>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

czort 31

czort

Użytkownik
Trafiłem kupon ale omyłkowo typy podałem z bukmachera Williamhill, czy mam go zaliczyć na ⛔ czy mogę na ✅ ?

MINUS
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Niestety swoje pierwsze trzy kupony źle podliczyłem nie odejmując od wygranej 100j stawki (wielkie dzięki psotnick za poinformowanie mnie ???? )
http://forum.bukmacherskie.com/f397/1-64-grupa-5-pary-33-40-a-83862-3.html#post3177609
http://forum.bukmacherskie.com/f397/1-64-grupa-5-pary-33-40-a-83862-3.html#post3177617
http://forum.bukmacherskie.com/f397/1-64-grupa-5-pary-33-40-a-83862-3.html#post3177626
Czy mogę te posty edytować, ew czy ktoś będzie mógł to poprawić?
Jeszcze zauważyłem, że w tych trzech postach zapomniałem dodać podpisu bukmachera - Betssona...przepraszam za te komplikacje.
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Mam pytanko, jeżeli przeciwnik po 5 kuponach ma bilans -500j, a ja juz jeden trafiłem (na 3), to czy muszę podawać więcej typów? I tak przechodzę dalej, więc jest to zbędne moim zdaniem. Tylko pytam.
Regulamin mówi tak.
8. Pamiętajmy, że musimy podać 5 typów/kuponów, nie więcej i nie mniej. W przypadku podania mniejszej ilości kuponów/typów, pozostałe zostaną podliczone po -100j.
Niby jasno odpowiada na moje pytanie, ale w tej parze żaden mój typ sytuacji nie zmieni.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jadę jutro na Marsz Niepodległości i prawdopodobnie nie wyrobię się do północy podliczyć typów, także prosiłbym o to jednego z moderatorów prowadzących konkurs ???? Z góry dzięki.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Mamy niecałe 23 godziny do końca 1/64 finału, a 25 zapisanych uczestników nie oddało żadnego typu, czyli aż 19,5% graczy. I nie zanosi się na to, aby je podali, skoro jeszcze tego nie zrobili.
Tym bardziej szkoda tych co chcieli startować, a nie mogli bo zabrakło miejsc w wyniku powtórnych zapisów. (Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.)
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Mamy niecałe 23 godziny do końca 1/64 finału, a 25 zapisanych uczestników nie oddało żadnego typu, czyli aż 19,5% graczy. I nie zanosi się na to, aby je podali, skoro jeszcze tego nie zrobili.
Tym bardziej szkoda tych co chcieli startować, a nie mogli bo zabrakło miejsc w wyniku powtórnych zapisów. (Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.)
I znowu wracacie do tego trzeba było śledzić a to że oni nie podają to ich problem moderatorzy konsekwencje wyciągną i tyle nie ma co się użalać na pewno was nie włączą do konkursu.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Mamy niecałe 23 godziny do końca 1/64 finału, a 25 zapisanych uczestników nie oddało żadnego typu, czyli aż 19,5% graczy. I nie zanosi się na to, aby je podali, skoro jeszcze tego nie zrobili.
Tym bardziej szkoda tych co chcieli startować, a nie mogli bo zabrakło miejsc w wyniku powtórnych zapisów. (Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.)
Ojj już nie przesadzaj. Temat z ponownymi zapisami wisiał ponad tydzień, mogłeś wejść w temat i się zainteresować czy konkurs się rozpoczął to byś zobaczył że zapisy są od nowa prowadzone i że zmienił się sponsor. A Ci co nie podali typów na pewno nie dostaną już szansy startu w kolejnych edycjach konkursu. Zawsze jest jakieś ryzyko że część z osób zapisanych nie poda typów.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Czy Wy czytać nie potraficie?
&quot;Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.&quot;
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Czy Wy czytać nie potraficie?
&quot;Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.&quot;
Umiemy czytać jak byś chciał wiedzieć ???? a te ciekawostki to niepotrzebnie piszecie ???? bo cały czas do jednego się tyczy.
 
U 0

ubik

Użytkownik
Witam

Moge wiedzieć dlaczego w mojej parze typy za przeciwnika podał inny użytkownik? Na podanie typów był tydzień i nie trzeba było czekać do ostatniej chwili, by zagrać znajac już wynik przeciwnika.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Z uwagi na nieobecność użytkownika podającego typy. Nie jest to w żaden sposób ujęte w regulaminie, zatem nie jest to problem.
Pozdrawiam
 
U 0

ubik

Użytkownik
No nie za bardzo. Regulamin mówi:

2. Każdy uczestnik musi podać w tygodniu 5 typów bądź kuponów.

Mój przeciwnik nie podał typów. Z niego typy podałeś ty. Gdyby na podanie typów był dzień - dwa to bym może nie miał nic przeciw, ale to bylo 7 dni. Oczywiście jeszcze nie wiadomo kto awansował dalej, ale takie postępowanie jest conakmniej nieuczciwe.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jesteśmy w trakcie zliczania wszystkiego, Benek jak mu się będzie chciało dokończy dzieła, jak nie to nie.

Pamiętajcie, sprawdzajcie regulamin - modzi nie są w stanie wszystkich pomyłek (kursy, buk etc.) wyłapać zatem pretensje, że rywal przeszedł, bo nie zauważono jego błędu do nas będą nie na miejscu
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Podliczam. Teraz wszystko podliczone, brakuje sporo wyników. Jeśli jesteście w stanie to podajcie od razu wynik przeciwnika w poście - jeżeli jest na waszą korzyść no i jeśli gracie fair play.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Post pod postem, ale ważne. Jako, że to pierwszy tydzień. Damy czas do rana. Ok. 7:30-8ej wstanę to zrobię tematy. I Ci co nie podali bilansów, po prostu odpadają. Czasami warto nawet ⛔ 500 wpisać, ponieważ rywal może popełni błąd :?: ;&gt;
 
Do góry Bottom