>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!


1629579213412.png
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Zasady gry:
1.) Do każdego meczu podajemy dokładny wynik w każdej fazie konkursu - (oczywiście kto nie poda dokładnego wyniku nie ma szans na zdobycie dodatkowych 3 punktów za każdy mecz).
  • za wytypowanie dokładnego wyniku dostajemy 3 punkty
  • za wytypowanie zwycięzcy mecz lecz dokładny wynik jest niepoprawny dostajemy 1 punkt
2.) Do każdego meczu możemy podać maksymalnie 3 typy (możemy podać 1 typ, 2 typy bądź 3 typy) z oferty Fortuna wraz z dokładnym kursem (nie odejmujemy podatku)
  • podajemy typ z kursem na przykład 1,90 i za trafiony typ dostajemy 1,90
  • jeżeli typ okaże się nie trafiony dostajemy 1,90
Przykład.
Polska - Serbia
1. powyżej 182,5 punktów 1,84
2. Polska 1,40
3. Polska -13,5 2,00
itd...

1,84
1,40
2,00

łącznie za to spotkanie: 1,24

3.) Raz na kolejkę można dostać dodatkowe punkty za napisaną analizę w odpowiednim dziale - 1 punkt + 1 punkt za trafioną analizę
4.) Raz na kolejkę można dostać dodatkowe punkty za zagranie kuponu w Fortunie za minimum 10zł oferty na ME w siatkówce - 1 pkt + 1 pkt za kupon trafiony
5.) Dodatkowe punkty można również dostać za założenie konta w dniach 23.08 - 31.08 - 5 punktów



  • Kurs minimalny na każdy typ 1,40 natomiast maksymalny 5,00 (większy będzie liczony po kursie 5,00).
Hejka
Przeczytałem regulamin dwa razy i trochę nie ogarniam zasad dotyczących tego dokładnego wyniku na jakiej zasadzie dostajemy te trzy punkty bo rozumie że jak będzie mecz Bułgaria - Włochy przykładowo to kursy na każdy wynik mogą być zbliżone ale jak będzie mecz np. Polska - Portugalia to pewnie kurs na wynik 3-0 będzie w okolicach 1,1-1,2 tak teoretycznie to ani się nie mieści w minimalnym kursie a powiedzmy że będzie nie trafiony skończy się 3-1 to będzie 3 pkt czy 1,15 powiedzmy jakie punty dostaniemy itd. jakoś nie ogarniam tego pewnie to jakieś moje ograniczenie ale chciałbym wyjaśnić przed zapisaniem do konkursu może to jakiś zwyczajowy skrót myślowy a wcześniej nie brałem udziału w konkursach siatkarskich i może dlatego coś mylę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie, nie
Jeśli chodzi o dokładny wynik do każdego meczu to podajemy po prostu swój własny dokładny wynik bez kursów.
W dokładnym wyniku na dany mecz nie podajemy kursu po prostu za trafiony dokładny wynik jest 3 pkt a jeśli wygra drużyna, którą typowaliśmy jednak innym wynikiem to 1 punkt.
To jest tzw dodatkowe zgarnięcie punktów za "aktywność przez cały turniej" - oczywiście można podać to w 1 poście w kilku postach nie ma znaczenia.

Przykładowo.

Polska - Niemcy 3:1, wynik meczu 3:1 3 pkt
Bułgaria - Francja 3:0 wynik meczu 3:1 1 pkt
Włochy - Kazachstan 3:0 wynik meczu 2:3 tutaj nie dostajemy minusowych punktów
Rosja - Szwajcaria 3:0 wynik meczu 3:2 1 pkt



3 typy na każdy mecz - wtedy podajemy z oferty Fortuna i jest to tak jakby główne reguły gry z tego musimy podać minimalnie wyznaczoną ilość typów
 
A 131

alwex

Użytkownik
W regulaminie jest napisane tak:
"Kurs minimalny na każdy typ 1,40 natomiast maksymalny 5,00 (większy będzie liczony po kursie 5,00)"
Czyli typowanie zwycięzcy meczu , na którego kurs będzie wynosił poniżej 1.40 odpada ? Przecież w fazie grupowej ME takich niskich kursów na zwycięzcę będzie całe mnóstwo... Pozostaje tylko typ na dokładny wynik, (jeśli oczywiście np. kurs na DW 3:0 w meczu Polska - Grecja przekroczy 1.40), tak ?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hmmm tłumaczyłem u góry, że dokładny wynik nie jest wliczany w "maksymalnie 3 typy na mecz" tylko jest to dodatkowa opcja zgarnięcia punktów... Dajemy dokładny wynik bez kursu.... albo trafisz i masz 3 punkty albo masz 1 punkt albo 0
 
A 131

alwex

Użytkownik
Ok. Już rozumiem. Ale moim zdaniem dla większej i całkowitej jasności w regulaminie w "Zasadach gry" punkty 1 i 2 powinny być ze sobą zamienione, skoro typowanie dokładnego wyniku jest opcją dodatkową, a nie podstawową. I może warto by było dodać słowo "Dodatkowo" na początku tego punktu.
To taka moja sugestia. Nie każdy pewnie przeczyta to co tutaj piszemy i jakieś niejasności mogą jednak być.


// Ok, racja
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Hmmm tłumaczyłem u góry, że dokładny wynik nie jest wliczany w "maksymalnie 3 typy na mecz" tylko jest to dodatkowa opcja zgarnięcia punktów... Dajemy dokładny wynik bez kursu.... albo trafisz i masz 3 punkty albo masz 1 punkt albo 0
Czyli typowanie zwycięzcy meczu , na którego kurs będzie wynosił poniżej 1.40 odpada ? Przecież w fazie grupowej ME takich niskich kursów na zwycięzcę będzie całe mnóstwo... Pozostaje tylko typ na dokładny wynik, (jeśli oczywiście np. kurs na DW 3:0 w meczu Polska - Grecja przekroczy 1.40), tak ?

Ja zrozumiałem wiem już o co chodzi jako że pierwszy miałem wątpliwości to podsumuje. Opcja typowania dokładnego wyniku jest dodatkowa i dobrowolna nie ma limitu można podać jeden typ na dokładny wynik a można 60 wtedy można zarobić za każdy 3, 1 lub 0 punktów i nie liczy się do limitu typów głównych za nie trafienie nie dostajemy ujemnych punktów.

Kolega pytał o coś innego myślę jeszcze i ja zrozumiałem że w typach głównych oczywiście nie ma obowiązku typowania dokładnego wyniku ani zakładu na zwycięzce meczu w typach głównych należy podać typy z oferty fortuna dowolne overy, handicapy typy na zawodników ale również nie jest zabronione powtórzenie typu na DW czy zwycięzcę meczu ale tylko jeśli taki typ tak jak każdy spełnia warunek kursu minimalnego (wtedy ryzykujemy ujemne punkty za ten typ) jeśli nie spełnia wymogu kursu minimalnego trzeba szukać innego wyboru żeby spełnić limity ilości typów w danej fazie z czym nie powinno być problemu bo nie musimy wytypować w konkursie każdego meczu można wybrać inny mecz.

Więc dokładny wynik w opcji dodatkowej podajemy bez konsekwencji ujemnych punktów niezależnie od kursu, natomiast w części głównej tak jak przy pozostałych typach na over/under handicap h2h itd. typ na dokładny wynik czy zwycięzcę meczu grozi ujemnymi punktami w przypadku niepowodzenia i musi spełniać wymóg kursu minimalnego ale powtórzenie go nie jest zabronione bo rozumie że należy go powtórzyć a nie grać na typy przeciwstawne że albo wejdzie w opcji dodatkowej albo w głównej.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja zrozumiałem wiem już o co chodzi jako że pierwszy miałem wątpliwości to podsumuje. Opcja typowania dokładnego wyniku jest dodatkowa i dobrowolna nie ma limitu można podać jeden typ na dokładny wynik a można 60 wtedy można zarobić za każdy 3, 1 lub 0 punktów i nie liczy się do limitu typów głównych za nie trafienie nie dostajemy ujemnych punktów.

Kolega pytał o coś innego myślę jeszcze i ja zrozumiałem że w typach głównych oczywiście nie ma obowiązku typowania dokładnego wyniku ani zakładu na zwycięzce meczu w typach głównych należy podać typy z oferty fortuna dowolne overy, handicapy typy na zawodników ale również nie jest zabronione powtórzenie typu na DW czy zwycięzcę meczu ale tylko jeśli taki typ tak jak każdy spełnia warunek kursu minimalnego (wtedy ryzykujemy ujemne punkty za ten typ) jeśli nie spełnia wymogu kursu minimalnego trzeba szukać innego wyboru żeby spełnić limity ilości typów w danej fazie z czym nie powinno być problemu bo nie musimy wytypować w konkursie każdego meczu można wybrać inny mecz.

Więc dokładny wynik w opcji dodatkowej podajemy bez konsekwencji ujemnych punktów niezależnie od kursu, natomiast w części głównej tak jak przy pozostałych typach na over/under handicap h2h itd. typ na dokładny wynik czy zwycięzcę meczu grozi ujemnymi punktami w przypadku niepowodzenia i musi spełniać wymóg kursu minimalnego ale powtórzenie go nie jest zabronione bo rozumie że należy go powtórzyć a nie grać na typy przeciwstawne że albo wejdzie w opcji dodatkowej albo w głównej.
Bardzo dobrze to rozpisałeś - domyślam się, że nie każdy może ogarnąć reguły gry - sam je wymyślałem pierwszy raz chcąc urozmaicić konkurs a nie powtórzyć np z IO...
Wiesz co szczerze.... Nie ma w regulaminie zakaz gry przeciwstawnej jeśli chodzi oczywiście o dokładny wynik...

SZCZERZE ja rozumiem, że jest to konkurs i walczy się o nagrody ale jest to zabawa i myślę, że każdy typuje tak jak by typował na prawdę... więc jeśli da dokładny wynik 3:0 to raczej nie zatypuje na zwycięstwo gości chociaż by z jednego powodu - GRY FAIR.
Oczywiście mogę się mylić ale, że jest to opcja dodatkowa to nie wiem czy mogę dać w regulaminie, że jest zakaz gry przeciwstawnej do typu dodatkowego.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
SZCZERZE ja rozumiem, że jest to konkurs i walczy się o nagrody ale jest to zabawa i myślę, że każdy typuje tak jak by typował na prawdę... więc jeśli da dokładny wynik 3:0 to raczej nie zatypuje na zwycięstwo gości chociaż by z jednego powodu - GRY FAIR.
Oczywiście mogę się mylić ale, że jest to opcja dodatkowa to nie wiem czy mogę dać w regulaminie, że jest zakaz gry przeciwstawnej do typu dodatkowego.
Nom może i masz rację ja bym nie zagrał przeciwstawnie z powodów o których mówisz i dodatkowo w przypadku punktów ujemnych w głównej części konkursu byłoby to pewnie mało opłacalne nie analizowałem tego tak dokładnie tak mi przyszło do głowy że logiczne byłoby powtórzenie tego typu jeśli już ktoś by chciał i pozwalał kurs minimalny dlatego o tym wspomniałem. I bardziej myślałem o kombinacjach 3-0 w głównej i 3-1 czy 3-2 w dodatkowej jakby coś bo bez ryzyka a 1 punkt i tak będzie ale tak jak mówiłem nie analizowałem tego pod tym kontem dokładnie. Zostaw jak jest pierwsza myśl najlepsza jak ktoś chce kombinować to niech próbuje szczęścia będą wnioski na ewentualne następne konkursy. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
Zapisałem się ale zgłaszam że niestety musze zrezygnować z udziału.

// Ok, dzięki za info
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Grupy są już porobione, każdy niech znajdzie swoją grupę i można zaczynać powoli zabawę.
Powodzenia
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Proszę o poprawę mojego typu
1. 1.set handicap pkt (-2.5)
1.83

na
1. 1.set 1 druzyna handicap pkt (-2.5)
1.83

// Poprawione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
djkruko 76,7K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Rozumiem ze nie musze podawac od razu wszystkich meczow w grupie, moge w kilku postach?
Post automatycznie złączony:

to znaczy w kolejce w danej grupie tylk0 np jeden post na jutro, drugi na pojutrze itd.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rozumiem ze nie musze podawac od razu wszystkich meczow w grupie, moge w kilku postach?
Post automatycznie złączony:

to znaczy w kolejce w danej grupie tylk0 np jeden post na jutro, drugi na pojutrze itd.

Tak, możesz. Tylko numerować swoje typy, żeby potem nie było problemów, że ktoś nie podał wystarczającej ilości typów.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
1) Pytanie: Czy po awansie do 1/8 finału zdobyte punkty z fazy grupowej zerują się, czy też gra się dalej z dotychczasowym dorobkiem?

2) Prośba o dodanie:
- analizy: https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-europy-2021-mężczyzn-01-09-19-09-2021.163052/post-7043809
- kuponu: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMjQ0MjUyNjgwMDoUMzmteG2G20RyJUc=&source=SB

do tego postu konkursowego:


Dzięki!

// Dodana
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zerują się. Od 1/8 finału walczymy jeden na jednego - rozpoczynamy każdą fazę od 0 ilości punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
Do góry Bottom