>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Trzeci i zarazem ostatni dzień 1/32 podliczony. Posprawdzajcie czy wszystko się zgadza bo przechodzę do drabinki ???? .
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zapomniałem wpisać bilansu ogólnego po dwóch rundach, a wynosi on -478. Chodzi oczywiście o pierwszy post w 1/16 finału.

//Ok, dodane.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
I tak i tak odpadlem z konkursu ale dowiem się panowie modowie za co ta dyskwalifikacja czy nadal będziecie ignorować moje posty?
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
nie wiem czy to ważne ale jak nie podałem kursu to
http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-32-20-01-a-71069-2.html#post2652736

to można było podejrzeć u innych uczestników typujących. No ale cóż.

Więc w takim razie nie chce się kłócić ale tak dla zasady nie wiem jak to w tej parze, czy coś tutaj zaważy,
http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-32-20-01-a-71069-2.html#post2652682

ale wkradł sie mały błąd (tak mi się wydaje) bo SPORTINGBECIE linia była 56,5 a nie 57,5.

57,5 było w Tobecie. Chyba że sie mylę to z góry przepraszam.

Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
nie wiem czy to ważne ale jak nie podałem kursu to
http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-32-20-01-a-71069-2.html#post2652736

to można było podejrzeć u innych uczestników typujących. No ale cóż.

Więc w takim razie nie chce się kłócić ale tak dla zasady nie wiem jak to w tej parze, czy coś tutaj zaważy,
http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-32-20-01-a-71069-2.html#post2652682

ale wkradł sie mały błąd (tak mi się wydaje) bo SPORTINGBECIE linia była 56,5 a nie 57,5.

57,5 było w Tobecie. Chyba że sie mylę to z góry przepraszam.

Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być.
Chyba sobie żartujesz z tym sprawdzaniem. Pewnie, nie mam co do roboty tylko będę się jeszcze bawił w sprawdzanie u kogoś ???? Fajny pomysł ????
Co do drugiej sprawy to masz rację, mylisz się.
http://www.wettportal.com/Handball/Europa/EM_-_M%C3%A4nner/Kroatien_-_Norwegen_713906.html
Linia początkowa to 57.5, która została zmniejszona o jedną bramkę dokładnie o 20:04. Post napisany parę minut po 13. Gdzie tu niejasności ?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Przy okazji poprawiłem wasze bilanse ogółem bo widzę że niektórzy nie rozróżniają bilansu ogólnego od bilansu 1/32 :-|. Pierwsza strona pod tym kątem sprawdzona.​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
I tak i tak odpadlem z konkursu ale dowiem się panowie modowie za co ta dyskwalifikacja czy nadal będziecie ignorować moje posty?
Za zawyżanie kursów, to chyba powinno być jasne.
Zresztą napisałem już
Drugi dzień - 1/32 - 19.01.2012
15. Kuba86 - yaro8
Bilans po 1 dniu: ⛔200
Serbia - Słowacja 1.66 Sportingbet
Czechy - Macedonia powyżej 52,5 gola 1.90 Sportingbet
ZAWYŻANIE KURSÓW - DSQ
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Forum muli niemiłosiernie, przynajmniej mi. Zatem dzień będzie do końca podliczony z rana czy w nocy. Przepraszam.
Kapszti, w takiej sytuacji minus za wyższy kurs a w takich sytuacjach idziemy na rękę userom.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kapszti, w takiej sytuacji minus za wyższy kurs a w takich sytuacjach idziemy na rękę userom.
No to w tej sytuacji któremu userowi idziecie na rękę? Mi czy Ramzesowi, albo inaczej temu, który domaga się przestrzegania zasad czy temu, który te zasady złamał?
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Nie to żebym się czepiał ale jak może być w tym przypadku tylko -15?: http://forum.bukmacherskie.com/f364/pierwszy-dzien-1-16-21-01-a-71125-2.html#post2655357

Skoro dwa typy z Tobetu to powinno być -200 za nieregulaminowy post
Według logicznego rozumowania, posługując się regulaminem:
Można podać 2 lub 3 typy, z czego jeden może pochodzić z oferty Tobetu, zaś pozostałe 1/2 mają pochodzić z Sportingbet
post Ramzesa jest dobrze rozliczony... Można podać 1 typ z Tobetu i pierwszy typ jest ok. Drugi jest już natomiast wbrew regulaminowi, bo musiał on pochodzić z ofert SB. Według mnie Ramzesa miał po prostu szczęście, że wpisał typy w takiej kolejności, a nie odwrotnie, bo wtedy miałby 2 x -100.

Proszę modów o nieusuwanie tego posta, gdyż wg mnie logicznie wytłumaczyłem pewną sprawę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No to w takim razie ja się pytam po co jest ustalany regulamin przed konkursem? Moim zdaniem i chyba wielu się ze mną zgodzi, po to żeby go przestrzegać, a skoro został złamany to jakaś kara powinna być i szlus. Żeby nie było nie domówień to od razu zaznaczam, że nie mam pretensji do Ramzesa, bo może się pomylił albo zagapił i w to nie wnikam, po prostu liczę, że za swój błąd powinien ponieść karę i tyle, nic więcej nie chce.
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
No to w takim razie ja się pytam po co jest ustalany regulamin przed konkursem? Moim zdaniem i chyba wielu się ze mną zgodzi, po to żeby go przestrzegać, a skoro został złamany to jakaś kara powinna być i szlus. Żeby nie było nie domówień to od razu zaznaczam, że nie mam pretensji do Ramzesa, bo może się pomylił albo zagapił i w to nie wnikam, po prostu liczę, że za swój błąd powinien ponieść karę i tyle, nic więcej nie chce.
Ramzesa to nie jest mój kolega, ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Jego post został dobrze rozliczony. Pierwszy podany przez niego typ nie złamał regulaminu (mógł pochodzić z oferty Tobetu). Drugi natomiast został rozliczany jako przegrany: nie dlatego, że był przegrany (zbieg okoliczności), ale dlatego, że był on wpisany niezgodnie z regulaminem. Jeśli ktoś wpisuje jako pierwszy typ pochodzący z Tobetu, to drugi musi pochodzić z oferty SB! I w ten sposób jego typowanie zostało rozliczone, wg mnie jak najbardziej słusznie i jeśli przeczytasz uważnie to co napisałem to może ze spokojem przyjmiesz to do wiadomości ????
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem o co tyle krzyku. Post jest rozliczony jak najbardziej dobrze, gdyby był plus za wyższy kurs to bym rozumiał a tu oba były równe i pierwszy został rozliczony normalnie a drugi automatycznie był na minus tak jak pisze radekk.
Mniejsza z tym, pierwszy dzień 1/16 mimo wielu problemów (????) rozliczony do końca ;). Temat na dzień 2 założony, aktualne bilanse dodane w nim i do drabinki. Proszę podawać typy i na tym się skupić. Dziękuje za uwagę.
I jeszcze jedna sprawa. Mnóstwo czasu zajęło wczoraj poprawianie waszych bilansów ogółem bowiem duża ilość uczestników nie rozróżnia bilansu ogólnego od tego uzyskanego w 1/32. Teraz macie przy wczorajszym podliczeniu aktualny bilans w całym konkursie. Każde zawyżenie, próba oszustwa pod tym względem to od razu -100 bo ja na to czasu tracić drugi raz nie zamierzam. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do swojego bilansu ogółem zapraszam na PW po 14ej.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Generalnie to odnoszę wrażenie że piszemy sobie tutaj sami dla siebie o podawaniu dokładnych bilansów ogółem. Znowu znalazło się grono osób które błędnie podały swój bilans ogólny mimo że wszystko jest jasne w poście z rozliczeniem. I tutaj komunikat - jeśli ktoś jutro znowu poda zły bilans i tego nie zgłosi w odpowiednim temacie dostanie &#39;prezent&#39; w postaci dodatkowych -100. Szczególnie zachęcam L_Nino do prześledzenia wątku z dzisiejszymi typami bo notorycznie podajesz mi zły bilans, co ciekawe na swoją niekorzyść. Nieważne, jutro już będą nagrody.
 
Do góry Bottom