Do góry Bottom