>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
R 55K

roykeane2.0

Użytkownik
Mam takie pytanie - podałem typ, zapomniałem podać z jakim kursem. Jak mam rozliczyć takie zdarzenie? Typ na szczęście wszedł, więc będzie to ze stratą dla mnie, jeśli zostanie uznany za nieważny.

// Jeżeli przed meczem nie poprawiłeś to typ jest nieważny.
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o poprawę oraz dodanie moich typów od bukmachera:

Bułgaria - Włochy 1:3
#62) Włochy @1.43

Łotwa - Słowacja 1:3
#63)1.drużyna poniżej 96,5pkt @1.56

Macedonia Północna - Hiszpania 1:3
#64)2.drużyna poniżej 98,5pkt @1.48

Portugalia - Serbia 0:3
#65)3.set 1(+6,5pkt) @1.53
#66)1(+19,5pkt) @1.60

Niemcy - Francja 1:3
#67) powyżej 172,5pkt @1.51
#68) 2.drużyna poniżej 98,5pkt @1.47

Słowenia - Białoruś 3:1

Turcja - Holandia 3:1
#69) 2.drużyna poniżej 98,5pkt @1.52

Polska - Belgia 3:0
#70) 2 (+18,5pkt) @1.40
#71) DW 3:0 @1.79


Link do postu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-c.163050/post-7045463

// Poprawione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Chciałbym poprawic wynik Polska -Belgia z 0:3 na 3:0

//Poprawiono
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W grupie A - alwex - prosił bym abyś zaczął rozliczać swoje typy.
W Grupie B - katherinna, main1991, maarcin14, ukasher - nie rozliczyliście ani 1 swojego typu. Succesfull brakuje Ci rozliczenia z 1 dnia ze swoich typów bo policzyłem, że podliczonych masz 38 typów a podanych masz 62 czyli 24 typy niepodliczone.

Grupę C i D dopiero będę sprawdzał.

Sam nie jestem w stanie rozliczyć każdemu po 70-80 swoich typów bo to zajęło by mi kilka dni... A zgłaszając się do konkursu akceptowaliście regulamin w którym jest napisane " 7. Typy konkursowe należy samemu sobie rozliczać przez opcję cytuj. "
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tabela jest już zrobiona, jeśli widzicie gdzieś jakieś błędy - zgłaszajcie bo przyznam szczerze troszkę tego było do podliczenia -
Oczywiście osoby, które albo nie podawały typów albo nie rozliczały typów mają po 0 punktów - mają czas aby rozliczyć.

Informacyjnie:

Faza grupowa kończy się 09.09 (Czwartek) a 11.09 są już mecze 1/8 finału więc maksymalnie do 10.09 do godziny 19:00 proszę rozliczać swoje typy abym dał radę ogarnąć wieczorem tabelę i aby podać już pary w 1/8 finału - wiem, że jest mało czasu no ale niestety ja też nie mam za dużo czasu aby to wszystko poogarniać
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
U mnie wg moim obliczeń powinien być 1 pkt więcej. Niby nie wiele ale jakby czasem zabrakło bo rywalizacja wyrównana 😉 Podsumowanie za poszczególne dni: 1,56 4,40 22,62 3,63 7,50 = 29,33

// Faktycznie, już poprawione - Sorry za błąd :)
Uwzględnione w tabeli ale podam ją już przy następnej okazji :)
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
A 131

alwex

Użytkownik
No rozliczyłem w końcu te swoje typy... Widzę, że jestem po poniedziałku na pierwszym miejscu w grupie A i cieszę się bardzo, ale wygląda na to że pomyliłeś się Zibi w obliczeniach. Mi wyszło, że po poniedziałku i 22-ch typach miałem 69,26 pkt, czyli o równe 20 pkt mniej. Wygląda na to, że 2 razy jakoś dodałeś mi poniedziałkowe punkty, bo wtedy akurat równe 20 pkt zdobyłem. Ułamki się zgadzają, więc raczej na 100% tutaj jest pies pogrzebany i nie będę tego wszystkiego już sprawdzał, bo mi się po prostu nie chce... Odejmij mi te 20 pkt przy najbliższej okazji.

// Poprawione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
proszę o dodanie kuponu do postu


//Dodałem
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez zibi16:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Ja mam wrażenie że nie wszyscy odejmują sobie punkty za nietrafiony typ. U kilku osób ewidentnie przy podliczeniu są brane tylko typy trafione, nie trafione są tylko pomijane a miały być odejmowane. Wyjątkiem miały być tylko typy dodatkowe

// Jeżeli widzisz gdzieś konkretnie źle podliczone punkty to daj mi znać. Ja nie jestem w stanie sprawdzić i podliczyć wszystkich i każdemu typów. Mam remont w mieszkaniu i naprawdę nie mam możliwości sam sprawdzić.
No ale z drugiej strony miałem nadzieję, że każdy jest uczciwy i dobrze rozliczy swoje typy
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale zapomniałem wcześniej dodawać sobie po 1 pkt za trafiony typ ale zły dokładny wynik meczu... i tak oto w następujących typach brakuje mi odpowiednio punktów:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-d.163051/page-4#post-7045267
Turcja - Hiszpania 1 pkt

Czechy - Bułgaria 1 pkt
Rosja - Finlandia 1 pkt
Grecja - Polska 1 pkt

Bułgaria - Włochy 1 pkt
Turcja - Holandia 1 pkt

Łącznie dodałem sobie o 6 pkt za mało za wcześniejsze kolejki. W kolejnych spotkaniach już poprawnie rozliczałem trafiony typ (ale nie wynik) na + 1 pkt. Przepraszam za zamieszanie

//Poprawione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
Do góry Bottom