>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Niestety dopiero po dodaniu postu zorientowałem się, że mój przeciwnik już podał taki zakad jak ja. Czy istnieje możliwość zamiany w moim kuponie:
#5
KHL Medvescak Zagreb - Red Bull Salzburg 1 @ 1.76
HKM Zvolen - HK SKP Poprad 1 @ 1.66
Lech Poznan - Legia Warszawa under 2,5 @ 1.64
AKO: 4.79
[URL='http://record.affiliatelounge.com/_-s5pl5io9iA79R6Xuh-yI2Nd7ZgqdRLk/1']Betsson[/URL]

zdarzenia:
Lech Poznan - Legia Warszawa under 2,5 @ 1.64
na:
Lech Poznan - Legia Warszawa Lech under 1,5 @ 1.42
AKO: 4.15


http://forum.bukmacherskie.com/f397/1-32-grupa-1-pary-1-8-a-84148-3.html#post3198034
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zamiany nie. Rywal podał kupon wczoraj, więc to się równa anulowaniem typu i to tylko dlatego, że to zauważyłeś, inaczej byłoby ⛔ 100. Przy ewentualnym wejściu kuponu nie licz tego typu.
Pozdrawiam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mamy jednego Lucky Losera - co mnie bardzo cieszy, ponieważ osiągnął świetny bilans. Jest nim prz3m4s. Grupy pojawią się do 40 minut.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Mój przeciwnik podał zakład:

Galatasaray - Manchester Utd 2

natomiast ja podałem ten sam mecz ale 1 [dnb].

W myśl regulaminu nie można podać takiego samego, ale jest tylko zapis, że jeśli ktoś podał 1, to innym jest under/over.
Ja rozumiem to także, że podanie tego samego zakładu i typowanie przeciwnie do mojego rywala to także inny zakład.

Jeśli moje rozumowanie jest nieprawidłowe to proszę moderatorów o decyzję podobną jak poprzednio, czyli, że trakuję ten zakład jako zwrot przy rozliczaniu.
Jeśli dobrze rozumuję to proszę o odpowiedź, aby potem ani ja ani mój przeciwnik nie miał pretensji.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Mam pytanie dokonałem wpłaty na moje konto w Betsson czy mogę grać za wpłacone pieniądze czy mam czekać aż rozstrzygnięty zostanie konkurs i zostana dopisane bonusy?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mam pytanie dokonałem wpłaty na moje konto w Betsson czy mogę grać za wpłacone pieniądze czy mam czekać aż rozstrzygnięty zostanie konkurs i zostana dopisane bonusy?
Możesz... Chodzi po prostu o to, że Betsson wymaga tego, żeby był dokonany depozyt w nieodległej przeszłości ;)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
A to kiedy rozliczamy tych co odpadli 1 drugiej rundzie? ???? Ale rozumiem, że jak teraz wpłacę dyszkę anytime (przed otrzymaniem bonusu 11zł), to już będzie ok aktywne konto? ???? Choć wpisu powyżej tak wynika, ale wolę się upewnić ????
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
#2 Kombinacja - Super zakłady - Benfica + Juventus + Shakhtar : Czy wymienione wyżej drużyny wygrają swój następny mecz? Jeśli jakikolwiek mecz, w którym biorą udział będzie przełożony lub odwołany to wszystkie zakłady będą nieważne. - Tak @3.50 100 - buk Ostatnio edytowane przez adqs ; Wczoraj o 21:05
Wiem, ze w regulaminie jest wymogiem aby pisac nazwe bukamchera przy kazdym kuponie. Ale mimo to uwazam, ze niezaliczenie mi tego kuponu jest nie do konca w porzadku. Udalo mi sie ustrzelic niezly kursik i z powodu nie podania nazwy bukmachera (ktory i tak jest sponsorem tego konkursu i tylko od niego mozna brac te kursy) - mam typa nie zaliczonego. Uwazam, ze taki blad to tylko zwykle przeoczenie, a nie zaraz kara i -100 punktow :-(
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@kabacik, jutro pojawi się info na ten temat.
@silweck, to jest sponsor i sponsor wymaga by na każdym kuponie była nazwa bukmachera. Jest to wymóg, który musi zostać przestrzegany, bez żadnego &quot;ale&quot;. Stąd też ⛔ 100.
@Patos poprawiam za momento.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Wiem, ze w regulaminie jest wymogiem aby pisac nazwe bukamchera przy kazdym kuponie. Ale mimo to uwazam, ze niezaliczenie mi tego kuponu jest nie do konca w porzadku. Udalo mi sie ustrzelic niezly kursik i z powodu nie podania nazwy bukmachera (ktory i tak jest sponsorem tego konkursu i tylko od niego mozna brac te kursy) - mam typa nie zaliczonego. Uwazam, ze taki blad to tylko zwykle przeoczenie, a nie zaraz kara i -100 punktow :-(
W pierwszej rundzie 3 kupony trafione przez to mi nie zostały uznane, ale zasady to zasady i niestety za nieuwagę trzeba ponieść karę.:-|
 
Do góry Bottom