>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wiem, że może się to wydać dziwne, gdyż dotyczy to bezpośrednio mnie ale jednak jak ktoś nie typował i ma -200 i ten co dał dwa typy ale mu nie weszły i też ma -200 to gdzie tu logika? Za brak typów powinna być większa kara, bo tak po prawdzie to jest remis i tyle, myślę że można to zmienić.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Pierwszy dzień podliczony, posprawdzajcie sobie czy się zgadza. Jak również kwestia powielania typów przez rywala, my nie jesteśmy w stanie tego wertować w nieskończoność, także niech każdy pilnuje swojego przeciwnika.
Temat na dzień drugi gotowy więc można już spokojnie typować.
Wiem, że może się to wydać dziwne, gdyż dotyczy to bezpośrednio mnie ale jednak jak ktoś nie typował i ma -200 i ten co dał dwa typy ale mu nie weszły i też ma -200 to gdzie tu logika? Za brak typów powinna być większa kara, bo tak po prawdzie to jest remis i tyle, myślę że można to zmienić.
Logika jest chyba oczywista. Mając 2 typy do dyspozycji masz szansę na to że jakiś trafisz, akurat tak się złożyło że wobec takich a nie innych wyników dzisiejszych spotkań dochodzi do takiej sytuacji. Sam jestem w podobnej sytuacji więc piszę to jak najbardziej obiektywnie. Uznajmy że jednego dnia można jeszcze zapomnieć o typowaniu. Ale jak ktoś oleje konkurs to już inna sprawa.
Błędy zgłaszajcie tutaj bądź na PW. Najlepiej jak najszybciej ;)
_______________________​

Wyniki w parach po pierwszym dniu rywalizacji edytowane w odpowiednim temacie.
Proszę podawać bilans z poprzedniego dnia przy kolejnych typach. W znacznym stopniu ułatwi to nam pracę.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
&quot;2. Dania - Słowacja | Dania -3.5 @ 1.85 Tobet &quot;
Tu coś pokombinowałeś... Handicap na mecz był 6.5, więc albo pomyliłeś handicap (raczej nie, bo 6.5 @ 1.80), albo kurs...

Ale o co Ci chodzi ?? Przeczytaj raz jeszcze punkt regulaminu, który wyjaśniasz, bo chyba wytłumaczenie potrzebne jest Tobie... Chcą, to podają z jednego (Sportingbet), bo jest to dozwolone, zabronione jest podawanie typów tylko z Tobet, ale akurat taki błąd popełniło tylko kilka osób...
No to już wszystko jasne... w takim razie to musiał być HT hc... To nic, czyli już mam po konkursie, tak? Pytanie do moda. Jeśli tak, to ok - ale na pewno specjalnie bym nie zawyżał kursu bo po co, po prostu błąd podczas przeklejania...
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f364/pierwszy-dzien-1-64-15-01-a-70785-2.html#post2639826
dlaczego &quot;niewłaściwy bukmacher&quot; ? Przecież można z Tobet brać, wszystkim na plus rozliczane a ja mam ⛔
Zgodnie z regulaminem:
Podajemy 2 lub 3 zdarzenia dziennie, w zależności od własnych chęci. Jeden typ może być wzięty z oferty Tobetu, natomiast 2 pozostałe to typy z oferty sztandarowego bukmachera konkursu. W przypadku typowania dwóch spotkań, jedno może być z oferty jednego, drugie z oferty drugiego.
Podałeś dwa typy z tobetu a więc mecz z wyższym kursem był automatycznie na ⛔100. Pokaż mi tych wszystkich co mają na plus rozliczone jak złamali reg.
 
dab1967 7

dab1967

Użytkownik
Jeżeli mój przeciwnik podał typ np. FRA-Hisz over 52 to ja mogę dać under 52 ?? Przeciwstawnie można ? Tak samo na wygraną ? Przeciwnik mój 1 a ja &quot;dwójkę&quot; ? Można tak ?
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Jeżeli mój przeciwnik podał typ np. FRA-Hisz over 52 to ja mogę dać under 52 ?? Przeciwstawnie można ? Tak samo na wygraną ? Przeciwnik mój 1 a ja &quot;dwójkę&quot; ? Można tak ?
Jasne że tak, przecież to zupełnie inne typy. Reasumując można tak typować jak napisałeś.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
ok, bukszpanns, przyjmujemy, że to pomyłka, Tobet oferował HT -3, zatem zaraz zmienię Ci bilans i życzę powodzenia dalej.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
z tego co sie orientuje to nie powinno tak byc. Prosze o porade. Dalem Chorwacja - Islandia - Połowa czasu - Chorwacja(-0.5) a przeciwnik Chorwacja - Islandia 1
Było to wyjaśniane wcześniej:
http://forum.bukmacherskie.com/f364/pytania-propozycje-niezgodnosci-69015.html#post2639403
Rywala pilnujecie sami. Daj na PW linki to poprawię od razu.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _​

Aha i będzie apel.
Kto olał dwie kolejki może sobie podarowac dalsze działania w tym temacie. Do 1/32 automatycznie przejdzie jego przeciwnik. Dziękuję.
 
S 6

siami

Użytkownik
Czyli nie można podawać tego samego typu ok...
Więc ja podaje Francja 1 jako pierwszy przeciwnik Francja 2 jako drugi. Francja przegrywa i ja mam -100 z racji lipnego typu a on -100 z racji powtórzonego troche bez sensu :p
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Czyli nie można podawać tego samego typu ok...
Więc ja podaje Francja 1 jako pierwszy przeciwnik Francja 2 jako drugi. Francja przegrywa i ja mam -100 z racji lipnego typu a on -100 z racji powtórzonego troche bez sensu :p
można dawać przeciwstawne typy, a nie można typować w tę samą stronę.
Czyli jak Twój rywal da np. typ na Francję, to Ty nie możesz już podać nic, co w jakimś stopniu się pokrywa, czyli jakieś handi ujemne na Trójkolorowych. W grę wchodzi albo typ na rywali (tudzież handi dodatnie na nich) albo u/o itp.
Tak mi się wydaję ;)
i tak jest /adqs
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom