>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

zapala81 228

zapala81

Użytkownik
2 dzień . mój post nr 106.
Powinno być :
+165 za 2 dzień i ogółem +145.
Jest:
+170 za 2 dzień i ogółem +150.
Pozdrawiam
//
Daj LINK
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Drugi dzień w pełni podliczony, bilanse w drabince edytowane. Posprawdzajcie jeszcze najwyżej czy wsio gra. Gwiazdkami zostały oznaczone osoby które wg mnie nie oddawały typów ani pierwszego dnia ani drugiego. Trzeba to jeszcze ogarnąć ale to już jutro. Najlepiej piszcie na PW jeśli wasz rywal nie typował ani w niedzielę ani w poniedziałek. W takiej sytuacji automatycznie awansują do 1/32 przeciwnicy takich olewaczy.
Temat na dzień 3 fazy I założony także zapraszam do typowania :cool:.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Witam,
zapomniałem dodać bilans po 2 dniu -35, ale mam bilans całościowy +205 (napisałem go jako po 2 dniu) czy tak też może być. Jak nie to proszę poprawić.
Z góry dziękuję za odpowiedź

//
W zupełności wystarczy mi bilans po dwóch dniach. Następnym razem proszę o link do posta.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
3 dzień 17.01.2012
25. Belfast Boy - Valverde

Po II dniach -400
1. Serbia - Dania 2 @ 1.86
2. Słowacja - Polska H(2.5 - 0) 1 @ 1.70
Proszę o poprawienie moich typów.

powinno być:

3 dzień 17.01.2012
25. Belfast Boy - Valverde

Po II dniach -400
1. Serbia - Dania 2 @ 1.80 Sportingbet
2. Słowacja - Polska H(2.5 - 0) 1 @ 1.70 Tobet

Z góry dziękuję i przepraszam za zamieszanie.

Pozdrawiam
Jeszcze link do posta
http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-64-17-01-a-70914-2.html#post2645371

//
Poprawione.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pytanie: można typować under/over danej drużyny w meczu? Bo widzę,że pojawiają się takie typy,ale w regulaminie nie zostały wymienione jako te które można podawać w konkursie.
//
Typujemy tylko to co jest dopuszczone przez regulamin. Jeśli masz na myśli konkretnie jakieś błędne rozliczenie to zapraszam na PW.
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
III dzień / 17.01.2012

Krzysztofix - kuza45
proszę o dopisanie że jest to para nr. 35, jak jest to istotne ;)
//
Tak, jest niezwykle istotne. Dopisane.

 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Dziewiątka z gwiazdkami przy nickach w drabince dzisiaj już ma wolne. Awansują automatycznie ich przeciwnicy. Przypominam jednak że w razie awansu danego usera do TOP16 liczymy bilans uwzględniając poprzednie rundy. Także nie ma odpuszczania, walczymy o jak najlepszy bilans w przyszłości.
Jeżeli jeszcze ktoś zasługuje na DSQ zapraszam na PW po takie info. Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tbm 642

tbm

Forum VIP
właśnie miałem pisać, że muszę zrezygnować z konkursu bo nie będę w stanie podawać typów. Ale widzę, że i tak już excluded ;) Powodzenia wszystkim w dalszej rywalizacji.
 
amf 20

amf

Użytkownik
Jezeli I dnia zatypowalem, moj bilans byl lepszy od rywala. II dnia nie zatypowalem, nie mialem czasu/zapomnialem, to czy moge podac typy III dnia?


A widzisz gwiazdkę przy swoim nicku ? DSQ dostali tylko ci którzy olali 2 dni, Ty wczoraj tylko nie typowałeś, także dzisiaj podajesz normalnie.
 
Do góry Bottom