>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

M 2,5K

mati89

Forum VIP
Panowie, rozumiem że powtórzyłem typ ale w regulaminie nie ma mowy o tym że powtórzyć typu nie można. Co prawda jest punkt 13
&quot;13. Na jedno zdarzenie na mistrzostwach przysługuje jeden typ, nie można podać dwóch typów na jedno spotkanie, więc zabronione jest podanie np. takich typów:
#1 Polska - Francja Typ: Polska
#2 Polska - Francja Typ: over 60
Pkt 13 dotyczy w mojej ocenie podwajania typu przez tego samego usera, więc w moim przypadku odpada. &quot;
ale napisany jest tak że odnosi się do własnych postów w których nie można zamieścić dwóch typów na jeden mecz.
5. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem konkursu i zaakceptowaniem jego warunków.
Przeczytałem regulamin przed przystąpieniem, przeczytałem go jeszcze raz przed podaniem tego typu i nie ma punktu dotyczącego punktacji ujemnej za powtórzenie typu przeciwnika. Czy za wykorzystanie luki w regulaminie powinienem ponosić konsekwencje?

//Nie żartuj sobie. Może i w reg nie było o tym mowy ale w tym wątku jeszcze przed pierwszym podliczaniem adqs o tym pisał. W dodatku w KAŻDYM konkursie na tym forum tak jest i koniec opowieści.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ostatni dzień 1/16 jak i cała ta faza podliczone. Bilanse zsumowane i wpisane w pierwszym poście na jutro. Jeśli ktoś ma obiekcje co do swojego bilansu niech tu pisze. Teraz już typujemy bez przeciwnika rzecz jasna ;).
Jedna kwestia jest do omówienia moim zdaniem. Pozostały nam do typowania w zasadzie 4 dni (wtorek, środa, piątek i niedziela). Ale liczba spotkań podczas nich rozgrywanych już równa nie jest. Jutro mamy 3 mecze, podobnie w piątek (półfinały + 5/6). Ale niedziela to 2 spotkania, z kolei w środę jest tych pojedynków aż 6.
W związku z tym możemy ewentualnie zwiększyć liczbę min typów w tym dniu (środa) do 4 (przy max 6). Jeżeli ktoś byłbym takim rozwiązaniem zainteresowany zapraszam do mnie na PW. Większość zadecyduje, myślę że pomysł godny rozważenia, tym bardziej że tego dnia praktycznie każdy mecz jest z gatunku tych o coś :cool:.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Nie za bardzo rozumiem dlaczego nie awansowałem do top 16. L nino dostał wczoraj jeszcze minus 100 za zły bilans. Z tego co mi wychodzi to mam lepszy bilans.

//No to podziel się tymi obliczeniami ze mną. Wg mojej tabelki:
L_Nino : -15, -12, -70 ▶ ⛔97
Belchior : -28, +50, -200 ▶ ⛔178
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
prosił bym o zmiane kursu bo wkradł sie mały błąd w meczu Serbia - FYR Macedonia miało być 2,55 a wyszło 1.55

//Typ i tak nie wszedł ale byłby minus. Zbyt późna prośba o poprawę.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Dzień 2 TOP16 podliczony, aktualne bilanse finałowe macie w postach z podliczeniami. Aktualną tabelkę wklei i temat na piątek założy jutro adqs.
Pozostały Wam 4 typy do wykorzystania, zastanówcie się 2 razy przed wysłaniem czy wszystko gra żebyśmy nie musieli dawać minusów w decydującej fazie konkursu. Pozdrawiam
edit by adqs: 5 typów, zapomniałeś o meczu o piąte miejsce ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wszystko z naszej strony zrobione: lista z Waszymi nickami, tabelki, podliczenia. Teraz wszystko poszło do adminów, Marcin pewnie niedalej niż jutro wszystko wyśle do Sportingbetu, a znając ich ruchy, to może już we wtorek wszystko będziecie mieli ;) Dla przypomnienia, w konkursie Masters Tennis, który również prowadziłem, tak właśnie było. Zatem oby do przodu.
Dziękuję za udany konkurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dzięki za dobrą rywalizację. Graty dla opiekunów całego turnieju. &quot;Well done&quot; panowie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dzięki za rywalizację dla uczestników,a dla opiekunów czyli adqs i unicaja wielki plus za sprawne,uczciwe i wyrozumiałe przeprowadzenie konkursu! Oby takich jak najwięcej na tym forum!????
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Miałem wielkiego pecha, że nie awansowałem z bardzo ładnym bilansem do TOP16, ale trudno ????
Wielkie podziękowania i tak Wam się należą, oby tak dalej! ????
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
również dzięki za zabawę ???? propsy dla opiekunów bo sprawnie to wszystko szło, sorry unicaja jeszcze raz za tamto zamieszanie ;)
 
shen 408

shen

Użytkownik
Pieniążki doszły.Dzięki za zabawe oraz wielkie wyrazy uznania dla opiekunów konkursu,pełen profesjonalizm Panowie ????
 
Do góry Bottom