>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam chiałem zgłosić sytuację z którą się spotkałem przed chwilą gram pojedynek z Vaderem i o godz 19:08 wysyła On swoje typy w których podaje 3 mecze na remis z ligi niemieckiej , oraz mecz z mistrzostw świata U20 USA-FINLANDIA 1X - kurs 1,08, oraz Szweja - Szwajcaria - 1X - kurs 1,01 i ma wyliczony kurs ako z tych 5 meczy a za minutę zmienia typy i zamiast tego typu o kursie 1,01 zmiania typ na 4 typ niemiecki na remis.to chyba nie fair aby zmieniać typy - jest modem i ma opcję edycji lub usunięcia postu , że tego nie widoczne dla wszystkich ja to zauważyłem przez przypadek bo chciałem akurat dać ten 4 mecz z ligi niemieckiej aby nie powtarzać typu patrzę a tu nagle zmiana typu.
Jak mi w pierwszym pojedynku przez przypadek wysłał się post z nieskończonymi typami i za chwilę wysłałem poprawiony post to nie został on uznany bo podobno liczy się tylko pierwszy post . To jak to jest - jedni mogą a inni nie.-przecież to ma być zabawa- to tyle ode mnie.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
2. noobcior vs Hogan - 6.64:0.00 | 5.92:3.24 | 13.02:3.26 [3:0] AWANS: noobcior

proszę o poprawę w głównym temacie z parami, stan pojedynku aktualnie to 2-1 dla noobciora, mecz nr 2 wygrałem ja.
/poprawione fox71
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
pytanie o interpretację tego punktu.
17,Brak AKO,bukmacher ,data,godziny, wszystkie typy ZERO.
Czy błędne wpisanie ako jest traktowane jako brak AKO? Czy po prostu uznane jako błąd, który może się zdarzyć każdemu? - np zapomnieć wpisać godzin otwarcia spotkań.
Czy ważność takich danych w finałach, gdzie uczestników jest nie wielu a moderatorów, czy adminów dużo więcej w porównaniu z eliminacjami nie powinna być delikatnie traktowana na stronę finalistów? Dla super zabawy w super konkursie. Taki mały przywilej. Sądzę, że wszyscy byliby szczęśliwi. Każdy przecież popełnia błędy, chyba że ten co nic nie robi ???? .
17,Brak AKO,bukmacher ,data,godziny, wszystkie typy ZERO.
Błędnie wpisane AKO to błędnie wpisane AKO a nie jego brak,tak samo jest z błędną godziną , ich braki niestety są traktowane jako ZERO.Panowie są wzory podawania typów i w tej fazie WSZYSCY powinni już ogarnąć Ctrl+C później zmieniamy datę ,h ,typ i jedziemy do Finału. /fox71
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Witam chiałem zgłosić sytuację z którą się spotkałem przed chwilą gram pojedynek z Vaderem i o godz 19:08 wysyła On swoje typy w których podaje 3 mecze na remis z ligi niemieckiej , oraz mecz z mistrzostw świata U20 USA-FINLANDIA 1X - kurs 1,08, oraz Szweja - Szwajcaria - 1X - kurs 1,01 i ma wyliczony kurs ako z tych 5 meczy a za minutę zmienia typy i zamiast tego typu o kursie 1,01 zmiania typ na 4 typ niemiecki na remis.to chyba nie fair aby zmieniać typy - jest modem i ma opcję edycji lub usunięcia postu , że tego nie widoczne dla wszystkich ja to zauważyłem przez przypadek bo chciałem akurat dać ten 4 mecz z ligi niemieckiej aby nie powtarzać typu patrzę a tu nagle zmiana typu.
Jak mi w pierwszym pojedynku przez przypadek wysłał się post z nieskończonymi typami i za chwilę wysłałem poprawiony post to nie został on uznany bo podobno liczy się tylko pierwszy post . To jak to jest - jedni mogą a inni nie.-przecież to ma być zabawa- to tyle ode mnie.
dokładnie, jeśli tak faktycznie było to powinno być to natychmiast zweryfikowane... :zoltakartka:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
zawsze kiedyś zabawa się kończy :grin:
Gdy zabawa zbliża się do końca to widać niektórzy próbują robić aferę.
dokładnie, jeśli tak faktycznie było to powinno być to natychmiast zweryfikowane... :zoltakartka:
Nie ma to jak zabierać głos w nie swojej sprawie nic nie wiedząc. Co Ty chcesz weryfikować? Wszedłeś do tematu i mówisz, że napisze coś? Weryfikacja dokonuje się sama - poprzez typy.
Kartonik wczoraj wygrał i gramy dalej.
Ale racja - jestem za weryfikacją. Proszę o zweryfikowanie wyniku i 3-0 dla mnie...

Nie mam czasu na odnoszenie się bzdur.
Jeśli ktoś wysyła typy to najpierw patrzy jakie są w temacie. A nie po wysłaniu posta później robi lament.
Tyle z mojej strony.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Gdy zabawa zbliża się do końca to widać niektórzy próbują robić aferę.



Nie ma to jak zabierać głos w nie swojej sprawie nic nie wiedząc. Co Ty chcesz weryfikować? Wszedłeś do tematu i mówisz, że napisze coś? Weryfikacja dokonuje się sama - poprzez typy.
Kartonik wczoraj wygrał i gramy dalej.
Ale racja - jestem za weryfikacją. Proszę o zweryfikowanie wyniku i 3-0 dla mnie...

Nie mam czasu na odnoszenie się bzdur.
Jeśli ktoś wysyła typy to najpierw patrzy jakie są w temacie. A nie po wysłaniu posta później robi lament.
Tyle z mojej strony.
Pewnie nabiłem posta i jestem kozakiem ;) za to Ty w znakomity sposób ominąłeś to co napisał KARTONIK, nie odnosząc się w ogóle do treści jego posta ???? a jeśli chłopak coś takiego napisał to coś jest na rzeczy ????
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Gdy zabawa zbliża się do końca to widać niektórzy próbują robić aferę.
Nie próbuję zrobić afery a jedynie wykorzystać ten fakt dla swojej obrony. Poza tym wskazać iż jednak można typować na raty.
8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO TYPU, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE! (może być to samo spotkanie, jednak musi być inny typ)

NIE MOŻNA TYPOWAĆ NA &quot;RATY&quot;, A TAKŻE ZMIENIAĆ TYPÓW (jeden post na jedną kolejkę).
Co byłoby gdyby Twoje zmienione typy weszły? KARTONIK byłby poszkodowany. Szczęśliwie się stało, że typy Kartonika weszły.:wink:
Punkt 13 chyba się wyklucza z punktem 17 uchwały punkt 16.
16. Uzgodniona zmiana w regulaminie przez osoby odpowiedzialne za konkurs.
17,Brak AKO,bukmacher ,data,godziny, wszystkie typy ZERO.
13. Pomyłki zgłaszać na priv (do opiekunów turnieju) albo w odpowiednim temacie.
Pomyłkę swoją zgłaszałem.
Ponadto. Bardzo ciekawy konkurs. Dużo emocji. Bardzo dużo :grin:
Pozdrawiam.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Chciałem pogratulować mojemu przeciwnikowi z 1/16 PrONapek&#39;owi za super zaciętą grę.
Pozdrawiam też aktualnych graczy z Grupy G: Nivet, legolas i Kartonik. Dokopcie swoim przeciwnikom ???? . Łysy nie daj się ???? .
Pozdrawiam też moderatorów, administratorów, ministrów i prezydentów forum.
Dzięki za możliwość udziału w tak emocjonującym konkursie.
Szacun.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
W moich typach na 5 dzień w 1/16 pojawiła sie data 29 grudnia, a powinna 20 grudnia.
Prosze moda o poprawienie. Dzięki
 
Do góry Bottom