>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Grupy E i F ---&gt;9 kolejka podliczone ,w razie niejasności proszę o PW.Wpisanie pary i kolejki ułatwia podliczanie.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
10 kolejka
witam,pomyliłem sie i dalem dwa razy ten sam typ.Czy moderator mogły mi skasować typ ostatni ?dziękuje za pomoc i przepraszam za roztargnienie
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Grupy E i F ---&gt;10 kolejka podliczone ,w razie niejasności proszę o PW.Wpisanie pary i kolejki ułatwia podliczanie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Grupa H
Może by ktoś wspomógł Odisia , bo coś ciężko chyba mu idzie to podliczanie.
Problemy zdrowotne, przepraszam za opóźnienia. Pomógł mi Benek_21 więc wszystko powinno ulec wyprostowaniu za dzień dwa. Na chwilę obecną podliczyłem 9 kolejkę.
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
rozumiem że jak przez przeoczenie podałem taki sam typ jak rywal to zostanie tylko on rozliczony za 0 a nie cała kolejka?
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
co z jutrem panowie? są 2 mecze NHL i 4 z innych lig które pewnie dodadzą dopiero jutro. można podać 2 typy z NHL i potem dołożyć na drugi dzień z innych lig?
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Hm,nie widziałem tego w regulaminie,więc pytam.Czy miejsce w tabeli będzie miało jakieś znaczenie w dalszej fazie turnieju ? Czyli np wygrany grupy może wylosować kogoś z czwartego miejsca a drugi gra z trzecim ? Czy może jednak zajęte miejsce nie będzie miało żadnego znaczenia ?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Hm,nie widziałem tego w regulaminie,więc pytam.Czy miejsce w tabeli będzie miało jakieś znaczenie w dalszej fazie turnieju ? Czyli np wygrany grupy może wylosować kogoś z czwartego miejsca a drugi gra z trzecim ? Czy może jednak zajęte miejsce nie będzie miało żadnego znaczenia ?

Ślepy los zadecyduje o parach 1/16 ,ale na pewno nie spotkają się w nich rywale z grupy.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Grupa D zostanie podliczona ? Coraz blizej do konca fazy grupowej i fajnie byloby wiedziec kto na czym stoi.

Pozdrawiam ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Grupa C i D wraz z tabelą i wynikami zrobiona do 10. kolejki, w razie jakichkolwiek błędów proszę o informacje na PW to je poprawię.
 
Do góry Bottom