>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Bilanse po 1 dniu 1/32 podliczone i uzupełnione w drabince i pierwszym poście na jutro. W plusiki i minusiki nie chciało mi się bawić, wszak to &#39;tabelka&#39; poglądowa. Wszelkie błędy zgłaszajcie jak najwcześniej to jeszcze w ciągu godziny poprawię. Zapraszam do typowania na jutro, pozdro.
 
snajp 491,3K

snajp

Użytkownik
snajp - przeczytaj dokładnie regulamin, a jeszcze dokładniej zasady, albo spójrz tylko w mój podpis:smile:
Soorrryyyyyyyyyy Panowie ,,,,, zawsze czytam regulamin ale na prawdę wyleciało mi z głowy że kurs ma być min 1.30
:oops:
 
G 277

geryx

Użytkownik
czy pkt zdobyte w poprzedniej rudzie mają się jakoś do wyników obecnej ?

//
1/32 startuje od początku. Bilans z poprzednich rund jest istotny w razie awansu do TOP16 dopiero.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
ale w ogóle wcześniej nie zwracałem uwagi co przeciwnik grał...
dziwne o tyle, że przy 4 meczach dziennie, nie trudno o takie same typy przy tak ubogich ofertach.
To bardzo niedobrze że nie sprawdziłeś co typował przeciwnik bo to akurat góra pół minuty roboty.
Uboga oferta ???? Pewnie, zwłaszcza tobetu, nie ma co wybrać wśród over 250 zdarzeń, nie ośmieszaj się.
Po to podliczamy najszybciej jak się da żeby w miarę wcześnie założyć temat na kolejny dzień i umożliwić Wam szybkie podanie typów. Twoje tłumaczenie jest po prostu śmieszne. Koniec i kropka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
To bardzo niedobrze że nie sprawdziłeś co typował przeciwnik bo to akurat góra pół minuty roboty.
Uboga oferta ???? Pewnie, zwłaszcza tobetu, nie ma co wybrać wśród over 250 zdarzeń, nie ośmieszaj się.
Po to podliczamy najszybciej jak się da żeby w miarę wcześnie założyć temat na kolejny dzień i umożliwić Wam szybkie podanie typów. Twoje tłumaczenie jest po prostu śmieszne. Koniec i kropka.
nie widzę jaki sens ma sprawdzanie tego co przeciwnik gra, tylko po to, żeby nie zagrać tego samego, skoro po spojrzeniu na ofertę od razu to nasunęło mi się na myśl.
no ale jesteście organizatorami macie rację. jutro wezmę to co przeciwnik gra pod uwagę.

//
Ja wszystko rozumiem ale zasady są takie same dla wszystkich. A tekst z ubogą ofertą roz...ł system
????
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
nie widzę jaki sens ma sprawdzanie tego co przeciwnik gra, tylko po to, żeby nie zagrać tego samego, skoro po spojrzeniu na ofertę od razu to nasunęło mi się na myśl.
no ale jesteście organizatorami macie rację. jutro wezmę to co przeciwnik gra pod uwagę.
Tu nie trzeba mieć IQ 200 żeby widzieć sens - po to żeby nie grać strategicznie takich typów jak przeciwnik, albo takich które w przypadku twojego minusa dadzą minus rywala...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
zwyciestwo1960 Ty chyba nie wiesz na czym polega handicap... Skoro zatypowałeś, że Hiszpania wygra co najmniej 4 bramkami, to jak Ci może wejść typ skoro był remis?... Zastanów się trochę albo poczytaj na czym polega stawianie takiego czegoś.
 
Z 620K
Bylem przekonany ze typowalem na Wegry ,Bo tak mialo byc.Prosze o poprawienie mojego bilansu na drugi dzien na

[Bilans ogolny ⛔ 160]
Bilans po 1 dniu ⛔ 300
1..Niemcy - Szwecja over51,5//1,85 Tobet
Jak typowalem ten mecz to przeciwnik jeszcze niepodal typow i jak zatypowalem to sie okazalo ze podal taki sam tylko pare minut wczesniej.Czy moge podac typ zastepczy i jak to mam zrobic

//
Pewnie że możesz, rzu
ć typ zastępczy na PW to od razu całość poprawię.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Czy jesli moj rywal gra under 55 to moge zagrac over 54.5? Wtedy przy 55 bramkach ja wygrywam, on ma zwrot.
Można.
Proszę na przyszłość, np. jutro
o podawanie bilansu zarówno 1/32 jak i ogólnego.
Rozumiem, że większość jest niezbyt rozgarnięta, i pomimo tego, że piszę to już drugi raz, nie zrobi tego. Ale jeśli tak to bardzo dziękuję.
dzień 6, andrzej vs marek 20.01.12
Bilans po II dniach: ✅191939194j
Bilans po V dniach: ✅1948295578j
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jako, że Benek jest jedną z nielicznych osób, która zawsze pisze Kukła a nie kukla, wczoraj nastąpiła spora pomyłka. Przeszukałem temat pod kątem wystąpienia odpowiedniej frazy po czym podałem typy. Podałem jako drugi, choć byłem pewien że robię to jako pierwszy. Nieświadomie powtórzyłem typ na Islandię co musi się skończyć minusem:
#9
Day 1 - 18 I
24. Kukła vs Benek_21 - Powodzenia Kukła :!: :wink:
1. Islandia vs Norwegia 1, 1.50 SportingBet
2. Hiszpania vs Węgry 1 (-3.5), 1.90 Tobet
⛔50
#46
1 dzień 1/32 - 18.01.2012
24. kukla - Benek_21
1) Islandia - Norwegia | Islandia @ 1.51 Tobet ✅51
2) Chorwacja - Słowenia | Chorwacja -1.5 HT @ 1.666 Sportingbet ✅67
3) Hiszpania - Węgry | Węgry +4 @ 2.10 Sportingbet ✅110
✅228
Wynik fajny ale... no cóż, trzeba ciąć ;)

//Spoko kukluś. Sam się biczujesz, szanuję to. Będzie bardziej wyrównany pojedynek ???? . Poprawiłem ofc
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom