>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Kokocz.Jaki wynik naszej rywalizacji będzie to będzie,ale Ty się ciągle mylisz co mecz jak nie z tym to innym problemem..Za takie numery w meczach grupowych zalezy kto był opiekunem to był minus i koniec.3-0 dla mnie i do widzenia by było już..
Ale powodzenia życzę i tak.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
chyba pucharowych ???? wygra lepszy ???? poprawiłem niby szybko tak jak mogłem, nie wiem o co Ci chodzi, zapis zrozumiały, a ze byłem jednym z pierwszych w temacie na dzisiaj i musiałem sie nieco spieszyc na NHL to dopiero po wysłaniu posta zauwazyłem
Powodzenia ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f360/1-16-finalu-5-ty-dzien-30-12-a-69732.html#post2606192

Typy podałem równo z rozpoczęciem meczy, podał bym tą sekundę wcześniej ale muliło mi forum przez co długo zatwierdzało posta. Typy weszły a ich unieważnienie oznacza przegrany pojedynek i brak awansu
Zasady turnieju:
4. Kupony umieszczamy w temacie grupy, w której rywalizujemy na co najmniej minutę przed pierwszym rozpoczynającym się spotkaniem z kuponu (godziny bierzemy z oficjalnych stron typu- nhl.com, del.org itd.).

Przykro mi niezmiernie lecz dwa minusy.Pzdr fox71.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 105

legolas

Użytkownik
Dzieki za emocjonujący pojedynek boss6699.
Pozdrawiam.

Kiedy rusza kolejna runda Panowie organizatorzy i czy pary będą losowane czy drabinka już obowiązuje ?


Kolejna runda ruszy 3 stycznia ,pary będą losowane.Pzdr .
 
L 105

legolas

Użytkownik
Witam
Założyłem temat na 2 dzien, ale coś mi te linki się nie skopiowały, proszę jakiegoś moda o naniesienie poprawek.
Sorry za kłopot.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Nie grajcie tych nieszczęsnych remisów ???? Bo jeszcze ta runda będzie trwać nie wiadomo ile ;)
Dzięki Legolas za dobrą rywalizację.Powodzenia w przyszłej edycji.
Ps : Vader,przejdź do kolejnej rundy,bo chcę znowu dobrą rywalizację jak w fazie grupowej ! Ale najlepiej w finale ????
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Mój czas w tym konkursie dobiegł końca.Zikosowi dziękuje za (ostrą i zaciętą:razz ???? rywalizację i życzę mu powodzenia na kolejnych etapach gry.Organizatorom dzięki za sprawną organizację konkursu.
 
Do góry Bottom