>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wkradł się błąd:

1 dzień 15.01.12
14. Pr0napek - siami

1. Polska - Serbia - Over 54,5 - 1,95 Sportingbet
2. Węgry - Rosja - 2 2,05 Sportingbet
3. Niemcy - Czechy - 1 1,55 Tobet

ZAMIAST węgry - rosja miało być Szwecja - Macedonia over 51,5 1,80 sportingbet.... Rosja gra jutro, więc typ na jutro a nie na 1 dzień mistrzostw.
Wobec tylu próśb o poprawę postów napiszę jak będziemy ostatecznie te kwestie rozwiązywać. Mimo że w pierwszym poście tematu z typami na dzisiaj macie czarno na białym że poprawiamy prośby w ciągu 5 min od wysłania posta to po konsultacji z adqs uznaliśmy że pierwszego dnia pójdziemy wam na rękę i wydłużymy ten czas max do godziny. Niestety wszelkie późniejsze prośby o zmianę będą rozliczane jako minus.
przykro mi
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 6

siami

Użytkownik
Sprawdziłem dopiero teraz gdy zobaczyłem ten wpis czy poprawnie dodałem ;/
Może w pierwszy dzień konkursy oczywiste błędy będziecie uwzględniali ? Skoro typ jest na jutro a podałem dzisiaj to wiadomo, że nie kombinuje tylko wkradł się błąd.
dlatego prosimy o sprawdzanie zawsze ;) Jak nie przed wysłaniem, to nawet niedługi czas po. Nic straconego, są jeszcze 2 dni, 6 typów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niektórzy to chyba sobie kpią z organizatorów. Jak nie umiecie sobie sprawdzić kiedy odbywa się mecz to teraz płaćcie za swoje błędy. Ja rozumiem że wkradnie się literówka albo jakiś drobny błąd ale nie róbcie jaj. Zrób adqs tak jak w zimówkach że nie mam poprawiania postów i będziecie mieli po problemie :razz:.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
/nie, -2 jest i było@ 1.52, a typów nie zmieniamy.[/color]
Nigdzie nie chciałem zmieniać typu, tylko kurs, bo był 1,62, a nie 1,52.
No, ale skoro Ty uważasz, że był 1,52 to prawdę mówiac nie robi mi to wiekszej różnicy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
nie ja uwazam tylko oddsportal tak uwaza a skoro rzeczywiscie bylo inaczej to udowdonij
adqs, jaki oficjalny ton ????
Wyluzuj chłopaku, mówię to co widziałem. Nie mam ochoty się tu z Tobą spinać. Uważasz, że było 1,52, no to jest 1,52. Chyba jakbym nie widział 1,62 to bym tu nie pisał, żebyś to poprawił, co? Temat skończony. Miłego wieczoru.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
I dzień 15.01.2012
46. lordcadet - lolnik
1.Dania - Słowacja | under 58.5 @ 1.85 Sportingbet
2.Szwecja (-4) - FYR Macedonia 1 @ 1.90 Tobet
3. Polska (+2) - Serbia 1 kurs: 1.85 Tobet
W moich typach oddałem dwa typy z Tobetu dlatego aby ułatwić Wam pracę zaraz podam aby automatycznie mecz Polska-Serbia rozwiązać na minus 100.
A w takim przypadku jeśli mój przeciwnik ma Szwecja Macedonia ten sam typ to jeśli on oddał później typ to on ma -100?
1 dzien 15.01.2012
46. Lordcadet - lolnik
1. Szwecja - Macedonia (0-4) 1 1.80
2. Dania - Słowacja: first team to score 5 goals: Dania 1.444
Sportingbet
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
czy jesli ja podalem typ na -4 bramki na Szwedow to czy moj przeciwnik moze podac -4.5 bramki na ten sam zespol?
Nie.
W moich typach oddałem dwa typy z Tobetu dlatego aby ułatwić Wam pracę zaraz podam aby automatycznie mecz Polska-Serbia rozwiązać na minus 100.
cwaniak jestes, ale nie, z reguly w takich wypadkach minusujemy wyzszy kurs.
I nie ****** ucha pytaniami czy moj rywal moze to jak ja tamto, macie opisane to w pierwszym poście tematu na dzien. Jezeli wystapila nieprawidlowosc - PW tu lub unicaja i sprawa rozwiazana, my przy 64 parach nie mozemy tego ogarnac.
Linki do postow prosze dodawac, dziekuje
/User bukszpanns został wykluczony z konkursu. Rywalowi polecamy jednak podawanie typów celem wyższego bilansu
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mój rywal nie podał dziś swoich typów. I w związku z tym pytanie, czy ponosi jakieś konsekwencje czy po prostu nic nie zarobi (ale i nic nie traci)?
//unic
Brak obu typów ⛔200
Brak jednego ⛔100
 
kiman 19

kiman

Użytkownik
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
He? Nie rozumiem jaki zawyżony kurs? Trzymałem się dokładnie kursów takich jakie widziałem na stronach Sportingbet oraz Tobet? Więc nie kumam podjętej decyzji? PRoszę o wytłumaczenie? Bo dokładnie się trzymam wszystkich punktów regulaminu...
Wszystko dokładnie spisywałem w chwili pisania postu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie rozumiem jaki zawyżony kurs?
&quot;2. Dania - Słowacja | Dania -3.5 @ 1.85 Tobet &quot;
Tu coś pokombinowałeś... Handicap na mecz był 6.5, więc albo pomyliłeś handicap (raczej nie, bo 6.5 @ 1.80), albo kurs...
co za ludzie. Dlaczego polowa osob daje typy od jednego buka? Czy to taki problem jest? 2 typy 1 SB 1 Tobet, 3 typy 2 SB 1 Tobet....
Ale o co Ci chodzi ?? Przeczytaj raz jeszcze punkt regulaminu, który wyjaśniasz, bo chyba wytłumaczenie potrzebne jest Tobie... Chcą, to podają z jednego (Sportingbet), bo jest to dozwolone, zabronione jest podawanie typów tylko z Tobet, ale akurat taki błąd popełniło tylko kilka osób...
 
Do góry Bottom