>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Chciałbym poprawić w swoim poście 2 typ. Tam zamiast 2 powinna być 1. Proszę oraz o dopisanie ako: 43,22.
Dzięki z góry. Jest to post numer 9. Nie mogę podać linku ponieważ pisze z telefonu bo od jakiegoś czasu nie mam neta. Dzięki za wyrozumiałość i sory za problem.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mamy już zwycięzcę konkursu! W meczu o 3 miejsce walka, póki co bardzo wyrównana nadal trwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Chcialbym podziekowac w szczegolnosci organizatorom konkursu ,sponsorom i uczestnikom .Doswiadczony Giggs (robson United xD) niestety nie podołał weteranowi parkietow Nba Allenowi i przegral z kretesem ,takze w grupie ze mną byl przegrywajac rywalizacje łacznie 6-0 ;p .Wielkie slowa uznania ze i tak doszedl tak daleko Szacunek!.Wszystkim rywalom w grupie i w dalszych fazach chcialem podziekowac za walke ale swoją taktyką wygralem ten konkurs i zarazem tez najprawdopodbniej trafilem najwieksze ako i moze jakas dodatkową nagrode sypnie sponsor czy organiazatorzy ;p. Dzieki jeszcze raz wszystkim .Chcialem sie spytac o wygrana :
-trzeba obrocic 3 razy po kursie 1,5 zeby wyplacic??
-czy jak odrazu za wszystko zagram np po kursie 1,5 i mam do wygrania 540pln to bede mial wlasnie na koncie tą sumie czy tylko po odjeciu darmowego zakladu 180pln ? bo juz dawno nie gralem i nie pamietam...
Dzieki z Gory za odp
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Wszystkie szczegóły obrotu oraz przekazania wygranych przekaże po zakończeniu całkowitej rywalizacji Administrator Marcin-Odra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Gratulację zikos - chociaż wiem , że przegrałem ze zwycięzcą konkursu.
Ta sama strategia przez 90 % konkursu poskutkowała miejsce w pierwszej ósemce.
Co do nagród , to po zakończeniu konkursu można dać ogłoszenie jeszcze raz
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Gratulację Zikos ! A ten kurs ponad 1300 to masakra po prostu była ????
Gratki również dla Robsona ! Drugie miejsce też znakomite,ale wiadomo,że chce się wygrać :p Odpadłem w 1/4 w końcu z finalistą a nie troszkę z kimś słabszym,więc ok ;)
I podziekowania również składam dla organizatorów ! Wszystko fajnie i sprawnie prowadzone,staraliście się chłopaki ! Mam nadzieję,że kolejna edycja kiedyś tam się odbędzie również,bo konkurs zacny i to w jednej z moich ulubionych dyscyplin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom