>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
temat z zapisami do CL b365 został usunięty, stąd możliwy Wasz brak...
Szkoda, ale chyba nic na to nie możemy już poradzić.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Konkurs to mi lata, czy ja bede gral czy nie. Ale jak sie ludzie zapisuja i w moim wypatku dobrze wiedzialem ze byl to Betsson. To sie nie leci w kulki itd. tylko np. wystarczy poinformować np. wiadomoscia ze sa nowe zapisy itd. Ludzie tworzą te forum i sie postępuje normalnie w stosunku do nich a nie ze ten gra a ten nie bo miejsca dla innych nie ma, bo na to wszystko wskazuje.

Pzd
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Widzę, że jednak dobrze pamiętałem, że się zapisywałem i nie tylko ja się rozczarowałem, że nie ma mnie w konkursie :] bardzo, bardzo nieładnie to wyszło... ciekawe ile osób chętnych nie może wystartować, a ile zapisanych odda 0 typów... :/
Mam moją propozycję na naprawienie tego błędu... skoro na podanie typów jest tydzień... ustalmy np. że minimum 1 z typów trzeba podać w 5 dni, a resztę, można pod koniec tygodnia. Jak ktoś nie poda minimum 1 typu w 5 dni to odpada i jego miejsce zajmują osoby, które zapiszą się na &quot;liście rezerwowej&quot;. Przemyślcie to, bo głupio będzie jak 30 osób nie odda typu w konkursie a kilka osób chętnych nie wystartuje bo brakuje miejsc....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najlepiej zapisać się i &quot;olać system&quot;. Administracja krzywdzi Was, bo nie otrzymujecie darmowych smsów z informacją, kiedy startuje konkurs, kiedy należy podać typy i czy awansowaliśmy do kolejnej rundy. Zero zainteresowania z Waszej strony. Było ogłoszenie globalne z informacją o zapisach, że jest nowy sponsor. Została zmieniony banner oraz informacja na stronie głównej, iż jest nowy sponsor. Wystarczyło wejść do działu i zobaczyć nowy temat z zapisami.
To czy firmy bukmacherskie będą sponsorować konkursy w przyszłości to nie Twój interes. Bardziej bym się martwił, czy osoba, która żeruje na konkursach otrzyma potencjalne nagrodę? Albo czy zostanie dopuszczona do kolejnych konkursów?
Zmian żadnych nie będzie. Konkurs organizujemy do WAS, ale jeżeli Wy się nie interesujecie co się dzieje, czy są zmiany w regulaminie etc i macie wszystko w 4 literach, to nie oczekujcie, że nagle pójdziemy Wam na rękę. Zwłaszcza użytkownikom, którzy mają mizerny wkład merytoryczny na forum (np. w październiku wszystkie posty konkursowe... ręce opadają).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
columbus 216

columbus

Użytkownik
Najlepiej zapisać się i &quot;olać system&quot;...
... ręce opadają).
też się zapisałem i też mnie nie ma w konkursie
Sprawdzałem co jakiś czas czy konkurs się zaczyna, ale mimo to jakoś przegapiłem baner o zmianie sponsora i konieczności ponownego zapisania.
Ogólnie zaglądam na forum prawie codziennie.
Nie bardzo rozumiem konieczność ponownego zapisywania. Sponsor się zmienił, ale nazwa konkursu pozostała bez zmian.
Uważam, że Administracja postąpiła nie do końca fair. Przecież, można było napisać maile bezpośrednio do zainteresowanych o zaistniałej zmianie.
Wam ręce opadają, nam użytkownikom tego forum też.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie wyrywaj słów z kontekstu. Pisząc &quot;ręce opadają&quot; miałem na myśli użytkowników, którzy biorą w ostatnich tygodniach tylko i wyłącznie w konkursach, a maja pretensje, ze nie zostali poinformowani o zmianach. Po raz kolejny napiszę - konkurs organizujemy dla Was. Macie mnóstwo szans na dodatkową kasę, dużo osób pewnie nie złą kasę na tym ugrało. Ja uważam, że powinniście to &quot;wziąć na klatę&quot; i czekać na kolejne konkursy lub uczestniczyć w aktualnie otwartych. Potraktujcie to również jako nauczkę, że należy interesować się konkursem i tym co się dzieje na forum.
Ktoś przegapił... kurcze szkoda, ale my nic z tym nie zaradzimy ;/ ... ale ok, nasza wina, że ktoś przegapił...
Sprawa ponowne zapisów... Nie każdy ma konto w Betsson i wyraża chęć założenia. Tak samo jak ktoś ma zablokowane konto w Betsson, a w Bet365 nie miał takich problemów. Są różne przypadki. Rola sponsora ma ogromne znaczenie, czy użytkownik się zapisze do konkursu, czy też nie.
Sprawę uważam za zakończoną i proszę w tej kwestii nie dyskutować.
Pozdrawiam.
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
witam, popełniłem gapę w moim poście w parze 17, w 3 typie miał byc mecz Olympiakos-Montpellier, proszę o poprawkę i zrozumienie ;) źle skopiowalem. pozdrawiam
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
witam, popełniłem gapę w moim poście w parze 17, w 3 typie miał byc mecz Olympiakos-Montpellier, proszę o poprawkę i zrozumienie ;) źle skopiowalem. pozdrawiam
2 pierwsze posty w grupie z 17 parą proszę do usunięcia, jakiś chochlik się wdarł
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bardzo proszę o poprawę posta :
http://forum.bukmacherskie.com/f397/1-64-grupa-8-pary-57-64-a-83865-2.html#post3172256
zapomniałem o minimalnym kursie, także bez tego zdarzenia z kursem 1.30
oto poprawny post:
Para 58 kabacik – Me H ow​
#4# Manchester City - Ajax (+2) / 1.70
Bayern München (-1) - Lille / 1.61
Club Brügge - Newcastle lub remis / 1.50

AKO / 4.10

Betsson
Czytamy regulamin i się do niego stosujemy tak aby później nie było problemów.
Regulamin Konkursu Champons League VI

#74
MeHow - zapoznałem się z regulaminem konkursu i w pełni go akceptuję.
Podobno zapoznałeś się z regulaminem konkursu i go akceptowałeś.
9. Zakaz zmiany typów/kuponów. Post raz wysłany nie ulegnie zmianie. Proszę o rozważne wysyłanie postów.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wszystko się zgadza, małe przeoczenie z mojej strony, szybko się zorientowałem i myślałem że nie będzie problemu.
W takim razie jak traktować taki kupon ? Cały na minus ?
Tak. Cały kupon -100j.
 
Do góry Bottom