>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@czort - awansowałeś.
Będziemy mieli dwóch LuckyLooserów. Najprawdopodobniej będą to osoby z najlepszym bilansem ;) Grupy będą do 11ej.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
sorka za powtórzenie, lecz mam pytanko. jak zagram na jednym kuponie powiedzmy milan+juve to mogę na drugim dać milan-1+everton? pozdrawiam
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
witam, czy moderator mógłby usunąc moj post 18:15 Czarni Slupsk - Asseco Prokom gdyż, trzeba podAĆ minimum 5 minut przed poczatkiem a nie minuta.dziękuję za usuniecie posta i przepraszam za kłopot.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które odpadną w rundzie 1/32 otrzymają vouchery w wysokości 11PLN.
Pamiętajcie o konieczności depozytu (może być minimalne 10pln) w ostatnich 30 dniach.
Jest to konieczne, aby aktywować voucher.
Osoby, które już w przeszłości aktywowały voucher na kwotę 11PLN mogą mieć problemy z aktywacją.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Czyli inaczej mówiąc, Ci którzy dostali kiedyś taki voucher i akurat odpadną w 2 rundzie to tej nagrody prawie na 100% nie otrzymają. A akurat mnie się to zdarzyło. Co więcej w Betssonie dostawałem też vouchery o innych wartościach złotowych z różnorakich konkursów.

Co w takim razie w tym wypadku? Bo być może też są inne osoby, które już dostały takie nagrody w tym buku?

Czy mam wpłacać tę minimalną kwotę i modlić się, może aktywują, czy traktować konkurs czysto rekreacyjnie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Betsson w takim wypadku manualnie dopisze bonus na daną kwotę.
Proszę wpisywać informacje przy podawaniu loginów, że aktywowaliście w przeszłości voucher na daną kwotę.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Witam, czyli let me get this straight, jeżeli w poniedziałek odpadnę z 1/32 to jaki mam czas na wpłacenie tej dyszki minimalnej, 30 dni? Czy muszę to uczynić już teraz czy mogę dopiero gdy już odpadnę (nie zakładam, że musi to być teraz)? Pozdrawiam
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dziś w typowaniu popełniłem dwa błedy w drugim kuponie nie podałem pary. Natomiast 3 kupon omyłkowo podałem dwa razy jednak w pierwszym poście zapomniałem podać bukmachera jak mam rozliczyć kupony
Pary 17-24 wlodek02-Mad Angel
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam, czyli let me get this straight, jeżeli w poniedziałek odpadnę z 1/32 to jaki mam czas na wpłacenie tej dyszki minimalnej, 30 dni? Czy muszę to uczynić już teraz czy mogę dopiero gdy już odpadnę (nie zakładam, że musi to być teraz)? Pozdrawiam
Jeśli odpadniesz, a w ostatnich 30 dniach nie robiłeś depozytu to musisz zrobić depozyt przed podaniem loginu z betsson.
Wpłacałeś np. 5 listopada kasę na Betsson to już nie musisz nic wpłacać.
 
Do góry Bottom